• Ново
20x47x14mm 6204Z Двојно Метал Заштитените Тркала Оска Топката Имајќи

20x47x14mm 6204Z Двојно Метал Заштитените Тркала Оска Топката Имајќи

Оценка на клиентот:
DEN 116.64

Износ
Залиха


Внатрешен дијаметар е 20mm, надворешниот дијаметар е 47mm и ширина е 14mm, може да се користи во многу апликации. Затворена со 2 метал штитови за заштита на лого од прашина или било каква можна контаминација. Најчесто се користи за Електрични Мотори, Тркала Лежишта, Земјоделски, Пренесување и многу повеќе. Внатрешен дијаметар е 20mm, надворешниот дијаметар е 47mm и ширина е 14mm, може да се користи во многу апликации.
Затворена со 2 метал штитови за заштита на лого од прашина или било каква можна контаминација.
Најчесто се користи за Електрични Мотори, Тркала Лежишта, Земјоделски, Пренесување и многу повеќе.
Име На Производ : Топка Имајќи
Модел Бр. : 6204 Z
Материјал : Метал
Боја : Сребрена На Ѕвонење
Внатре Дијаметар : 20mm / 0.79"
Надворешен Дијаметар : 47mm / 1.85"
Ширина : 14mm / 0.55"
Пакет Содржина : 1 x Топката Имајќи
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/-1-3 cm.

Карактеристики

Производи во категоријата

100pcs 2,5 mm Алумина Оксид Керамички Топката Al2o3 За Лого/пумпа/линеарни Лизгачот/valvs Топки

930.24 -8 % DEN 856.00

започнетекрајотАлумина Оксид Керамички Топката Al2 O3 G20 за лого / пумпа / линеарни лизгачот / valvs топкиГо поздравуваме вашиот inqry.Имаме и други димензии исто така, било какви потреби,се чувствуваат слободни да контакт со нас!Керамички microbeads : aliased керамички топката, ultrafine мелење медиумБисеркако сјајна и мазна работната сфера е крајната во мелење медиумКерамички microbeads : особено погоден за вертикална мелничката, хоризонтална тркалање на топката мелница, vibrating мелница и разни голема брзина род тип песок фабрика, итн...

20pcs 6.35 mm 1/4 Si3n4 Керамички Топки Силикон Нитрид Топки кои се Користат Во Имајќи/пумпа/линеарни Лизгачот/valvs Топки G5

847.20 -8 % DEN 780.00

започнетекрајот100pcs 2,5 mm SI3 N4 керамички топки Силикон Нитрид топки за лого / пумпа / линеарни лизгачот / valvs / велосипеди тркала G5SI3 N4 керамички топки Силикон Нитрид топки кои се користат во имајќи / пумпа / линеарни лизгачот / valvs топкиГо поздравуваме вашиот inqry.Имаме и други димензии исто така, било какви потреби,се чувствуваат слободни да контакт со нас!Силициум (SI3 N4) керамички топкаПредности на силициум нитрид керамички топка : 1...

Pratical 2 парчиња/многу Авто-усогласување на Понесе KFL000 Цинк Легура Страната Перница Блок Имајќи 10мм

301.92 -45 % DEN 166.00

HW0000223Спецификација : Сосема нов и висок квалитетМатеријал : Цинк ЛегураТип : Перница Блок Имајќи Страната Блок ИмајќиМодел : KFL000Големината на порите : Прибл...

MFZH12-15 Висока Прецизност Микро ракав Топката Поставува Линеарна топката ракав месинг черупка BGS12-15 BK121415A K121415 854L131

DEN 1536.00

Точка Бр Соодветниот модел ID OD Должина MFZH1220 BGS1220 BK121420 A K121420 854 L131 12 14 20 MFZH1225 BGS1225 BK121425 A K121425 854 L132 25 MFZH1230 BGS1230 BK121430 A K121430 854 L133 30 MFZH1240 BGS12 40 BK121440 A K121440 854 L133 40Ако имате било какви прашања во врска со производ, ве молиме контактирајте ме

100pcs 4mm Алумина Оксид Керамички Топката Al2o3 За Лого/пумпа/линеарни Лизгачот/valvs Топки

1322.40 -8 % DEN 1217.00

започнетекрајотАлумина Оксид Керамички Топката Al2 O3 G20 за лого / пумпа / линеарни лизгачот / valvs топкиГо поздравуваме вашиот inqry.Имаме и други димензии исто така, било какви потреби,се чувствуваат слободни да контакт со нас!Керамички microbeads : aliased керамички топката, ultrafine мелење медиумБисеркако сјајна и мазна работната сфера е крајната во мелење медиумКерамички microbeads : особено погоден за вертикална мелничката, хоризонтална тркалање на топката мелница, vibrating мелница и разни голема брзина род тип песок фабрика, итн...

