• Ново
Бесплатен превозот 2 парчиња Имајќи MR616ZZ B6-63Z R-1660HH 6x16x5 MR616 B6-63 MOCHU Заштитените Минијатурни МИНИ Длабоко Ритам Топката Лежишта

Бесплатен превозот 2 парчиња Имајќи MR616ZZ B6-63Z R-1660HH 6x16x5 MR616 B6-63 MOCHU Заштитените Минијатурни МИНИ Длабоко Ритам Топката Лежишта

Оценка на клиентот:
DEN 240.00

Износ
Залиха


Нов неотворен
2 КОМПЈУТЕРИ
МИНИ Топката Лежишта MR616-2 Z
R-1660 ZZ B6-63 ZZ
Големина : 6mm X 16mm X 5mm
Модел MR616-2 Z Димензии Понесе (d) 6 мм Дијаметар (D) 16 mm Ширина (Б) 5 мм Печати Тип ZZ (Две страни метал) Квалитетот P6.Z2 / ABEC-3.Z2 Материјал Имајќи челик (Gcr15) Количеството 2 КОМПЈУТЕРИ
Заштитените Топката Лого, Лежишта се изработени од Хром Челик, секој имајќи има 2 метал штитови за заштита на лого од прашина или било каква можна контаминација, исто така, имајќи е пре-подмачкано со маснотии.
Добредојдовте на купување консалтинг, ви благодариме!
Ако ви треба друг модел имајќи но не се најде на мојата продавница,ве Молиме контактирајте со мене, ти благодарам!
Имајќи онлајн може да се купи имаат место може да нарачате (за поддршка на голем број на големо), ако постојат посебни барања или повисок квалитет, ве Молиме контактирајте ме!
За претпријатија да се обезбеди професионална поддршка на лого, добредојдовте консултации дискусија!
Проценето Време На Испорака :
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.
Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3-5 дена откако вашата уплата е завршен.
Ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Гаранција & Одржување :
Ние нудиме на 1 - месец слободна замена. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Ние исто така, обезбеди 12 - месечно бесплатно одржување. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет.

Карактеристики

Бренд Име:
MOCHU
Материјал:
Челик
Должина:
--
Капацитет На Моторот:
Лагери
Број На Модел На:
MR616ZZ
Премази:
Имајќи
Структура:
Длабоко ритам топката лежишта

Производи во категоријата

висок квалитет polyformaldehyde ПОМ обложени топката лежишта 6200zz вградени имајќи Вкупно Diamater: 10*70*18mm

DEN 518.40

Имајќи 6200 ZZ големина е 10*30*9mmВкупно Diamater : 10*70*18mmНадворешниот Материјал : polyformaldehyde / ПОМНадвор тип : СтанИспорака : Предметите ќе биде испратена до твојата адреса...

висок квалитет polyformaldehyde ПОМ обложени топката лежишта 626zz вградени имајќи Вкупно Diamater: 6*25*8мм

DEN 614.40

Имајќи 626 ZZ големина е 6*19*6mmВкупно Diamater : 6*25*8ммНадворешниот Материјал : polyformaldehyde / ПОМИспорака : Предметите ќе биде испратена до твојата адреса...

Axk 100pcs 6.747 mm 17/64 Si3n4 Керамички Топки Силикон Нитрид Топки кои се Користат Во Имајќи/пумпа/линеарни Лизгачот/valvs Топки G5

3933.12 -8 % DEN 3618.00

започнетекрајот100pcs 6.747 mm SI3 N4 керамички топки Силикон Нитрид топки за лого / пумпа / линеарни лизгачот / valvs / велосипеди тркала G5SI3 N4 керамички топки Силикон Нитрид топки кои се користат во имајќи / пумпа / линеарни лизгачот / valvs топкиГо поздравуваме вашиот inqry.Имаме и други димензии исто така, било какви потреби,се чувствуваат слободни да контакт со нас!Силициум (SI3 N4) керамички топкаПредности на силициум нитрид керамички топка : 1...

HK1212 Подготвени куп Игли валчести лежишта 77941/12 големината на 12*16*14mm

DEN 470.40

HK1214 Подготвени куп Игли валчести лежишта 77941 / 12 големината на 12*16*14mmНие сме игли валчести имајќи фабрика : Changzhou HXD ИМАЈЌИ CO.,LTDВе молиме имајте во предвид пред купување : Слика само како референца.вистинските испорачаната стока ќе преовладуваат !ПревозотПредметите ќе биде испратена до твојата адреса...

