• Ново
Црвено Глеѓ Рог Dangle Шарм Оригиналниот Автентични 925 Sterling Silver Монистра одговара на Пандора Шарм нараквици & Ѓердани

Црвено Глеѓ Рог Dangle Шарм Оригиналниот Автентични 925 Sterling Silver Монистра одговара на Пандора Шарм нараквици & Ѓердани

Оценка на клиентот:
DEN 421.92

Износ
Залиха


Поврзани Производи
Опис
Материјал : 925 sterling silver
Тежина : 1.5 g
Големина : 7.7*27mm
Тема Дупка со Дијаметар : 4.5 мм
Пакување : Opp вреќа
Нашата способност : Врвен квалитет, Голем Парк,,Брзи Превозот.
Нашата Гаранција : висок квалитет сребро лежиште,добар пакување, добра услуга
Answer : ___________________________ Note :
1. Сликата не ја покажуваат вистинската големина. Ве молиме погледнете го опис за големината детали.
2. Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.
Сите цени се една мушка цена ( не се вклучени две или синџир цени )
Не не вклучуваат синџир или кутија.
Нарачки ≥ $100 Даде Слободен Подарок
Детали Шоу
Плаќање
Ние прифаќа Paypal, Western Union, Банкарски трансфер
Превозот
1.Ние брод од сите на цел објекти во светот во рок од 7 работни дена нормално со
вашата цел известување примена, од страна на Кина Пост, Хонг Конг Пост, Кина EMS, DHL,
UPS-от или FEDEX според цел износ & вашата земја локација;
2.Испораката од страна на Кина пост со проценка 20-45 дена пристигне време на повеќето земји;
Некогаш тоа може да биде подолг од 60 дена кога во зафатени сезона; Бразил, Чиле и
Русија трае малку подолго време за 45-65 дена, предизвикани од локалниот Обичај
прогласи за време подолго од другите; Испорака од експрес, дополнителни превозот
цената ќе се пресметува според земјата и пакување големина ако цел износ удар
наведени погоре;
3.Пратката состојба бове не вклучувајќи Обичај се изјасни и Данок на дестинација, ако
потребни.
Услуга
Враќање :
1.За било која причина не сте задоволни со предмети,ние accpet се враќа и размена
во рамките на 7days откако ќе го примите ќе објект и ќе се преземат за враќање превозот цена.
Ние ќе обработиме вашето враќање барање во рок од 2-5days откако ќе ги примите враќа објект
2.ако објектот е дефектен,ве молиме да ни кажете веднаш, со цел за замена или поправка.
Ако заменетата не е достапно, тогаш на враќање ќе бидат издадени со оригиналниот начин на плаќање
Повратни информации
1.Ако сте задоволни со предмети и нашите услуги,ве молиме да ја искористам за момент да ни остави
позитивни повратни информации со 5 ѕвезди за објект како што е опишано и комуникација и транспорт
брзина.
2.ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да ја напушти неутрален
или негативни повратни информации,ние ќе ви обезбеди најдобра услуга
3.можете да не контактирате преку оставајќи ни порака на aliexpress или ни е-мејл.

Карактеристики

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
SS2918
Стил:
Тренди
Бренд Име:
CHORUSLOVE
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Метал
Шарм Тип:
Чиле
Материјал:
емајлот 925 sterling silver
Големина:
7.7*27mm, hole
Тежина:
1.50g
Главната боја:
Црвена
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Is_customized:
yes
Накит Тип:
dangle шарм
накит стил:
Тренди
Погоден за:
синџири,ѓердан,накит итн
Занает:
деликатна рачно изработени

Производи во категоријата

40pcs Зумира елени шарм 21*13MM елени pendant 1.5 g Гроздобер легура бронза Антички сребрен рачно изработени Накит Одлуки DIY додатоци

374.40 -35 % DEN 243.00

40pcs Зумира елени шарм 21*13 MM елени pendant 1.5 g Гроздобер легура бронза Антички сребрен рачно изработени Накит Одлуки DIY накит додатоци Материјал : цинк легура(без олово)1inch=25.4 mm 1mm=0.0393 инченВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги...