MFZH8-25 Висока Прецизност Микро ракав Топката Поставува Линеарна топката ракав месинг черупка BGS8-25 854L126 BK81025A K081025

DEN 1632.00

Точка Бр Соодветниот модел ID OD Должина MFZH810 BGS810 BK81010 A K081010 854 L123 8 10 10 MFZH815 BGS815 BK81015 A K081015 854 L124 15 MFZH820 BGS820 BK81020 A K081020 854 L125 20 MFZH825 BGS825 BK81025 A K081025 854 L126 25 MFZH830 BGS830 BK81030 A K081030 30Ако имате било какви прашања во врска со производ, ве молиме контактирајте ме

50PCS ABEC-5 MR126ZZ MR126Z 126ZZ M126 ZZ L-1260ZZ 6X12X4mm 6*12*4 мм Минијатурни Висок квалитет длабоко ритам Топката Лежишта

460.32 -0 % DEN 460.00

Мојот пријател, ве молиме погледнете пред да го купатако побарувачката е многу голема, можете да се јавите на продавачот, цената може да биде решен.Ниво опис : ABEC1= НОРМАЛЕН CLASS=P0;ABEC 3=КЛАСА 6=P6;ABEC5=КЛАСА 5=P5;ABEC1 : големината точноста е помал од 0.05 mm,...

Бесплатен превозот 2 парчиња Имајќи MR616ZZ B6-63Z R-1660HH 6x16x5 MR616 B6-63 MOCHU Заштитените Минијатурни МИНИ Длабоко Ритам Топката Лежишта

DEN 240.00

Нов неотворен2 КОМПЈУТЕРИМИНИ Топката Лежишта MR6162 ZR1660 ZZ B663 ZZГолемина : 6mm X 16mm X 5mmМодел MR6162 Z Димензии Понесе (d) 6 мм Дијаметар (D) 16 mm Ширина (Б) 5 мм Печати Тип ZZ (Две страни метал) Квалитетот P6.Z2 / ABEC3.Z2 Материјал Имајќи челик (Gcr15) Количеството 2 КОМПЈУТЕРИЗаштитените Топката Лого, Лежишта се изработени од Хром Челик, секој имајќи има 2 метал штитови за заштита на лого од прашина или било каква можна контаминација, исто така, имајќи е преподмачкано со маснотии.Добредојдовте на купување консалтинг, ви благодариме!Ако ви треба друг модел имајќи но не се најде на мојата продавница,ве Молиме контактирајте со мене, ти благодарам!Имајќи онлајн може да се купи имаат место може да нарачате (за поддршка на голем број на големо), ако постојат посебни барања или повисок квалитет, ве Молиме контактирајте ме!За претпријатија да се обезбеди професионална поддршка на лого, добредојдовте консултации дискусија!Проценето Време На Испорака : Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 35 дена откако вашата уплата е завршен.Ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан...

3.175 mm ( 1/8 ) 300 ПАРЧИЊА од не ' Рѓосувачки Челик Топка за лак Мешање Agitator

DEN 335.04

3.175 mm ( 1 / 8" ) 300 ПАРЧИЊА од не ' Рѓосувачки Челик Топка За лак Мешање AgitatorСостојба 100% Сосема НовВо Парк ДаТопка со Дијаметар од 3.175 mm ( 1 / 8 инчи )Топката Материјал AISI 304 од не ' Рѓосувачки ЧеликКоличина 300 КОМПЈУТЕРИTolerence + / 0.01 mmТопката е од нерѓосувачки, fadeless и не реагира со лак, на посебни стр urpose е да се задржи на лак далеку од слоевита по долго време kee пинг.Топки имаат положено Сертификат за Квалитет ISO9001 Системот, SGS Извештај во согласност со Ro HS Стандардот...