4pcs/Многу ABEC-5 L-1370ZZ MR137ZZ MR137Z MR137-2Z MR137 ZZ 7x13x4 mm Метал печат Минијатурни Висок квалитет Длабоко Ритам Топката Имајќи

137.28 -0 % DEN 137.00

Мојот пријател, ве молиме погледнете пред да го купатако побарувачката е многу голема, можете да се јавите на продавачот, цената може да биде решен.Ниво опис : ABEC1= НОРМАЛЕН CLASS=P0;ABEC 3=КЛАСА 6=P6;ABEC5=КЛАСА 5=P5;ABEC1 : големината точноста е помал од 0.05 mm,...

20pcs/Многу ABEC-5 L-1370ZZ MR137ZZ MR137Z MR137-2Z MR137 ZZ 7x13x4 mm Метал печат Минијатурни Висок квалитет Длабоко Ритам Топката Имајќи

273.12 -0 % DEN 273.00

Мојот пријател, ве молиме погледнете пред да го купатако побарувачката е многу голема, можете да се јавите на продавачот, цената може да биде решен.Ниво опис : ABEC1= НОРМАЛЕН CLASS=P0;ABEC 3=КЛАСА 6=P6;ABEC5=КЛАСА 5=P5;ABEC1 : големината точноста е помал од 0.05 mm,...

Axk 10pcs Abec-7 Z3v3 3/32x3/16x3/32 Инчи R133zz 2.38x4.762x2.38mm Длабоко Ритам Топката Имајќи

479.52 -8 % DEN 441.00

започнетекрајотAXK 10 PCS ABEC7 Z3 V3 3 / 32 X3 / 16 X3 / 32 ИНЧИ R133 ZZ 2.38 X4.762 X2.38 MM длабоко ритам топката имајќиМодел R133 Големина на(mm) Внатрешен Дијаметар(d) 2.38 Надворешниот Дијаметар(D) 4.762 Ширина (Б) 2.38 Материјал челик Испорака датум На барање за испорака

6704 Хибрид Керамички Имајќи 20*27*4 мм ABEC-1 ( 1 парче) Индустрија Вретено Моторни 6704HC Хибриди Si3N4 Топката Лежишта 3NC 6704RS

DEN 505.92

modname=ckeditorМодел 6704 Хибрид Si3 N4 Керамички Топката Имајќи Parmeters Атрибути Вредности Дел Број 6704 2rs Имајќи Имајќи Тип 2 Запечатени Понесе Кол (d) 20 мм Надворешниот Кол (D) 27 mm Ширина (Б) 4 mm Материјал Hybid Si3 N4 Керамички Топки Динамичен на Оптоварување (Cr) (Newtons) 1030 Статични на Оптоварување (Кор) (Newtons) 720 Максимална Брзина (Масти) (X1000 ВРТЕЖИ во минута) Тежина (g) (грам) 5.9

F695ZZ Имајќи ABEC-5 (10PCS) 5*13*4 мм Flanged F695Z Топката Лежишта F695 ZZ F619/5ZZ

DEN 815.52

ПРЕЦИЗНОСТ ДЛАБОКО РИТАМ ТОПКАТА ИМАЈЌИF695zz ABEC5Ова е сосема FUSHI.Оваа Имајќи широко се користат во прецизни инструменти / микро мотор / далечински управувач модел / РК трки ,итнПроизвод IntrouduceИмајќи Внатрешен (d) : 5 mmПоаѓајќи од Надворешниот (D) : 13 ммПрирабница Надворешниот (Д1) : 15 mmИмајќи Ширина(б) : 4 ммПрирабница Ширина(Bf) : 1 mmChamfer(R) : 0.20 mmМатеријал : 52100 Хром ЧеликИмајќи Тип : ZZДинамичко Оптоварување (Cr) : 1077 NСтатички На Оптоварување (Кор) : N 432Маснотии Брзина : 43 000 вртежи во минутаМасло Брзина : 50 000 вртежи во минутаТежина : 2.3 gПроизводот Се Покаже И Детали Слики​

Вид на Снимање --- Open-брзо Модел Лежишта Mr117 (7 * 11 * 2.5 мм) 677 617/7 Минијатурни Лежишта Топката Мини Имајќи

556.80 -8 % DEN 512.00

започнетекрајот Модел : MR117 Тип : Длабоко ритам топката лежишта Внатре дијаметар : 7 (mm) Надворешниот дијаметар : 11 (mm) Дебелина : 3(MM)

100pcs 6.747 mm 17/64 Алумина Оксид Керамички Топката Al2o3 За Лого/пумпа/линеарни Лизгачот/valvs Топки

2877.12 -8 % DEN 2647.00

започнетекрајотАлумина Оксид Керамички Топката Al2 O3 G20 за лого / пумпа / линеарни лизгачот / valvs топкиГо поздравуваме вашиот inqry.Имаме и други димензии исто така, било какви потреби,се чувствуваат слободни да контакт со нас!Керамички microbeads : aliased керамички топката, ultrafine мелење медиумБисеркако сјајна и мазна работната сфера е крајната во мелење медиумКерамички microbeads : особено погоден за вертикална мелничката, хоризонтална тркалање на топката мелница, vibrating мелница и разни голема брзина род тип песок фабрика, итн...

