• Ново
Pratical 2 парчиња/многу Авто-усогласување на Понесе KFL000 Цинк Легура Страната Перница Блок Имајќи 10мм

Pratical 2 парчиња/многу Авто-усогласување на Понесе KFL000 Цинк Легура Страната Перница Блок Имајќи 10мм

Оценка на клиентот:
DEN 301.92
DEN 166.00 -45 %

Износ
Залиха


HW0000223
Спецификација :
Сосема нов и висок квалитет
Материјал : Цинк Легура
Тип : Перница Блок Имајќи Страната Блок Имајќи
Модел : KFL000
Големината на порите : Прибл. 10 mm
Боја : Како на слики прикажани
Количина : 2 Компјутери
Карактеристики :
Авто-порамнувања, перница блок имајќи е лесно да се приспособат или да го замени
Има широк внатрешен прстен со две поставен завртки за прикачување на окно
Широко се користи во разни на машини, особено во храна машина
Исто така, може да се користат во фармацевтските машини, conveyering системи, филм машини за обработка, спин машина, печатење машини,итн.
Пакет се вклучени :
2 X Перница Блок Имајќи
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 1-2cm грешки поради прирачник за мерење
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!

Карактеристики

Број На Модел На:
перница блок имајќи
Капацитет На Моторот:
Други
Структура:
Други
Премази:
Други
Материјал:
Цинк Легура

Производи во категоријата

50PCS MR85ZZ MR85 2RS Имајќи ABEC-5 5*8*2.5 мм Минијатурни MR85 ZZ Топката Имајќи MR85ZZ MR85-2RS 675ZZ L-850ZZ 5*8*2.5

DEN 733.92

Мојот пријател, ве молиме погледнете пред да го купатако побарувачката е многу голема, можете да се јавите на продавачот, цената може да биде решен.Ниво опис : ABEC1= НОРМАЛЕН CLASS=P0;ABEC 3=КЛАСА 6=P6;ABEC5=КЛАСА 5=P5;ABEC1 : големината точноста е помал од 0.05 mm,...

6305 Хибрид Керамички Имајќи 25*62*17 мм ABEC-1 ( 1 парче) Индустрија Вретено Моторни 6305HC Хибриди Si3N4 Топката Лежишта 3NC 6305RS

DEN 1155.84

modname=ckeditorМодел 6305 Хибрид Si3 N4 Керамички Топката Имајќи Parmeters Атрибути Вредности Дел Број 6305 2rs Имајќи Имајќи Тип 2 Запечатени Понесе Кол (д) 25 мм Надворешниот Кол (D) 62 mm Ширина (B) 17 mm Материјал Hybid Si3 N4 Керамички Топки Динамичен на Оптоварување (Cr) (Newtons) 21200 Статични на Оптоварување (Кор) (Newtons) 10900 Максимална Брзина (Масти) (X1000 ВРТЕЖИ во минута) 12 Тежина (g) (грам) 232

F695ZZ Имајќи ABEC-5 (10PCS) 5*13*4 мм Flanged F695Z Топката Лежишта F695 ZZ F619/5ZZ

DEN 815.52

ПРЕЦИЗНОСТ ДЛАБОКО РИТАМ ТОПКАТА ИМАЈЌИF695zz ABEC5Ова е сосема FUSHI.Оваа Имајќи широко се користат во прецизни инструменти / микро мотор / далечински управувач модел / РК трки ,итнПроизвод IntrouduceИмајќи Внатрешен (d) : 5 mmПоаѓајќи од Надворешниот (D) : 13 ммПрирабница Надворешниот (Д1) : 15 mmИмајќи Ширина(б) : 4 ммПрирабница Ширина(Bf) : 1 mmChamfer(R) : 0.20 mmМатеријал : 52100 Хром ЧеликИмајќи Тип : ZZДинамичко Оптоварување (Cr) : 1077 NСтатички На Оптоварување (Кор) : N 432Маснотии Брзина : 43 000 вртежи во минутаМасло Брзина : 50 000 вртежи во минутаТежина : 2.3 gПроизводот Се Покаже И Детали Слики​

30pcs/Многу ABEC-5 MR73ZZ MR73Z MR73-2Z MR95 ZZ B2.5 3x7x2.5 mm Метал печат Минијатурни Висок квалитет Длабоко Ритам Топката Имајќи

585.12 -0 % DEN 585.00

Мојот пријател, ве молиме погледнете пред да го купатако побарувачката е многу голема, можете да се јавите на продавачот, цената може да биде решен.Ниво опис : ABEC1= НОРМАЛЕН CLASS=P0;ABEC 3=КЛАСА 6=P6;ABEC5=КЛАСА 5=P5;ABEC1 : големината точноста е помал од 0.05 mm,...

