• Ново
HK1212 Подготвени куп Игли валчести лежишта 77941/12 големината на 12*16*14mm

HK1212 Подготвени куп Игли валчести лежишта 77941/12 големината на 12*16*14mm

Оценка на клиентот:
DEN 470.40

Износ
Залиха


HK1214 Подготвени куп Игли валчести лежишта 77941/12 големината на 12*16*14mm
Ние сме игли валчести имајќи фабрика : Changzhou HXD ИМАЈЌИ CO.,LTD
Ве молиме имајте во предвид пред купување : Слика само како референца.вистинските испорачаната стока ќе преовладуваат !
Превозот
Предметите ќе биде испратена до твојата адреса. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки.
Ние обично знак на стоки за ниска цена на царинската декларација и ние се обидува да ви помогне да се минимизира или да се избегне GST или V. А Т или други увозни даноци,но ние не можеме да guarance без данок полнење како тоа зависи од вашата земја политика.Ако ви треба точни декларација на вредност,ве молиме ги споделите со нас.
Повратни информации
Откако ќе го потврдите вашата објектот, ве молиме да ја напуштат повратни информации за нас како ова ќе ни информираат дека сте добиле вашите предмети.
Ние навистина треба вашата позитивни повратни информации и 5 ѕвезди на рејтингот по добивање на вашата нарачка, ние ќе ви даде позитивни повратни информации.
Вашето задоволство е многу важен за нас. Ако имате проблем или прашање во врска со вашата трансакција, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било кој тип на повратни информации. И ни даде можност да се разумно да ги поправи во разумно време, без оглед на вашата грижа може да биде.
Негативни повратни информации не реши ништо. Ние сме секогаш спремни да работат работи надвор. Па се чувствуваат слободни да контакт.Ние ќе се обидеме потрудиме услугата се додека не се задоволни.
Услуга На Клиентите
Ако имате било какви прашања во врска со производот и цената,ве Молиме контактирајте со нас,Ние веднаш ќе ви одговори на вашето прашање како е можно поскоро.
Ако не го добиете вашиот објект во рок од 90 дена,ние ќе рефундирање на дека .
ако вашата цел е во масовно купување,ние може да ви понуди подобра цена.
Ако ви треба прилагодено производи,исто така можете да контактирате со нас, ви благодариме!
Нашата цел : Одличен квалитет,Ниска цена,со Најдобра услуга.

Карактеристики

Број На Модел На:
HK1214
Материјал:
Челик
Премази:
Други
Структура:
Други
is_customized:
Yes
H:
14mm

Производи во категоријата

година Нови 2 Парчиња 6000Z Двојна Заштитените Запечатени Длабоко Ритам Топката Лежишта 26mm x 10мм х 8мм

DEN 52.32

HPKG ПРОДАВНИЦА ЌЕ ОБЕЗБЕДИ НАЈДОБРА УСЛУГА ЗА ВАС*2 Парчиња 6000 Z Двојна Заштитените Запечатени Длабоко Ритам Топката Лежишта 26mm x 10мм х 8ммИме На Производ : Длабоко Ритам Топката Имајќи;Модел Бр...

100pcs 1.984 Mm 5/64 Si3n4 Керамички Топки Силикон Нитрид Топки кои се Користат Во Имајќи/пумпа/линеарни Лизгачот/valvs Топки G5

1089.60 -8 % DEN 1002.00

започнетекрајот100pcs 2,5 mm SI3 N4 керамички топки Силикон Нитрид топки за лого / пумпа / линеарни лизгачот / valvs / велосипеди тркала G5SI3 N4 керамички топки Силикон Нитрид топки кои се користат во имајќи / пумпа / линеарни лизгачот / valvs топкиГо поздравуваме вашиот inqry.Имаме и други димензии исто така, било какви потреби,се чувствуваат слободни да контакт со нас!Силициум (SI3 N4) керамички топкаПредности на силициум нитрид керамички топка : 1...

50PCS ABEC-5 MR126ZZ MR126Z 126ZZ M126 ZZ L-1260ZZ 6X12X4mm 6*12*4 мм Минијатурни Висок квалитет длабоко ритам Топката Лежишта

460.32 -0 % DEN 460.00

Мојот пријател, ве молиме погледнете пред да го купатако побарувачката е многу голема, можете да се јавите на продавачот, цената може да биде решен.Ниво опис : ABEC1= НОРМАЛЕН CLASS=P0;ABEC 3=КЛАСА 6=P6;ABEC5=КЛАСА 5=P5;ABEC1 : големината точноста е помал од 0.05 mm,...

