• Ново
10 Компјутери 17mm x 6mm x 6mm Еден Ред Заштитените Длабоко Ритам Топката Имајќи 606ZZ

10 Компјутери 17mm x 6mm x 6mm Еден Ред Заштитените Длабоко Ритам Топката Имајќи 606ZZ

Оценка на клиентот:
DEN 106.56

Износ
Залиха


Име на производ : Длабоко Ритам Топката Имајќи;Тип : 606 ZZ
Materal : Челик, Метални;Надворешниот Дијаметар : 17mm/0.669"
Внатрешен Дијаметар : 6mm/0.236";Дебелина : 6mm/0.236"
Боја : Сребро Тон;Тежина : 56g
Пакет Содржина : 10 x Длабоко Ритам Топката Поаѓајќи од Еден ред длабоко ритам топката лежишта.Има 2 метал штитови за заштита на лого од прашина или било каква можна контаминација.
Овие лежишта се пре-подмачкано со маснотии.
Големина : 17mm x 6mm x 6mm
Боја : Сребро Тон;Тежина

Карактеристики

Производи во категоријата

4pcs/Многу 6808ZZ 6808 2RS 6808 40x52x7mm ABEC-5 Метал Заштитените Тенок Ѕид Длабоко Ритам Топката Имајќи 6808 имајќи

659.52 -49 % DEN 336.00

1) ќе се тестираат секој имајќи ја пред испраќање на prodcut 2) prodcuts ние продаваме се оригинални prodcut , немојте да се грижите за квалитетот .

100pcs 1.984 Mm 5/64 Si3n4 Керамички Топки Силикон Нитрид Топки кои се Користат Во Имајќи/пумпа/линеарни Лизгачот/valvs Топки G5

1089.60 -8 % DEN 1002.00

започнетекрајот100pcs 2,5 mm SI3 N4 керамички топки Силикон Нитрид топки за лого / пумпа / линеарни лизгачот / valvs / велосипеди тркала G5SI3 N4 керамички топки Силикон Нитрид топки кои се користат во имајќи / пумпа / линеарни лизгачот / valvs топкиГо поздравуваме вашиот inqry.Имаме и други димензии исто така, било какви потреби,се чувствуваат слободни да контакт со нас!Силициум (SI3 N4) керамички топкаПредности на силициум нитрид керамички топка : 1...

HF1008 Имајќи 10*14*8 мм ( 4 ПАРЧИЊА ) Подготвени Куп Игли Валчести Спојки HF101408 Игла Имајќи

DEN 348.96

HF1008 Игли Валчести Имајќи Школка Тип, ова е популарна големина која може да се користи во многу апликации што ја користи оваа големина 10мм x 14mm x 8мм.Предмет : HF1008 Игли Валчести Имајќи Еден Начин Школка ТипТип : Игли Валчести ИмајќиГолемина : 10мм x 14mm x 8ммВнатрешен Дијаметар : 10ммНадворешниот Дијаметар : 14mmШирина : 8mmКоличина : 4 Лагери

30pcs/Многу 627ZZ 627 ZZ 7x22x7mm Мини Топката Имајќи Минијатурни Имајќи Длабока Ритам Топката Имајќи Јаглероден Челик Сосема Нов

604.32 -7 % DEN 562.00

Опис : 627 ZZ 627 ZZ 7x22x7mm Мини Топката Имајќи Минијатурни Имајќи Длабока Ритам Топката Имајќи Јаглероден ЧеликМодел : 627 ZZКоличина : 30pcs (ID)x 7mm (OD)22mm x (дебелина)7mmВРТЕЖИ во минута Ограничување на Маснотии 36000 вртежи во минута Масло 45000 вртежи во минутаВибрации Ниво В1 Над стандард и помалку од V2Shield / Затворање кодови 2z (Две страни метал штитови)Подмачкување Широк Температура Опсег : 20 C до 120 CABEC Толеранција Кодови ABEC1 Тоа е сосема нов, добар квалитет и со високи перформансиПревозот Брод на САД : 715 дена Бродот за други земји : 1535days...

година Нови 2 Парчиња 6000Z Двојна Заштитените Запечатени Длабоко Ритам Топката Лежишта 26mm x 10мм х 8мм

DEN 52.32

HPKG ПРОДАВНИЦА ЌЕ ОБЕЗБЕДИ НАЈДОБРА УСЛУГА ЗА ВАС*2 Парчиња 6000 Z Двојна Заштитените Запечатени Длабоко Ритам Топката Лежишта 26mm x 10мм х 8ммИме На Производ : Длабоко Ритам Топката Имајќи;Модел Бр...

