• Ново
цена перформанси 608 ZZ size 8x22x7mm GCr15 материјал Минијатурни Мини Имајќи Длабока Ритам Топката Имајќи

цена перформанси 608 ZZ size 8x22x7mm GCr15 материјал Минијатурни Мини Имајќи Длабока Ритам Топката Имајќи

Оценка на клиентот:
DEN 182.40

Износ
Залиха


Предмет : 608 ZZ Топката Имајќи
Материјал : GCr15
Затворачи : 2 Штит
Димензии : 8мм х 22mm x7mm
ID (внатрешен дијаметар) : 8mm
OD (надворешен дијаметар) : 22mm
Ширина/Висина/дебелина : 7mm
Ако имате било какви прашања во врска со производот и цената,ве Молиме контактирајте со нас,Ние веднаш ќе ви одговори на вашето прашање.
ако вашата цел е во масовно купување,ние може да ви понуди подобра цена.
Ако ви треба други имајќи но не го најде тоа за мојата продавница,ве Молиме контактирајте со нас,ви благодариме!
Нашата цел : Одличен квалитет,Ниска цена,со Најдобра услуга.

Карактеристики

Материјал:
Челик
Број На Модел На:
608ZZ
Премази:
Други
Структура:
Други
H:
7mm

Производи во категоријата

100pcs 2,5 mm Алумина Оксид Керамички Топката Al2o3 За Лого/пумпа/линеарни Лизгачот/valvs Топки

930.24 -8 % DEN 856.00

започнетекрајотАлумина Оксид Керамички Топката Al2 O3 G20 за лого / пумпа / линеарни лизгачот / valvs топкиГо поздравуваме вашиот inqry.Имаме и други димензии исто така, било какви потреби,се чувствуваат слободни да контакт со нас!Керамички microbeads : aliased керамички топката, ultrafine мелење медиумБисеркако сјајна и мазна работната сфера е крајната во мелење медиумКерамички microbeads : особено погоден за вертикална мелничката, хоризонтална тркалање на топката мелница, vibrating мелница и разни голема брзина род тип песок фабрика, итн...

MFZH10-30 Висока Прецизност Микро ракав Топката Поставува Линеарна топката ракав месинг черупка BGS10-30 BK101230A K101230 854L130

DEN 2304.00

Точка Бр Соодветниот модел ID OD Должина MFZH1010 BGS1010 BK101210 A K101210 854 L127 10 12 10 MFZH1015 BGS1015 BK101215 A K101215 854 L127 15 MFZH1020 BGS1020 BK101220 A K101220 854 L128 20 MFZH1025 BGS1025 BK101225 A K101225 854 L129 25 MFZH1030 BGS1030 BK101230 A K101230 854 L130 30 MFZH1040 BGS10 40 BK101240 A K101240 854 L130 40Ако имате било какви прашања во врска со производ, ве молиме контактирајте ме

100pcs 1.984 Mm 5/64 Si3n4 Керамички Топки Силикон Нитрид Топки кои се Користат Во Имајќи/пумпа/линеарни Лизгачот/valvs Топки G5

1089.60 -8 % DEN 1002.00

започнетекрајот100pcs 2,5 mm SI3 N4 керамички топки Силикон Нитрид топки за лого / пумпа / линеарни лизгачот / valvs / велосипеди тркала G5SI3 N4 керамички топки Силикон Нитрид топки кои се користат во имајќи / пумпа / линеарни лизгачот / valvs топкиГо поздравуваме вашиот inqry.Имаме и други димензии исто така, било какви потреби,се чувствуваат слободни да контакт со нас!Силициум (SI3 N4) керамички топкаПредности на силициум нитрид керамички топка : 1...

