• Ново
сина кожа хривнија камен шарм нараквици магнет тока Бохемски нараквици boho нараквици & алки B161001

сина кожа хривнија камен шарм нараквици магнет тока Бохемски нараквици boho нараквици & алки B161001

Оценка на клиентот:
DEN 331.20
DEN 209.00 -37 %

Износ
Залиха


Добредојдовте на Сонце Накит Фабрика продавница
Фабрика Директни добредојдовте на големо и мало
Ние нудиме висок квалитет мода накит за вас! Вашето задоволство, нашите извршување!
100% вистински опис, што ќе се види ,она што ќе добиете. Ви благодариме !
answer : ___________________________ note :
1 : Откако ќе го потврдите плаќањето,тоа е бесплатен превозот! ние ќе испрати предмети во 2~7 ден од Кина Пост Воздух Mail . САД usualy потреби 15-25 работни дена. друга земја тоа обично се земаат 15 до 35 работни дена (зависи од локацијата) за да стигне до одредиштето во поголемиот дел од светот ,но некои причини, packge може да потрае подолго време за да се дојде до вашиот дом.
Цел≥150$, бесплатен превозот со ЕМС/DHL
2 : Ако цел голема количина, ве молиме контактирајте со нас . Тука сите наши предмети се нови убав и модерен со ниска цена, трговија на големо добредојде!
Ве молиме да користите "Прашајте го Продавачот Прашање" линк за да ни се обратите за било какви прашања. Ние нормално одговор на секоја порака во рок од 24 часа.
Ако имате било какви прашања можете да контактирате со мене или ме напушти! Ви благодариме !

Карактеристики

Метална боја:
17CM, 18CM, 19CM
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Должина:
19cm
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Метали Тип:
Цинк Легура
Затворач Тип:
Магнет
Бренд Име:
wellmore
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Поставување Тип:
Никој
Стил:
Чешка
Материјал:
кожа
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
B160804

Производи во категоријата

Сребро Потпис Engrave Хривнија Личен Ракопис Диск Кожа Хривнија Обичај Мемориската Божиќ Подарок

DEN 1295.52

Сребро Потпис Engrave Хривнија Личен Ракопис Диск Кожа Хривнија Обичај Мемориската Божиќ ПодарокЗа нашата продавница* Ние и ветуваме на сите накит се направени во 925 солидна сребро.*100% рачно изработени*Да прифатиме вашиот дизајн да се прилагодите* Добредојдовте најголемиот дел наредби кои може да се даде трговија на големо цена.1...

Нови Пристигнување уроци Нараквици, Отворајќи CZ Сини Кристал Око Шарм Плетење Ресни Хривнија за Жените и Мажите 4mm Монистра Прилагодливи

319.20 -38 % DEN 198.00

Нови Пристигнување уроци Нараквици, Отворајќи CZ Сини Кристал Око Шарм Плетење Ресни Хривнија за Жените и Мажите 4mm Монистра ПрилагодливиКоличина : 1pcs (изберете ви се допаѓа)Материјал : 4mm Монистра & уроци Шарм100% сосема нов, со Врвен квалитетБоја : како фотографија Lenght : 6"~8" (прилагодливи)Сите Монистра се вистински злато позлатен ,Тоа е доказ вода ,Висок квалитет.Како на барање на купувачот...

Мажите Нараквици!10PCS(5Pairs)Лак и Стрела Нараквици корејски Љубовник Рака catenary Кријат Јаже Ткаенината Алки Љубители Wristbands

911.52 -14 % DEN 784.00

Опис Должина : 16cm+5cm(се Прошири Синџир) Конверзија : 1inch=2.5 4cm Количина : 10 PCS (5 Pairs) Нараквици Тип : Скелет Нараквици Забелешка : 1)слика може да не се однесуваат на вистинската големина, ве молиме проверете ја големината покажа на владетелот 2) Можеме да испратите објекти по случаен избор, понекогаш не можеме да ги испратите сите бои на слики, понекогаш, ние ќе испратиме боја не покажа на слики, ве молиме да се разбере...

DC Гроздобер 2 Слој Црна Кожа Јаже Snap Clasps 12 Соѕвездија Цевка Монистра Шарм Хривнија Алка за Мажи Машки Панк Накит

204.96 -30 % DEN 144.00

DC Гроздобер 2 Слој Црна Кожа Јаже Snap Clasps 12 Соѕвездија Цевка Монистра Шарм Хривнија Алка за Мажи Машки Панк Накит 1)Материјал : кожа 2)Боја : црна 3)Должина : 20.5 cm 4)Пакување : 1pc / opp вреќа 5)Тежина : 8g / pc 6)Поддршка : Кога цел повеќе од $150Бесплатен превозот преку EMS, DHL, UPSот и така натаму (Освен оддалечените области).

