• Ново
BoYuTe 100 Компјутери 21MM Шупливи Од Star Цвет Шарм трговија на Големо Месинг Материјал Гроздобер Стил DIY Накит Шарм

BoYuTe 100 Компјутери 21MM Шупливи Од Star Цвет Шарм трговија на Големо Месинг Материјал Гроздобер Стил DIY Накит Шарм

Оценка на клиентот:
DEN 479.52
DEN 432.00 -10 %

Износ
Залиха


Точка ИМЕ : Bo Yu Te 100 Компјутери 21 MM Шупливи Од Star Цвет Шарм трговија на Големо Месинг Материјал Гроздобер Стил DIY Накит Шарм Реден БРОЈ : BYT08236 БРЕНД : BOYUTE

Карактеристики

Метална боја:
сребро позлатен
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
BOYUTE
Шарм Тип:
Цвеќиња
Стил:
Гроздобер
Број На Модел На:
cl0395
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Објектот:
Детелина шарм
Материјал:
Бакар

Производи во категоријата

Тибетската Сребро Позлатен Koala Шарм Приврзоци за Нараквица Ѓердан Накит Одлуки DIY рачно изработени Занаетчиски 20x14mm

95.52 -15 % DEN 81.00

15pcs Тибетската Сребро Позлатен Koala Шарм Приврзоци за Нараквица Ѓердан Накит Одлуки DIY рачно изработени Занаетчиски 27x14mmСостојба100% Сосема Новматеријалцинк легура доведе слободниБојаКако На СликаКоличина15pcsГолемина / 20x14mmДупка Големина : 2mm1 инч = 2.54 см,1cm = 0.393 инчен

HaiLambo Совршен Голдстоун Камен Издлабени Magatama Pendant Запирка Мушка Класичен Среќа Накит Амајлија Pendant Мушка Пријател Подарок GY12

239.52 -5 % DEN 228.00

Hai Lambo Совршен Шарм Голдстоун Камен Издлабени Magatama Pendant Запирка Мушка Класичен Среќа Накит Амајлија Pendant Мушка Подарок GY12# 12 месеци гаранција!!60 дена за враќање на пари!!! Ние прифаќаме трговија на големо,ако сакате повеќе објектот,ве молиме слободно контактирајте со нас! 100% задоволство гаранција услуга!!! Еден по еден тестирање пред превозот! Превозот надвор во рок од еден работен дена! Тема : Главен Камен : Голдстоун Големина на : 30*17*10 мм Тежина : 6g Боја : Кафена ( како на сликата покажува ) Подарок за Семејството или Пријател 100% Сосема Нов & Оригинални Тест, еден по еден пред да го испратиЗабелешка : сликите се покаже вистински предмети без некоја посебна обработка...

Топла продажба 20pcs/многу Electrocar виси dangle шарм голема дупка pendant монистра шарм одговара хривнија diy накит dangle шарм

264.00 -9 % DEN 240.00

зошто толку евтини тука???1)Ние само се продаваат по фабричка цена!2)Можеме да испратите дното превозот цена!!3)Ние се надеваме воспостави долго бизнис соработка со вас!!!4)Ние имаме висок квалитет на стока, брза испорака и добри услуги!!!!! Топла продажба 20pcs / многу Electrocar виси dangle шарм голема дупка pendant монистра шарм одговара хривнија diy накит dangle шарм1) Тип : Голема дупка пандо Шарм2) MOQ : 20 компјутери 3)Материјал : Алуминиум (Сите слика биле направени од вистинска предмети.Постојат боја разликата помеѓу сликата и вистински теми, бидејќи на светлината кога ги преземе,толку реално предмети е боја е десно.) Плаќање : 1) Пред ставањето на вашата нарачка,ве молиме потврдете го цените и други детали со добавувачот; 2) го прифати T / T&ЗАЧУВАМ за плаќање; 3) Ние само брод пакет за да ја стандардната адреса во вашиот ред,ако сакате да ги промените превозот адреса,pls остави порака пред да ја испратите; 4) ве Молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целиот опис и да се договорат за да се трансакцијата пред да го купат...

