• Ново
Мини LCD Електронски Дигитални Картонче Ред Контра Практични Алатки за Плетење

Мини LCD Електронски Дигитални Картонче Ред Контра Практични Алатки за Плетење

Оценка на клиентот:
DEN 72.00
DEN 65.00 -10 %

Износ
Залиха


Ние ќе брод на објекти со ЕМС или FEDEX и ќе ја советува следење на број, како е можно поскоро откако ќе се прими плаќањето.
За да бидете сигурни дека вашиот парцела пристигне во вашето место безбедно ве молиме, напишете точната адреса и поштенски код
Обично тоа ќе потрае 7-15days за пристигнувањето на пратката.
Ние ќе го одбележи ниска вредност и како "подарок" за зачувување на Тарифата.
Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати.
Ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт(пред да се даде негативна повратна информација) ако имате било какви проблеми со нашиот производ или услуга.
Ние ќе се потрудиме да го реши како што е можно порано. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важно за нас,
Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи и услуги.Ви благодариме.

Карактеристики

Тип:
Алатка Поставува
Употреба:
ред counter
Материјал:
Пластични

Производи во категоријата

5pcs/постави Нови DIY кожа занает 10/20/30/40/50mm плитки Круг Машина Удар со Рака Појас Паричникот Поставите бесплатен превозот

DEN 911.52

плитки круг машина удар leathercraftГолемина : 10 / 20 / 30 / 40 / 50mmКоличина : 5pcs / setПОСВЕТЕНОСТ >> Испораката ќе биде направено во 4 дена. Ако постои нешто незадоволни или некои проблеми по што ги примате, ве молиме контактирајте со нас слободно.Ние ќе се реши тоа во прв пат.Го замени,поправка или враќање во 7 работни дена.ВРАЌАЊЕ >> Ние го прифаќаме производврати без било каква причина, Ако производот е добар уште што не есе користи во 7 дена откако ќе ги примите...

Машина за шиење Отвори Пети Метал Quilting Везови Presser Нога Везови & Darning Нога за Брат Пејач 2018

49.92 -32 % DEN 34.00

Стил : се Користи за да се создаде слободна рака везови и quilting (stippling), како и monograms Овој нога одговара на повеќето ниска месо тело машини Darning Нога Овој пригоден нога со водич нуди одлична видливост и контрола...

13cm Кожа Алатки Занаети Leatherworking DIY Нерѓосувачки челик лепак држи двете страни бесплатен превозот

DEN 479.52

Нерѓосувачки челик лепак стапДолжина : 13cm.Количина : 3pcs.Материјал : 100% од не ' рѓосувачки челикПОСВЕТЕНОСТ >> Испораката ќе биде направено во 4 дена. Ако постои нешто незадоволни или некои проблеми по што ги примате, ве молиме контактирајте со нас слободно.Ние ќе се реши тоа во прв пат.Го замени,поправка или враќање во 7 работни дена.ВРАЌАЊЕ >> Ние го прифаќаме производврати без било каква причина, Ако производот е добар уште што не есе користи во 7 дена откако ќе ги примите...

11pcs/set Умре Удар Дупка Snap Занитвам Копче ги поставува стандардите База за Полнење за DIY Кожа Шиење Алатки Додатоци

DEN 959.52

11pcs / set Умре Удар Дупка Snap Занитвам Копче ги поставува стандардите База за Полнење за DIY Кожа Шиење Алатки Додатоци

PFAFF 7MM ЦИК ЦАК НОГА ДЕЛ 98-694816-00 СО IDT КРЕАТИВНИ .ИЗРАЗУВАЊЕ И СЛ.

DEN 76.80

На оваа листа се за Сосема Нов Висок Квалитет S дремка на Стандарден Цик Цак Нога за Pfaff Дома машини за шиење со IDT одење пеш.Одговара на следните Pfaff модели•1000 Серијата...1006, 1025, 1027, 1035, 1047, 1069•1100 Серија...1147, 1151, 1171, 1199•1200 Серија...1209, 1213, 1214, 1215, 1216, 1217, 1222 SE, 1229•1300 Серија...1371•1400 Серија...1469, 1471, 1467, 1472, 1473, 1473 CD, 1475 CD•1500 Серија...1523, 1527, 1540, 1548•2000 Серија...2010, 2020, 2022, 2023, 2027, 2030, 2038, 2040, 2048, 2058•2100 Серија...2124, 2134, 2140, 2170•Изразување Серија...Изразување 2.0, Изразување 3.0, Ватенка Изразување 4.0, Изразување 2038, Ватенка Изразување 2048•Одберете Серија...Одберете 3.0, Одберете 4.0•6000 Серија...6085, 6086, 6091, 6110, 6112, 6120, 6122, 6150, 6152, 6230, 6232, 6250, 6270•7000 Серија...7510, 7530, 7550, 7560, 7570•Креативна Серија...Креативна Визија, Креативни 2.0, Креативни 2124, Креативни 2134, 2170Дел # 9869489000 .За Плаќање 1.Ние не сме одговорни за било обичај должност увоз даночни обвинет од страна на купувачите земји...

