• Ново
Мини Карбид Нож Острилка Кујнски Нож Џебен Нож Острат Алатка

Мини Карбид Нож Острилка Кујнски Нож Џебен Нож Острат Алатка

Оценка на клиентот:
DEN 4752.00
DEN 3802.00 -20 %

Износ
Залиха


Ножеви Острат Кујнски Нож Џеб Алатка Мини Карбид Нож Острилка
Карактеристики : Сосема нов и висок квалитет на Преминал карбид ножеви обезбеди брз работ поставување
Со копчето синџир,погодно за носење
Не-прескокнете гума база и rhombus дизајн за безбедност и удобно држење
Големина : Прибл 75mm x 58mm x 25мм
Грубата страна : Карбид
Тежина : Околу 36 G
Боја : Мулти боја, испраќање по случаен избор боја,ви Благодариме!
Пакет се вклучени :
1x Нож Острилка(Случаен Боја)
Продавачот Ветување
Посветеност На Квалитетот
Нашата цел е да се направи долго бизнис со вас. Ние гарантираме дека нашите производи ќе ги исполнуваат следниве општи стандарди за квалитет :
Точни Информации И Описи
Ние испорачува производи кои се карактеристики, функционалност и спецификации во согласност со описи и пакување.
Ние се стремиме да обезбеди упатства и јасни инструкции во пристоен англиски јазик.
Стандарди За Усогласеност
Ние сме внимателни да само продаваат производи кои се во согласност со општо овластување, безбедност и други стандарди.
Се враќа
Се надеваме дека нашите производи може да ги задоволи вас ,без разлика ,ние ги поддржуваме 1 недела се врати.
Кога ќе ја прими стоката, ако не сте целосно задоволни, ве молиме контактирајте не директно, ние ќе го најдете најдоброто решение за вас. Ние веруваме дека комуникацијата може да го реши секој проблем.
Превозот
1.Нарачките обично се испрати во 24-48 часа по добивањето на својата цел информации и потврди за плаќање .
2.Испорака обично трае помеѓу 4-7 дена за FEDEX ,DHL, 15-45 денови за пост превозот. но може да потрае и повеќе (во зависност од царинските и времето како што се Божиќ пошта одложувања и сл.).
3.Во зависност од телесната тежина и волумен и со цел да се избегне доцнење од царинската ревизии, производи може да биде splitted во повеќе од еден пакет. Затоа повеќе од еден следење на број ќе се обезбедува, по една за секој пакет.
ВИ ПОСАКУВАМ СРЕЌА!

Карактеристики

Тип:
Sharpeners
Метал Тип:
Јаглероден Челик
Функција:
Еко-Пријателски
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ
Тип:
Sharpeners

Производи во категоријата

цилиндар рубин острило 100*10мм Волфрам челик легиран челик Тврд материјал, полирање Нож Мелница -1 дел

DEN 618.24

Ова е Sy алатки нов дизајн за semicircle острилоПакување, вклучувајќи : 1) 1 Парче острило2) големина на информации должина : 100mm , Дијаметар на 12 милиметриОва е еден костум за Полирање

Професионални Нож Острилка Дијамант Острилка Џеб дијамант Нож Sharpeners Длето Острилка воденичен камен -15

197.28 -15 % DEN 168.00

Професионални Нож Острилка Дијамант Острилка Џеб дијамант Нож Sharpeners Длето Острилка воденичен каменСпецификација : Точка име : Дијамант ОстрилкаМатеријал : дијамант позлатен јаглероден челикТип : пенкалоформа, џебГолемина : 14cm(дијамант прашина острилка) ,23cm(вклучени рака месо тело )Употреба : општи острат работни места, лов, отворен истражување, риболов и сл.Пакет Содржина : 1 X дијамант острилка1 X џебот од кошулата клип за складирањеНие ќе пишува пониска вредност на пакетот за да се избегне производство на тарифите...

NUOTEN Бренд Делукс Крајната Нож Острилка Kithch и Градина Острат Алатка Мини Кујна & Градина Алатки Amolador Де Faca

237.12 -30 % DEN 166.00

NUOTEN Бренд Делукс Крајната Нож Острилка Kithch и Градина Острат Алатка Мини Кујна & Градина Алатки Amolador Де Faca Карактеристики : долготрајни Карбид Челик Sharpens сите не serrated ножеви во 10 секунди 3 или 4 брзи потези е за сите што е потребно, Не деструктивна како типичен нож sharpeners [Користење на Настава] 1.Место нож на цврста рамна површина со сечење на работ свртена нагоре една страна го задржува острилка, другата го држи нож, осигурете се дека другиот четири прсти се стави во прст гарда...

продажба Природата основните бои cowbone paster sclerite 60*23*6mm солидна рачка материјал врежан пломба и инструмент додатоци

431.52 -12 % DEN 380.00

започнете Име : Бафало коска sclerite 60*23*6mm (100% цврсто, без дупки)Цел : DIY резба печати, итнДобар фидбек од мојата продавница

100*2mm цилиндар рубин Масло острило 3000 За Волфрам челик легиран челик Тврд материјал, полирање ножот острилка -1 дел

DEN 386.40

Ова е Sy алатки нов дизајн за semicircle острилоПакување, вклучувајќи : 1) 1 Парче острило2) големина на информации должина : 100mm , со Дијаметар од 2mmОва е еден костум за Полирање

Мал прирачник прав притискање на машина за таблет притиснете

DEN 4800.00

Мал прирачник прав притискање на машина за таблет притиснете големина на : 172*105*270 (мм) Тежина : 5.3 (kg) Оваа машина не е многу голем притисок : 400kg6mm машина LA=6mm модел+машина+букви+лак површина

нож острилка острат камен 1000 ронки вода острило усовршувајќи камен професионални една страна мелење камен за кујнски нож

1118.40 -25 % DEN 839.00

почеток на крајотРонки : 1000 ронкиВе молиме да се купи еден ,ќе знаете квалитет е навистина добар .кутија вклучуваат : еден 1000 чакал, камен и еден против пролизгување базаШироко се користи во ножеви, ножици, рачни алатки, машини, алатки, скулптури алатки и така натаму.Употреба:1...

Sanying Зелена силициум карбид Вода острило Ruixin Апекс молив острилка замена камен semicircle форма за Serrated нож

DEN 424.32

Големина : 150*12*5mm / 5.9* 0.47*0.2 инчиМатеријал : Силициум КарбидОдговараат за Ruixin Бр.1,2,3 острилкаПакет вклучувајќи : 240 +320+400+600+1000 Ронки

400 чакал груба острило нож острилка острат алатки острат за knift камен stoning усовршувајќи нож мелница

955.20 -45 % DEN 526.00

8529598891443668 ние продажбата на многу различни ронки whetstones парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.