• Ново
Нови 18mm Snap Копчето женска Нараквица Бохемија Гроздобер Мода Накит Snap Шарм Нараквици Слободни shippin ZE057

Нови 18mm Snap Копчето женска Нараквица Бохемија Гроздобер Мода Накит Snap Шарм Нараквици Слободни shippin ZE057

Оценка на клиентот:
DEN 72.00

Износ
Залиха


Карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
ZE057
Стил:
Класичен
Материјал:
Кристал
Обликотшема:
Круг
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
Затворач Тип:
Лесно-кука
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Кутија Синџир
Функција:
Расположение Tracker
Бренд Име:
XINNVER
Објектот:
прилепува копчиња нараквици
Buton braclets:
прилепува алки
перформанси:
18-20mm прилепува нараквици

Производи во категоријата

Моите Наредби 2017 Филм Накит Домот, Смола, Камен Растителни Поставен Изјава Хривнија

479.52 -10 % DEN 432.00

Производство : Нови Стилови 2014 Изјава Мода Накит Домот, Смола, Камен Растителни Поставен Алки & НараквициТочка Бр.sl00191Материјали : Легури,Смола,СтаклоДолжина : 18cmТежина : 61gPlac e на Потекло : QingdaoПовод : Годишнина, Ангажирање, Подароци, СвадбаПол : Деца, Мажи, Унисекс, ЖенитеНие можеме да снабдување многу видови на накит : ѓердан, обетки, белегзија, hairpin, прстен, и така натамуМатеријал : 1 Бакар, челик, и други легури е во ред2 позлата и материјал може да се направи со Олово и никел и кадмиум слободниИспорака&Плаќање1 цел ќе бидат испратени на пат, и испрати како цел потребни2 Ние треба 2030 дена за да се заврши продукции3 Брод и воздухот се во РЕД4 Плаќање : T / T5 Цена мандат : ФОБ QingdaoПостојат 5 причини за да го изберете нас : Ние сме биле во оваа линија за многу години, па ние може да го направи подобро од другите во иста цена.2 Ние имаме сопствено производство фабриката , Ние може да се строго контрола на квалитетот на производот, и цена,па ние можеме да снабдување на накит во пониска цена.3 Нашата компанија постоечките производи имаат одредена сума на инвентар, ако вашата цел количество во нашата инвентар количина ,ние можеме да брод веднаш по вашата исплата, не треба да се чека.4 Нашата компанија се наоѓа во Qingdao, во Кина...

Рим Кристал Тенис Хривнија Циркон Монистра Хривнија Алка Синџири Влакно Fashioh Нараквици За Жените Pulseiras Bijoux

129.12 -27 % DEN 94.00

Карактеристики : Мали и исклучителна.Рафинирани и светлина накит.Квалитативен изглед.Нетоксични, безопасни.Боја зачувување време е долга.Спецификации : Производ материјал : антиоксидација позлата плус AAAA супер одделение циркониПроизвод големина : 17cm / 6.69"Тежина на стока : 11 gЗабелешки : 1...

Продажба 1pc Симпатична Дами Kawaii Џамбо Жените Хривнија За Девојка Цртан филм Едноставна Шарени Сестри Животинско Овошје Мека Керамика Накит

34.08 -24 % DEN 26.00

Добредојдовте на Нашиот МагазинДраг ПријателВи благодариме за вашето доаѓање во нашата продавница , ние сме manufature директно кој ги продава ниска цена и добар квалитет на предмети ,исто така и ние ќе deveop на нови објекти често,вие никогаш нема да се чувствуваат жалење за да се спаси нашата продавница , за било какви прашања , pls слободно контактирајте со нас , ние секогаш ќе биде тука и да се чека за да ви помогне!Количина : 1 PC Тип : ХривнијаПол : Жените,Девојка Материјал : Мека Керамика Стил : Симпатична Боја : Шарени Должина (инчи) : Приближно 1521cm, променливи во големина Шема : Цртан филм Животинско / ОвошјеПлаќање : Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку кредитна картичка,Visa,Master Card,QIWI,Western Union, и Банкарски Трансфери...

1pcs 2017 Шарм Микро Отвори CZ Сребро Плоштадот Монистра Мажите Ресни Хривнија Бренд Anil Arjandas Круг Мушка Жените Ресни Хривнија

399.36 -38 % DEN 248.00

1pcs 2016 година Шарм Микро Отвори CZ Сребро Плоштадот Монистра Мажите Ресни Хривнија Бренд Anil Arjandas Круг Мушка Жените Ресни ХривнијаТип : хривнијаБоја : Како што е прикажано на сликиИме : Ресни Нараквица,Мажите Bacelet,жените ХривнијаMaterail Павер cz монистраНашите Уникатни Предности : 1...

DC Гроздобер 2 Слој Црна Кожа Јаже Snap Clasps 12 Соѕвездија Цевка Монистра Шарм Хривнија Алка за Мажи Машки Панк Накит

204.96 -30 % DEN 144.00

DC Гроздобер 2 Слој Црна Кожа Јаже Snap Clasps 12 Соѕвездија Цевка Монистра Шарм Хривнија Алка за Мажи Машки Панк Накит 1)Материјал : кожа 2)Боја : црна 3)Должина : 20.5 cm 4)Пакување : 1pc / opp вреќа 5)Тежина : 8g / pc 6)Поддршка : Кога цел повеќе од $150Бесплатен превозот преку EMS, DHL, UPSот и така натаму (Освен оддалечените области).

