• Ново
Малку Minglou 4 бои бесконечност љубов RANCHER хривнија каубојска шапка шарм кожа заврши мажите нараквици & накит за жените накит

Малку Minglou 4 бои бесконечност љубов RANCHER хривнија каубојска шапка шарм кожа заврши мажите нараквици & накит за жените накит

Оценка на клиентот:
DEN 95.52

Износ
Залиха


Карактеристики

Бренд Име:
Малку MingLou
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Унисекс
Затворач Тип:
Hummer
Стил:
Класичен
Материјал:
кожа
Поставување Тип:
Никој
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Линк Синџир
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
3100
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
подарок
is_customized:
Yes

Производи во категоријата

Szelam Камен Шарм Нараквици & Алки Кристал Монистра Камен Нараквици За Жените Еластична Јаже, Верига Накит DIY SBR170048

384.00 -50 % DEN 192.00

Стил : Мода Накит / Луксузни Хривнија Материјали : Камен Носи Повод : Матурска / Годишнината / Партија / Ангажирање Одговара за : Женски Овој накит се усогласат со барањата на еу за животната средина

Шик Турција Сина Камен Камен Спирала Се Вртат Заврши Рака Ткаенината Armlet Armband Navajo Zuni Стил Алка Хривнија Накит 2018 Нови

287.52 -28 % DEN 207.00

ТОПЛА ПРОДАЖБА ПРЕДМЕТИСтавка ОписСостојба : 100% Нов Тип : Вртат Тиркизна Рака Ткаенината Големина : Прилагодлив Боја : Злато & Сребрена Материјал : Злато & Сребрена Позлатен Малопродажната Цена : £59.99Објектот ФотографииЗлатоСребро.Shipping DetailsНие ќе брод во 1 ден по исплата потврди јасно...

сина кожа хривнија камен шарм нараквици магнет тока Бохемски нараквици boho нараквици & алки B161001

331.20 -37 % DEN 209.00

Добредојдовте на Сонце Накит Фабрика продавницаФабрика Директни добредојдовте на големо и малоНие нудиме висок квалитет мода накит за вас! Вашето задоволство, нашите извршување!100% вистински опис, што ќе се види ,она што ќе добиете...

Balibali 2018 Висок Квалитет На Срцето Шарм Нараквици Алки Шарени Природен Камен Хривнија За Жени Нараквици Алки Накит

286.08 -39 % DEN 175.00

Материјал : 8 mm природни полускапоцени камењаДолжина : прилагодлив За 16cm22cmКвалитет : 100% Сосема Нов Висок КвалитетПопуст : Цел повеќе than2 компјутери, Попуст од 3% offAnswer : ___________________________ Note : ова е прилагодлива должина 16cm22cm

11.11 Нерѓосувачки Челик Опстанок Пол Мажи 21cm Врвца Падобран Накит Завиткани Нараквици за Жени Мажи Мода pulseras

120.00 -41 % DEN 71.00

Добредојдовте Во Мојата ПродавницаПочитувани Купувачи : Добредојдовте на пребарувате на нашите производи, ние сме професионални накит производителот, ние искрено ви обезбеди со висок квалитет на стоките, внимателен услуга ниска цена...

Мачка И Був Логото хривнија Животинско Пријател хривнија Гроздобер нараквици Жените Накит Пријателство

114.72 -24 % DEN 87.00

Накит или Накит : Накит Тип на Производ : Нараквица Хривнија Тип : Шарм Хривнија Пол : Неутрален Затворач Тип : Hummer стил затворач Материјал : кожа, стакло и Метал Тип : Легури Синџир должина : 18cm + 5cm (продолжен синџир) База дијаметар : 28mm Поставување тип : никој пломба Стил : Pop Формашема : Пеперутка Боја : Кафена Пакет информации : 1pc Хривнија Средината стакло големина : 20mmрачно изработени објект,ако сакате да го промените средината стакло на купувачи слика,plz контактирајте со нас!

Рим Кристал Тенис Хривнија Циркон Монистра Хривнија Алка Синџири Влакно Fashioh Нараквици За Жените Pulseiras Bijoux

129.12 -27 % DEN 94.00

Карактеристики : Мали и исклучителна.Рафинирани и светлина накит.Квалитативен изглед.Нетоксични, безопасни.Боја зачувување време е долга.Спецификации : Производ материјал : антиоксидација позлата плус AAAA супер одделение циркониПроизвод големина : 17cm / 6.69"Тежина на стока : 11 gЗабелешки : 1...

DC Гроздобер 2 Слој Црна Кожа Јаже Snap Clasps 12 Соѕвездија Цевка Монистра Шарм Хривнија Алка за Мажи Машки Панк Накит

204.96 -30 % DEN 144.00

DC Гроздобер 2 Слој Црна Кожа Јаже Snap Clasps 12 Соѕвездија Цевка Монистра Шарм Хривнија Алка за Мажи Машки Панк Накит 1)Материјал : кожа 2)Боја : црна 3)Должина : 20.5 cm 4)Пакување : 1pc / opp вреќа 5)Тежина : 8g / pc 6)Поддршка : Кога цел повеќе од $150Бесплатен превозот преку EMS, DHL, UPSот и така натаму (Освен оддалечените области).

