• Ново
11.11 Нерѓосувачки Челик Опстанок Пол Мажи 21cm Врвца Падобран Накит Завиткани Нараквици за Жени Мажи Мода pulseras

11.11 Нерѓосувачки Челик Опстанок Пол Мажи 21cm Врвца Падобран Накит Завиткани Нараквици за Жени Мажи Мода pulseras

Оценка на клиентот:
DEN 120.00
DEN 71.00 -41 %

Износ
Залиха


Добредојдовте Во Мојата Продавница
Почитувани Купувачи :
Добредојдовте на пребарувате на нашите производи, ние сме професионални накит производителот, ние искрено ви обезбеди со висок квалитет на стоките, внимателен услуга ниска цена. Добредојдовте да контактирате со нас преку е-Мејл или Али ако имате било какви прашања, ние сме среќни да помогнеме!
Забелешка :
Ако се измеша нарачки помалку од $180, бесплатен превозот : Кина пост воздух mail;
Ако се меша цел повеќе од $180, бесплатен превозот : DHL,Fedex или ЕМС.
Цел на повеќе од 5 компјутери, Попуст 5% попуст.
Опис на производот :
Име : Опстанок Хривнија
Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик + Врвца Падобран
Должина : 21cm
услугата За Испорака Пратката ќе се организира во рок од 7 работни дена по исплата е расчисти колку што купувачот информации и адреса е потврдена. Ве молиме да се обезбеди право пост код и валиден телефонски број за да се избегне задоцнувањето во превозот. 1) Мин цел е US $7 (да може да се меша со различни предмети), ако вашата цел е помалку од $7, ние ќе ги испрати преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус кои немаат следење информации во вашата земја. 2) точки ќе биде предаден во рок од 7 работен ден од денот на уплатата примена, ако имаме било каков проблем во врска со производот, ние ќе ги остават порака во времето, ве молиме љубезно ни одговори во време за да се избегне грешка се случи. За Повратни информации на Клиентите задоволство е нашата крајна цел. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават 5 ѕвезди повратни информации. Ако имате проблеми или прашања, ве молиме контактирајте со нас пред да се отвори спорот. Сите пораки или пораки ќе бидат одговорени во рок од еден работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да ја пратите вашата e-mail или жалба до нашиот менаџер. ПРАШАЊА и одговори П : Како можам да се плати за мојата купување? A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : со кредитна картичка; money bookers; Т/T; western union. П : Колку чини да брод на мојата земја? A : Пакет помалку од 2 Kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната која е бесплатна испорака до 26 земји како следниве : сад; Обединето Кралство; Австралија; Бразил; Канада; Италија; Турција; Шпанија; Малезија; Франција; Русија; Шведска; Нов Зеланд; Норвешка; Швајцарија; Јапонија; Тајланд; Ирска; Израел; Белгија; Полска; Јужна Кореја; Австрија; Германија; Данска; Сингапур. Други земји и пакет над 2 Кг, купувачите треба да си дозволат дополнителни изразат превозот цена. П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет? A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ, ве молиме проверете тоа, ви Благодариме! П : јас сум препродавач, јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена? А : Здраво, ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена. Ви благодариме!

Карактеристики

Должина:
21cm
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Затворач Тип:
Двоен-безбедност-clasps
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Поставување Тип:
Никој
Бренд Име:
VOQ
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Гроздобер
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
v3
Материјал:
Падобран кабелот
Функција:
Никој

Производи во категоријата

Шик Турција Сина Камен Камен Спирала Се Вртат Заврши Рака Ткаенината Armlet Armband Navajo Zuni Стил Алка Хривнија Накит 2018 Нови

287.52 -28 % DEN 207.00

ТОПЛА ПРОДАЖБА ПРЕДМЕТИСтавка ОписСостојба : 100% Нов Тип : Вртат Тиркизна Рака Ткаенината Големина : Прилагодлив Боја : Злато & Сребрена Материјал : Злато & Сребрена Позлатен Малопродажната Цена : £59.99Објектот ФотографииЗлатоСребро.Shipping DetailsНие ќе брод во 1 ден по исплата потврди јасно...

MQCHUN Riverdale ТВ Серија менито што е Логор'lit Шоп Логото Шарм Хривнија Гитара Метал Pendant Нараквици Алки За Мажи Жени Подароци

164.64 -30 % DEN 115.00

Ве молиме Имајте во предвид : Сите објектот е нашата фабрика цена и добар квалитет, може да се спореди цената и квалитетот со други продавачот, ние ви даде фабрика цена и добра услуга ,се надевам дека вие и вашиот клиент може да добие повеќе добри и квалитетни и евтини цена на објектот во нашата продавница.Исто така се надевам дека можеме да создадеме долгорочни соработка со вас...