VK527 412527401 Стандард Обрачот за викинг Дизајнер Дијамант Делукс Дизајнер Рубин Делукс Дизајнер Топаз 30 Дизајнер Топаз 20

1310.40 -10 % DEN 1179.00

VK527 412527401 Стандард Обрачот за v iking Дизајнер Дијамант Делукс Дизајнер Рубин Делукс Дизајнер Топаз 30 Дизајнер Топаз 20Екстра Мали Monogramming Обрачот (Три Позиција) За мали вез во мали места...

4 Големини ПЛАСТИЧНИ И ГУМЕНИ ГЛАВАТА ЧЕКАН +уште еден сет Чекан Глава НЕ MARRING MALLET АЛАТКА за DIY шиење бесплатен превозот ТОПЛА

DEN 479.52

Оваа ПластикаГумен Чекан има две различни глави,еден е тешко жолта пластична & другиот е мека црна гума.Пластични главата помага да се избегнат marring вашиот парче.Гума главата е корисен за многу повеќе деликатна работа.Чеканот главата може да биде заменет.1 сет, ние ќе испрати еден Чекан+ еден сет Чекан Главата.​ПОСВЕТЕНОСТ >> Испораката ќе биде направено во 4 дена. Ако постои нешто незадоволни или некои проблеми по што ги примате, ве молиме контактирајте со нас слободно.Ние ќе се реши тоа во прв пат.Го замени,поправка или враќање во 7 работни дена.ВРАЌАЊЕ >> Ние го прифаќаме производврати без било каква причина, Ако производот е добар уште што не есе користи во 7 дена откако ќе ги примите...

T5 Пластична Смола Snap Копчето Инсталација Алатка Sihetun Тока Рака Притисок Менгеме + 300Pcs Пластични Токи Копчето Менгеме Притисок

471.84 -19 % DEN 382.00

Карактеристики : Сите snap копчиња се направени на одлична пластикаНа копчињата се погодни за повеќето од мека облекаSnap plier Користење за Т3 / T5 / T8 snapОдличен комплет за двете професионална и домашна употребаОвој snap клешти може да работи со смола прилепува само, не за оние метал poppersЛесни ,едноставни и преносливЛесен за користењеКуршумдоказ пластични направени копчето умира и добра отпорност на триењеСпецификации : Материјал : Snap plier : Алуминиум,Брзо копче : СмолаSnap plier : L 17cm / 6.6"Брзо копче : T5 / кол...

3pcs нерѓосувачки челик Капчиња Кука Игли за Плетење Џемпер Пригушувач Ткаење алатки Криво Пресврт Криви игла Занает DIY Алатка

DEN 225.12

Карактеристики : Сосема нов и висок квалитет.Совршено круг остра точка за непречено плетење право од самиот почеток.Материјал : нерѓосувачки челикКоличина : 3pcsГолемина : 7.5 11.5 cm.Пакет Се Вклучени : 1 x 2 Поврзана Игли ПоставуваНЕМА Мало Поле...

Misaya Бренд 1 Парче Пластика Домашни Машина За Шиење Presser Подножјето На Нозете Комплет Наместен Со Кутија За Брат Пејач Janom S04028

93.60 -29 % DEN 66.00

Misaya Бренд 1 Парче Пластика Домашни Машина За Шиење Presser Подножјето На Нозете Комплет Наместен Со Кутија За Брат Пејач Janom S04028Информација за производот : 1)Материјал : P lastic2)П uantity : 1 Парче

PFAFF ДОМАЌИНСТВО МАШИНА ЗА ШИЕЊЕ ДЕЛОВИ PRESSER НОГА PFAFF SNAP-НА ПАТЕНТ НОГА IDT 98-694884-00 820248-096

DEN 144.00

На оваа листа се за Сосема Нов Висок Квалитет на SNAPНА ПАТЕНТ НОГА за PFAFF Дома машини за шиење.Овој патент нога ви овозможува да се шие блиску до работ на zip...

dophee 1pc Машина за Шиење Snap на Тефлон Нога Одговара за Babylock Брат Пејач Janome Elna Kenmore HG865

51.84 -15 % DEN 44.00

Карактеристики : Ова нога е општ, универзален фитинг за ниска месо тело дома машини за шиење,компатибилен со повеќето ниска месо тело машини за шиење модели на Брат,Пејач,Janome,Juki,Feiyue,Пеперутка и домашни машини за шиење користење на ниска месо тело.Користете го за општи шиење и buttonholes на пластика и кожа тип ткаенини.Бара брзо на матични нога.Материјал : ТефлонБоја : Прикажани како на сликаГолемина : 35mm*15mm(1.38"*0.59)(L*W)Пакет Листата : 1 x НогаЌе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.