12pcs/многу 2017 Егзотични Тема Мулти Шема Стакло Шарм 18mm Snap Копчето Накит За 18mm Прилепува Хривнија Snap Накит KZ0685b

138.24 -26 % DEN 102.00

Моделот:KZ0685a / KZ0685b / KZ0685c / KZ0685dКоличина : 12pcs / многуМатеријал : Стакло & БакарСамо копчиња, без хривнија вклучени.Како да се користи ↓↓↓​Трговија на големо и најголемиот Дел целТрговија на големо и најголемиот дел цел прифатени, исто така, ние може да го прилагодите вашиот дизајн за вас...

година Љубовникот Нова Мода Bijoux Солидна Боја на Кожа Плетенка Рака Pulsera 1 Пар Boho Етничка Широк Хривнија

175.20 -7 % DEN 163.00

2016 година Љубовникот Нова Мода Bijoux Солидна Боја на Кожа Плетенка Рака Pulsera 1 Пар Boho Етничка Широк ХривнијаОпис : Состојба : нова бренд и висок квалитет на рачно изработени јаже, верига алкиГолемина : 50cmМатеријал : вештачка кожаПакет содржи : 1 пар мода етничка хривнија

мојата форма рачно изработени Модни Правоаголник Инспиративни Цитат Врежани Таа Верува дека Таа Може да Значи Таа Не Кожа Хривнија Браун

210.72 -38 % DEN 131.00

Подетални ИНФОРМАЦИИ Синџир должина : ПрилагодливМатеријал : Цинк Легура, Екопријателски направен, со nickle и да доведе безбедноПозитивна порака кожа хривнијаСовршен за дами таму!Тренди и класичен стилРачно изработени накит одлуки

XUSHUI XJ Игра Накит Шарм Хривнија World of Warcraft Племенски Симболи Стакло Тока Multilayer Кожни Нараквици за Жени Мажи

108.00 -50 % DEN 54.00

Ние само го продаде висок квалитет на производот, Сите ние сме Пет ѕвездички повратни информации Продавница! Купи со доверба! Детали 1...

Нова мода 9PCS Мешани Кристално Стакло Spacer Фацетирани Еластичен Мушка Хривнија Накит Алка Природен Камен 6BV77 Wolesale Цена

666.72 -28 % DEN 480.00

ПРОИЗВОДИ : Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија ! и ако имате било какви проблеми со производи,ве молиме контактирајте со нас,јас ќе ги одговори сите прашања за нас самите.ти благодарам за вашето внимание!Превозот : Драги Пријатели,јас ветувам : сите предмети ќе се испрати во 3 дневна кога ќе го купите , Кина пост пакет за слободни,и ако ви треба било други express,ве молиме да ни кажете во времето.но, можеби плати Други Транспортни Трошоци,т hankyou!Транзит време е за 1530days., и ако не можете да добиете предмети во овој период ,ве молиме контактирајте со нас во времето.Политика на враќање : Можете да побарате враќање на пари или размена, ако ние1во Ред објект испратени до вас;2објектот има проблеми со квалитетот;3објектот е оштетен во транзит и така натаму;Ние ќе не вратат брод трошоци.Ние се испита квалитетот на секој производ...

Виножито Цртичка Arcane Круг Моето Пријателство е магија MLP инспириран стакло cabochon купола хривнија

114.72 -24 % DEN 87.00

Накит или Накит : Накит Тип на Производ : Нараквица Хривнија Тип : Шарм Хривнија Пол : Неутрален Затворач Тип : Hummer стил затворач Материјал : кожа, стакло и Метал Тип : Легури Синџир должина : 18cm + 5cm (продолжен синџир) База дијаметар : 28mm Поставување тип : никој пломба Стил : Pop Формашема : Пеперутка Боја : Кафена Пакет информации : 1pc Хривнија Средината стакло големина : 20mmрачно изработени објект,ако сакате да го промените средината стакло на купувачи слика,plz контактирајте со нас!

Мажите Магнетни Германиум Хривнија Алка За Жените, Желка-Школка Дизајн Био Енергија Здравје Машки Накит

416.64 -35 % DEN 271.00

Здравје Магнетни Хривнија Алка За Жените 2018 Топла Продажба ЖелкаШколка Дизајн Бакар Био Енергија Хривнија Злато Мода Накит 1)Материјал : Бакар магнетни нараквици 2) Големина : Како слика 3) Боја : КАКО на Сликата

Сребро Потпис Engrave Хривнија Личен Ракопис Диск Кожа Хривнија Обичај Мемориската Божиќ Подарок

DEN 1295.52

Сребро Потпис Engrave Хривнија Личен Ракопис Диск Кожа Хривнија Обичај Мемориската Божиќ ПодарокЗа нашата продавница* Ние и ветуваме на сите накит се направени во 925 солидна сребро.*100% рачно изработени*Да прифатиме вашиот дизајн да се прилагодите* Добредојдовте најголемиот дел наредби кои може да се даде трговија на големо цена.1...

