• Ново
MGBGS08101 Висока Прецизност Микро ракав Топката Поставува Линеарна топката ракав месинг черупка

MGBGS08101 Висока Прецизност Микро ракав Топката Поставува Линеарна топката ракав месинг черупка

Оценка на клиентот:
DEN 2395.20

Износ
Залиха


Ако имате било какви прашања во врска со производ, ве молиме контактирајте ме

Карактеристики

Број На Модел На:
MGBGS08101
Материјал:
Други
Премази:
Други
Структура:
Други
ID:
8мм
OD:
10мм
Должина:
10mm
материјал за топка:
Gcr15
Материјал за кафез:
Дувачкиот
Топката цврстина:
56HRC
Нема. на топката:
40

Производи во категоријата

Бесплатен Превозот 10 Компјутери Отворен Тип Smr63 Лежишта 3x6x2mm Нерѓосувачки Челик Топката Лежишта Ddl-630 Ddl630 Ssl630 Ssl-630

632.64 -8 % DEN 582.00

започнетекрајотМоделSMR63 отвориГОЛЕМИНА(mm)d3D6Б2Нето Тежина : 0.2 килограмиМатеријалНерѓосувачки челикDeliverydate37 Дена

година Нови 2 Парчиња 6000Z Двојна Заштитените Запечатени Длабоко Ритам Топката Лежишта 26mm x 10мм х 8мм

DEN 52.32

HPKG ПРОДАВНИЦА ЌЕ ОБЕЗБЕДИ НАЈДОБРА УСЛУГА ЗА ВАС*2 Парчиња 6000 Z Двојна Заштитените Запечатени Длабоко Ритам Топката Лежишта 26mm x 10мм х 8ммИме На Производ : Длабоко Ритам Топката Имајќи;Модел Бр...

100pcs 4mm Алумина Оксид Керамички Топката Al2o3 За Лого/пумпа/линеарни Лизгачот/valvs Топки

1322.40 -8 % DEN 1217.00

започнетекрајотАлумина Оксид Керамички Топката Al2 O3 G20 за лого / пумпа / линеарни лизгачот / valvs топкиГо поздравуваме вашиот inqry.Имаме и други димензии исто така, било какви потреби,се чувствуваат слободни да контакт со нас!Керамички microbeads : aliased керамички топката, ultrafine мелење медиумБисеркако сјајна и мазна работната сфера е крајната во мелење медиумКерамички microbeads : особено погоден за вертикална мелничката, хоризонтална тркалање на топката мелница, vibrating мелница и разни голема брзина род тип песок фабрика, итн...

Axk 10pcs Abec-7 Z3v3 3/32x3/16x3/32 Инчи R133zz 2.38x4.762x2.38mm Длабоко Ритам Топката Имајќи

479.52 -8 % DEN 441.00

започнетекрајотAXK 10 PCS ABEC7 Z3 V3 3 / 32 X3 / 16 X3 / 32 ИНЧИ R133 ZZ 2.38 X4.762 X2.38 MM длабоко ритам топката имајќиМодел R133 Големина на(mm) Внатрешен Дијаметар(d) 2.38 Надворешниот Дијаметар(D) 4.762 Ширина (Б) 2.38 Материјал челик Испорака датум На барање за испорака

20pcs 6.35 mm 1/4 Si3n4 Керамички Топки Силикон Нитрид Топки кои се Користат Во Имајќи/пумпа/линеарни Лизгачот/valvs Топки G5

847.20 -8 % DEN 780.00

започнетекрајот100pcs 2,5 mm SI3 N4 керамички топки Силикон Нитрид топки за лого / пумпа / линеарни лизгачот / valvs / велосипеди тркала G5SI3 N4 керамички топки Силикон Нитрид топки кои се користат во имајќи / пумпа / линеарни лизгачот / valvs топкиГо поздравуваме вашиот inqry.Имаме и други димензии исто така, било какви потреби,се чувствуваат слободни да контакт со нас!Силициум (SI3 N4) керамички топкаПредности на силициум нитрид керамички топка : 1...

4pcs/Многу ABEC-5 L-1370ZZ MR137ZZ MR137Z MR137-2Z MR137 ZZ 7x13x4 mm Метал печат Минијатурни Висок квалитет Длабоко Ритам Топката Имајќи

137.28 -0 % DEN 137.00

Мојот пријател, ве молиме погледнете пред да го купатако побарувачката е многу голема, можете да се јавите на продавачот, цената може да биде решен.Ниво опис : ABEC1= НОРМАЛЕН CLASS=P0;ABEC 3=КЛАСА 6=P6;ABEC5=КЛАСА 5=P5;ABEC1 : големината точноста е помал од 0.05 mm,...

50PCS ABEC-5 MR126ZZ MR126Z 126ZZ M126 ZZ L-1260ZZ 6X12X4mm 6*12*4 мм Минијатурни Висок квалитет длабоко ритам Топката Лежишта

460.32 -0 % DEN 460.00

Мојот пријател, ве молиме погледнете пред да го купатако побарувачката е многу голема, можете да се јавите на продавачот, цената може да биде решен.Ниво опис : ABEC1= НОРМАЛЕН CLASS=P0;ABEC 3=КЛАСА 6=P6;ABEC5=КЛАСА 5=P5;ABEC1 : големината точноста е помал од 0.05 mm,...