MQCHUN Riverdale ТВ Серија менито што е Логор'lit Шоп Логото Шарм Хривнија Гитара Метал Pendant Нараквици Алки За Мажи Жени Подароци

164.64 -30 % DEN 115.00

Ве молиме Имајте во предвид : Сите објектот е нашата фабрика цена и добар квалитет, може да се спореди цената и квалитетот со други продавачот, ние ви даде фабрика цена и добра услуга ,се надевам дека вие и вашиот клиент може да добие повеќе добри и квалитетни и евтини цена на објектот во нашата продавница.Исто така се надевам дека можеме да создадеме долгорочни соработка со вас...

ROYALBEIER 12pcs/многу Цртан филм Сликата Куче Шема Snap Копчиња 18mm Стакло Snap Шарм Одговара Snap Хривнија Ѓердан Накит KZ1006

239.04 -36 % DEN 153.00

Само Копчиња, без хривнија вклучени.ROYALBEIER 12pcs / многу Цртан филм Сликата Куче Шема Snap Копчиња 18mm Стакло Snap Шарм Одговара Snap Хривнија Ѓердан Накит KZ1006Како да се користи ↓↓↓Трговија на големо и најголемиот Дел целТрговија на големо и најголемиот дел цел прифатени, исто така, ние може да го прилагодите вашиот дизајн за вас...

Виножито Цртичка Arcane Круг Моето Пријателство е магија MLP инспириран стакло cabochon купола хривнија

114.72 -24 % DEN 87.00

Накит или Накит : Накит Тип на Производ : Нараквица Хривнија Тип : Шарм Хривнија Пол : Неутрален Затворач Тип : Hummer стил затворач Материјал : кожа, стакло и Метал Тип : Легури Синџир должина : 18cm + 5cm (продолжен синџир) База дијаметар : 28mm Поставување тип : никој пломба Стил : Pop Формашема : Пеперутка Боја : Кафена Пакет информации : 1pc Хривнија Средината стакло големина : 20mmрачно изработени објект,ако сакате да го промените средината стакло на купувачи слика,plz контактирајте со нас!

Трговија на големо Elvis Presley хривнија Elvis Presley хривнија Elvis Presley Накит од Стакло Cabochon нараквици

114.72 -24 % DEN 87.00

Накит или Накит : Накит Тип на Производ : Нараквица Хривнија Тип : Шарм Хривнија Пол : Неутрален Затворач Тип : Hummer стил затворач Материјал : кожа, стакло и Метал Тип : Легури Синџир должина : 18cm + 5cm (продолжен синџир) База дијаметар : 28mm Поставување тип : никој пломба Стил : Pop Формашема : Пеперутка Боја : Кафена Пакет информации : 1pc Хривнија Средината стакло големина : 20mmрачно изработени објект,ако сакате да го промените средината стакло на купувачи слика,plz контактирајте со нас!

Нова мода 9PCS Мешани Кристално Стакло Spacer Фацетирани Еластичен Мушка Хривнија Накит Алка Природен Камен 6BV77 Wolesale Цена

666.72 -28 % DEN 480.00

ПРОИЗВОДИ : Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија ! и ако имате било какви проблеми со производи,ве молиме контактирајте со нас,јас ќе ги одговори сите прашања за нас самите.ти благодарам за вашето внимание!Превозот : Драги Пријатели,јас ветувам : сите предмети ќе се испрати во 3 дневна кога ќе го купите , Кина пост пакет за слободни,и ако ви треба било други express,ве молиме да ни кажете во времето.но, можеби плати Други Транспортни Трошоци,т hankyou!Транзит време е за 1530days., и ако не можете да добиете предмети во овој период ,ве молиме контактирајте со нас во времето.Политика на враќање : Можете да побарате враќање на пари или размена, ако ние1во Ред објект испратени до вас;2објектот има проблеми со квалитетот;3објектот е оштетен во транзит и така натаму;Ние ќе не вратат брод трошоци.Ние се испита квалитетот на секој производ...

12pcs/многу 2017 Егзотични Тема Мулти Шема Стакло Шарм 18mm Snap Копчето Накит За 18mm Прилепува Хривнија Snap Накит KZ0685b

138.24 -26 % DEN 102.00

Моделот:KZ0685a / KZ0685b / KZ0685c / KZ0685dКоличина : 12pcs / многуМатеријал : Стакло & БакарСамо копчиња, без хривнија вклучени.Како да се користи ↓↓↓​Трговија на големо и најголемиот Дел целТрговија на големо и најголемиот дел цел прифатени, исто така, ние може да го прилагодите вашиот дизајн за вас...

12pcs/многу 2017 Егзотични Тема Мулти Шема Стакло Шарм 18mm Snap Копчето Накит За 18mm Прилепува Хривнија Snap Накит KZ0685d

DEN 138.24

12pcs / многу 2017 Нови Егзотични Тема Мулти Шема 18mm Стакло Snap Копчето Шарм За 18mm Прилепува ХривнијаSnap НакитМоделот:KZ0685a / KZ0685b / KZ0685c / KZ0685dКоличина : 12pcs / многуМатеријал : Стакло & БакарСамо копчиња, без хривнија вклучени.​Трговија на големо и најголемиот Дел целТрговија на големо и најголемиот дел цел прифатени, исто така, ние може да го прилагодите вашиот дизајн за вас...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.