Жените Рачно Изработени Multicolor Камен Монистра Алка Легура Слон Хривнија Накит

DEN 61.92

Спецификации : Рафинирани и нежни изглед, одлична хривнија за жени.Направени од високо полиран камен, тоа е исклучителна изведба.Висок квалитет на модерен multicolor монистра, нема да ја напушти впечатокот на рака, удобна и популарни.Тип : ХривнијаТема : УбавинаПол : ЖенитеСтил : МодаМатеријали : Камен, Од ЛегиранПовод : Секојдневниот Живот, Патувања, Забава, Подароци, УчилиштеКарактеристики : Multicolor Круг Beaded, Симпатична СлонХривнија Должина : 18cm / 7.09" (Прибл.)Мушка Дијаметар : 8mm / 0.31" (Прибл.)Забелешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Хривнија

LOULEUR Гроздобер Мажите Накит Панк Плетенка Geunine Кожа Хривнија за Мажи Нерѓосувачки Челик Магнетни Clasps Нараквици Алки

239.52 -5 % DEN 228.00

LOULEUR Гроздобер Мажите Накит Панк Плетенка Geunine Кожа Хривнија за Мажи Нерѓосувачки Челик Магнетни Clasps Нараквици Алки1) Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик Clasps & Вистински Leaher2)Должина : 18.5 / 20.5 / 22cm3)Бои : Црна4)Пакување : 1pc / opp вреќа5)Тежина : Околу 25g / pc6) Ние можеме да понудиме Пад на Превозот ,и ние можеме да брод на потрошувачи директно, без било приемот или на фактура во пакет.

RoyalBeier 12pcs/многу Убава Цвет Тема Стакло Шарм Snap Копчето Накит 18mm За 20mm Прилепува Хривнија Snap Накит KZ0828

138.24 -26 % DEN 102.00

Royal Beier 12pcs / многу Убава Цвет Тема Стакло Шарм 18mm Snap Копчето Накит За 20mm Прилепува ХривнијаSnap НакитМоделот:KZ0828Количина : 12pcs / многуМатеријал : Стакло & БакарСамо копчиња, без белегзија или Pendant ѓердан вклучени.​Трговија на големо и најголемиот Дел целТрговија на големо и најголемиот дел цел прифатени, исто така, ние може да го прилагодите вашиот дизајн за вас...

Јасно Циркон Камења, Камен, Отворајќи Витез Шлем Маска Хривнија Конектор Шарм Монистра Сребро Злато се Зголеми Злато Gunmetal 20Pcs/Пакет

792.96 -13 % DEN 690.00

Место ќе цел $200+ вкупно, ве молиме да одберете бесплатен превозот и јас ќе се надополни на превозот да се Изразат Испорака за Слободни , ви благодарам многу Јасно Циркон Камења, Камен, Отворајќи Витез Шлем Маска Хривнија Конектор Шарм Монистра Сребро Злато се Зголеми Злато Gunmetal 20 Pcs / Пакет Облик : Витез Шлем Маска Големина : 8x15mm, Дупка Големина : 2,5 mm Продажба Quantit y : 20 Парчиња / Pack (10% попуст за нарачка на 2 Пакети или повеќе) Материјал : Злато / Siver / Gunmetal / Розово Злато Позлатен Боја : Случајно Мешани(Злато,Сребро,Gunmetal,Розово Злато) Состојба : НоваБои да се избере : Сребро Злато Gunmetal Розово Злато може да се меша бои, ве молиме да ни ме на Камења ви треба кога ќе ја заврши својата цел, ви благодариме на ПРЕВОЗОТ***Сите цел ќе биде предаден во рок од 24 часа по уплатата се расчисти*** ***потребни се 10~20 работни дена за да се добие доставени за стандард превозот, тоа е бесплатен за сите земји*** ***На забрзана испорака нормално трае 5~7 работни дена да бидат доставени, цената варира за различни земји*** ***ве Молиме оставете малку доцнење со пост пред и после државни празници на Двете страни, на пример Божиќ, Нова Година, Кинеската Нова Година.*** ПОЛИТИКА на ВРАЌАЊЕ Сите предмети се проверуваат пред да се испрати за да се обезбеди тоа е во совршена состојба, но сепак за вашиот мир на умот, доколку не е прифатлива причина, ние го прифаќаме да се врати за наплата барање, ве молиме имајте на ум дека купувачот плаќа за враќање превозот цена...