HK354517 Игли валчести лежишта подготвени куп разговор игли валчести лежишта со отворен крај со големина од 35*45*17mm

DEN 806.40

HK354517 Игли валчести лежишта подготвени куп разговор игли валчести лежишта со отворен крај со големина од 35*45*17mmНие сме игли валчести имајќи фабрика : Changzhou HXD ИМАЈЌИ CO.,LTDВе молиме имајте во предвид пред купување : Слика само како референца.вистинските испорачаната стока ќе преовладуваат !ПревозотПредметите ќе биде испратена до твојата адреса...

HF1008 Имајќи 10*14*8 мм ( 4 ПАРЧИЊА ) Подготвени Куп Игли Валчести Спојки HF101408 Игла Имајќи

DEN 348.96

HF1008 Игли Валчести Имајќи Школка Тип, ова е популарна големина која може да се користи во многу апликации што ја користи оваа големина 10мм x 14mm x 8мм.Предмет : HF1008 Игли Валчести Имајќи Еден Начин Школка ТипТип : Игли Валчести ИмајќиГолемина : 10мм x 14mm x 8ммВнатрешен Дијаметар : 10ммНадворешниот Дијаметар : 14mmШирина : 8mmКоличина : 4 Лагери

HK1212 Подготвени куп Игли валчести лежишта 77941/12 големината на 12*16*14mm

DEN 470.40

HK1214 Подготвени куп Игли валчести лежишта 77941 / 12 големината на 12*16*14mmНие сме игли валчести имајќи фабрика : Changzhou HXD ИМАЈЌИ CO.,LTDВе молиме имајте во предвид пред купување : Слика само како референца.вистинските испорачаната стока ќе преовладуваат !ПревозотПредметите ќе биде испратена до твојата адреса...

висок квалитет polyformaldehyde ПОМ обложени топката лежишта 6200zz вградени имајќи Вкупно Diamater: 10*70*18mm

DEN 518.40

Имајќи 6200 ZZ големина е 10*30*9mmВкупно Diamater : 10*70*18mmНадворешниот Материјал : polyformaldehyde / ПОМНадвор тип : СтанИспорака : Предметите ќе биде испратена до твојата адреса...

50PCS ABEC-5 MR126ZZ MR126Z 126ZZ M126 ZZ L-1260ZZ 6X12X4mm 6*12*4 мм Минијатурни Висок квалитет длабоко ритам Топката Лежишта

460.32 -0 % DEN 460.00

Мојот пријател, ве молиме погледнете пред да го купатако побарувачката е многу голема, можете да се јавите на продавачот, цената може да биде решен.Ниво опис : ABEC1= НОРМАЛЕН CLASS=P0;ABEC 3=КЛАСА 6=P6;ABEC5=КЛАСА 5=P5;ABEC1 : големината точноста е помал од 0.05 mm,...

Axk 10pcs Abec-7 Z3v3 3/32x3/16x3/32 Инчи R133zz 2.38x4.762x2.38mm Длабоко Ритам Топката Имајќи

479.52 -8 % DEN 441.00

започнетекрајотAXK 10 PCS ABEC7 Z3 V3 3 / 32 X3 / 16 X3 / 32 ИНЧИ R133 ZZ 2.38 X4.762 X2.38 MM длабоко ритам топката имајќиМодел R133 Големина на(mm) Внатрешен Дијаметар(d) 2.38 Надворешниот Дијаметар(D) 4.762 Ширина (Б) 2.38 Материјал челик Испорака датум На барање за испорака

100pcs 1.984 Mm 5/64 Si3n4 Керамички Топки Силикон Нитрид Топки кои се Користат Во Имајќи/пумпа/линеарни Лизгачот/valvs Топки G5

1089.60 -8 % DEN 1002.00

започнетекрајот100pcs 2,5 mm SI3 N4 керамички топки Силикон Нитрид топки за лого / пумпа / линеарни лизгачот / valvs / велосипеди тркала G5SI3 N4 керамички топки Силикон Нитрид топки кои се користат во имајќи / пумпа / линеарни лизгачот / valvs топкиГо поздравуваме вашиот inqry.Имаме и други димензии исто така, било какви потреби,се чувствуваат слободни да контакт со нас!Силициум (SI3 N4) керамички топкаПредности на силициум нитрид керамички топка : 1...

RNA4922 (125X150X40mm) Тешки Игли Валчести Лежишта (1 BUC)

DEN 2304.00

Профил на компанијата Нашата компанија е основана во 2012 година, кој се инвестирани од страна на три фабрики, сите тие фабрики имаат долга традиција во производство на лежишта за ОЕМ и резервни корисници ширум светот.До сега, Ние произведени топката лежишта, taprer валчести лежишта, Cylindrincal валчести лежишта и игли валчести лежишта...