Јасно Циркон Камења, Камен, Отворајќи Витез Шлем Маска Хривнија Конектор Шарм Монистра Сребро Злато се Зголеми Злато Gunmetal 20Pcs/Пакет

792.96 -13 % DEN 690.00

Место ќе цел $200+ вкупно, ве молиме да одберете бесплатен превозот и јас ќе се надополни на превозот да се Изразат Испорака за Слободни , ви благодарам многу Јасно Циркон Камења, Камен, Отворајќи Витез Шлем Маска Хривнија Конектор Шарм Монистра Сребро Злато се Зголеми Злато Gunmetal 20 Pcs / Пакет Облик : Витез Шлем Маска Големина : 8x15mm, Дупка Големина : 2,5 mm Продажба Quantit y : 20 Парчиња / Pack (10% попуст за нарачка на 2 Пакети или повеќе) Материјал : Злато / Siver / Gunmetal / Розово Злато Позлатен Боја : Случајно Мешани(Злато,Сребро,Gunmetal,Розово Злато) Состојба : НоваБои да се избере : Сребро Злато Gunmetal Розово Злато може да се меша бои, ве молиме да ни ме на Камења ви треба кога ќе ја заврши својата цел, ви благодариме на ПРЕВОЗОТ***Сите цел ќе биде предаден во рок од 24 часа по уплатата се расчисти*** ***потребни се 10~20 работни дена за да се добие доставени за стандард превозот, тоа е бесплатен за сите земји*** ***На забрзана испорака нормално трае 5~7 работни дена да бидат доставени, цената варира за различни земји*** ***ве Молиме оставете малку доцнење со пост пред и после државни празници на Двете страни, на пример Божиќ, Нова Година, Кинеската Нова Година.*** ПОЛИТИКА на ВРАЌАЊЕ Сите предмети се проверуваат пред да се испрати за да се обезбеди тоа е во совршена состојба, но сепак за вашиот мир на умот, доколку не е прифатлива причина, ние го прифаќаме да се врати за наплата барање, ве молиме имајте на ум дека купувачот плаќа за враќање превозот цена...

Мажите Магнетни Германиум Хривнија Алка За Жените, Желка-Школка Дизајн Био Енергија Здравје Машки Накит

416.64 -35 % DEN 271.00

Здравје Магнетни Хривнија Алка За Жените 2018 Топла Продажба ЖелкаШколка Дизајн Бакар Био Енергија Хривнија Злато Мода Накит 1)Материјал : Бакар магнетни нараквици 2) Големина : Како слика 3) Боја : КАКО на Сликата

L240 Нова Мода Bijoux Pulsera Минималистички Симпатична Имитација Бисер pulseiras Шарм Линк Синџир Нараквици за Жените Накит Девојка Подарок

28.80 -17 % DEN 24.00

Производ : Мода жени / мажи алка хривнија девојка накит Боја : сребро големина : 20+5cm Материјал : алуминиум Количина : 1pc Пакување : OPP пакетАко вашата нарачка над $5(Микс цел), Ние ќе го испрати од Кина Пост Регистрирани Воздух Mail или други брод метод ( имаат следење на број ),во текот 150бесплатен превозот од DHL EMS и така натамусличен стил ѓердан,pls кликнете на сликатаПовратни информации : Ние им даде 5 ѕвезди повратни информации за сите на нашите клиенти откако тие се предмети...

LOULEUR Гроздобер Мажите Накит Панк Плетенка Geunine Кожа Хривнија за Мажи Нерѓосувачки Челик Магнетни Clasps Нараквици Алки

239.52 -5 % DEN 228.00

LOULEUR Гроздобер Мажите Накит Панк Плетенка Geunine Кожа Хривнија за Мажи Нерѓосувачки Челик Магнетни Clasps Нараквици Алки1) Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик Clasps & Вистински Leaher2)Должина : 18.5 / 20.5 / 22cm3)Бои : Црна4)Пакување : 1pc / opp вреќа5)Тежина : Околу 25g / pc6) Ние можеме да понудиме Пад на Превозот ,и ние можеме да брод на потрошувачи директно, без било приемот или на фактура во пакет.

Топла Продажба Модни Elengent Шарени Врвен Квалитет ААА+ Кубни Циркони Алки Круг Rhinestones Бело Злато Боја Синџир Линк Б-079

563.04 -21 % DEN 445.00

Топла Продажба Модни Elengent Шарени Врвен Квалитет ААА+ Кубни Циркони Алки Круг Rhinestones Бело Злато Боја Синџир Линк Б079Бесплатен превозот за сите нарачки...

година Љубовникот Нова Мода Bijoux Солидна Боја на Кожа Плетенка Рака Pulsera 1 Пар Boho Етничка Широк Хривнија

175.20 -7 % DEN 163.00

2016 година Љубовникот Нова Мода Bijoux Солидна Боја на Кожа Плетенка Рака Pulsera 1 Пар Boho Етничка Широк ХривнијаОпис : Состојба : нова бренд и висок квалитет на рачно изработени јаже, верига алкиГолемина : 50cmМатеријал : вештачка кожаПакет содржи : 1 пар мода етничка хривнија

XUSHUI XJ Игра Накит Шарм Хривнија World of Warcraft Племенски Симболи Стакло Тока Multilayer Кожни Нараквици за Жени Мажи

108.00 -50 % DEN 54.00

Ние само го продаде висок квалитет на производот, Сите ние сме Пет ѕвездички повратни информации Продавница! Купи со доверба! Детали 1...

