• Ново
60 компјутери / ПВЦ ласерски sequins 12 * 29mm остава Sequin DIY облека, накит додатоци

60 компјутери / ПВЦ ласерски sequins 12 * 29mm остава Sequin DIY облека, накит додатоци

Оценка на клиентот:
DEN 95.04
DEN 85.00 -11 %

Износ
Залиха


Име на производ : облека, додатоци, sequins Материјал : ПВЦ Димензии : 12*29mm Боја : мешани бои Пакување : Околу 60 компјутери / торба Употреба : се користи за облека, чевли, капи, торби и свадба додатоци, исто така може да се користи за декоративни

Карактеристики

Тип На Производ:
Sequins
Дебелина:
0.03
Спецификација:
6-20mm
Материјал:
ПВЦ
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Обликот:
лист
Бренд Име:
VONOS
Број На Модел На:
LP0010
Функција:
Не-Дисторзија,Отпорност На Триење

Производи во категоријата

50PCS Портокалова Боја 22*30мм Големи Пеперутка Sequins со 2 дупки &Paillette Шиење сјајот налепници кај децата serioms&Облека

95.52 -5 % DEN 91.00

50pcs / многу Портокалова Боја 22*30мм Големи Пеперутка Sequins со 2 дупки &Paillette Шиење сјајот налепници кај децата serioms&Облека Бесплатен ПревозотДетали За Производот : Состојба : 100% Нови .Материјал : ПВЦ.Облик : Големи ПеперуткаПроизвод Големина : приближно 22*30мм.Дупка големина : околу 1.2 милиметри Кол...

50g(2500pcs) 6mm ПРВЕНСТВО Транспарентен Розова Брилијантен круг лабава sequins Paillette шиење Свадба занает добар квалитет Бесплатен Превозот

287.52 -12 % DEN 253.00

50g(2500pcs) 6mm ПРВЕНСТВО Транспарентен Розова Брилијантен боја круг лабава sequins Paillette шиење Свадба занает добар квалитет Бесплатен Превозот Состојба : 100% НОВИМатеријал : ПВЦГолемина : Прибл 6mm Кол ,Дупка големина 1mm Кол(1mm=0.0393 инчи)КОЛИЧИНА : 50 Gram(2500pcs)Боја : Транспарентна розова брилијантенПакување : Патент торба / бојаОвие Sequins се одлични за Занает Проект, Scrapbooking, Свадба Фаворизира, Карта во донесувањето Одлуки, Завиткување Декорација, итн.Можете да лепак, шие или само организира нив во одреден модел за да ги направат да се издвоите од вашата Свадба, Занает, Картички, или други украси проекти...

5000pcs(50g) 6mm Рамен Лабава Sequins Paillette за Шиење За Занаети Scrapbooking confetti декорација за шиење облека и др.

287.52 -12 % DEN 253.00

Бесплатен превозот 50gram 10000pcs 6mm Рамен Лабава Sequins Paillette за Шиење За Занаети ScrapbookingСостојба100% НовиМатеријалПВЦГолеминаПрибл : 6mm Кол,центар дупка1 инч=25.4 mm 1 mm =0.0393 инченБоиКако фотоКоличина10000pcs(50grams)За голема количина ве молиме контактирајте со нас за промет на големо ценаПакување Торбаopp вреќа За Плаќање : 1.Ние не сме одговорни за било локалните должност или данок на вашата земја.Бесплатен превозот цена е не вклучувајќи Увоз даноци...

Paillettes 3мм Сина Рамен AB Круг Лабава Sequins за Шиење Танц Облечи Свадба Занаети Декорација Облека, Прибор за Облека

106.56 -6 % DEN 100.00

1 инч=25.4 mm или 1mm=0.0393 инченПакет : ќе добиете 8000 компјутери / многу ,околу 26 грам.Пакување : бела патент торба& меур торба,ние се големо внимание на пакетоттаму би можело да биде малку мала разлика во бојата како различни led мониторот разлика амбиент.