20pcs/Многу ABEC-5 L-1370ZZ MR137ZZ MR137Z MR137-2Z MR137 ZZ 7x13x4 mm Метал печат Минијатурни Висок квалитет Длабоко Ритам Топката Имајќи

273.12 -0 % DEN 273.00

Мојот пријател, ве молиме погледнете пред да го купатако побарувачката е многу голема, можете да се јавите на продавачот, цената може да биде решен.Ниво опис : ABEC1= НОРМАЛЕН CLASS=P0;ABEC 3=КЛАСА 6=P6;ABEC5=КЛАСА 5=P5;ABEC1 : големината точноста е помал од 0.05 mm,...

Бесплатен превозот 2 парчиња Имајќи MR616ZZ B6-63Z R-1660HH 6x16x5 MR616 B6-63 MOCHU Заштитените Минијатурни МИНИ Длабоко Ритам Топката Лежишта

DEN 240.00

Нов неотворен2 КОМПЈУТЕРИМИНИ Топката Лежишта MR6162 ZR1660 ZZ B663 ZZГолемина : 6mm X 16mm X 5mmМодел MR6162 Z Димензии Понесе (d) 6 мм Дијаметар (D) 16 mm Ширина (Б) 5 мм Печати Тип ZZ (Две страни метал) Квалитетот P6.Z2 / ABEC3.Z2 Материјал Имајќи челик (Gcr15) Количеството 2 КОМПЈУТЕРИЗаштитените Топката Лого, Лежишта се изработени од Хром Челик, секој имајќи има 2 метал штитови за заштита на лого од прашина или било каква можна контаминација, исто така, имајќи е преподмачкано со маснотии.Добредојдовте на купување консалтинг, ви благодариме!Ако ви треба друг модел имајќи но не се најде на мојата продавница,ве Молиме контактирајте со мене, ти благодарам!Имајќи онлајн може да се купи имаат место може да нарачате (за поддршка на голем број на големо), ако постојат посебни барања или повисок квалитет, ве Молиме контактирајте ме!За претпријатија да се обезбеди професионална поддршка на лого, добредојдовте консултации дискусија!Проценето Време На Испорака : Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 35 дена откако вашата уплата е завршен.Ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан...

Pratical 2 парчиња/многу Авто-усогласување на Понесе KFL000 Цинк Легура Страната Перница Блок Имајќи 10мм

301.92 -45 % DEN 166.00

HW0000223Спецификација : Сосема нов и висок квалитетМатеријал : Цинк ЛегураТип : Перница Блок Имајќи Страната Блок ИмајќиМодел : KFL000Големината на порите : Прибл...

F695ZZ Имајќи ABEC-5 (10PCS) 5*13*4 мм Flanged F695Z Топката Лежишта F695 ZZ F619/5ZZ

DEN 815.52

ПРЕЦИЗНОСТ ДЛАБОКО РИТАМ ТОПКАТА ИМАЈЌИF695zz ABEC5Ова е сосема FUSHI.Оваа Имајќи широко се користат во прецизни инструменти / микро мотор / далечински управувач модел / РК трки ,итнПроизвод IntrouduceИмајќи Внатрешен (d) : 5 mmПоаѓајќи од Надворешниот (D) : 13 ммПрирабница Надворешниот (Д1) : 15 mmИмајќи Ширина(б) : 4 ммПрирабница Ширина(Bf) : 1 mmChamfer(R) : 0.20 mmМатеријал : 52100 Хром ЧеликИмајќи Тип : ZZДинамичко Оптоварување (Cr) : 1077 NСтатички На Оптоварување (Кор) : N 432Маснотии Брзина : 43 000 вртежи во минутаМасло Брзина : 50 000 вртежи во минутаТежина : 2.3 gПроизводот Се Покаже И Детали Слики​

HF1008 Имајќи 10*14*8 мм ( 4 ПАРЧИЊА ) Подготвени Куп Игли Валчести Спојки HF101408 Игла Имајќи

DEN 348.96

HF1008 Игли Валчести Имајќи Школка Тип, ова е популарна големина која може да се користи во многу апликации што ја користи оваа големина 10мм x 14mm x 8мм.Предмет : HF1008 Игли Валчести Имајќи Еден Начин Школка ТипТип : Игли Валчести ИмајќиГолемина : 10мм x 14mm x 8ммВнатрешен Дијаметар : 10ммНадворешниот Дијаметар : 14mmШирина : 8mmКоличина : 4 Лагери

4pcs/Многу 6808ZZ 6808 2RS 6808 40x52x7mm ABEC-5 Метал Заштитените Тенок Ѕид Длабоко Ритам Топката Имајќи 6808 имајќи

659.52 -49 % DEN 336.00

1) ќе се тестираат секој имајќи ја пред испраќање на prodcut 2) prodcuts ние продаваме се оригинални prodcut , немојте да се грижите за квалитетот .