20pcs/Многу MR148ZZ MR148 ZZ 8x14x4mm Тенок Ѕид Длабоко Ритам Топката Имајќи Мини Топката Имајќи Минијатурни Имајќи MR148 2RS

DEN 240.00

Мојот пријател, ве молиме погледнете пред да го купатако побарувачката е многу голема, можете да се јавите на продавачот, цената може да биде решен.Ниво опис : ABEC1= НОРМАЛЕН CLASS=P0;ABEC 3=КЛАСА 6=P6;ABEC5=КЛАСА 5=P5;ABEC1 : големината точноста е помал од 0.05 mm,...

si8t/к SI8T/К 8мм внатрешната нишка женски Метрички Навој Род Крајот Заеднички Имајќи SI8T/К SI8TK PHSA8

95.52 -5 % DEN 91.00

Добредојдовте на нашата продавница si8t / к SI8 T / К 8мм внатрешната нишка женски Метрички Навој Род Крајот Заеднички Имајќи SI8 T / К SI8 TK PHSA8Женски Право handh Конец ,Метрички Навој ( TK Серија) : Пакување Детали : 1 компјутер од SI8 T / K(PHSA8)

HK202918RS Подготвени куп разговор Игли валчести лежишта отворен крај ,wtih печат големината на 20 *29 * 18mm

DEN 2400.00

HK202918 RS Подготвени куп разговор Игли валчести лежишта отворен крај ,wtih печат големината на 20 *29 * 18mmНие сме игли валчести имајќи фабрика : Changzhou HXD ИМАЈЌИ CO.,LTDВе молиме имајте во предвид пред купување : Слика само како референца.вистинските испорачаната стока ќе преовладуваат !ПревозотПредметите ќе биде испратена до твојата адреса...

6900ZZ имајќи 10*22*6(mm) abec-5 Метал запечатени имајќи Тенок ѕид имајќи 6900 6900ZZ хром челик длабоко ритам имајќи

206.40 -10 % DEN 186.00

Точка бр : 6900 ZZВнатрешен дијаметар : 10 mmНадворешниот дијаметар : 22 mmВисина : 6 mmВид : Еден ред длабоко ритам топката лежиштаMaterail : хром челик GCR15Квалитет : Кина Националниот СтандардПакување : 10 ПАРЧИЊА / ЦЕВКАМетал запечатување во двојно страни.

HF1008 Имајќи 10*14*8 мм ( 4 ПАРЧИЊА ) Подготвени Куп Игли Валчести Спојки HF101408 Игла Имајќи

DEN 348.96

HF1008 Игли Валчести Имајќи Школка Тип, ова е популарна големина која може да се користи во многу апликации што ја користи оваа големина 10мм x 14mm x 8мм.Предмет : HF1008 Игли Валчести Имајќи Еден Начин Школка ТипТип : Игли Валчести ИмајќиГолемина : 10мм x 14mm x 8ммВнатрешен Дијаметар : 10ммНадворешниот Дијаметар : 14mmШирина : 8mmКоличина : 4 Лагери

15pcs/Број 6702-2RS 6702 РС 15x21x4mm Гума Запечатување Покрие Тенок Ѕид Длабоко Ритам Топката Имајќи Минијатурни Имајќи Сосема Нов

412.32 -7 % DEN 384.00

Опис : 67022 RS 6702 РС 15x21x4mm Гума Запечатување Покрие Тенок Ѕид Длабоко Ритам Топката Имајќи Минијатурни ИмајќиМодел : 67022 RSКоличина : 15pcs (ID)15mm x (OD)21mm x (дебелина)4mm Најчесто се користи за РК МОДЕЛИ, Електрични Мотори, HVAC, Автомобилската, Индустриски Апликации и многу повеќе....

100pcs 2,5 mm Алумина Оксид Керамички Топката Al2o3 За Лого/пумпа/линеарни Лизгачот/valvs Топки

930.24 -8 % DEN 856.00

започнетекрајотАлумина Оксид Керамички Топката Al2 O3 G20 за лого / пумпа / линеарни лизгачот / valvs топкиГо поздравуваме вашиот inqry.Имаме и други димензии исто така, било какви потреби,се чувствуваат слободни да контакт со нас!Керамички microbeads : aliased керамички топката, ultrafine мелење медиумБисеркако сјајна и мазна работната сфера е крајната во мелење медиумКерамички microbeads : особено погоден за вертикална мелничката, хоризонтална тркалање на топката мелница, vibrating мелница и разни голема брзина род тип песок фабрика, итн...