сина кожа хривнија камен шарм нараквици магнет тока Бохемски нараквици boho нараквици & алки B161001

331.20 -37 % DEN 209.00

Добредојдовте на Сонце Накит Фабрика продавницаФабрика Директни добредојдовте на големо и малоНие нудиме висок квалитет мода накит за вас! Вашето задоволство, нашите извршување!100% вистински опис, што ќе се види ,она што ќе добиете...

Balibali 2018 Висок Квалитет На Срцето Шарм Нараквици Алки Шарени Природен Камен Хривнија За Жени Нараквици Алки Накит

286.08 -39 % DEN 175.00

Материјал : 8 mm природни полускапоцени камењаДолжина : прилагодлив За 16cm22cmКвалитет : 100% Сосема Нов Висок КвалитетПопуст : Цел повеќе than2 компјутери, Попуст од 3% offAnswer : ___________________________ Note : ова е прилагодлива должина 16cm22cm

Продажба 1pc Симпатична Дами Kawaii Џамбо Жените Хривнија За Девојка Цртан филм Едноставна Шарени Сестри Животинско Овошје Мека Керамика Накит

34.08 -24 % DEN 26.00

Добредојдовте на Нашиот МагазинДраг ПријателВи благодариме за вашето доаѓање во нашата продавница , ние сме manufature директно кој ги продава ниска цена и добар квалитет на предмети ,исто така и ние ќе deveop на нови објекти често,вие никогаш нема да се чувствуваат жалење за да се спаси нашата продавница , за било какви прашања , pls слободно контактирајте со нас , ние секогаш ќе биде тука и да се чека за да ви помогне!Количина : 1 PC Тип : ХривнијаПол : Жените,Девојка Материјал : Мека Керамика Стил : Симпатична Боја : Шарени Должина (инчи) : Приближно 1521cm, променливи во големина Шема : Цртан филм Животинско / ОвошјеПлаќање : Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку кредитна картичка,Visa,Master Card,QIWI,Western Union, и Банкарски Трансфери...

Виножито Цртичка Arcane Круг Моето Пријателство е магија MLP инспириран стакло cabochon купола хривнија

114.72 -24 % DEN 87.00

Накит или Накит : Накит Тип на Производ : Нараквица Хривнија Тип : Шарм Хривнија Пол : Неутрален Затворач Тип : Hummer стил затворач Материјал : кожа, стакло и Метал Тип : Легури Синџир должина : 18cm + 5cm (продолжен синџир) База дијаметар : 28mm Поставување тип : никој пломба Стил : Pop Формашема : Пеперутка Боја : Кафена Пакет информации : 1pc Хривнија Средината стакло големина : 20mmрачно изработени објект,ако сакате да го промените средината стакло на купувачи слика,plz контактирајте со нас!

Нова мода 9PCS Мешани Кристално Стакло Spacer Фацетирани Еластичен Мушка Хривнија Накит Алка Природен Камен 6BV77 Wolesale Цена

666.72 -28 % DEN 480.00

ПРОИЗВОДИ : Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија ! и ако имате било какви проблеми со производи,ве молиме контактирајте со нас,јас ќе ги одговори сите прашања за нас самите.ти благодарам за вашето внимание!Превозот : Драги Пријатели,јас ветувам : сите предмети ќе се испрати во 3 дневна кога ќе го купите , Кина пост пакет за слободни,и ако ви треба било други express,ве молиме да ни кажете во времето.но, можеби плати Други Транспортни Трошоци,т hankyou!Транзит време е за 1530days., и ако не можете да добиете предмети во овој период ,ве молиме контактирајте со нас во времето.Политика на враќање : Можете да побарате враќање на пари или размена, ако ние1во Ред објект испратени до вас;2објектот има проблеми со квалитетот;3објектот е оштетен во транзит и така натаму;Ние ќе не вратат брод трошоци.Ние се испита квалитетот на секој производ...

Уметникот хривнија Прилагодено Персоналните Уметност хривнија Подарок за Уметник Подарок Виножито Боја Обоени Молив хривнија Уметност Наставник Подарок

114.72 -24 % DEN 87.00

Накит или Накит : Накит Тип на Производ : Нараквица Хривнија Тип : Шарм Хривнија Пол : Неутрален Затворач Тип : Hummer стил затворач Материјал : кожа, стакло и Метал Тип : Легури Синџир должина : 18cm + 5cm (продолжен синџир) База дијаметар : 28mm Поставување тип : никој пломба Стил : Pop Формашема : Пеперутка Боја : Кафена Пакет информации : 1pc Хривнија Средината стакло големина : 20mmрачно изработени објект,ако сакате да го промените средината стакло на купувачи слика,plz контактирајте со нас!

Сребро Позлатен Змија Синџир Хривнија & Алка за Diy Шарм Хривнија Мода Накит

DEN 55.20

Ако вашата нарачка цена е помалку од $10, ние ќе ви испратиме парцела со обичните следење на број Кога пратката во Кина, можете да ги пратите на следење на информации, кога пратката во вашата земја, тоа нема следење на информации...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.