Жените Рачно Изработени Multicolor Камен Монистра Алка Легура Слон Хривнија Накит

DEN 61.92

Спецификации : Рафинирани и нежни изглед, одлична хривнија за жени.Направени од високо полиран камен, тоа е исклучителна изведба.Висок квалитет на модерен multicolor монистра, нема да ја напушти впечатокот на рака, удобна и популарни.Тип : ХривнијаТема : УбавинаПол : ЖенитеСтил : МодаМатеријали : Камен, Од ЛегиранПовод : Секојдневниот Живот, Патувања, Забава, Подароци, УчилиштеКарактеристики : Multicolor Круг Beaded, Симпатична СлонХривнија Должина : 18cm / 7.09" (Прибл.)Мушка Дијаметар : 8mm / 0.31" (Прибл.)Забелешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Хривнија

Продажба 1pc Симпатична Дами Kawaii Џамбо Жените Хривнија За Девојка Цртан филм Едноставна Шарени Сестри Животинско Овошје Мека Керамика Накит

34.08 -24 % DEN 26.00

Добредојдовте на Нашиот МагазинДраг ПријателВи благодариме за вашето доаѓање во нашата продавница , ние сме manufature директно кој ги продава ниска цена и добар квалитет на предмети ,исто така и ние ќе deveop на нови објекти често,вие никогаш нема да се чувствуваат жалење за да се спаси нашата продавница , за било какви прашања , pls слободно контактирајте со нас , ние секогаш ќе биде тука и да се чека за да ви помогне!Количина : 1 PC Тип : ХривнијаПол : Жените,Девојка Материјал : Мека Керамика Стил : Симпатична Боја : Шарени Должина (инчи) : Приближно 1521cm, променливи во големина Шема : Цртан филм Животинско / ОвошјеПлаќање : Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку кредитна картичка,Visa,Master Card,QIWI,Western Union, и Банкарски Трансфери...

Астрономски Sundial Свет хривнија Астрономија нараквици Аква Бронза Astrological Гроздобер Астрономија Наука Накит

114.72 -24 % DEN 87.00

Накит или Накит : Накит Тип на Производ : Нараквица Хривнија Тип : Шарм Хривнија Пол : Неутрален Затворач Тип : Hummer стил затворач Материјал : кожа, стакло и Метал Тип : Легури Синџир должина : 18cm + 5cm (продолжен синџир) База дијаметар : 28mm Поставување тип : никој пломба Стил : Pop Формашема : Пеперутка Боја : Кафена Пакет информации : 1pc Хривнија Средината стакло големина : 20mmрачно изработени објект,ако сакате да го промените средината стакло на купувачи слика,plz контактирајте со нас!

12pcs/многу 2017 Егзотични Тема Мулти Шема Стакло Шарм 18mm Snap Копчето Накит За 18mm Прилепува Хривнија Snap Накит KZ0685d

DEN 138.24

12pcs / многу 2017 Нови Егзотични Тема Мулти Шема 18mm Стакло Snap Копчето Шарм За 18mm Прилепува ХривнијаSnap НакитМоделот:KZ0685a / KZ0685b / KZ0685c / KZ0685dКоличина : 12pcs / многуМатеријал : Стакло & БакарСамо копчиња, без хривнија вклучени.​Трговија на големо и најголемиот Дел целТрговија на големо и најголемиот дел цел прифатени, исто така, ние може да го прилагодите вашиот дизајн за вас...

DIY Вистинска Кожа Заврши Snap Шарм Нараквица Со Предвремените на Копче Шарм Случаен Стил Во Црна Боја на Кожа

431.04 -20 % DEN 345.00

Емајлот snap копчето шарм Нараквици Калеидоскоп стил snap копчето шармСАД$ 11.98 / многупарчиња / многуКожа заврши нараквици за предвремени копчето шарм нараквица,одговара на snap копчето шарм,DIY snap кожа заврши хривнија за предвремени шармСАД$ 7.18 / многупарчиња / многуDIY snap нараквици,5 прилепува копчето одговара на snap копчето шарм нараквици.Висок квалитет родиум позлатен метални нараквициСАД$ 7.98 / многупарчиња / многуDIY ѓердан срцето pendant,срцето pendant за предвремени копчето шарм encklace,меѓусебно ѓердан,diy срцето pendant ѓерданСАД$ 7.98 / многупарчиња / многуПрилагодливи snap diy прстен...

RoyalBeier 12pcs/многу Убава Цвет Тема Стакло Шарм Snap Копчето Накит 18mm За 20mm Прилепува Хривнија Snap Накит KZ0828

138.24 -26 % DEN 102.00

Royal Beier 12pcs / многу Убава Цвет Тема Стакло Шарм 18mm Snap Копчето Накит За 20mm Прилепува ХривнијаSnap НакитМоделот:KZ0828Количина : 12pcs / многуМатеријал : Стакло & БакарСамо копчиња, без белегзија или Pendant ѓердан вклучени.​Трговија на големо и најголемиот Дел целТрговија на големо и најголемиот дел цел прифатени, исто така, ние може да го прилагодите вашиот дизајн за вас...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.