Вид на Снимање --- Open-брзо Модел Лежишта Mr117 (7 * 11 * 2.5 мм) 677 617/7 Минијатурни Лежишта Топката Мини Имајќи

556.80 -8 % DEN 512.00

започнетекрајот Модел : MR117 Тип : Длабоко ритам топката лежишта Внатре дијаметар : 7 (mm) Надворешниот дијаметар : 11 (mm) Дебелина : 3(MM)

100pcs 2,5 mm Алумина Оксид Керамички Топката Al2o3 За Лого/пумпа/линеарни Лизгачот/valvs Топки

930.24 -8 % DEN 856.00

започнетекрајотАлумина Оксид Керамички Топката Al2 O3 G20 за лого / пумпа / линеарни лизгачот / valvs топкиГо поздравуваме вашиот inqry.Имаме и други димензии исто така, било какви потреби,се чувствуваат слободни да контакт со нас!Керамички microbeads : aliased керамички топката, ultrafine мелење медиумБисеркако сјајна и мазна работната сфера е крајната во мелење медиумКерамички microbeads : особено погоден за вертикална мелничката, хоризонтална тркалање на топката мелница, vibrating мелница и разни голема брзина род тип песок фабрика, итн...

BOFO 2 Парчиња 10 x 24 x 9mm 51100 Една Насока Удар Топката Лежишта

DEN 45.60

Име На Производ : Удар Топката ИмајќиТип : 51100(8100); Материјал : Јаглероден Челик; Насока : СлободенНадворешниот Дијаметар : 24mm / 0.944"; Внатрешен Дијаметар : 10мм / 0.393"Дебелина : 9mm / 0.354"Пакет Содржина : 2 x Удар Топката Лежишта Тежина : 39g;Внатрешен дијаметар е 10мм, надворешниот дијаметар е 24mm и ширина е 9mm.Главно се користи во автомобилската индустрија и машински алатки;Една насока удар топката лежишта се состојат од окното за миење, на домување за миење и топката и кафез удар собрание, тие може да се одржи axial товари во една насока и на тој начин се лоцира вратило axially во една насока.

100pcs 4mm Алумина Оксид Керамички Топката Al2o3 За Лого/пумпа/линеарни Лизгачот/valvs Топки

1322.40 -8 % DEN 1217.00

започнетекрајотАлумина Оксид Керамички Топката Al2 O3 G20 за лого / пумпа / линеарни лизгачот / valvs топкиГо поздравуваме вашиот inqry.Имаме и други димензии исто така, било какви потреби,се чувствуваат слободни да контакт со нас!Керамички microbeads : aliased керамички топката, ultrafine мелење медиумБисеркако сјајна и мазна работната сфера е крајната во мелење медиумКерамички microbeads : особено погоден за вертикална мелничката, хоризонтална тркалање на топката мелница, vibrating мелница и разни голема брзина род тип песок фабрика, итн...

6900ZZ имајќи 10*22*6(mm) abec-5 Метал запечатени имајќи Тенок ѕид имајќи 6900 6900ZZ хром челик длабоко ритам имајќи

206.40 -10 % DEN 186.00

Точка бр : 6900 ZZВнатрешен дијаметар : 10 mmНадворешниот дијаметар : 22 mmВисина : 6 mmВид : Еден ред длабоко ритам топката лежиштаMaterail : хром челик GCR15Квалитет : Кина Националниот СтандардПакување : 10 ПАРЧИЊА / ЦЕВКАМетал запечатување во двојно страни.

10pcs SMR85ZZ SMR85 ZZ S675ZZ B675ZZ Нерѓосувачки челик со Висок квалитет длабоко ритам топката имајќи 5x8x2.5 mm минијатурни имајќи 440C

DEN 373.92

Мојот пријател, ве молиме погледнете пред да го купатако побарувачката е многу голема, можете да се јавите на продавачот, цената може да биде решен.Ниво опис : ABEC1= НОРМАЛЕН CLASS=P0;ABEC 3=КЛАСА 6=P6;ABEC5=КЛАСА 5=P5;ABEC1 : големината точноста е помал од 0.05 mm,...

20pcs/Многу ABEC-5 L-1370ZZ MR137ZZ MR137Z MR137-2Z MR137 ZZ 7x13x4 mm Метал печат Минијатурни Висок квалитет Длабоко Ритам Топката Имајќи

273.12 -0 % DEN 273.00

Мојот пријател, ве молиме погледнете пред да го купатако побарувачката е многу голема, можете да се јавите на продавачот, цената може да биде решен.Ниво опис : ABEC1= НОРМАЛЕН CLASS=P0;ABEC 3=КЛАСА 6=P6;ABEC5=КЛАСА 5=P5;ABEC1 : големината точноста е помал од 0.05 mm,...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.