• Ново
10pcs/многу Бесплатен превозот се Зголеми злато Шупливи Срцето Плоча Шарм Постоечкиот Прозорец Плочи за Стакло Locket

10pcs/многу Бесплатен превозот се Зголеми злато Шупливи Срцето Плоча Шарм Постоечкиот Прозорец Плочи за Стакло Locket

Оценка на клиентот:
DEN 302.40
DEN 272.00 -10 %

Износ
Залиха


Добредојдовте во мојата продавница,Цел повеќе од $150 ,бесплатен превозот со DHL или UPS. Јас се надевам дека ние може да ви донесе добри servie и производи. Уживајте во вашата шопинг и ви посакувам среќни секој ден. Нашата Продавница Веб :

Карактеристики

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Шарм
Стил:
Тренди
Материјал:
Акрилик
Метали Тип:
бакарни легури
Шарм Тип:
Срцата
Број На Модел На:
Plates46
Бренд Име:
shuyani
клучен збор :
Подвижна Плоча Locket
Стил:
Срцето Плочи
MOQ:
10pcs
Имаат акции:
Yes
За дизајн:
Повеќе од 100 тип
Корисни:
Направи Ѓердан За подарок
Зошто евтини:
Фабрика цена ние го направи тоа го продаде
Точка име :
Прозорецот Плочи Шарм
превозот:
Повеќе од $150,предаден од страна на СЛОБОДЕН DHL

Производи во категоријата

популарни животните желка микро отвори CZ бакар сакаат бакар циркон ѓердан шарм 3 парчиња, се меша бојата mp071

191.52 -14 % DEN 165.00

ние, исто така, го прифати dropshipping материјал : бакар и циркон боја : родиум / gold / розово злато позлатен големина : 19*16mm количина : 3 парчиња / многу ако сакате да го изберете вашиот треба боја, ве молиме да ни даде порака, кога сте правење на нарачка!Превозот : П : Дали имате бесплатен превозот?A : Да, имаме...

10pcs Шарм ангел самовила tinkerbell 25*15mm Тибетската Сребро Позлатен Приврзоци Антички Накит Одлуки DIY рачно изработени Занаетчиски

66.72 -10 % DEN 60.00

Драги Наши, Среќна Нова Година.Ние ќе го суспендира пратки во текот на Пролетниот Фестивал,од 8 Февруари до 23 Февруари и да продолжи со испорака на 24 Февруари .Ви благодариме за вашиот разбере...

25pcs Антички Сребрен Позлатен Цинк Легура сакам Шиење Шарм Приврзоци за Накит Одлуки DIY рачно изработени Занаетчиски 12x21mm

95.52 -20 % DEN 76.00

Состојба 100% Сосема Нов Материјал Цинк ЛЕГУРА Боја Како На Сликата Количини како можете да изберете Големина како на слика Дупка Големина 2mm 1 инч = 2.54 см,1cm = 0.393 инчен

Мин цел 20pcs/многу геометрија бран круга форма бакар животната средина позлата монистра шарм diy накит earring приврзоци додаток

815.52 -11 % DEN 726.00

Welcom до нашата продавница.Спецификации : Големина : од 3033 mm (една рунда) Материјал : бакарКоличина : 20pcsПроизвод wieght : 650gБоја : како слики,Случајно микс ( Ако имате одберете барање, ве Молиме испратете порака )Испорака : Сите предмети во мојата продавница ќе бидат понудени со бесплатен превозот ...

BoYuTe (60 Парчиња/Многу) 23*21MM Антички Бронза Позлатен Цинк Легура Diy Срцето Збор Шарм Приврзоци за Изработка на Накит

409.44 -10 % DEN 369.00

Точка ИМЕ : Bo Yu Te (60 Парчиња / Многу) 23*21 MM Антички Бронза Позлатен Цинк Легура Diy Срцето Збор Шарм Приврзоци за Накит Одлуки БРЕНД : BOYUTE Накит Материјал : Цинк Легура на Квалитетот : Олово и Никел Слободни

Нов стил 30pcs/многу шарени Смола имитација руда core декорација златна боја тркалезна форма метал diy накит приврзоци шарм

959.52 -11 % DEN 854.00

Welcom до нашата продавница.Спецификации : Големина : 13*18 мм (една рунда) Материјал : алуминиум,смолаКоличина : 30pcsПроизвод wieght : 650gБоја : како слики,Случајно микс ( Ако имате одберете барање, ве Молиме испратете порака )Испорака : Сите предмети во мојата продавница ќе бидат понудени со бесплатен превозот ...