BOFO 2 Парчиња 10 x 24 x 9mm 51100 Една Насока Удар Топката Лежишта

DEN 45.60

Име На Производ : Удар Топката ИмајќиТип : 51100(8100); Материјал : Јаглероден Челик; Насока : СлободенНадворешниот Дијаметар : 24mm / 0.944"; Внатрешен Дијаметар : 10мм / 0.393"Дебелина : 9mm / 0.354"Пакет Содржина : 2 x Удар Топката Лежишта Тежина : 39g;Внатрешен дијаметар е 10мм, надворешниот дијаметар е 24mm и ширина е 9mm.Главно се користи во автомобилската индустрија и машински алатки;Една насока удар топката лежишта се состојат од окното за миење, на домување за миење и топката и кафез удар собрание, тие може да се одржи axial товари во една насока и на тој начин се лоцира вратило axially во една насока.

6704 Хибрид Керамички Имајќи 20*27*4 мм ABEC-1 ( 1 парче) Индустрија Вретено Моторни 6704HC Хибриди Si3N4 Топката Лежишта 3NC 6704RS

DEN 505.92

modname=ckeditorМодел 6704 Хибрид Si3 N4 Керамички Топката Имајќи Parmeters Атрибути Вредности Дел Број 6704 2rs Имајќи Имајќи Тип 2 Запечатени Понесе Кол (d) 20 мм Надворешниот Кол (D) 27 mm Ширина (Б) 4 mm Материјал Hybid Si3 N4 Керамички Топки Динамичен на Оптоварување (Cr) (Newtons) 1030 Статични на Оптоварување (Кор) (Newtons) 720 Максимална Брзина (Масти) (X1000 ВРТЕЖИ во минута) Тежина (g) (грам) 5.9

6305 Хибрид Керамички Имајќи 25*62*17 мм ABEC-1 ( 1 парче) Индустрија Вретено Моторни 6305HC Хибриди Si3N4 Топката Лежишта 3NC 6305RS

DEN 1155.84

modname=ckeditorМодел 6305 Хибрид Si3 N4 Керамички Топката Имајќи Parmeters Атрибути Вредности Дел Број 6305 2rs Имајќи Имајќи Тип 2 Запечатени Понесе Кол (д) 25 мм Надворешниот Кол (D) 62 mm Ширина (B) 17 mm Материјал Hybid Si3 N4 Керамички Топки Динамичен на Оптоварување (Cr) (Newtons) 21200 Статични на Оптоварување (Кор) (Newtons) 10900 Максимална Брзина (Масти) (X1000 ВРТЕЖИ во минута) 12 Тежина (g) (грам) 232

100pcs 6.747 mm 17/64 Алумина Оксид Керамички Топката Al2o3 За Лого/пумпа/линеарни Лизгачот/valvs Топки

2877.12 -8 % DEN 2647.00

започнетекрајотАлумина Оксид Керамички Топката Al2 O3 G20 за лого / пумпа / линеарни лизгачот / valvs топкиГо поздравуваме вашиот inqry.Имаме и други димензии исто така, било какви потреби,се чувствуваат слободни да контакт со нас!Керамички microbeads : aliased керамички топката, ultrafine мелење медиумБисеркако сјајна и мазна работната сфера е крајната во мелење медиумКерамички microbeads : особено погоден за вертикална мелничката, хоризонтална тркалање на топката мелница, vibrating мелница и разни голема брзина род тип песок фабрика, итн...