HK1212 Подготвени куп Игли валчести лежишта 77941/12 големината на 12*16*14mm

DEN 470.40

HK1214 Подготвени куп Игли валчести лежишта 77941 / 12 големината на 12*16*14mmНие сме игли валчести имајќи фабрика : Changzhou HXD ИМАЈЌИ CO.,LTDВе молиме имајте во предвид пред купување : Слика само како референца.вистинските испорачаната стока ќе преовладуваат !ПревозотПредметите ќе биде испратена до твојата адреса...

20pcs 6.35 mm 1/4 Si3n4 Керамички Топки Силикон Нитрид Топки кои се Користат Во Имајќи/пумпа/линеарни Лизгачот/valvs Топки G5

847.20 -8 % DEN 780.00

започнетекрајот100pcs 2,5 mm SI3 N4 керамички топки Силикон Нитрид топки за лого / пумпа / линеарни лизгачот / valvs / велосипеди тркала G5SI3 N4 керамички топки Силикон Нитрид топки кои се користат во имајќи / пумпа / линеарни лизгачот / valvs топкиГо поздравуваме вашиот inqry.Имаме и други димензии исто така, било какви потреби,се чувствуваат слободни да контакт со нас!Силициум (SI3 N4) керамички топкаПредности на силициум нитрид керамички топка : 1...

JQ Лежишта 12mm SAL12T/К POSAL12 Род Крајот Заеднички Имајќи Метрички Машки Левата Рака Тема M10x1.75mm Род Крајот Имајќи

DEN 52.80

JQ Лежишта 12mm SAL12 T / К POSAL12 Род Крајот Заеднички Имајќи Метрички Машки Левата Рака Тема M10x1.75mm Род Крајот ИмајќиМодел : SAL12 T / КГолемина : M10*1.75 MMНие нудиме на големо лежишта продажба , со многу добра цена , ве молиме контактирајте со нас во секое време ако е потребно , може да се обезбеди многу евтини превозот цена !Пратката 1...

100pcs 6.747 mm 17/64 Алумина Оксид Керамички Топката Al2o3 За Лого/пумпа/линеарни Лизгачот/valvs Топки

2877.12 -8 % DEN 2647.00

започнетекрајотАлумина Оксид Керамички Топката Al2 O3 G20 за лого / пумпа / линеарни лизгачот / valvs топкиГо поздравуваме вашиот inqry.Имаме и други димензии исто така, било какви потреби,се чувствуваат слободни да контакт со нас!Керамички microbeads : aliased керамички топката, ultrafine мелење медиумБисеркако сјајна и мазна работната сфера е крајната во мелење медиумКерамички microbeads : особено погоден за вертикална мелничката, хоризонтална тркалање на топката мелница, vibrating мелница и разни голема брзина род тип песок фабрика, итн...

6004-2RS Двојно Страна Запечатени Топката Имајќи x 20mm 42mm x 12mm

93.12 -15 % DEN 79.00

Име на производ : Запечатени Топката Имајќи;Модел : 60042 RSМатеријал : Метал, Гума;Боја : Сребро На Ѕвонење, ЦрнаВнатрешен Дијаметар : 20mm / 0.79'надворешен Дијаметар : 42mm / 1.65"Ширина : 12mm / 0.47'Нето Тежина : 67gПакет Содржина : 1 x Запечатени Топката Имајќи Одберете 2 RS за запечатен лого , има две контакт гумени печати една на секоја страна на топката имајќи.Ако вашата апликација бара 6004ball имајќи само со еден печат можете да добиете оваа топка лого и да се земе една од печатите off..може да се земе електричен мотор dem

Axk Висок Квалитет 10pcs/број 683 се Отвори 3x7x2mm Метрички Минијатурни Длабоко Ритам Топката Имајќи 683a 683 се Отвори Mr618/3 3*7*2mm

507.36 -8 % DEN 467.00

започнетекрајотAXK Висок Квалитет 10pcs / број 683 се отвори 3x7x2mm Метрички Минијатурни Длабоко Ритам Топката Имајќи 683 A 683 се отвори MR618 / 3 3*7*2mmМодел683 се ОТВОРИДимензииСоздаден (d)3ммДијаметар (D)7ммШирина (Б)2ммПечати ТипОТВОРЕТЕКвалитетP0.Z2 / ABCE1.Z2МатеријалИмајќи челик (Gcr15)Испорака датумПо барање испорака

