• Ново
HK354517 Игли валчести лежишта подготвени куп разговор игли валчести лежишта со отворен крај со големина од 35*45*17mm

HK354517 Игли валчести лежишта подготвени куп разговор игли валчести лежишта со отворен крај со големина од 35*45*17mm

Оценка на клиентот:
DEN 806.40

Износ
Залиха


HK354517 Игли валчести лежишта подготвени куп разговор игли валчести лежишта со отворен крај со големина од 35*45*17mm
Ние сме игли валчести имајќи фабрика : Changzhou HXD ИМАЈЌИ CO.,LTD
Ве молиме имајте во предвид пред купување : Слика само како референца.вистинските испорачаната стока ќе преовладуваат !
Превозот
Предметите ќе биде испратена до твојата адреса. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки.
Ние обично знак на стоки за ниска цена на царинската декларација и ние се обидува да ви помогне да се минимизира или да се избегне GST или V. А Т или други увозни даноци,но ние не можеме да guarance без данок полнење како тоа зависи од вашата земја политика.Ако ви треба точни декларација на вредност,ве молиме ги споделите со нас.
Повратни информации
Откако ќе го потврдите вашата објектот, ве молиме да ја напуштат повратни информации за нас како ова ќе ни информираат дека сте добиле вашите предмети.
Ние навистина треба вашата позитивни повратни информации и 5 ѕвезди на рејтингот по добивање на вашата нарачка, ние ќе ви даде позитивни повратни информации.
Вашето задоволство е многу важен за нас. Ако имате проблем или прашање во врска со вашата трансакција, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било кој тип на повратни информации. И ни даде можност да се разумно да ги поправи во разумно време, без оглед на вашата грижа може да биде.
Негативни повратни информации не реши ништо. Ние сме секогаш спремни да работат работи надвор. Па се чувствуваат слободни да контакт.Ние ќе се обидеме потрудиме услугата се додека не се задоволни.
Услуга На Клиентите
Ако имате било какви прашања во врска со производот и цената,ве Молиме контактирајте со нас,Ние веднаш ќе ви одговори на вашето прашање како е можно поскоро.
Ако не го добиете вашиот објект во рок од 90 дена,ние ќе рефундирање на дека .
ако вашата цел е во масовно купување,ние може да ви понуди подобра цена.
Ако ви треба прилагодено производи,исто така можете да контактирате со нас, ви благодариме!
Нашата цел : Одличен квалитет,Ниска цена,со Најдобра услуга.

Карактеристики

Материјал:
Челик
Број На Модел На:
HK354517
Премази:
Други
Структура:
Други
is_customized:
Yes
H:
17mm

Производи во категоријата

HMK2525 Игли валчести лежишта камион имајќи TA2525 големината на 25 *33* 25мм HK253325

DEN 950.40

HMK2525 Игли валчести лежишта камион имајќи TA2525 големината на 25 *33* 25мм HK253325Ние сме игли валчести имајќи фабрика : Changzhou HXD ИМАЈЌИ CO.,LTDНие сме игли валчести имајќи фабрика : Changzhou HXD ИМАЈЌИ CO.,LTDВе молиме имајте во предвид пред купување : Слика само како референца.вистинските испорачаната стока ќе преовладуваат !ПревозотПредметите ќе биде испратена до твојата адреса...

15pcs/Број 6702-2RS 6702 РС 15x21x4mm Гума Запечатување Покрие Тенок Ѕид Длабоко Ритам Топката Имајќи Минијатурни Имајќи Сосема Нов

412.32 -7 % DEN 384.00

Опис : 67022 RS 6702 РС 15x21x4mm Гума Запечатување Покрие Тенок Ѕид Длабоко Ритам Топката Имајќи Минијатурни ИмајќиМодел : 67022 RSКоличина : 15pcs (ID)15mm x (OD)21mm x (дебелина)4mm Најчесто се користи за РК МОДЕЛИ, Електрични Мотори, HVAC, Автомобилската, Индустриски Апликации и многу повеќе....

