• Ново
30pcs Антички Сребрен Позлатен Цинк Легура Мала Куче Шарм Приврзоци за Накит Одлуки DIY рачно изработени Занаетчиски 10x8mm

30pcs Антички Сребрен Позлатен Цинк Легура Мала Куче Шарм Приврзоци за Накит Одлуки DIY рачно изработени Занаетчиски 10x8mm

Оценка на клиентот:
DEN 95.52
DEN 72.00 -25 %

Износ
Залиха


Карактеристики

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Шарм Тип:
Животни
Број На Модел На:
накит наоди
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Бренд Име:
JAKONGO
боја:
тибетската позлатен сребрен

Производи во категоријата

25pcs Антички Сребрен Позлатен Цинк Легура Алатки Шарм Приврзоци за Накит Одлуки DIY рачно изработени Занаетчиски 40x16mm A304

95.52 -15 % DEN 81.00

25pcs Антички Сребрен Позлатен Цинк Легура Алатки Шарм Приврзоци за Накит Одлуки DIY рачно изработени Занаетчиски 40x16mmСостојба100% Сосема НовБојаКако На СликаКоличина25pcsГолемина / 40x16mmДупка Големина : 2mm1 инч = 2.54 см,1cm = 0.393 инчен

Бесплатен Превозот 130PCS 10ММ Целосна Кристал Слајд Писма англиската Азбука A-Z Одговара Хривнија Wristband /Пет Име Јака LSSL02*130

1055.52 -20 % DEN 844.00

Добредојдовте во мојата продавница.Висок квалитет на слајд букви !!!Можете да DIY да се стави сите писма заедно на 10мм бендови или домашно милениче јаки како вашите сопствени зборовиНајпопуларните и трендовски дијамант / кристал цинк легура АНГЛИСКАТА азбука писмо,Вкупно 130 компјутери букви или можете да изберете букви кои треба во истиот износНаведете го името и стил на писмо при checkout, кога ќе плаќање во готово,Ако не сте добиле вашите информации .ќе ја испрати на произволни букви за да го даде за вас.Можете да изберете букви од А до Z секој .Ве молиме оставете порака во букви сакате во Aliexpress .куче поводник.куче поводник automatic,Куче Облека, домашни миленичиња,облека, куче облека зима, кучиња облека и додатоци голема,куче облека,кучиња облека мода,пет кревет,мачка во кревет, пет кревет за кучиња големи,куче кревет,куче кревет бесплатен превозот.Kennels & Пенкала,миленичиња куче,облека за кучиња,големо куче,големо куче,куче куче,куче производи бесплатен превозот,облека заМодерен дизајн и висок квалитетМатеријал : цинк легура+КристалКоличина за овој оглас : 130pcs (26 PCS AZ Букви како еден сет, 130 PCS е 5 Поставување)Големина : 10мм Внатрешни Кол...

Тибетската Сребро Позлатен Koala Шарм Приврзоци за Нараквица Ѓердан Накит Одлуки DIY рачно изработени Занаетчиски 20x14mm

95.52 -15 % DEN 81.00

15pcs Тибетската Сребро Позлатен Koala Шарм Приврзоци за Нараквица Ѓердан Накит Одлуки DIY рачно изработени Занаетчиски 27x14mmСостојба100% Сосема Новматеријалцинк легура доведе слободниБојаКако На СликаКоличина15pcsГолемина / 20x14mmДупка Големина : 2mm1 инч = 2.54 см,1cm = 0.393 инчен

Уметникот Палета со Мулти-Обоени CZ Pendant Шарм Оригиналниот Автентични 925 Sterling Silver Монистра одговара за Пандора Шарм Б

DEN 527.52

Поврзани ПроизводиОписМатерија l : 925 sterling silverТежина : 1.7 gГолемина : pendant е 24mm долг Конец Дупка со Дијаметар : 5mmПакување : Opp вреќаНашата способност : Врвен квалитет, Голем Парк,,Брзи Превозот.Нашата Гаранција : висок квалитет сребро лежиште,добар пакување, добра услугаAnswer : ___________________________ Note : 1...

70x50MM Сина Howlite Крстот ГЕМ Pendant Накит За Жена Подарок Лабава Мушка S107

191.52 -14 % DEN 165.00

Материјал : ТиркизнаГолемина на(Приближно) : 70x50x8 MMТежина(Приближно) : 34 gКоличина : 1 bucСликите се земени под светлина,Па бои може да неизбежно се разликува малку од сликата.Над објектот е само претставник,ќе добијат сличен објект.Конверзија : 1 MM=0.03937 ИНЧЕН или 1 ИНЧ=25.4 MMAnswer : ___________________________ Note : Ве молиме да се купи на повеќе од $ 5.00 така што ќе можат да уживаат во побрзо и trackable Меѓународна Шпедиција.Контакт Со Нас На : Ако имате било какви прашања во однос на мојата предмети, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате...