WT-P1187 WKT промет на Големо со Сопствен Единствен Природен Мексико Cornrlian Pendant Со Злато, Трим Триаголник Pendant За Мода Ѓердан

DEN 1176.00

WTP1187 WKT промет на Големо со Сопствен Единствен Природен Мексико Cornrlian Pendant Со Злато, Трим Триаголник Pendant За Мода ЃерданТочка Законик : WTP1187Материјал : Природни Мексико ахатГолемина на : Прибл.35mm...

Нови Пристигна 50pcs/многу Едноставна гума боја алуминиумски Круга Форма Метал Шарм Diy Накит, Ѓердани/Earring Приврзоци додаток

1007.52 -11 % DEN 897.00

Welcom до нашата продавница.Спецификации : Големина : 15*11mm (една рунда) Материјал : алуминиум Количина : 50pcsПроизвод wieght : 650gБоја : како слики,Случајно микс ( Ако имате одберете барање, ве Молиме испратете порака )Испорака : Сите предмети во мојата продавница ќе бидат понудени со бесплатен превозот ...

10pcs Шарм светот дрво 16*20mm Тибетската Сребро Позлатен Приврзоци Антички Накит Одлуки DIY рачно изработени Занаетчиски

57.12 -11 % DEN 51.00

Драги Наши, Среќна Нова Година.Ние ќе го суспендира пратки во текот на Пролетниот Фестивал,од 8 Февруари до 23 Февруари и да продолжи со испорака на 24 Февруари .Ви благодариме за вашиот разбере...

10pcs Шарм работи коњ steed 12*28mm Тибетската Сребро Позлатен Приврзоци Антички Накит Одлуки DIY рачно изработени Занаетчиски

90.72 -10 % DEN 82.00

Драги Наши, Среќна Нова Година.Ние ќе го суспендира пратки во текот на Пролетниот Фестивал,од 8 Февруари до 23 Февруари и да продолжи со испорака на 24 Февруари .Ви благодариме за вашиот разбере...

5pcs Природните Слатководни Школка Ѓердан Приврзоци За Накит Одлуки Шарм Приврзоци 38*25ММ P354

234.24 -20 % DEN 187.00

Опис Состојба : Нова Димензии : (Приближно)mm Количина : 1 Сет Тежина : 20 g .Answer : ___________________________ Note : Како у знаете,повеќето од камен беше природен камен,кога у се со цел,у ќе добијат сличен со слика, Сликата е зголемена за да ги прикажете деталите види опис за вистинската големина...

HaiLambo Убава Голдстоун Камен Издлабени Magatama Pendant Запирка Мушка Класичен Среќа Накит Амајлија Pendant Мушка Семејство Подарок GY12

479.52 -50 % DEN 240.00

Hai Lambo Убава Голдстоун Камен Издлабени Magatama Pendant Запирка Мушка Класичен Среќа Накит Амајлија Pendant Мушка Семејство Подарок GY12# 12 месеци гаранција!!60 дена за враќање на пари!!! Ние прифаќаме трговија на големо,ако сакате повеќе објектот,ве молиме слободно контактирајте со нас! 100% задоволство гаранција услуга!!! Еден по еден тестирање пред превозот! Превозот надвор во рок од еден работен дена! Тема : Главен Камен : Голдстоун Големина на : 30*17*10 мм Тежина : 6g Боја : Кафена ( како на сликата покажува ) Подарок за Семејството или Пријател 100% Сосема Нов & Оригинални Тест, еден по еден пред да го испратиЗабелешка : сликите се покаже вистински предмети без некоја посебна обработка...

10pcs Шарм ги облека стои 24*17mm Тибетската Сребро Позлатен Приврзоци Антички Накит Одлуки DIY рачно изработени Занаетчиски

66.72 -10 % DEN 60.00

Драги Наши, Среќна Нова Година.Ние ќе го суспендира пратки во текот на Пролетниот Фестивал,од 8 Февруари до 23 Февруари и да продолжи со испорака на 24 Февруари .Ви благодариме за вашиот разбере...