Бесплатен Превозот 10pcs/многу LM10LUU 10мм Линеарна Топката Имајќи линеарна буш за 10мм линеарна вратило CNC делови

DEN 1417.44

Тип : LM долго тип линеарна имајќи серијаБрој на модел : LM10 LUUВнатре дијаметар : 10ммНадворешниот дијаметар : 19mmВкупна должина : 55ммПакет содржина : 10pcs имајќиNTOE : Ние произведуваме целосна серија на линеарни имајќи : LM,LME,LML, LMOP,LMAJ,LMF,LMK.Ве молиме контактирајте со нас ако има било какви барања на линеарни имајќи.Добредојдовте на купување консалтинг, ви благодариме!Ако ви треба друг модел имајќи но не се најде на мојата продавница,ве Молиме контактирајте со мене, ти благодарам!Имајќи онлајн може да се купи имаат место може да нарачате (за поддршка на голем број на големо), ако постојат посебни барања или повисок квалитет, ве Молиме контактирајте ме!За претпријатија да се обезбеди професионална поддршка на лого, добредојдовте консултации дискусија!Данок На УвозНие НЕ сме одговорни за БИЛО увоз даночната, царинската такса, или царинските задоцнување.Ние ќе се обидеме потрудиме да им помогне на нашите купувачи да се минимизира ризикот од плаќање на даноци,како што се наведува објектот како примерок или подароци! (Ве молиме оставете порака!)Feed врати1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (12 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука...

6900RS имајќи 10*22*6(mm) ABEC-5 6900 6900RSchrome челик длабоко ритам имајќи Гума печат имајќи Тенок ѕид имајќи

206.40 -10 % DEN 186.00

Точка бр : 6900 РСВнатрешен дијаметар : 10 mmНадворешниот дијаметар : 22 mmВисина : 6 mmВид : Еден ред длабоко ритам топката лежиштаMaterail : хром челик GCR15Квалитет : Кина Националниот СтандардПакување : 10 ПАРЧИЊА / ЦЕВКАГума запечатување во двојно страни.

10PCS ABEC-5 MR105-2RS MR105 2RS MR105 РС MR105RS 5x10x4 mm гума печат минијатурни Висок квалитет длабоко ритам топката лежишта

DEN 133.92

Мојот пријател, ве молиме погледнете пред да го купатако побарувачката е многу голема, можете да се јавите на продавачот, цената може да биде решен.Ниво опис : ABEC1= НОРМАЛЕН CLASS=P0;ABEC 3=КЛАСА 6=P6;ABEC5=КЛАСА 5=P5;ABEC1 : големината точноста е помал од 0.05 mm,...

висок квалитет polyformaldehyde ПОМ обложени топката лежишта 6200zz вградени имајќи Вкупно Diamater: 10*70*18mm

DEN 518.40

Имајќи 6200 ZZ големина е 10*30*9mmВкупно Diamater : 10*70*18mmНадворешниот Материјал : polyformaldehyde / ПОМНадвор тип : СтанИспорака : Предметите ќе биде испратена до твојата адреса...

Бесплатен Превозот 10 Компјутери Отворен Тип Smr63 Лежишта 3x6x2mm Нерѓосувачки Челик Топката Лежишта Ddl-630 Ddl630 Ssl630 Ssl-630

632.64 -8 % DEN 582.00

започнетекрајотМоделSMR63 отвориГОЛЕМИНА(mm)d3D6Б2Нето Тежина : 0.2 килограмиМатеријалНерѓосувачки челикDeliverydate37 Дена