Девет засекогаш черепот монистра пол мажи накит природен камен круна hexago шарм нараквици & алки pulseira masculina Подароци

1003.20 -30 % DEN 702.00

Обрнете внимание на : Сите Плетење и гума јаже нараквици во продавницата може да се прилагоди,ако не го имаат на вашата големина, pls да ни оставите порака да ни кажете на хривнија големина,можеме да го направиме тоа за вас, Ние исто така може да ласерски марка, само испрати ми слика на вашето лого ,но MOQ е 200 парчиња , јас ќе ви испрати ефект слика ,ви благодаримеНие прифаќаме трговија на Големо!! Ако ви треба големо или да се меша многу на стоката, ние ќе им даде екстра попустЗгора на тоа,да Даде Бесплатен Превозот преку Брза испорака DHL ако конечниот износ на повеќе од $200 за повеќето земјиОдете до нашата продавница,за да погледнете повеќе Нови Дизајни и Топла Продажба Нараквици.

DIY Вистинска Кожа Заврши Snap Шарм Нараквица Со Предвремените на Копче Шарм Случаен Стил Во Црна Боја на Кожа

431.04 -20 % DEN 345.00

Емајлот snap копчето шарм Нараквици Калеидоскоп стил snap копчето шармСАД$ 11.98 / многупарчиња / многуКожа заврши нараквици за предвремени копчето шарм нараквица,одговара на snap копчето шарм,DIY snap кожа заврши хривнија за предвремени шармСАД$ 7.18 / многупарчиња / многуDIY snap нараквици,5 прилепува копчето одговара на snap копчето шарм нараквици.Висок квалитет родиум позлатен метални нараквициСАД$ 7.98 / многупарчиња / многуDIY ѓердан срцето pendant,срцето pendant за предвремени копчето шарм encklace,меѓусебно ѓердан,diy срцето pendant ѓерданСАД$ 7.98 / многупарчиња / многуПрилагодливи snap diy прстен...

Мажите Магнетни Германиум Хривнија Алка За Жените, Желка-Школка Дизајн Био Енергија Здравје Машки Накит

416.64 -35 % DEN 271.00

Здравје Магнетни Хривнија Алка За Жените 2018 Топла Продажба ЖелкаШколка Дизајн Бакар Био Енергија Хривнија Злато Мода Накит 1)Материјал : Бакар магнетни нараквици 2) Големина : Како слика 3) Боја : КАКО на Сликата

1pcs 2017 Шарм Микро Отвори CZ Сребро Плоштадот Монистра Мажите Ресни Хривнија Бренд Anil Arjandas Круг Мушка Жените Ресни Хривнија

399.36 -38 % DEN 248.00

1pcs 2016 година Шарм Микро Отвори CZ Сребро Плоштадот Монистра Мажите Ресни Хривнија Бренд Anil Arjandas Круг Мушка Жените Ресни ХривнијаТип : хривнијаБоја : Како што е прикажано на сликиИме : Ресни Нараквица,Мажите Bacelet,жените ХривнијаMaterail Павер cz монистраНашите Уникатни Предности : 1...

12pcs/многу 2017 Егзотични Тема Мулти Шема Стакло Шарм 18mm Snap Копчето Накит За 18mm Прилепува Хривнија Snap Накит KZ0685b

138.24 -26 % DEN 102.00

Моделот:KZ0685a / KZ0685b / KZ0685c / KZ0685dКоличина : 12pcs / многуМатеријал : Стакло & БакарСамо копчиња, без хривнија вклучени.Како да се користи ↓↓↓​Трговија на големо и најголемиот Дел целТрговија на големо и најголемиот дел цел прифатени, исто така, ние може да го прилагодите вашиот дизајн за вас...

10 Компјутери/многу Брзо Накит Копчиња Лента Кристал 18mm Snap Копчиња Одговара 18mm Snap Нараквици Жените копчето накит 010807

DEN 218.88

Можете да изберете повеќе производи, поголема цел, поголема попуст1.Повеќе од $5, ние willl обезбеди Epacket и Кина Пост Воздух Mail...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.