HaiLambo Убава Голдстоун Камен Издлабени Magatama Pendant Запирка Мушка Класичен Среќа Накит Амајлија Pendant Мушка Семејство Подарок GY12

479.52 -50 % DEN 240.00

Hai Lambo Убава Голдстоун Камен Издлабени Magatama Pendant Запирка Мушка Класичен Среќа Накит Амајлија Pendant Мушка Семејство Подарок GY12# 12 месеци гаранција!!60 дена за враќање на пари!!! Ние прифаќаме трговија на големо,ако сакате повеќе објектот,ве молиме слободно контактирајте со нас! 100% задоволство гаранција услуга!!! Еден по еден тестирање пред превозот! Превозот надвор во рок од еден работен дена! Тема : Главен Камен : Голдстоун Големина на : 30*17*10 мм Тежина : 6g Боја : Кафена ( како на сликата покажува ) Подарок за Семејството или Пријател 100% Сосема Нов & Оригинални Тест, еден по еден пред да го испратиЗабелешка : сликите се покаже вистински предмети без некоја посебна обработка...

Тибетската Сребро Позлатен Koala Шарм Приврзоци за Нараквица Ѓердан Накит Одлуки DIY рачно изработени Занаетчиски 20x14mm

95.52 -15 % DEN 81.00

15pcs Тибетската Сребро Позлатен Koala Шарм Приврзоци за Нараквица Ѓердан Накит Одлуки DIY рачно изработени Занаетчиски 27x14mmСостојба100% Сосема Новматеријалцинк легура доведе слободниБојаКако На СликаКоличина15pcsГолемина / 20x14mmДупка Големина : 2mm1 инч = 2.54 см,1cm = 0.393 инчен

TGB054 Тибетската Бакар Mani Молитва Кутија Мини Шарм Тибет GAU Амајлија Pendant

DEN 191.52

НОВИ ПРИСТИГНУВАЊЕ!Во Тибетската lang uage, тоа име GAU,gau значи мала кутија,може да се одржи пилула или библијата се тркалаат.Тибетската модерна молитва кутијаGAU амајлија приврзоци.*изработени од месинг и бакарни легури, сосема ново.*Индиско Потекло Квалитет;*молитва тркала фигура.*ззп може да се отвори,видете слики.*мини големина, вкупниот долг 30мм,воланот кол.7mm.*најдобрата понуда.*ниска MOQ.**Повеќе Слични 925 сребрен мини молитва кутија, Повеќе избори********************************************************************************************Шопинг Совети, pls внимателно прочитајте***Сите предмети се рачно изработени, значи, не е толку совршена како машини дали; pls љубезно ве молиме да забележите.*Кога нарачување Мулти предмети, pls ги додадете во количката, а потоа изберете Иста превозот начини, на овој начин,вие треба да се обрне само Еднаш во Комбинација превозот цена.*Кога цел вредност до ќе добиете БЕСПЛАТЕН ПОДАРОК.*Кога цел вредност до Слободни Кина Пост Воздух Mail превозот на располагање.*Кога цел вредност до 500, Слободен Воздух Express (EMS,DHL,UPSот или Fed Ex) се достапни,ние го избере најдобриот начин.*Ако поголема цел, ве молиме контактирајте со нас за подобра попуст.*Било quesitons или барања, контактирајте со нас во секое време, ние ќе се вратам на вас наскоро.Уживајте онлајн Шопинг! Купи директно од Тибет!

Нови 260pcs/многу обичен сребрени букви A-Z азбука лебди шарм живеење стакло подвижна мемориска lockets(по буква 10pcs)

959.52 -9 % DEN 873.00

зошто толку евтини тука???1)Ние само се продаваат по фабричка цена!2)Можеме да испратите дното превозот цена!!3)Ние се надеваме воспостави долго бизнис соработка со вас!!!4)Ние имаме висок квалитет на стока, брза испорака и добри услуги!!!!! Нови 260pcs / многу обичен сребрени букви AZ азбука лебди шарм живеење стакло подвижна мемориска lockets(по буква 10pcs)1) Тип : Шарм2) MOQ : 26 0pcs 3)Материјал : Алуминиум (Сите слика биле направени од вистинска предмети.Постојат боја разликата помеѓу сликата и вистински теми, бидејќи на светлината кога ги преземе,толку реално предмети е боја е десно.) шарм изберете вашиот locket Изберете вашиот locket плоча Изберете вашиот синџир на Плаќање : 1) Пред ставањето на вашата нарачка,ве молиме потврдете го цените и други детали со добавувачот; 2) го прифати T / T&ЗАЧУВАМ за плаќање; 3) Ние само брод пакет за да ја стандардната адреса во вашиот ред,ако сакате да ги промените превозот адреса,pls остави порака пред да ја испратите; 4) ве Молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целиот опис и да се договорат за да се трансакцијата пред да го купат...