50pcs Трендовски Новите Емајл Легура Шарм Златна Боја Масло Капка очила со Животните Pendant Шарм Украс Додатоци Хривнија Шарм

636.48 -5 % DEN 605.00

1lot =50pcsНие можеме да произведуваат според вашето барање,ве молиме контактирајте со нас ако било потребно.Целосно цел достигне $120, ние ќе брод со DHL или EMS,FEDEX за слободни.Пред Божиќ, превозот брзина е бавен, ве молиме да се разгледа да брод од страна на курирската служба DHL.Ако некој се мешаат со стока ,ве молиме контактирајте со нас прво да solove вашиот проблем, ви благодарам.Уживајте во вашиот купување тука.​​

Мин цел 20pcs/многу геометрија бран круга форма бакар животната средина позлата монистра шарм diy накит earring приврзоци додаток

815.52 -11 % DEN 726.00

Welcom до нашата продавница.Спецификации : Големина : од 3033 mm (една рунда) Материјал : бакарКоличина : 20pcsПроизвод wieght : 650gБоја : како слики,Случајно микс ( Ако имате одберете барање, ве Молиме испратете порака )Испорака : Сите предмети во мојата продавница ќе бидат понудени со бесплатен превозот ...

JAKONGO Антички Сребрен Позлатен Цинк Легура Птичји Кафез Шарм Приврзоци за Накит Одлуки DIY рачно изработени Занаетчиски 19x11mm

95.52 -15 % DEN 81.00

Состојба 100% Сосема Нов Материјал Цинк ЛЕГУРА Боја Како На Сликата Количини како можете да изберете Големина како на слика Дупка Големина 2mm 1 инч = 2.54 см,1cm = 0.393 инчен

25pcs Антички Сребрен Позлатен Цинк Легура сакам Шиење Шарм Приврзоци за Накит Одлуки DIY рачно изработени Занаетчиски 12x21mm

95.52 -20 % DEN 76.00

Состојба 100% Сосема Нов Материјал Цинк ЛЕГУРА Боја Како На Сликата Количини како можете да изберете Големина како на слика Дупка Големина 2mm 1 инч = 2.54 см,1cm = 0.393 инчен

Нов стил 30pcs/многу шарени Смола имитација руда core декорација златна боја тркалезна форма метал diy накит приврзоци шарм

959.52 -11 % DEN 854.00

Welcom до нашата продавница.Спецификации : Големина : 13*18 мм (една рунда) Материјал : алуминиум,смолаКоличина : 30pcsПроизвод wieght : 650gБоја : како слики,Случајно микс ( Ако имате одберете барање, ве Молиме испратете порака )Испорака : Сите предмети во мојата продавница ќе бидат понудени со бесплатен превозот ...

10pcs Шарм ангел самовила tinkerbell 25*15mm Тибетската Сребро Позлатен Приврзоци Антички Накит Одлуки DIY рачно изработени Занаетчиски

66.72 -10 % DEN 60.00

Драги Наши, Среќна Нова Година.Ние ќе го суспендира пратки во текот на Пролетниот Фестивал,од 8 Февруари до 23 Февруари и да продолжи со испорака на 24 Февруари .Ви благодариме за вашиот разбере...

10pcs HaiLambo Природни Howlite Камен Издлабени Magatama Pendant Запирка Мушка Класичен Среќа Накит Амајлија Pendant Лежиште за Подарок GY13

1439.04 -5 % DEN 1367.00

10pcs Hai Lambo Шарм Howlite Камен Издлабени Magatama Pendant Запирка Мушка Класичен Среќа Накит Амајлија Pendant Лежиште за Подарок GY13# 12 месеци гаранција!!60 дена за враќање на пари!!! Ние прифаќаме трговија на големо,ако сакате повеќе објектот,ве молиме слободно контактирајте со нас! 100% задоволство гаранција услуга!!! Еден по еден тестирање пред превозот! Превозот надвор во рок од еден работен дена! Тема : Главен Камен : Howlite ( Бела тиркизна ) Големина : 31*17*8 мм Тежина : 6g Боја : Бела ( како на сликата покажува ) Подарок за Семејството или Пријател 100% Сосема Нов & Оригинални Тест, еден по еден пред да го испратиЗабелешка : сликите се покаже вистински предмети без некоја посебна обработка...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.