20pcs Антички Сребрен Позлатен Цинк Легура Глобалната Мапа Шарм Приврзоци за Накит Одлуки DIY рачно изработени Занаетчиски 20x16mm

95.52 -15 % DEN 81.00

20pcs Антички Сребрен Позлатен Цинк Легура Глобалната Мапа Шарм Приврзоци за Накит Одлуки DIY рачно изработени Занаетчиски 20x16mmСостојба100% Сосема НовБојаКако На СликаКоличина20pcsГолемина / 20x16mmДупка Големина : 2mm1 инч = 2.54 см,1cm = 0.393 инчен

10PCS Антички грчки Бронза Гроздобер Ангел Пердув Крило Шарм Приврзоци За DIY Изработка на Накит

136.80 -15 % DEN 116.00

Количина : 10 PieceБоја : Антички Грчки БронзаМатеријал : Цинк ЛегураГолемина : Прибл.51*17.5 mmДупка : 2mmСостојба : 100% Сосема НовКонверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченПревозот Предмети се испраќаат само по уплата...

10pcs Шарм работи коњ steed 12*28mm Тибетската Сребро Позлатен Приврзоци Антички Накит Одлуки DIY рачно изработени Занаетчиски

90.72 -10 % DEN 82.00

Драги Наши, Среќна Нова Година.Ние ќе го суспендира пратки во текот на Пролетниот Фестивал,од 8 Февруари до 23 Февруари и да продолжи со испорака на 24 Февруари .Ви благодариме за вашиот разбере...

TGB054 Тибетската Бакар Mani Молитва Кутија Мини Шарм Тибет GAU Амајлија Pendant

DEN 191.52

НОВИ ПРИСТИГНУВАЊЕ!Во Тибетската lang uage, тоа име GAU,gau значи мала кутија,може да се одржи пилула или библијата се тркалаат.Тибетската модерна молитва кутијаGAU амајлија приврзоци.*изработени од месинг и бакарни легури, сосема ново.*Индиско Потекло Квалитет;*молитва тркала фигура.*ззп може да се отвори,видете слики.*мини големина, вкупниот долг 30мм,воланот кол.7mm.*најдобрата понуда.*ниска MOQ.**Повеќе Слични 925 сребрен мини молитва кутија, Повеќе избори********************************************************************************************Шопинг Совети, pls внимателно прочитајте***Сите предмети се рачно изработени, значи, не е толку совршена како машини дали; pls љубезно ве молиме да забележите.*Кога нарачување Мулти предмети, pls ги додадете во количката, а потоа изберете Иста превозот начини, на овој начин,вие треба да се обрне само Еднаш во Комбинација превозот цена.*Кога цел вредност до ќе добиете БЕСПЛАТЕН ПОДАРОК.*Кога цел вредност до Слободни Кина Пост Воздух Mail превозот на располагање.*Кога цел вредност до 500, Слободен Воздух Express (EMS,DHL,UPSот или Fed Ex) се достапни,ние го избере најдобриот начин.*Ако поголема цел, ве молиме контактирајте со нас за подобра попуст.*Било quesitons или барања, контактирајте со нас во секое време, ние ќе се вратам на вас наскоро.Уживајте онлајн Шопинг! Купи директно од Тибет!