HK202918RS Подготвени куп разговор Игли валчести лежишта отворен крај ,wtih печат големината на 20 *29 * 18mm

DEN 2400.00

HK202918 RS Подготвени куп разговор Игли валчести лежишта отворен крај ,wtih печат големината на 20 *29 * 18mmНие сме игли валчести имајќи фабрика : Changzhou HXD ИМАЈЌИ CO.,LTDВе молиме имајте во предвид пред купување : Слика само како референца.вистинските испорачаната стока ќе преовладуваат !ПревозотПредметите ќе биде испратена до твојата адреса...

HF1008 Имајќи 10*14*8 мм ( 4 ПАРЧИЊА ) Подготвени Куп Игли Валчести Спојки HF101408 Игла Имајќи

DEN 348.96

HF1008 Игли Валчести Имајќи Школка Тип, ова е популарна големина која може да се користи во многу апликации што ја користи оваа големина 10мм x 14mm x 8мм.Предмет : HF1008 Игли Валчести Имајќи Еден Начин Школка ТипТип : Игли Валчести ИмајќиГолемина : 10мм x 14mm x 8ммВнатрешен Дијаметар : 10ммНадворешниот Дијаметар : 14mmШирина : 8mmКоличина : 4 Лагери

50PCS ABEC-5 MR126ZZ MR126Z 126ZZ M126 ZZ L-1260ZZ 6X12X4mm 6*12*4 мм Минијатурни Висок квалитет длабоко ритам Топката Лежишта

460.32 -0 % DEN 460.00

Мојот пријател, ве молиме погледнете пред да го купатако побарувачката е многу голема, можете да се јавите на продавачот, цената може да биде решен.Ниво опис : ABEC1= НОРМАЛЕН CLASS=P0;ABEC 3=КЛАСА 6=P6;ABEC5=КЛАСА 5=P5;ABEC1 : големината точноста е помал од 0.05 mm,...

Бесплатен Превозот 10pcs/многу LM10LUU 10мм Линеарна Топката Имајќи линеарна буш за 10мм линеарна вратило CNC делови

DEN 1417.44

Тип : LM долго тип линеарна имајќи серијаБрој на модел : LM10 LUUВнатре дијаметар : 10ммНадворешниот дијаметар : 19mmВкупна должина : 55ммПакет содржина : 10pcs имајќиNTOE : Ние произведуваме целосна серија на линеарни имајќи : LM,LME,LML, LMOP,LMAJ,LMF,LMK.Ве молиме контактирајте со нас ако има било какви барања на линеарни имајќи.Добредојдовте на купување консалтинг, ви благодариме!Ако ви треба друг модел имајќи но не се најде на мојата продавница,ве Молиме контактирајте со мене, ти благодарам!Имајќи онлајн може да се купи имаат место може да нарачате (за поддршка на голем број на големо), ако постојат посебни барања или повисок квалитет, ве Молиме контактирајте ме!За претпријатија да се обезбеди професионална поддршка на лого, добредојдовте консултации дискусија!Данок На УвозНие НЕ сме одговорни за БИЛО увоз даночната, царинската такса, или царинските задоцнување.Ние ќе се обидеме потрудиме да им помогне на нашите купувачи да се минимизира ризикот од плаќање на даноци,како што се наведува објектот како примерок или подароци! (Ве молиме оставете порака!)Feed врати1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (12 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука...

HK354517 Игли валчести лежишта подготвени куп разговор игли валчести лежишта со отворен крај со големина од 35*45*17mm

DEN 806.40

HK354517 Игли валчести лежишта подготвени куп разговор игли валчести лежишта со отворен крај со големина од 35*45*17mmНие сме игли валчести имајќи фабрика : Changzhou HXD ИМАЈЌИ CO.,LTDВе молиме имајте во предвид пред купување : Слика само како референца.вистинските испорачаната стока ќе преовладуваат !ПревозотПредметите ќе биде испратена до твојата адреса...