MFZH8-25 Висока Прецизност Микро ракав Топката Поставува Линеарна топката ракав месинг черупка BGS8-25 854L126 BK81025A K081025

DEN 1632.00

Точка Бр Соодветниот модел ID OD Должина MFZH810 BGS810 BK81010 A K081010 854 L123 8 10 10 MFZH815 BGS815 BK81015 A K081015 854 L124 15 MFZH820 BGS820 BK81020 A K081020 854 L125 20 MFZH825 BGS825 BK81025 A K081025 854 L126 25 MFZH830 BGS830 BK81030 A K081030 30Ако имате било какви прашања во врска со производ, ве молиме контактирајте ме

50PCS MR85ZZ MR85 2RS Имајќи ABEC-5 5*8*2.5 мм Минијатурни MR85 ZZ Топката Имајќи MR85ZZ MR85-2RS 675ZZ L-850ZZ 5*8*2.5

DEN 733.92

Мојот пријател, ве молиме погледнете пред да го купатако побарувачката е многу голема, можете да се јавите на продавачот, цената може да биде решен.Ниво опис : ABEC1= НОРМАЛЕН CLASS=P0;ABEC 3=КЛАСА 6=P6;ABEC5=КЛАСА 5=P5;ABEC1 : големината точноста е помал од 0.05 mm,...

10pcs/Многу 627ZZ 627 ZZ 7x22x7mm Мини Топката Имајќи Минијатурни Имајќи Длабока Ритам Топката Имајќи Јаглероден Челик Сосема Нов

273.12 -7 % DEN 254.00

Опис : 627 ZZ 627 ZZ 7x22x7mm Мини Топката Имајќи Минијатурни Имајќи Длабока Ритам Топката Имајќи Јаглероден ЧеликМодел : 627 ZZКоличина : 10pcs (ID)x 7mm (OD)22mm x (дебелина)7mmВРТЕЖИ во минута Ограничување на Маснотии 36000 вртежи во минута Масло 45000 вртежи во минутаВибрации Ниво В1 Над стандард и помалку од V2Shield / Затворање кодови 2z (Две страни метал штитови)Подмачкување Широк Температура Опсег : 20 C до 120 CABEC Толеранција Кодови ABEC1 Тоа е сосема нов, добар квалитет и со високи перформансиПревозот Брод на САД : 715 дена Бродот за други земји : 1535days...

година Нови 2 Парчиња 6000Z Двојна Заштитените Запечатени Длабоко Ритам Топката Лежишта 26mm x 10мм х 8мм

DEN 52.32

HPKG ПРОДАВНИЦА ЌЕ ОБЕЗБЕДИ НАЈДОБРА УСЛУГА ЗА ВАС*2 Парчиња 6000 Z Двојна Заштитените Запечатени Длабоко Ритам Топката Лежишта 26mm x 10мм х 8ммИме На Производ : Длабоко Ритам Топката Имајќи;Модел Бр...

30pcs/Многу 627ZZ 627 ZZ 7x22x7mm Мини Топката Имајќи Минијатурни Имајќи Длабока Ритам Топката Имајќи Јаглероден Челик Сосема Нов

604.32 -7 % DEN 562.00

Опис : 627 ZZ 627 ZZ 7x22x7mm Мини Топката Имајќи Минијатурни Имајќи Длабока Ритам Топката Имајќи Јаглероден ЧеликМодел : 627 ZZКоличина : 30pcs (ID)x 7mm (OD)22mm x (дебелина)7mmВРТЕЖИ во минута Ограничување на Маснотии 36000 вртежи во минута Масло 45000 вртежи во минутаВибрации Ниво В1 Над стандард и помалку од V2Shield / Затворање кодови 2z (Две страни метал штитови)Подмачкување Широк Температура Опсег : 20 C до 120 CABEC Толеранција Кодови ABEC1 Тоа е сосема нов, добар квалитет и со високи перформансиПревозот Брод на САД : 715 дена Бродот за други земји : 1535days...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.