• Ново
130pcs 8мм Целосна Кристал англиската Азбука A-Z DIY Слајд писма.слајд писмо. Шарм одговара Хривнија /wristband LSSL01*130

130pcs 8мм Целосна Кристал англиската Азбука A-Z DIY Слајд писма.слајд писмо. Шарм одговара Хривнија /wristband LSSL01*130

Оценка на клиентот:
DEN 629.28
DEN 504.00 -20 %

Износ
Залиха


Добредојдовте во мојата продавница.
Висок квалитет на слајд букви !!!
Можете да DIY да се стави сите писма заедно на 8мм бендови или домашно милениче јаки како вашите сопствени зборови
Најпопуларните и трендовски дијамант/кристал цинк легура АНГЛИСКАТА азбука писмо,
Вкупно 130 компјутери букви или можете да изберете букви кои треба во истиот износ
Наведете го името и стил на писмо при check-out, кога ќе плаќање во готово,
Ако не сте добиле вашите информации .
ќе ја испрати на произволни букви за да го даде за вас.
Можете да изберете букви од А до Z секој .
Ве молиме оставете порака во букви сакате во Aliexpress .
куче поводник.куче поводник automatic,Куче Облека, домашни миленичиња,облека, куче облека зима, кучиња облека и додатоци голема,куче облека,кучиња облека мода,пет кревет,мачка во кревет, пет кревет за кучиња големи,куче кревет,куче кревет бесплатен превозот.Kennels & Пенкала,миленичиња куче,облека за кучиња,големо куче,големо куче,куче куче,куче производи бесплатен превозот,облека за
Модерен дизајн и висок квалитет
Материјал : цинк легура+Кристал
Количина за овој оглас : 130pcs (26 PCS A-Z Букви како еден сет, 130 PCS е 5 Поставување)
Големина : 8mm Внатрешни Кол. : 8мм(Може преку 8мм Wristband/појас)
Конверзија : 1inch=25.4 mm или 1mm=0.0394 инчен
Состојба : Нова
Употреба : Промотивни подароци,сувенири
Тип : Занает Сувенири
Место на Потекло : Кина (копно)
Производите што имаат акции ,ако го купите ,ние ќе ви ја испратиме стоката во рок од
24 часа .
Ако цел 100 повеќе ,ние ќе ви ја испратиме стоката од брза испорака ,околу 5-7 дена
може да ја прими .
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини
како што се боја одраз во мониторот .
осветлување позадина итн.сепак ,ако верувате дека
објектот примени во погрешна боја,ве молиме контактирајте.
ни да се види дали враќање или повраток е можно
1. Целосна исплата мора да се направи во рок од 7 дена од денот на поставување на својата цел. Ние прифаќаме ТТ
Western Union, Зачувам .
2. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја.
Време На Испорака :
1. Тоа трае 7 работни дена за производство по добиеме вашата уплата.
2. Тоа може да потрае неколку дополнителни дена, ако вашата цел е големо.
Време На Испорака :
1. Тоа трае 7 работни дена за производство по добиеме вашата уплата.
2. Тоа може да потрае неколку дополнителни дена, ако вашата цел е големо.
Обично, ние нудиме USPS Воздухопловната (Прва Класа Пошта, за 15-30 работни денови за испорака).
може да се надополни тоа да Препорачана Пошта Услуга со дополнителни трошоци. Тогаш време на испорака
само се намалува за 5-10 работни дена. какви и да било посебни барање, ве молиме e-mail за да дозволете ми да знам.
Ако цел 100 повеќе ,ние ќе ви ја испратиме стоката со брза испорака (Слободни)
Превозот Метод
U. S. А,Канада,велика БРИТАНИЈА,ЕУ.АУ
Испорака Времетраење
Забелешка
DHL
Повеќе
5-10 дена
Брзината на испорака, вашиот телефонски број е потребно.
Воздухопловната
Повеќе
15-30 дена
Стандардната превозот метод.
Ако сакате да изберете и други превозот метод на, ве молиме слободно да ме контактирате пред вашата исплата.