1pcs Имајќи S30205 25x52x16.25 30205 Конус + Чаша Од Нерѓосувачки Челик Еден Ред Заострените Валчести Лежишта Висок Квалитет

DEN 960.00

Нерѓосувачки челик заострените валчести лежишта, еден ред Модел : S30205 Id (внатрешен дијаметар) / Понесе : 25 мм OD (надворешен дијаметар) : 52 mm Ширина / Висина / Дебелина : 16.25 mm Количина : 1 buc Материјал : не ' Рѓосувачки челик 440 C Заострените валчести лежишта се состојат солидна внатрешниот и надворешниот прстени со заострените raceways и конусни ролки во прозорецот кафез.Добредојдовте на купување консалтинг, ви благодариме!Ако ви треба друг модел имајќи но не се најде на мојата продавница,ве Молиме контактирајте со мене, ти благодарам!Имајќи онлајн може да се купи имаат место може да нарачате (за поддршка на голем број на големо), ако постојат посебни барања или повисок квалитет, ве Молиме контактирајте ме!За претпријатија да се обезбеди професионална поддршка на лого, добредојдовте консултации дискусија!Проценето Време На ИспоракаДанок На УвозНие НЕ сме одговорни за БИЛО увоз даночната, царинската такса, или царинските задоцнување.Ние ќе се обидеме потрудиме да им помогне на нашите купувачи да се минимизира ризикот од плаќање на даноци,како што се наведува објектот како примерок или подароци! ( Ве молиме оставете порака! )Feed врати1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (12 ѕвезди) повратни информации...

цена перформанси 608 ZZ size 8x22x7mm GCr15 материјал Минијатурни Мини Имајќи Длабока Ритам Топката Имајќи

DEN 182.40

Предмет : 608 ZZ Топката ИмајќиМатеријал : GCr15Затворачи : 2 ШтитДимензии : 8мм х 22mm x7mmID (внатрешен дијаметар) : 8mmOD (надворешен дијаметар) : 22mmШирина / Висина / дебелина : 7mmАко имате било какви прашања во врска со производот и цената,ве Молиме контактирајте со нас,Ние веднаш ќе ви одговори на вашето прашање.ако вашата цел е во масовно купување,ние може да ви понуди подобра цена.Ако ви треба други имајќи но не го најде тоа за мојата продавница,ве Молиме контактирајте со нас,ви благодариме!Нашата цел : Одличен квалитет,Ниска цена,со Најдобра услуга.

JQ Лежишта Висок Квалитет 6003-2RS Две страни Гумени Печати Лого 6003-rs Топката Лежишта 6003 рс 17*35*10мм

DEN 43.20

JQ Лежишта 5pcs 60032 RS Две страни Гумени Печати Лого 6003rs Топката Лежишта 6003 рс 17*35*10мм Бесплатен ПревозотМодел : 60022rsГолемина : 17*35*10ММНие нудиме на големо лежишта продажба , со многу добра цена , ве молиме контактирајте со нас во секое време ако е потребно , може да се обезбеди многу евтини превозот цена !Пратката 1...

JQ Лежишта 12mm SAL12T/К POSAL12 Род Крајот Заеднички Имајќи Метрички Машки Левата Рака Тема M10x1.75mm Род Крајот Имајќи

DEN 52.80

JQ Лежишта 12mm SAL12 T / К POSAL12 Род Крајот Заеднички Имајќи Метрички Машки Левата Рака Тема M10x1.75mm Род Крајот ИмајќиМодел : SAL12 T / КГолемина : M10*1.75 MMНие нудиме на големо лежишта продажба , со многу добра цена , ве молиме контактирајте со нас во секое време ако е потребно , може да се обезбеди многу евтини превозот цена !Пратката 1...

10pcs SMR85ZZ SMR85 ZZ S675ZZ B675ZZ Нерѓосувачки челик со Висок квалитет длабоко ритам топката имајќи 5x8x2.5 mm минијатурни имајќи 440C

DEN 373.92

Мојот пријател, ве молиме погледнете пред да го купатако побарувачката е многу голема, можете да се јавите на продавачот, цената може да биде решен.Ниво опис : ABEC1= НОРМАЛЕН CLASS=P0;ABEC 3=КЛАСА 6=P6;ABEC5=КЛАСА 5=P5;ABEC1 : големината точноста е помал од 0.05 mm,...

HK354517 Игли валчести лежишта подготвени куп разговор игли валчести лежишта со отворен крај со големина од 35*45*17mm

DEN 806.40

HK354517 Игли валчести лежишта подготвени куп разговор игли валчести лежишта со отворен крај со големина од 35*45*17mmНие сме игли валчести имајќи фабрика : Changzhou HXD ИМАЈЌИ CO.,LTDВе молиме имајте во предвид пред купување : Слика само како референца.вистинските испорачаната стока ќе преовладуваат !ПревозотПредметите ќе биде испратена до твојата адреса...

3.175 mm ( 1/8 ) 300 ПАРЧИЊА од не ' Рѓосувачки Челик Топка за лак Мешање Agitator

DEN 335.04

3.175 mm ( 1 / 8" ) 300 ПАРЧИЊА од не ' Рѓосувачки Челик Топка За лак Мешање AgitatorСостојба 100% Сосема НовВо Парк ДаТопка со Дијаметар од 3.175 mm ( 1 / 8 инчи )Топката Материјал AISI 304 од не ' Рѓосувачки ЧеликКоличина 300 КОМПЈУТЕРИTolerence + / 0.01 mmТопката е од нерѓосувачки, fadeless и не реагира со лак, на посебни стр urpose е да се задржи на лак далеку од слоевита по долго време kee пинг.Топки имаат положено Сертификат за Квалитет ISO9001 Системот, SGS Извештај во согласност со Ro HS Стандардот...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.