20*10мм легура Шарм Приврзоци conch Антички Бронза антички сребрен Ретро Ткаени Хривнија pendant накит додатоци DIY материјал

DEN 295.68

Име : DIY pendantБоја : древните бронзени,антички сребренГолемина : 20*10ммтежина : 1gМатеријал : АлуминиумскиЦена за 100pcsАко ви треба нешто побрзо, ве молам контактирајте ме,ќе треба да плаќаат екстра $ преку експрес,јас ќе работат на тежината и изразат испорака кога ќе finsihed одберам сите ред,ние работиме со UPSот,DHL,FEDEX,EMS и др.Тие ќе трае околу 4 работни дена да пристигнат.Ве молиме контактирајте ме ако имате прашања.Ние се користат Ali Express Стандард на Превозот да се испрати на стоките.Американските Купувачи, ние ќе се користи e Packet.За транспорт време за вашата земја ,ве молиме да кликнетеСе сеќавам Назад за купување на стоки што треба.ИзвестувањеПовеќето од цел ќе испратени во 78 часа по paymentconfirmed...

Топла продажба 20pcs/многу Maple Leaf виси dangle шарм голема дупка pendant монистра шарм одговара пандо хривнија diy накит dangle шарм

DEN 258.24

зошто толку евтини тука???1)Ние само се продаваат по фабричка цена!2)Можеме да испратите дното превозот цена!!3)Ние се надеваме воспостави долго бизнис соработка со вас!!!4)Ние имаме висок квалитет на стока, брза испорака и добри услуги!!!!! Топла продажба 20pcs / многу Maple Leaf виси dangle шарм голема дупка pendant монистра шарм одговара пандо хривнија diy накит dangle шарм1) Тип : Голема дупка пандо Шарм2) MOQ : 20 компјутери 3)Материјал : Алуминиум (Сите слика биле направени од вистинска предмети.Постојат боја разликата помеѓу сликата и вистински теми, бидејќи на светлината кога ги преземе,толку реално предмети е боја е десно.) Плаќање : 1) Пред ставањето на вашата нарачка,ве молиме потврдете го цените и други детали со добавувачот; 2) го прифати T / T&ЗАЧУВАМ за плаќање; 3) Ние само брод пакет за да ја стандардната адреса во вашиот ред,ако сакате да ги промените превозот адреса,pls остави порака пред да ја испратите; 4) ве Молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целиот опис и да се договорат за да се трансакцијата пред да го купат...

50pcs Трендовски Новите Емајл Легура Шарм Златна Боја Масло Капка очила со Животните Pendant Шарм Украс Додатоци Хривнија Шарм

636.48 -5 % DEN 605.00

1lot =50pcsНие можеме да произведуваат според вашето барање,ве молиме контактирајте со нас ако било потребно.Целосно цел достигне $120, ние ќе брод со DHL или EMS,FEDEX за слободни.Пред Божиќ, превозот брзина е бавен, ве молиме да се разгледа да брод од страна на курирската служба DHL.Ако некој се мешаат со стока ,ве молиме контактирајте со нас прво да solove вашиот проблем, ви благодарам.Уживајте во вашиот купување тука.​​

20pcs Антички Сребрен Позлатен Цинк Легура Сирена Опашка Шарм Pendant за Изработка на Накит Додатоци DIY рачно изработени Занаетчиски 16x16mm

95.52 -15 % DEN 81.00

Состојба 100% Сосема Нов Материјал Цинк ЛЕГУРА Боја Како На Сликата Количини како што се избере Дупка Големина 2mm 1 инч = 2.54 см,1cm = 0.393 инчен

Најновите 12Pieces Гроздобер Злато Цинк Легура Црвена Љубов Срцето Хривнија Шарм Симпатична Глеѓ Ѓердан Pendant Накит Правење Занаети 51000

143.52 -49 % DEN 73.00

Опис На Производот : Бренд Име : Grace AngieКарактеристики : Накит Додатоци Жените Обетки СтудБоја : ЦрвенаГолемина : 18*18*3мм (приближно) 1 mm=0.039 инченМатеријали : Цинк ЛегураБрој На Модел : 51000Количина : 12pcs / многуПосетете ја мојата продавница ве молиме : Фото Покаже :

10pcs Шарм ги облека стои 24*17mm Тибетската Сребро Позлатен Приврзоци Антички Накит Одлуки DIY рачно изработени Занаетчиски

66.72 -10 % DEN 60.00

Драги Наши, Среќна Нова Година.Ние ќе го суспендира пратки во текот на Пролетниот Фестивал,од 8 Февруари до 23 Февруари и да продолжи со испорака на 24 Февруари .Ви благодариме за вашиот разбере...