HF1008 Имајќи 10*14*8 мм ( 4 ПАРЧИЊА ) Подготвени Куп Игли Валчести Спојки HF101408 Игла Имајќи

DEN 348.96

HF1008 Игли Валчести Имајќи Школка Тип, ова е популарна големина која може да се користи во многу апликации што ја користи оваа големина 10мм x 14mm x 8мм.Предмет : HF1008 Игли Валчести Имајќи Еден Начин Школка ТипТип : Игли Валчести ИмајќиГолемина : 10мм x 14mm x 8ммВнатрешен Дијаметар : 10ммНадворешниот Дијаметар : 14mmШирина : 8mmКоличина : 4 Лагери

HK354517 Игли валчести лежишта подготвени куп разговор игли валчести лежишта со отворен крај со големина од 35*45*17mm

DEN 806.40

HK354517 Игли валчести лежишта подготвени куп разговор игли валчести лежишта со отворен крај со големина од 35*45*17mmНие сме игли валчести имајќи фабрика : Changzhou HXD ИМАЈЌИ CO.,LTDВе молиме имајте во предвид пред купување : Слика само како референца.вистинските испорачаната стока ќе преовладуваат !ПревозотПредметите ќе биде испратена до твојата адреса...

MFZH10-30 Висока Прецизност Микро ракав Топката Поставува Линеарна топката ракав месинг черупка BGS10-30 BK101230A K101230 854L130

DEN 2304.00

Точка Бр Соодветниот модел ID OD Должина MFZH1010 BGS1010 BK101210 A K101210 854 L127 10 12 10 MFZH1015 BGS1015 BK101215 A K101215 854 L127 15 MFZH1020 BGS1020 BK101220 A K101220 854 L128 20 MFZH1025 BGS1025 BK101225 A K101225 854 L129 25 MFZH1030 BGS1030 BK101230 A K101230 854 L130 30 MFZH1040 BGS10 40 BK101240 A K101240 854 L130 40Ако имате било какви прашања во врска со производ, ве молиме контактирајте ме

Бесплатен Превозот 10 Компјутери Отворен Тип Smr63 Лежишта 3x6x2mm Нерѓосувачки Челик Топката Лежишта Ddl-630 Ddl630 Ssl630 Ssl-630

632.64 -8 % DEN 582.00

започнетекрајотМоделSMR63 отвориГОЛЕМИНА(mm)d3D6Б2Нето Тежина : 0.2 килограмиМатеријалНерѓосувачки челикDeliverydate37 Дена

цена перформанси 608 ZZ size 8x22x7mm GCr15 материјал Минијатурни Мини Имајќи Длабока Ритам Топката Имајќи

DEN 182.40

Предмет : 608 ZZ Топката ИмајќиМатеријал : GCr15Затворачи : 2 ШтитДимензии : 8мм х 22mm x7mmID (внатрешен дијаметар) : 8mmOD (надворешен дијаметар) : 22mmШирина / Висина / дебелина : 7mmАко имате било какви прашања во врска со производот и цената,ве Молиме контактирајте со нас,Ние веднаш ќе ви одговори на вашето прашање.ако вашата цел е во масовно купување,ние може да ви понуди подобра цена.Ако ви треба други имајќи но не го најде тоа за мојата продавница,ве Молиме контактирајте со нас,ви благодариме!Нашата цел : Одличен квалитет,Ниска цена,со Најдобра услуга.

10pcs SMR85ZZ SMR85 ZZ S675ZZ B675ZZ Нерѓосувачки челик со Висок квалитет длабоко ритам топката имајќи 5x8x2.5 mm минијатурни имајќи 440C

DEN 373.92

Мојот пријател, ве молиме погледнете пред да го купатако побарувачката е многу голема, можете да се јавите на продавачот, цената може да биде решен.Ниво опис : ABEC1= НОРМАЛЕН CLASS=P0;ABEC 3=КЛАСА 6=P6;ABEC5=КЛАСА 5=P5;ABEC1 : големината точноста е помал од 0.05 mm,...