Дијаметар од 4 mm 316 од не ' Рѓосувачки Челични Јажиња 7 x 19 Изградба

DEN 7344.00

Предмет : 4 mm НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИЧНИ ЈАЖИЊА7x19 ИзградбаМатеријал : 316 од не ' Рѓосувачки челик Pls љубезно answer : ___________________________ note : ова е 100 метри Точка со Дијаметар од градежен Материјал Објект Големина на Челичното Јаже 7x7 Нерѓосувачки челични Јажиња 7x7 Нерѓосувачки челични Јажиња 7x7 Нерѓосувачки челик Ferrule ракав Челичното Јаже 7x7 Нерѓосувачки челик Ferrule ракав Челичното Јаже 7x7 Нерѓосувачки челик Ferrule ракав Челичното Јаже 7x7 Нерѓосувачки челични Јажиња 7x7 Нерѓосувачки челик Ferrule ракав Челичното Јаже 7x19 Нерѓосувачки челик Ferrule ракав Челичното Јаже 7x19 Нерѓосувачки челик Ferrule ракав Челичното Јаже 7x19 Нерѓосувачки челик Ferrule ракав Челичното Јаже 7x19 Нерѓосувачки челик Ferrule ракав

Дијаметар 5 милиметри 316 од не ' Рѓосувачки Челични Јажиња 7 x 19 Изградба

DEN 10080.00

Предмет : 5 mm НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИЧНИ ЈАЖИЊА7x19 ИзградбаМатеријал : 316 од не ' Рѓосувачки челик Pls љубезно answer : ___________________________ note : ова е 100 метри Точка со Дијаметар од градежен Материјал Објект Големина на Челичното Јаже 7x7 Нерѓосувачки челични Јажиња 7x7 Нерѓосувачки челични Јажиња 7x7 Нерѓосувачки челик Ferrule ракав Челичното Јаже 7x7 Нерѓосувачки челик Ferrule ракав Челичното Јаже 7x7 Нерѓосувачки челик Ferrule ракав Челичното Јаже 7x7 Нерѓосувачки челични Јажиња 7x7 Нерѓосувачки челик Ferrule ракав Челичното Јаже 7x19 Нерѓосувачки челик Ferrule ракав Челичното Јаже 7x19 Нерѓосувачки челик Ferrule ракав Челичното Јаже 7x19 Нерѓосувачки челик Ferrule ракав Челичното Јаже 7x19 Нерѓосувачки челик Ferrule ракав

6004-2RS Двојно Страна Запечатени Топката Имајќи x 20mm 42mm x 12mm

93.12 -15 % DEN 79.00

Име на производ : Запечатени Топката Имајќи;Модел : 60042 RSМатеријал : Метал, Гума;Боја : Сребро На Ѕвонење, ЦрнаВнатрешен Дијаметар : 20mm / 0.79'надворешен Дијаметар : 42mm / 1.65"Ширина : 12mm / 0.47'Нето Тежина : 67gПакет Содржина : 1 x Запечатени Топката Имајќи Одберете 2 RS за запечатен лого , има две контакт гумени печати една на секоја страна на топката имајќи.Ако вашата апликација бара 6004ball имајќи само со еден печат можете да добиете оваа топка лого и да се земе една од печатите off..може да се земе електричен мотор dem

HK202918RS Подготвени куп разговор Игли валчести лежишта отворен крај ,wtih печат големината на 20 *29 * 18mm

DEN 2400.00

HK202918 RS Подготвени куп разговор Игли валчести лежишта отворен крај ,wtih печат големината на 20 *29 * 18mmНие сме игли валчести имајќи фабрика : Changzhou HXD ИМАЈЌИ CO.,LTDВе молиме имајте во предвид пред купување : Слика само како референца.вистинските испорачаната стока ќе преовладуваат !ПревозотПредметите ќе биде испратена до твојата адреса...

100pcs 1.984 Mm 5/64 Si3n4 Керамички Топки Силикон Нитрид Топки кои се Користат Во Имајќи/пумпа/линеарни Лизгачот/valvs Топки G5

1089.60 -8 % DEN 1002.00

започнетекрајот100pcs 2,5 mm SI3 N4 керамички топки Силикон Нитрид топки за лого / пумпа / линеарни лизгачот / valvs / велосипеди тркала G5SI3 N4 керамички топки Силикон Нитрид топки кои се користат во имајќи / пумпа / линеарни лизгачот / valvs топкиГо поздравуваме вашиот inqry.Имаме и други димензии исто така, било какви потреби,се чувствуваат слободни да контакт со нас!Силициум (SI3 N4) керамички топкаПредности на силициум нитрид керамички топка : 1...