Карактеристики

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Бренд Име:
diylocket
Шарм Тип:
Азбуката, Датуми & Бројки
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Камен
Број На Модел На:
LSSL01
Количина за овој оглас:
130pcs
Големина:
8mm Internal Dia.
Состојба:
Бренд Нови
Употреба:
Промотивни подароци,сувенири
Тип:
Занает Сувенири
Пол:
Жените
Метали Тип:
Цинк Легура
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Материјал:
Метал

Производи во категоријата

Бесплатен Превозот 130PCS 10ММ Целосна Кристал Слајд Писма англиската Азбука A-Z Одговара Хривнија Wristband /Пет Име Јака LSSL02*130

1055.52 -20 % DEN 844.00

Добредојдовте во мојата продавница.Висок квалитет на слајд букви !!!Можете да DIY да се стави сите писма заедно на 10мм бендови или домашно милениче јаки како вашите сопствени зборовиНајпопуларните и трендовски дијамант / кристал цинк легура АНГЛИСКАТА азбука писмо,Вкупно 130 компјутери букви или можете да изберете букви кои треба во истиот износНаведете го името и стил на писмо при checkout, кога ќе плаќање во готово,Ако не сте добиле вашите информации .ќе ја испрати на произволни букви за да го даде за вас.Можете да изберете букви од А до Z секој .Ве молиме оставете порака во букви сакате во Aliexpress .куче поводник.куче поводник automatic,Куче Облека, домашни миленичиња,облека, куче облека зима, кучиња облека и додатоци голема,куче облека,кучиња облека мода,пет кревет,мачка во кревет, пет кревет за кучиња големи,куче кревет,куче кревет бесплатен превозот.Kennels & Пенкала,миленичиња куче,облека за кучиња,големо куче,големо куче,куче куче,куче производи бесплатен превозот,облека заМодерен дизајн и висок квалитетМатеријал : цинк легура+КристалКоличина за овој оглас : 130pcs (26 PCS AZ Букви како еден сет, 130 PCS е 5 Поставување)Големина : 10мм Внатрешни Кол...

DIY Висок Квалитет на Нови Пристигнување Убава, Шарени Чаша Камен Мала Дупка 925 Вистински Сребро Шарм Фитинг за Суштината Шарм Хривнија

743.52 -8 % DEN 684.00

Повод : Подарок / свадбена / партија / годишнина / Роденден / ДругиСтил : Европски и Американски СтилМатеријал925 Sterling SilverСтилЕвропската Американски СтилПакување1pc / oppДупка Со Големиназа 3ммТежинаЗа гПоводСвадба / Партија / Годишнината / Daywear / Роденден / Вљубените 's ден подарок / ДругиОдговараЕвропската шарм нараквица,Змија синџир,Закачам,Ѓердан,Обетки кука,Приврзоци накит DIY одлуки.Напомена : вашето задоволство е наша извршување,па ако има нешто да се направи сте незадоволни,(вклучувајќи го и нашиот производ и услуга,илидруга работа),ве молиме проверете со вашиот земјата 's царинска испостава detemine што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат предкупување.Ние нудиме 4 превозот метод како што е подолу : Ќе земе од 37 работни дена,треба да ја плати превозот цена.Ќе се 512 работни дена,треба да ја плати превозот.Ќе се 1545 работни дена, слободни shiping.ОбластПатиАзијаСеверна Америка715 работни денаЗападна ЕвропаИсточна Европа1030 работни денаСредниотИстокОкеанијаЈужна АмерикаАфрика3045 работни денаРусијаБразил6090 работни денаНапомена : за Одмор и за викенд не се вклучени во работните денови.Feed back : 1( за Вашето задоволство е наша извршување,па ако има нешто да се направи сте незадоволни,(вклучувајќи ја и нашатаИнформации за производот и услугата,или друга работа).ве молиме контактирајте со нас за да ви послужи повторно пред да се стави редДа го оспори,ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот за вас.2( Ако не сте задоволни со нашата предмети и нашите услуги,ве молиме оставете Postive Повратни информации(5stars)За нас,тоа е многу важно за нас да ви понудиме на нашите најдобри услуга следниот пат.

50pcs 4*25мм DIY ШАРМ Печат Бар Печат шарм Празно - долго плоштадот бар -Pendant Шарм за Дели Ѓердан бакар шарм

602.40 -5 % DEN 572.00

1lot=50pcsголемина : 4*25mmРеден број : 7717Ние можеме да произведуваат според вашиот дизајн,ве молиме да не контактирате доколку ви треба.Ако целосно цел достигне $120, ќе испрати DHL бесплатно за вас.