3000pcs(50g) 6mm Првенство Лабава Sequins Транспарентен Кралска Сина Paillette Шиење,Свадба Занает,Деца DIY Облека, Додатоци Confetti

287.52 -5 % DEN 273.00

3000pcs / многу 6mm Кралска Сина Првенство Форма Лабава Sequin Paillette Шиење,Свадба Занает,Жени, Деца DIY Облека, Додатоци Бесплатен ПревозотДетали За Производот : Состојба : 100% Нови .Материјал : ПВЦ.Производ Големина : прибл 6mm,дупка големина : околу 1mm Кол...

30g(3000pcs)/50g(5000pcs) 6mm ПРВЕНСТВО Брилијантен Транспарентен Зелена круг лабава sequins Paillette шиење Свадба занает добар квалитет

252.00 -12 % DEN 222.00

30g(3000pcs) / 50g (5000pcs) 6mm ПРВЕНСТВО Една страна Брилијантен Транспарентен Зелена боја круг лабава sequins Paillette шиење Свадба занает добар квалитет Бесплатен Превозот Состојба : 100% НОВИМатеријал : ПВЦГолемина : Прибл 6mm Кол ,Дупка големина 1mm Кол(1mm=0.0393 инчи)КОЛИЧИНА : 50 Gram(4000pcs) / 100g(8000pcs)Боја : Една страна Брилијантен Транспарентен ЗеленаПакување : Патент торба / бојаОвие Sequins се одлични за Занает Проект, Scrapbooking, Свадба Фаворизира, Карта во донесувањето Одлуки, Завиткување Декорација, итн.Можете да лепак, шие или само организира нив во одреден модел за да ги направат да се издвоите од вашата Свадба, Занает, Картички, или други украси проекти...

Ultrathin 3мм Ѕвезда Срцето Месечината Sequins Помине Уметност Сјајот Мини Paillettes Ем-Friendly МИЛЕНИЧЕ Sequin Ноктите Декорација на Нокти Материјал

95.52 -5 % DEN 91.00

Ultrathin 3мм Ѕвезда Срцето Месечината Sequins Помине Уметност Сјајот Мини Paillettes ЕмFriendly МИЛЕНИЧЕ Sequin Ноктите Декорација на Нокти МатеријалДетали За Производот : Состојба : 100% Нови .Материјал : МИЛЕНИЧЕ.Дебелина : UntrathinОблик : Рамни Ѕвезда Срцето Месечината ФормаПроизвод Големина : околу 3мм, ( 1 инч=25.4 mm или 1mm=0.0393 инчи)Боја : 4 бои, како на фотографијата .таму би можело да биде малку мала разлика во бојата како различни led мониторот разлика амбиент.Пакување : бела патент торба& меур торба,ние се големо внимание на пакетотПакет : ќе добиете 10g Sequins по многу во листа цена.Информации За Производот1,Овие Sequins се одлични за Занает Проект, Scrapbooking, Свадба Фаворизира, Карта во донесувањето Одлуки, Завиткување Декорација, итн.2,Можете да лепак, шие или само организира нив во одреден модел за да ги направат да се издвоите од вашата Свадба, Занает, Картички, или други украси проекти...

50 компјутери / 22mm Maple Leaf форма Sequin DIY прибор за облека танц облека стомак танц sequined

95.04 -11 % DEN 85.00

Име на производ : облека, додатоци, sequins Материјал : ПВЦ Димензии : 22mm Боја : мешани бои Пакување : Околу 50 компјутери / торба Употреба : се користи за облека, чевли, капи, торби и свадба додатоци, исто така може да се користи за декоративни

23g Мини Мешани Ѕвезда Sequin За Занаети&Paillette Шиење Scrapbooking lentejuelas 3мм CP0802

DEN 71.52

30g Мини Мешани Ѕвезда Sequin За Занаети&Paillette Шиење Scrapbooking lentejuelas 3мм CP0802МатеријалПВЦГолеминаПрибл : 3ММконверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченБоја мешаноКоличинаЌе добиете 23g на овој објект во листата ценаДел Бр.cp0802Имајте на ум.Тие би можеле да бидат пораби или залепени...