70x50MM Сина Howlite Крстот ГЕМ Pendant Накит За Жена Подарок Лабава Мушка S107

191.52 -14 % DEN 165.00

Материјал : ТиркизнаГолемина на(Приближно) : 70x50x8 MMТежина(Приближно) : 34 gКоличина : 1 bucСликите се земени под светлина,Па бои може да неизбежно се разликува малку од сликата.Над објектот е само претставник,ќе добијат сличен објект.Конверзија : 1 MM=0.03937 ИНЧЕН или 1 ИНЧ=25.4 MMAnswer : ___________________________ Note : Ве молиме да се купи на повеќе од $ 5.00 така што ќе можат да уживаат во побрзо и trackable Меѓународна Шпедиција.Контакт Со Нас На : Ако имате било какви прашања во однос на мојата предмети, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате...

HaiLambo Природни Howlite Камен Издлабени Magatama Pendant Запирка Мушка Класичен Среќа Накит Амајлија Pendant Мушка Семејство Подарок GY13

335.04 -30 % DEN 235.00

Hai Lambo Природни Howlite Камен Издлабени Magatama Pendant Запирка Мушка Класичен Среќа Накит Амајлија Pendant Мушка Семејство Подарок GY13# 12 месеци гаранција!!60 дена за враќање на пари!!! Ние прифаќаме трговија на големо,ако сакате повеќе објектот,ве молиме слободно контактирајте со нас! 100% задоволство гаранција услуга!!! Еден по еден тестирање пред превозот! Превозот надвор во рок од еден работен дена! Тема : Главен Камен : Howlite ( Бела тиркизна ) Големина : 31*17*8 мм Тежина : 6g Боја : Бела ( како на сликата покажува ) Подарок за Семејството или Пријател 100% Сосема Нов & Оригинални Тест, еден по еден пред да го испратиЗабелешка : сликите се покаже вистински предмети без некоја посебна обработка...

10pcs Шарм ангел самовила tinkerbell 25*15mm Тибетската Сребро Позлатен Приврзоци Антички Накит Одлуки DIY рачно изработени Занаетчиски

66.72 -10 % DEN 60.00

Драги Наши, Среќна Нова Година.Ние ќе го суспендира пратки во текот на Пролетниот Фестивал,од 8 Февруари до 23 Февруари и да продолжи со испорака на 24 Февруари .Ви благодариме за вашиот разбере...

10pcs HaiLambo Природни Howlite Камен Издлабени Magatama Pendant Запирка Мушка Класичен Среќа Накит Амајлија Pendant Лежиште за Подарок GY13

1439.04 -5 % DEN 1367.00

10pcs Hai Lambo Шарм Howlite Камен Издлабени Magatama Pendant Запирка Мушка Класичен Среќа Накит Амајлија Pendant Лежиште за Подарок GY13# 12 месеци гаранција!!60 дена за враќање на пари!!! Ние прифаќаме трговија на големо,ако сакате повеќе објектот,ве молиме слободно контактирајте со нас! 100% задоволство гаранција услуга!!! Еден по еден тестирање пред превозот! Превозот надвор во рок од еден работен дена! Тема : Главен Камен : Howlite ( Бела тиркизна ) Големина : 31*17*8 мм Тежина : 6g Боја : Бела ( како на сликата покажува ) Подарок за Семејството или Пријател 100% Сосема Нов & Оригинални Тест, еден по еден пред да го испратиЗабелешка : сликите се покаже вистински предмети без некоја посебна обработка...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.