популарни животните желка микро отвори CZ бакар сакаат бакар циркон ѓердан шарм 3 парчиња, се меша бојата mp071

191.52 -14 % DEN 165.00

ние, исто така, го прифати dropshipping материјал : бакар и циркон боја : родиум / gold / розово злато позлатен големина : 19*16mm количина : 3 парчиња / многу ако сакате да го изберете вашиот треба боја, ве молиме да ни даде порака, кога сте правење на нарачка!Превозот : П : Дали имате бесплатен превозот?A : Да, имаме...

Risul Азбука Букви D Слајд Шарм ѓердан ѓердан pendant жените Diy накит од не ' Рѓосувачки челик огледало полски трговија на големо 50pcs

2880.00 -10 % DEN 2592.00

100% од Нерѓосувачки Челик направени , боја не исчезнат во воздух и воданова производство на времето ќе трае 710 дена.

Најновите 12Pieces Гроздобер Злато Цинк Легура Црвена Љубов Срцето Хривнија Шарм Симпатична Глеѓ Ѓердан Pendant Накит Правење Занаети 51000

143.52 -49 % DEN 73.00

Опис На Производот : Бренд Име : Grace AngieКарактеристики : Накит Додатоци Жените Обетки СтудБоја : ЦрвенаГолемина : 18*18*3мм (приближно) 1 mm=0.039 инченМатеријали : Цинк ЛегураБрој На Модел : 51000Количина : 12pcs / многуПосетете ја мојата продавница ве молиме : Фото Покаже :

2pc Природните Слатководни цвет Школка Ѓердан Приврзоци За Накит Одлуки Шарм Приврзоци 38*25ММ P355

205.44 -10 % DEN 185.00

Опис Состојба : Нова Димензии : (Приближно)mm Количина : 1 Сет Тежина : 20 g .Answer : ___________________________ Note : Како у знаете,повеќето од камен беше природен камен,кога у се со цел,у ќе добијат сличен со слика, Сликата е зголемена за да ги прикажете деталите види опис за вистинската големина...

24*15mm Жените Накит, Убавина Главата Pendant Златна Боја Глеѓ DIY Хривнија Шарм За Изработка на Накит

378.72 -10 % DEN 341.00

сад $ 1.7 / Парчесад $ 0.09 / Парчесад $ 1.8 / Парчесад $ 0.27 / Парчесад $ 0.27 / Парчесад $ 0.27 / Парчесад $ 0.27 / Парчесад $ 0.27 / Парчесад $ 0.27 / Парчесад $ 0.27 / Парчесад $ 0.27 / Парчесад $ 0.27 / Парчесад $ 0.27 / Парчесад $ 0.27 / Парчесад $ 0.27 / Парчесад $ 0.27 / Парчесад $ 0.27 / Парчеe Парчесад $ 0.27 / Парче20pcs / многу Бесплатен Превозот 20*15mm Алуминиум во Сребрена Позлатен Кристал Писмо Шарм Приврзоци За DIY Хривнија Ѓердан Изработка на НакитШарм Мода Приврзоци Хривнија Ѓердан Додатоци Накит Изработка На Рачно Изработени Шарм Приврзоци Накит Одлуки Diy Шарм Рачно Изработени Занаетчискиloating Шарм За Стакло Locket Dangle Шарм Глеѓ Шарм Лебди Locket Шарм За Стакло Живеење Locket

Практичен Дизајн на Womens Зима и Топло, Мек Памук, Плетени Ѓумбир Snap Копчето Пресврт Нога Warmers Подигање Чорапи Одговара 18mm Snap Копчиња

379.20 -10 % DEN 341.00

ИЗВЕСТУВАЊЕ!!!1.Минимална Нарачка е 7 (микс предмети)!Нарачки стигнат до 7 или повеќе,може да се меша предмети!Наредби за помалку од 7 треба да плаќаат екстра 2 превозот бесплатно, или немојте да се купи, затоа што ние ќе губат пари со овој мал цел и нема да брод!Дополнителни превозот цена : http : / / www.aliexpress.com / store / product / ExtrashippingcostbyChinapostwhenretailorderamount15 / 1133092_1754227523.html2.Бесплатен Превозот Политика!Цел 200 ДОЛАРИ,бесплатен превозот преку Пост Воздух Mail.Цел> 200 ДОЛАРИ,бесплатен превозот преку EMS / DHL / Федекс и така натаму.3...