Axk Висок Квалитет 10pcs/број 683 се Отвори 3x7x2mm Метрички Минијатурни Длабоко Ритам Топката Имајќи 683a 683 се Отвори Mr618/3 3*7*2mm

507.36 -8 % DEN 467.00

започнетекрајотAXK Висок Квалитет 10pcs / број 683 се отвори 3x7x2mm Метрички Минијатурни Длабоко Ритам Топката Имајќи 683 A 683 се отвори MR618 / 3 3*7*2mmМодел683 се ОТВОРИДимензииСоздаден (d)3ммДијаметар (D)7ммШирина (Б)2ммПечати ТипОТВОРЕТЕКвалитетP0.Z2 / ABCE1.Z2МатеријалИмајќи челик (Gcr15)Испорака датумПо барање испорака

10pcs/Многу ABEC-5 627ZZ 627Z 627 ZZ 7x22x7mm 7*22*7mm Мини Минијатурни Метал печат Имајќи Висок квалитет Длабоко Ритам Топката Имајќи

249.12 -0 % DEN 249.00

Мојот пријател, ве молиме погледнете пред да го купатако побарувачката е многу голема, можете да се јавите на продавачот, цената може да биде решен.Ниво опис : ABEC1= НОРМАЛЕН CLASS=P0;ABEC 3=КЛАСА 6=P6;ABEC5=КЛАСА 5=P5;ABEC1 : големината точноста е помал од 0.05 mm,...

20pcs/Многу ABEC-5 L-1370ZZ MR137ZZ MR137Z MR137-2Z MR137 ZZ 7x13x4 mm Метал печат Минијатурни Висок квалитет Длабоко Ритам Топката Имајќи

273.12 -0 % DEN 273.00

Мојот пријател, ве молиме погледнете пред да го купатако побарувачката е многу голема, можете да се јавите на продавачот, цената може да биде решен.Ниво опис : ABEC1= НОРМАЛЕН CLASS=P0;ABEC 3=КЛАСА 6=P6;ABEC5=КЛАСА 5=P5;ABEC1 : големината точноста е помал од 0.05 mm,...

100pcs 4mm Алумина Оксид Керамички Топката Al2o3 За Лого/пумпа/линеарни Лизгачот/valvs Топки

1322.40 -8 % DEN 1217.00

започнетекрајотАлумина Оксид Керамички Топката Al2 O3 G20 за лого / пумпа / линеарни лизгачот / valvs топкиГо поздравуваме вашиот inqry.Имаме и други димензии исто така, било какви потреби,се чувствуваат слободни да контакт со нас!Керамички microbeads : aliased керамички топката, ultrafine мелење медиумБисеркако сјајна и мазна работната сфера е крајната во мелење медиумКерамички microbeads : особено погоден за вертикална мелничката, хоризонтална тркалање на топката мелница, vibrating мелница и разни голема брзина род тип песок фабрика, итн...

Axk 10pcs Abec-7 Z3v3 3/32x3/16x3/32 Инчи R133zz 2.38x4.762x2.38mm Длабоко Ритам Топката Имајќи

479.52 -8 % DEN 441.00

започнетекрајотAXK 10 PCS ABEC7 Z3 V3 3 / 32 X3 / 16 X3 / 32 ИНЧИ R133 ZZ 2.38 X4.762 X2.38 MM длабоко ритам топката имајќиМодел R133 Големина на(mm) Внатрешен Дијаметар(d) 2.38 Надворешниот Дијаметар(D) 4.762 Ширина (Б) 2.38 Материјал челик Испорака датум На барање за испорака

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.