• Ново
JQ Лежишта Машки Десната Рака Тема Конектор Род Крајот Заеднички Имајќи Само-подмачкување M6 Бесплатен Превозот

JQ Лежишта Машки Десната Рака Тема Конектор Род Крајот Заеднички Имајќи Само-подмачкување M6 Бесплатен Превозот

Оценка на клиентот:
DEN 91.20

Износ
Залиха

JQ Лежишта Машки Десната Рака Тема Конектор Род Крајот Заеднички Имајќи Само-подмачкување M6 Бесплатен Превозот
Модел : SA6 T/К
Големина : M6
Ние нудиме на големо лежишта продажба , со многу добра цена , ве молиме контактирајте со нас во секое време ако е потребно , може да се обезбеди многу евтини превозот цена !
Пратката 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 3. Ние ќе брод да го ЗАЧУВАМ адреса на само. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во ЗАЧУВАМ се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат. 4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. 5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. 6. Ние не ќе биде одговорен за задоцнување при испораката, вклучувајќи ги, но не ограничувајќи се на царинските поштенски проверка, штрајк, виша сила и слично. 7. Како на купувачот, тоа е вашата должност да го плати данокот, кога ќе се направи нарачка од странство. Нашата цена не вклучува даноци, ДДВ, или други скриени трошоци. 8. Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас како е можно поскоро. Нашата цел е задоволството на клиентите! Се враќа & Наплата Политика Ние нудиме врати услуга,враќање на производот е прифатена предвидени : 1. Кога пратката ќе стигне до вас, ве молиме да ги проверите сите делови и стоки количество внатре пред да го потпишете тоа. Ако постои било каква штета, исчезнати предмети или погрешно количина, ве молиме да не го потпише, и барање на поштата или испорака компанија за издавање некои роднина сертификација со цел за надомест на штета. Исто така, ве молиме контактирајте со нас во врска со проблемот што е можно поскоро. Откако сте се пријавиле на парцела, тоа значи дека треба без сомнежи за производите, како и на квантитетот и трансакцијата се смета да биде завршен. Ние не ќе биде одговорен за какво било побарување на исчезнати предмети и оштетени. 2. Барање за враќање се поднесува во форма на e-mail на нас во рок од дена од денот сте го добиле на објектот. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и купувачот МОРА да ОБЕЗБЕДИ на нас со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. и купувачот е одговорен за враќање превозот надомест. 3. Доколку сте платиле со кредитна или дебитна картичка, реконструкцијата ќе биде испратен на картичка-издавање на банката. Ве молиме контактирајте ја картичката-издавање на банката со прашања за тоа кога кредитна ќе бидат испратени на вашата сметка. Позитивни Повратни информации Продавница со доверба. Ние се стремиме да добиеш позитивен фидбек и совршен резултат на нашите Детални Продавачот Оценка (НСД). Ако било која причина непријатно оставајќи ни совршен резултат, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе направиме се што е во наша моќ за да се обезбеди успешна трансакција.

Карактеристики

Материјал:
Челик
Капацитет На Моторот:
Никој
Број На Модел На:
JQ-SA6T/К
Структура:
Никој
Премази:
Челик

Производи во категоријата

4pcs/Многу ABEC-5 L-1370ZZ MR137ZZ MR137Z MR137-2Z MR137 ZZ 7x13x4 mm Метал печат Минијатурни Висок квалитет Длабоко Ритам Топката Имајќи

137.28 -0 % DEN 137.00

Мојот пријател, ве молиме погледнете пред да го купатако побарувачката е многу голема, можете да се јавите на продавачот, цената може да биде решен.Ниво опис : ABEC1= НОРМАЛЕН CLASS=P0;ABEC 3=КЛАСА 6=P6;ABEC5=КЛАСА 5=P5;ABEC1 : големината точноста е помал од 0.05 mm,...

50PCS ABEC-5 MR126ZZ MR126Z 126ZZ M126 ZZ L-1260ZZ 6X12X4mm 6*12*4 мм Минијатурни Висок квалитет длабоко ритам Топката Лежишта

460.32 -0 % DEN 460.00

Мојот пријател, ве молиме погледнете пред да го купатако побарувачката е многу голема, можете да се јавите на продавачот, цената може да биде решен.Ниво опис : ABEC1= НОРМАЛЕН CLASS=P0;ABEC 3=КЛАСА 6=P6;ABEC5=КЛАСА 5=P5;ABEC1 : големината точноста е помал од 0.05 mm,...

10PCS ABEC-5 MR105-2RS MR105 2RS MR105 РС MR105RS 5x10x4 mm гума печат минијатурни Висок квалитет длабоко ритам топката лежишта

DEN 133.92

Мојот пријател, ве молиме погледнете пред да го купатако побарувачката е многу голема, можете да се јавите на продавачот, цената може да биде решен.Ниво опис : ABEC1= НОРМАЛЕН CLASS=P0;ABEC 3=КЛАСА 6=P6;ABEC5=КЛАСА 5=P5;ABEC1 : големината точноста е помал од 0.05 mm,...

20pcs 6.35 mm 1/4 Si3n4 Керамички Топки Силикон Нитрид Топки кои се Користат Во Имајќи/пумпа/линеарни Лизгачот/valvs Топки G5

847.20 -8 % DEN 780.00

започнетекрајот100pcs 2,5 mm SI3 N4 керамички топки Силикон Нитрид топки за лого / пумпа / линеарни лизгачот / valvs / велосипеди тркала G5SI3 N4 керамички топки Силикон Нитрид топки кои се користат во имајќи / пумпа / линеарни лизгачот / valvs топкиГо поздравуваме вашиот inqry.Имаме и други димензии исто така, било какви потреби,се чувствуваат слободни да контакт со нас!Силициум (SI3 N4) керамички топкаПредности на силициум нитрид керамички топка : 1...