15pcs/Број 6702-2RS 6702 РС 15x21x4mm Гума Запечатување Покрие Тенок Ѕид Длабоко Ритам Топката Имајќи Минијатурни Имајќи Сосема Нов

412.32 -7 % DEN 384.00

Опис : 67022 RS 6702 РС 15x21x4mm Гума Запечатување Покрие Тенок Ѕид Длабоко Ритам Топката Имајќи Минијатурни ИмајќиМодел : 67022 RSКоличина : 15pcs (ID)15mm x (OD)21mm x (дебелина)4mm Најчесто се користи за РК МОДЕЛИ, Електрични Мотори, HVAC, Автомобилската, Индустриски Апликации и многу повеќе....

1pcs Имајќи S30205 25x52x16.25 30205 Конус + Чаша Од Нерѓосувачки Челик Еден Ред Заострените Валчести Лежишта Висок Квалитет

DEN 960.00

Нерѓосувачки челик заострените валчести лежишта, еден ред Модел : S30205 Id (внатрешен дијаметар) / Понесе : 25 мм OD (надворешен дијаметар) : 52 mm Ширина / Висина / Дебелина : 16.25 mm Количина : 1 buc Материјал : не ' Рѓосувачки челик 440 C Заострените валчести лежишта се состојат солидна внатрешниот и надворешниот прстени со заострените raceways и конусни ролки во прозорецот кафез.Добредојдовте на купување консалтинг, ви благодариме!Ако ви треба друг модел имајќи но не се најде на мојата продавница,ве Молиме контактирајте со мене, ти благодарам!Имајќи онлајн може да се купи имаат место може да нарачате (за поддршка на голем број на големо), ако постојат посебни барања или повисок квалитет, ве Молиме контактирајте ме!За претпријатија да се обезбеди професионална поддршка на лого, добредојдовте консултации дискусија!Проценето Време На ИспоракаДанок На УвозНие НЕ сме одговорни за БИЛО увоз даночната, царинската такса, или царинските задоцнување.Ние ќе се обидеме потрудиме да им помогне на нашите купувачи да се минимизира ризикот од плаќање на даноци,како што се наведува објектот како примерок или подароци! ( Ве молиме оставете порака! )Feed врати1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (12 ѕвезди) повратни информации...

JQ Лежишта Висок Квалитет 6003-2RS Две страни Гумени Печати Лого 6003-rs Топката Лежишта 6003 рс 17*35*10мм

DEN 43.20

JQ Лежишта 5pcs 60032 RS Две страни Гумени Печати Лого 6003rs Топката Лежишта 6003 рс 17*35*10мм Бесплатен ПревозотМодел : 60022rsГолемина : 17*35*10ММНие нудиме на големо лежишта продажба , со многу добра цена , ве молиме контактирајте со нас во секое време ако е потребно , може да се обезбеди многу евтини превозот цена !Пратката 1...

6004-2RS Двојно Страна Запечатени Топката Имајќи x 20mm 42mm x 12mm

DEN 81.12

Име на производ : Запечатени Топката Имајќи;Модел : 60042 RS Материјал : Метал, Гума;Боја : Сребро на Ѕвонење, Црна Внатрешен Дијаметар : 20mm / 0.79";надворешен Дијаметар : 42mm / 1.65" Ширина : 12mm / 0.47";Нето Тежина : 67g Име на Производ : Запечатени Топката Имајќи;Модел : 60042 RSМатеријал : Метал, Гума;Боја : Сребро На Ѕвонење, ЦрнаВнатрешен Дијаметар : 20mm / 0.79";надворешен Дијаметар : 42mm / 1.65"Ширина : 12mm / 0.47";Нето Тежина : 67gОдберете 2 RS за запечатен лого , има две контакт гумени печати една на секоја страна на топката имајќи.Ако вашата апликација бара 6004ball имајќи само со еден печат можете да добиете оваа топка лого и да се земе една од печатите off.Пакет Содржина : 1 x Запечатени Топката ИмајќиAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

50PCS MR85ZZ MR85 2RS Имајќи ABEC-5 5*8*2.5 мм Минијатурни MR85 ZZ Топката Имајќи MR85ZZ MR85-2RS 675ZZ L-850ZZ 5*8*2.5

DEN 733.92

Мојот пријател, ве молиме погледнете пред да го купатако побарувачката е многу голема, можете да се јавите на продавачот, цената може да биде решен.Ниво опис : ABEC1= НОРМАЛЕН CLASS=P0;ABEC 3=КЛАСА 6=P6;ABEC5=КЛАСА 5=P5;ABEC1 : големината точноста е помал од 0.05 mm,...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.