20pcs Антички Сребрен Позлатен Цинк Легура Глобалната Мапа Шарм Приврзоци за Накит Одлуки DIY рачно изработени Занаетчиски 20x16mm

95.52 -15 % DEN 81.00

20pcs Антички Сребрен Позлатен Цинк Легура Глобалната Мапа Шарм Приврзоци за Накит Одлуки DIY рачно изработени Занаетчиски 20x16mmСостојба100% Сосема НовБојаКако На СликаКоличина20pcsГолемина / 20x16mmДупка Големина : 2mm1 инч = 2.54 см,1cm = 0.393 инчен

2pc Природните Слатководни цвет Школка Ѓердан Приврзоци За Накит Одлуки Шарм Приврзоци 38*25ММ P355

205.44 -10 % DEN 185.00

Опис Состојба : Нова Димензии : (Приближно)mm Количина : 1 Сет Тежина : 20 g .Answer : ___________________________ Note : Како у знаете,повеќето од камен беше природен камен,кога у се со цел,у ќе добијат сличен со слика, Сликата е зголемена за да ги прикажете деталите види опис за вистинската големина...

Црвено Глеѓ Рог Dangle Шарм Оригиналниот Автентични 925 Sterling Silver Монистра одговара на Пандора Шарм нараквици & Ѓердани

DEN 421.92

Поврзани ПроизводиОписМатеријал : 925 sterling silverТежина : 1.5 gГолемина : 7.7*27mmТема Дупка со Дијаметар : 4.5 ммПакување : Opp вреќаНашата способност : Врвен квалитет, Голем Парк,,Брзи Превозот.Нашата Гаранција : висок квалитет сребро лежиште,добар пакување, добра услугаAnswer : ___________________________ Note : 1...

10PCS Антички грчки Бронза Гроздобер Ангел Пердув Крило Шарм Приврзоци За DIY Изработка на Накит

136.80 -15 % DEN 116.00

Количина : 10 PieceБоја : Антички Грчки БронзаМатеријал : Цинк ЛегураГолемина : Прибл.51*17.5 mmДупка : 2mmСостојба : 100% Сосема НовКонверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченПревозот Предмети се испраќаат само по уплата...

Beadsnice Јасно Рака Разнесени Стакло Круг Топки еден дел без Никел Олово-Безбедно 6mm дупка е 3мм

355.20 -0 % DEN 355.00

УСД $ 0.85 УСД $ 1.24 УСД $ 4.60 УСД $ 10.13 УСД $ 14.73 УСД $ 5.80 УСД $ 0.74 УСД $ 0.62Јасно Рака Разнесени Стакло круг Топки еден дел , без Никел ОловоБезбедно, 6mm, дупка : 3мм,Детали За ПроизводотПроизводи Детали СтавкаЈасно Рака Разнесени Стакло круг Топки еден дел , без Никел ОловоБезбедно, 6mm, дупка : 3мм, ID 26739 Материјал Месинг накит големина6mm боја исто со слика тежина 0.9 g Engrave engrave логото MOQ / пакет 30pcs Микс стил е прифатливо...

70x50MM Сина Howlite Крстот ГЕМ Pendant Накит За Жена Подарок Лабава Мушка S107

191.52 -14 % DEN 165.00

Материјал : ТиркизнаГолемина на(Приближно) : 70x50x8 MMТежина(Приближно) : 34 gКоличина : 1 bucСликите се земени под светлина,Па бои може да неизбежно се разликува малку од сликата.Над објектот е само претставник,ќе добијат сличен објект.Конверзија : 1 MM=0.03937 ИНЧЕН или 1 ИНЧ=25.4 MMAnswer : ___________________________ Note : Ве молиме да се купи на повеќе од $ 5.00 така што ќе можат да уживаат во побрзо и trackable Меѓународна Шпедиција.Контакт Со Нас На : Ако имате било какви прашања во однос на мојата предмети, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате...

10pcs Шарм ги облека стои 24*17mm Тибетската Сребро Позлатен Приврзоци Антички Накит Одлуки DIY рачно изработени Занаетчиски

66.72 -10 % DEN 60.00

Драги Наши, Среќна Нова Година.Ние ќе го суспендира пратки во текот на Пролетниот Фестивал,од 8 Февруари до 23 Февруари и да продолжи со испорака на 24 Февруари .Ви благодариме за вашиот разбере...

HaiLambo Природни Howlite Камен Издлабени Magatama Pendant Запирка Мушка Класичен Среќа Накит Амајлија Pendant Мушка Семејство Подарок GY13

335.04 -30 % DEN 235.00

Hai Lambo Природни Howlite Камен Издлабени Magatama Pendant Запирка Мушка Класичен Среќа Накит Амајлија Pendant Мушка Семејство Подарок GY13# 12 месеци гаранција!!60 дена за враќање на пари!!! Ние прифаќаме трговија на големо,ако сакате повеќе објектот,ве молиме слободно контактирајте со нас! 100% задоволство гаранција услуга!!! Еден по еден тестирање пред превозот! Превозот надвор во рок од еден работен дена! Тема : Главен Камен : Howlite ( Бела тиркизна ) Големина : 31*17*8 мм Тежина : 6g Боја : Бела ( како на сликата покажува ) Подарок за Семејството или Пријател 100% Сосема Нов & Оригинални Тест, еден по еден пред да го испратиЗабелешка : сликите се покаже вистински предмети без некоја посебна обработка...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.