ABEC3 6008/6009/6010/6011/6012/6013/6014 Циркони Целосна Керамички Имајќи Прст Фабрика

DEN 1699.68

Тип : 6008 / 6009 / 6010 / 6011 / 6012 / 6013 / 6014 Циркони Целосна Керамички ИмајќиВнатрешен / Надворешен Прстен : Циркони КерамичкиТопки : Циркони КерамичкиКафез:PTFEНа точноста : ABEC3Карактер : АнтикорозијаВисока температура отпорСамоподмачкувањеAntimagneticЕлектрична изолацијаПримена : Медицински апарати и инструментиОптички инструментПечатење машиниНиски температури инженерингХрана машини за обработкаРеакција УштеВисока температура на печкаВелосипед или друго ВозилоПовеќе Детали видете слики!

6704 Хибрид Керамички Имајќи 20*27*4 мм ABEC-1 ( 1 парче) Индустрија Вретено Моторни 6704HC Хибриди Si3N4 Топката Лежишта 3NC 6704RS

DEN 505.92

modname=ckeditorМодел 6704 Хибрид Si3 N4 Керамички Топката Имајќи Parmeters Атрибути Вредности Дел Број 6704 2rs Имајќи Имајќи Тип 2 Запечатени Понесе Кол (d) 20 мм Надворешниот Кол (D) 27 mm Ширина (Б) 4 mm Материјал Hybid Si3 N4 Керамички Топки Динамичен на Оптоварување (Cr) (Newtons) 1030 Статични на Оптоварување (Кор) (Newtons) 720 Максимална Брзина (Масти) (X1000 ВРТЕЖИ во минута) Тежина (g) (грам) 5.9

Axk 10pcs Abec-7 Z3v3 3/32x3/16x3/32 Инчи R133zz 2.38x4.762x2.38mm Длабоко Ритам Топката Имајќи

479.52 -8 % DEN 441.00

започнетекрајотAXK 10 PCS ABEC7 Z3 V3 3 / 32 X3 / 16 X3 / 32 ИНЧИ R133 ZZ 2.38 X4.762 X2.38 MM длабоко ритам топката имајќиМодел R133 Големина на(mm) Внатрешен Дијаметар(d) 2.38 Надворешниот Дијаметар(D) 4.762 Ширина (Б) 2.38 Материјал челик Испорака датум На барање за испорака

HF1008 Имајќи 10*14*8 мм ( 4 ПАРЧИЊА ) Подготвени Куп Игли Валчести Спојки HF101408 Игла Имајќи

DEN 348.96

HF1008 Игли Валчести Имајќи Школка Тип, ова е популарна големина која може да се користи во многу апликации што ја користи оваа големина 10мм x 14mm x 8мм.Предмет : HF1008 Игли Валчести Имајќи Еден Начин Школка ТипТип : Игли Валчести ИмајќиГолемина : 10мм x 14mm x 8ммВнатрешен Дијаметар : 10ммНадворешниот Дијаметар : 14mmШирина : 8mmКоличина : 4 Лагери

10pcs/Многу ABEC-5 627ZZ 627Z 627 ZZ 7x22x7mm 7*22*7mm Мини Минијатурни Метал печат Имајќи Висок квалитет Длабоко Ритам Топката Имајќи

249.12 -0 % DEN 249.00

Мојот пријател, ве молиме погледнете пред да го купатако побарувачката е многу голема, можете да се јавите на продавачот, цената може да биде решен.Ниво опис : ABEC1= НОРМАЛЕН CLASS=P0;ABEC 3=КЛАСА 6=P6;ABEC5=КЛАСА 5=P5;ABEC1 : големината точноста е помал од 0.05 mm,...

Бесплатен Превозот 608 608z Abec-11 Црна 6 Монистра Si3n4 Топки Хибрид Керамички За Скејтборд Рака Фабрика Ролери Скејт 8*22*7mm

1492.80 -6 % DEN 1403.00

започнетекрајотНИ 23 / парче НАС 14.88 / парче НАС 5.99 / пакет НАС 15 / парчеМодел 608z Големина на(mm) Внатрешен Дијаметар(d) 8 Надворешниот Дијаметар(D) 22 Ширина (Б) 7 Печати Тип Z (Една страна метал) Материјал Хибрид керамички Испорака датум На барање за испорака

100pcs 1.984 Mm 5/64 Si3n4 Керамички Топки Силикон Нитрид Топки кои се Користат Во Имајќи/пумпа/линеарни Лизгачот/valvs Топки G5

1089.60 -8 % DEN 1002.00

започнетекрајот100pcs 2,5 mm SI3 N4 керамички топки Силикон Нитрид топки за лого / пумпа / линеарни лизгачот / valvs / велосипеди тркала G5SI3 N4 керамички топки Силикон Нитрид топки кои се користат во имајќи / пумпа / линеарни лизгачот / valvs топкиГо поздравуваме вашиот inqry.Имаме и други димензии исто така, било какви потреби,се чувствуваат слободни да контакт со нас!Силициум (SI3 N4) керамички топкаПредности на силициум нитрид керамички топка : 1...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.