2pc Природните Слатководни цвет Школка Ѓердан Приврзоци За Накит Одлуки Шарм Приврзоци 38*25ММ P355

205.44 -10 % DEN 185.00

Опис Состојба : Нова Димензии : (Приближно)mm Количина : 1 Сет Тежина : 20 g .Answer : ___________________________ Note : Како у знаете,повеќето од камен беше природен камен,кога у се со цел,у ќе добијат сличен со слика, Сликата е зголемена за да ги прикажете деталите види опис за вистинската големина...

HaiLambo Совршен Голдстоун Камен Издлабени Magatama Pendant Запирка Мушка Класичен Среќа Накит Амајлија Pendant Мушка Пријател Подарок GY12

239.52 -5 % DEN 228.00

Hai Lambo Совршен Шарм Голдстоун Камен Издлабени Magatama Pendant Запирка Мушка Класичен Среќа Накит Амајлија Pendant Мушка Подарок GY12# 12 месеци гаранција!!60 дена за враќање на пари!!! Ние прифаќаме трговија на големо,ако сакате повеќе објектот,ве молиме слободно контактирајте со нас! 100% задоволство гаранција услуга!!! Еден по еден тестирање пред превозот! Превозот надвор во рок од еден работен дена! Тема : Главен Камен : Голдстоун Големина на : 30*17*10 мм Тежина : 6g Боја : Кафена ( како на сликата покажува ) Подарок за Семејството или Пријател 100% Сосема Нов & Оригинални Тест, еден по еден пред да го испратиЗабелешка : сликите се покаже вистински предмети без некоја посебна обработка...

20*10мм легура Шарм Приврзоци conch Антички Бронза антички сребрен Ретро Ткаени Хривнија pendant накит додатоци DIY материјал

DEN 295.68

Име : DIY pendantБоја : древните бронзени,антички сребренГолемина : 20*10ммтежина : 1gМатеријал : АлуминиумскиЦена за 100pcsАко ви треба нешто побрзо, ве молам контактирајте ме,ќе треба да плаќаат екстра $ преку експрес,јас ќе работат на тежината и изразат испорака кога ќе finsihed одберам сите ред,ние работиме со UPSот,DHL,FEDEX,EMS и др.Тие ќе трае околу 4 работни дена да пристигнат.Ве молиме контактирајте ме ако имате прашања.Ние се користат Ali Express Стандард на Превозот да се испрати на стоките.Американските Купувачи, ние ќе се користи e Packet.За транспорт време за вашата земја ,ве молиме да кликнетеСе сеќавам Назад за купување на стоки што треба.ИзвестувањеПовеќето од цел ќе испратени во 78 часа по paymentconfirmed...

Топла продажба 20pcs/многу Electrocar виси dangle шарм голема дупка pendant монистра шарм одговара хривнија diy накит dangle шарм

264.00 -9 % DEN 240.00

зошто толку евтини тука???1)Ние само се продаваат по фабричка цена!2)Можеме да испратите дното превозот цена!!3)Ние се надеваме воспостави долго бизнис соработка со вас!!!4)Ние имаме висок квалитет на стока, брза испорака и добри услуги!!!!! Топла продажба 20pcs / многу Electrocar виси dangle шарм голема дупка pendant монистра шарм одговара хривнија diy накит dangle шарм1) Тип : Голема дупка пандо Шарм2) MOQ : 20 компјутери 3)Материјал : Алуминиум (Сите слика биле направени од вистинска предмети.Постојат боја разликата помеѓу сликата и вистински теми, бидејќи на светлината кога ги преземе,толку реално предмети е боја е десно.) Плаќање : 1) Пред ставањето на вашата нарачка,ве молиме потврдете го цените и други детали со добавувачот; 2) го прифати T / T&ЗАЧУВАМ за плаќање; 3) Ние само брод пакет за да ја стандардната адреса во вашиот ред,ако сакате да ги промените превозот адреса,pls остави порака пред да ја испратите; 4) ве Молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целиот опис и да се договорат за да се трансакцијата пред да го купат...

50pcs Трендовски Новите Емајл Легура Шарм Златна Боја Масло Капка очила со Животните Pendant Шарм Украс Додатоци Хривнија Шарм

636.48 -5 % DEN 605.00

1lot =50pcsНие можеме да произведуваат според вашето барање,ве молиме контактирајте со нас ако било потребно.Целосно цел достигне $120, ние ќе брод со DHL или EMS,FEDEX за слободни.Пред Божиќ, превозот брзина е бавен, ве молиме да се разгледа да брод од страна на курирската служба DHL.Ако некој се мешаат со стока ,ве молиме контактирајте со нас прво да solove вашиот проблем, ви благодарам.Уживајте во вашиот купување тука.​​

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.