ABEC3 6008/6009/6010/6011/6012/6013/6014 Циркони Целосна Керамички Имајќи Прст Фабрика

DEN 1699.68

Тип : 6008 / 6009 / 6010 / 6011 / 6012 / 6013 / 6014 Циркони Целосна Керамички ИмајќиВнатрешен / Надворешен Прстен : Циркони КерамичкиТопки : Циркони КерамичкиКафез:PTFEНа точноста : ABEC3Карактер : АнтикорозијаВисока температура отпорСамоподмачкувањеAntimagneticЕлектрична изолацијаПримена : Медицински апарати и инструментиОптички инструментПечатење машиниНиски температури инженерингХрана машини за обработкаРеакција УштеВисока температура на печкаВелосипед или друго ВозилоПовеќе Детали видете слики!

20pcs 6.35 mm 1/4 Si3n4 Керамички Топки Силикон Нитрид Топки кои се Користат Во Имајќи/пумпа/линеарни Лизгачот/valvs Топки G5

847.20 -8 % DEN 780.00

започнетекрајот100pcs 2,5 mm SI3 N4 керамички топки Силикон Нитрид топки за лого / пумпа / линеарни лизгачот / valvs / велосипеди тркала G5SI3 N4 керамички топки Силикон Нитрид топки кои се користат во имајќи / пумпа / линеарни лизгачот / valvs топкиГо поздравуваме вашиот inqry.Имаме и други димензии исто така, било какви потреби,се чувствуваат слободни да контакт со нас!Силициум (SI3 N4) керамички топкаПредности на силициум нитрид керамички топка : 1...

RNA4919 (110X130X35mm) Тешки Игли Валчести Лежишта (1 BUC)

DEN 1296.00

Профил на компанијата Нашата компанија е основана во 2012 година, кој се инвестирани од страна на три фабрики, сите тие фабрики имаат долга традиција во производство на лежишта за ОЕМ и резервни корисници ширум светот.До сега, Ние произведени топката лежишта, taprer валчести лежишта, Cylindrincal валчести лежишта и игли валчести лежишта...

4pcs/Многу ABEC-5 L-1370ZZ MR137ZZ MR137Z MR137-2Z MR137 ZZ 7x13x4 mm Метал печат Минијатурни Висок квалитет Длабоко Ритам Топката Имајќи

137.28 -0 % DEN 137.00

Мојот пријател, ве молиме погледнете пред да го купатако побарувачката е многу голема, можете да се јавите на продавачот, цената може да биде решен.Ниво опис : ABEC1= НОРМАЛЕН CLASS=P0;ABEC 3=КЛАСА 6=P6;ABEC5=КЛАСА 5=P5;ABEC1 : големината точноста е помал од 0.05 mm,...

6004-2RS Двојно Страна Запечатени Топката Имајќи x 20mm 42mm x 12mm

93.12 -15 % DEN 79.00

Име на производ : Запечатени Топката Имајќи;Модел : 60042 RSМатеријал : Метал, Гума;Боја : Сребро На Ѕвонење, ЦрнаВнатрешен Дијаметар : 20mm / 0.79'надворешен Дијаметар : 42mm / 1.65"Ширина : 12mm / 0.47'Нето Тежина : 67gПакет Содржина : 1 x Запечатени Топката Имајќи Одберете 2 RS за запечатен лого , има две контакт гумени печати една на секоја страна на топката имајќи.Ако вашата апликација бара 6004ball имајќи само со еден печат можете да добиете оваа топка лого и да се земе една од печатите off..може да се земе електричен мотор dem

6305 Хибрид Керамички Имајќи 25*62*17 мм ABEC-1 ( 1 парче) Индустрија Вретено Моторни 6305HC Хибриди Si3N4 Топката Лежишта 3NC 6305RS

DEN 1155.84

modname=ckeditorМодел 6305 Хибрид Si3 N4 Керамички Топката Имајќи Parmeters Атрибути Вредности Дел Број 6305 2rs Имајќи Имајќи Тип 2 Запечатени Понесе Кол (д) 25 мм Надворешниот Кол (D) 62 mm Ширина (B) 17 mm Материјал Hybid Si3 N4 Керамички Топки Динамичен на Оптоварување (Cr) (Newtons) 21200 Статични на Оптоварување (Кор) (Newtons) 10900 Максимална Брзина (Масти) (X1000 ВРТЕЖИ во минута) 12 Тежина (g) (грам) 232

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.