Бесплатен Превозот 10 Компјутери Отворен Тип Smr63 Лежишта 3x6x2mm Нерѓосувачки Челик Топката Лежишта Ddl-630 Ddl630 Ssl630 Ssl-630

632.64 -8 % DEN 582.00

започнетекрајотМоделSMR63 отвориГОЛЕМИНА(mm)d3D6Б2Нето Тежина : 0.2 килограмиМатеријалНерѓосувачки челикDeliverydate37 Дена

Дијаметар 5 милиметри 316 од не ' Рѓосувачки Челични Јажиња 7 x 19 Изградба

DEN 10080.00

Предмет : 5 mm НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИЧНИ ЈАЖИЊА7x19 ИзградбаМатеријал : 316 од не ' Рѓосувачки челик Pls љубезно answer : ___________________________ note : ова е 100 метри Точка со Дијаметар од градежен Материјал Објект Големина на Челичното Јаже 7x7 Нерѓосувачки челични Јажиња 7x7 Нерѓосувачки челични Јажиња 7x7 Нерѓосувачки челик Ferrule ракав Челичното Јаже 7x7 Нерѓосувачки челик Ferrule ракав Челичното Јаже 7x7 Нерѓосувачки челик Ferrule ракав Челичното Јаже 7x7 Нерѓосувачки челични Јажиња 7x7 Нерѓосувачки челик Ferrule ракав Челичното Јаже 7x19 Нерѓосувачки челик Ferrule ракав Челичното Јаже 7x19 Нерѓосувачки челик Ferrule ракав Челичното Јаже 7x19 Нерѓосувачки челик Ferrule ракав Челичното Јаже 7x19 Нерѓосувачки челик Ferrule ракав

ABEC3 6300/6301/6302/6303/6304/6305/6306-6310 Циркони Керамички Имајќи Прст Фабрика

531.36 -0 % DEN 531.00

6300 / 6301 / 6302 / 6303 / 6304 / 6305 / 6306 / 6307 / 6308 / 6309 / 6310 Циркони Целосна Керамички ИмајќиВнатрешен / Надворешен Прстен : Циркони КерамичкиТопки : Циркони КерамичкиКафез:PTFEНа точноста : ABEC3Карактер : АнтикорозијаВисока температура отпорСамоподмачкувањеAntimagneticЕлектрична изолацијаПримена : Медицински апарати и инструментиОптички инструментПечатење машиниНиски температури инженерингХрана машини за обработкаРеакција УштеВисока температура на печкаВелосипед или друго ВозилоПовеќе Детали видете слики!

10pcs/Многу ABEC-5 627ZZ 627Z 627 ZZ 7x22x7mm 7*22*7mm Мини Минијатурни Метал печат Имајќи Висок квалитет Длабоко Ритам Топката Имајќи

249.12 -0 % DEN 249.00

Мојот пријател, ве молиме погледнете пред да го купатако побарувачката е многу голема, можете да се јавите на продавачот, цената може да биде решен.Ниво опис : ABEC1= НОРМАЛЕН CLASS=P0;ABEC 3=КЛАСА 6=P6;ABEC5=КЛАСА 5=P5;ABEC1 : големината точноста е помал од 0.05 mm,...

RNA4922 (125X150X40mm) Тешки Игли Валчести Лежишта (1 BUC)

DEN 2304.00

Профил на компанијата Нашата компанија е основана во 2012 година, кој се инвестирани од страна на три фабрики, сите тие фабрики имаат долга традиција во производство на лежишта за ОЕМ и резервни корисници ширум светот.До сега, Ние произведени топката лежишта, taprer валчести лежишта, Cylindrincal валчести лежишта и игли валчести лежишта...

100pcs 1.984 Mm 5/64 Si3n4 Керамички Топки Силикон Нитрид Топки кои се Користат Во Имајќи/пумпа/линеарни Лизгачот/valvs Топки G5

1089.60 -8 % DEN 1002.00

започнетекрајот100pcs 2,5 mm SI3 N4 керамички топки Силикон Нитрид топки за лого / пумпа / линеарни лизгачот / valvs / велосипеди тркала G5SI3 N4 керамички топки Силикон Нитрид топки кои се користат во имајќи / пумпа / линеарни лизгачот / valvs топкиГо поздравуваме вашиот inqry.Имаме и други димензии исто така, било какви потреби,се чувствуваат слободни да контакт со нас!Силициум (SI3 N4) керамички топкаПредности на силициум нитрид керамички топка : 1...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.