цена перформанси 608 ZZ size 8x22x7mm GCr15 материјал Минијатурни Мини Имајќи Длабока Ритам Топката Имајќи

DEN 182.40

Предмет : 608 ZZ Топката ИмајќиМатеријал : GCr15Затворачи : 2 ШтитДимензии : 8мм х 22mm x7mmID (внатрешен дијаметар) : 8mmOD (надворешен дијаметар) : 22mmШирина / Висина / дебелина : 7mmАко имате било какви прашања во врска со производот и цената,ве Молиме контактирајте со нас,Ние веднаш ќе ви одговори на вашето прашање.ако вашата цел е во масовно купување,ние може да ви понуди подобра цена.Ако ви треба други имајќи но не го најде тоа за мојата продавница,ве Молиме контактирајте со нас,ви благодариме!Нашата цел : Одличен квалитет,Ниска цена,со Најдобра услуга.

Axk 100pcs 6.747 mm 17/64 Si3n4 Керамички Топки Силикон Нитрид Топки кои се Користат Во Имајќи/пумпа/линеарни Лизгачот/valvs Топки G5

3933.12 -8 % DEN 3618.00

започнетекрајот100pcs 6.747 mm SI3 N4 керамички топки Силикон Нитрид топки за лого / пумпа / линеарни лизгачот / valvs / велосипеди тркала G5SI3 N4 керамички топки Силикон Нитрид топки кои се користат во имајќи / пумпа / линеарни лизгачот / valvs топкиГо поздравуваме вашиот inqry.Имаме и други димензии исто така, било какви потреби,се чувствуваат слободни да контакт со нас!Силициум (SI3 N4) керамички топкаПредности на силициум нитрид керамички топка : 1...

Бесплатен превозот 2 парчиња Имајќи MR616ZZ B6-63Z R-1660HH 6x16x5 MR616 B6-63 MOCHU Заштитените Минијатурни МИНИ Длабоко Ритам Топката Лежишта

DEN 240.00

Нов неотворен2 КОМПЈУТЕРИМИНИ Топката Лежишта MR6162 ZR1660 ZZ B663 ZZГолемина : 6mm X 16mm X 5mmМодел MR6162 Z Димензии Понесе (d) 6 мм Дијаметар (D) 16 mm Ширина (Б) 5 мм Печати Тип ZZ (Две страни метал) Квалитетот P6.Z2 / ABEC3.Z2 Материјал Имајќи челик (Gcr15) Количеството 2 КОМПЈУТЕРИЗаштитените Топката Лого, Лежишта се изработени од Хром Челик, секој имајќи има 2 метал штитови за заштита на лого од прашина или било каква можна контаминација, исто така, имајќи е преподмачкано со маснотии.Добредојдовте на купување консалтинг, ви благодариме!Ако ви треба друг модел имајќи но не се најде на мојата продавница,ве Молиме контактирајте со мене, ти благодарам!Имајќи онлајн може да се купи имаат место може да нарачате (за поддршка на голем број на големо), ако постојат посебни барања или повисок квалитет, ве Молиме контактирајте ме!За претпријатија да се обезбеди професионална поддршка на лого, добредојдовте консултации дискусија!Проценето Време На Испорака : Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 35 дена откако вашата уплата е завршен.Ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан...

10pcs/Многу 627ZZ 627 ZZ 7x22x7mm Мини Топката Имајќи Минијатурни Имајќи Длабока Ритам Топката Имајќи Јаглероден Челик Сосема Нов

273.12 -7 % DEN 254.00

Опис : 627 ZZ 627 ZZ 7x22x7mm Мини Топката Имајќи Минијатурни Имајќи Длабока Ритам Топката Имајќи Јаглероден ЧеликМодел : 627 ZZКоличина : 10pcs (ID)x 7mm (OD)22mm x (дебелина)7mmВРТЕЖИ во минута Ограничување на Маснотии 36000 вртежи во минута Масло 45000 вртежи во минутаВибрации Ниво В1 Над стандард и помалку од V2Shield / Затворање кодови 2z (Две страни метал штитови)Подмачкување Широк Температура Опсег : 20 C до 120 CABEC Толеранција Кодови ABEC1 Тоа е сосема нов, добар квалитет и со високи перформансиПревозот Брод на САД : 715 дена Бродот за други земји : 1535days...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.