5pcs Природните Слатководни Школка Ѓердан Приврзоци За Накит Одлуки Шарм Приврзоци 38*25ММ P354

234.24 -20 % DEN 187.00

Опис Состојба : Нова Димензии : (Приближно)mm Количина : 1 Сет Тежина : 20 g .Answer : ___________________________ Note : Како у знаете,повеќето од камен беше природен камен,кога у се со цел,у ќе добијат сличен со слика, Сликата е зголемена за да ги прикажете деталите види опис за вистинската големина...

10PCS Антички грчки Бронза Гроздобер Ангел Пердув Крило Шарм Приврзоци За DIY Изработка на Накит

136.80 -15 % DEN 116.00

Количина : 10 PieceБоја : Антички Грчки БронзаМатеријал : Цинк ЛегураГолемина : Прибл.51*17.5 mmДупка : 2mmСостојба : 100% Сосема НовКонверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченПревозот Предмети се испраќаат само по уплата...

HaiLambo Природни Howlite Камен Издлабени Magatama Pendant Запирка Мушка Класичен Среќа Накит Амајлија Pendant Мушка Семејство Подарок GY13

335.04 -30 % DEN 235.00

Hai Lambo Природни Howlite Камен Издлабени Magatama Pendant Запирка Мушка Класичен Среќа Накит Амајлија Pendant Мушка Семејство Подарок GY13# 12 месеци гаранција!!60 дена за враќање на пари!!! Ние прифаќаме трговија на големо,ако сакате повеќе објектот,ве молиме слободно контактирајте со нас! 100% задоволство гаранција услуга!!! Еден по еден тестирање пред превозот! Превозот надвор во рок од еден работен дена! Тема : Главен Камен : Howlite ( Бела тиркизна ) Големина : 31*17*8 мм Тежина : 6g Боја : Бела ( како на сликата покажува ) Подарок за Семејството или Пријател 100% Сосема Нов & Оригинални Тест, еден по еден пред да го испратиЗабелешка : сликите се покаже вистински предмети без некоја посебна обработка...

10Pcs Антички Сребрен Тибетската Сребрен Тон 42x32x3.5mm Пеперутка Животинско Приврзоци Цинк Легура се Вклопуваат Хривнија Ѓердан трговија на Големо TS4242

155.52 -28 % DEN 112.00

*Детали За Производот100% Сосема Нов и Висок КвалитетКоличина : 10pcsМатеријал : Цинк ЛегураОблик : ПеперуткаГолемина : 42x32x3.5mmДупка Големина : 4mmФункција : ШармБоја : Антички Сребрен*Пакет Содржина1x пакет*ИзвестувањеПоради осветлување ефект, се следи светлината, итн., може да има и некои мали разлики во боја помеѓу фото и вистинскиот објект, ние не сме одговорни за овие прашања.

RONGQING 50pcs/многу 26*17MM делфин антички легура шарм pendant Шарм одговара Нараквици & Ѓердани DIY Накит

505.44 -14 % DEN 435.00

RONGQING 50pcs / многу 26*17 MM делфин антички легура шарм pendant Шарм одговара Нараквици & Ѓердани DIY НакитОбрнете Внимание На : Совети : Превозот време не е depond на нас,кога постои фестивал одмор,пратката може да пристигнемалку подоцна од вообичаено,па почитувани клиенти, ако изберете нашата продавница,ве молиме почекајте со пациентот,објекти за Бразилќе пристигнат во 90days со авион Mail ,па Бразил Клиенти, ве молиме да обрнете attient на тоа,и ние не ќе го прифатиспорот во заштита на време,се надевам, ќе може да се разбере дека.Ви благодариме!

10pcs Шарм светот дрво 16*20mm Тибетската Сребро Позлатен Приврзоци Антички Накит Одлуки DIY рачно изработени Занаетчиски

57.12 -11 % DEN 51.00

Драги Наши, Среќна Нова Година.Ние ќе го суспендира пратки во текот на Пролетниот Фестивал,од 8 Февруари до 23 Февруари и да продолжи со испорака на 24 Февруари .Ви благодариме за вашиот разбере...

10pcs Шарм ги облека стои 24*17mm Тибетската Сребро Позлатен Приврзоци Антички Накит Одлуки DIY рачно изработени Занаетчиски

66.72 -10 % DEN 60.00

Драги Наши, Среќна Нова Година.Ние ќе го суспендира пратки во текот на Пролетниот Фестивал,од 8 Февруари до 23 Февруари и да продолжи со испорака на 24 Февруари .Ви благодариме за вашиот разбере...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.