50g(3500ps) 6mm Рамен Жито круг лабава sequins Paillette шиење Свадба занает за декорација бележник за шиење Облека

287.52 -12 % DEN 253.00

Нови пристигнување 50g(3500pcs) 6mm Дрво Жито круг лабава sequins Paillette шиење Свадба занает за декорација бележник Бесплатен превозотСостојба100% НовиМатеријалПВЦГолеминаПрибл : 6mm Кол,Дупка Големина : 1mm1 инч=25.4 mm 1 mm =0.0393 инченБоиДрво Житоколичина50grams (3500pcs)За количината нарачки, ве молиме контактирајте ме за промет на големо цена.Пакување Торбаopp вреќаУслуга : се Гарантира : Ние и ветуваме на целосна наплата или навредуваат ако пакет беше потврдено изгубени Професионален : Ние нудиме на Големо, се Прилагодите, Капкапревозот,Агент за Купување на Испорака : Ако треба итно да се EMS / DHL со дополнителни поштенски; DHL : 27 ЕМС : 515 Работни дена...

2000pcs(25g) Солидна Тиркизна Боја 6mm Рамен круг лабава Sequins Paillette за Шиење Облека, прибор за Облека Sequins за занаети

122.40 -5 % DEN 116.00

2000pcs(25g) Солидна Тиркизна Боја 6mm Рамен круг лабава Sequins&Paillette за Шиење Облека&прибор за Облека,Sequins за занаети Бесплатен ПревозотДетали За Производот : Состојба : 100% Нови .Материјал : ПВЦ.Облик : ТркалезнаПроизвод Големина : прибл 6mm.Дупка големина : околу 1mm Кол...

50g(3500ps) 6mm Рамен Мет Зелена круг лабава sequins Paillette шиење Свадба занает за декорација бележник за шиење Облека

287.52 -12 % DEN 253.00

Нови пристигнување 50g(3500pcs) 6mm Мет Зелена круг лабава sequins Paillette шиење Свадба занает за декорација бележник Бесплатен превозотСостојба100% НовиМатеријалПВЦГолеминаПрибл : 6mm Кол,Дупка Големина : 1mm1 инч=25.4 mm 1 mm =0.0393 инченБоиМет Зеленаколичина50grams (3500pcs)За количината нарачки, ве молиме контактирајте ме за промет на големо цена.Пакување Торбаopp вреќаУслуга : се Гарантира : Ние и ветуваме на целосна наплата или навредуваат ако пакет беше потврдено изгубени Професионален : Ние нудиме на Големо, се Прилагодите, Капкапревозот,Агент за Купување на Испорака : Ако треба итно да се EMS / DHL со дополнителни поштенски; DHL : 27 ЕМС : 515 Работни дена...

50Pcs Бела AB Боја 22*30мм Големи Пеперутка Sequins со 2 Дупки Paillette Шиење Сјајот Налепници кај Децата Serioms&Облека

95.52 -5 % DEN 91.00

50pcs / многу Бела Боја 22*30мм Големи Пеперутка Sequins со 2 дупки &Paillette Шиење сјајот налепници кај децата serioms&Облека Бесплатен ПревозотДетали За Производот : Состојба : 100% Нови .Материјал : ПВЦ.Облик : Големи ПеперуткаПроизвод Големина : приближно 22*30мм.Дупка големина : околу 1.2 милиметри Кол...

3000pcs(50g) 6MM Длабоко Коло од Купот 9 Брилијантни бои на PVC лабава Sequins Paillettes за нокти/шиење/свадба декорација confetti

287.52 -5 % DEN 273.00

3000 Pcs / многу(50g) 6mm Длабоко Коло од Купот Billiant 9 Бои на PVC лабава Sequins Paillettes за нокти / шиење / свадба декорација confettiСостојба100% НовиМатеријалПВЦГолеминаПрибл : 6mm Кол,Центар Дупка1 инч=25.4 mm 1 mm =0.0393 инченБои9 бои може да се избератКоличина50gramsЗа голема количина цена, ве молиме контактирајте ме за трговија на големо ценаПакување Торбаopp вреќаУслуга : се Гарантира : Ние и ветуваме на целосна наплата или навредуваат ако пакет беше потврдено изгубени Професионален : Ние нудиме на Големо, се Прилагодите, Капкапревозот,Агент за Купување на Испорака : за Да Бразил и Русија или и понатаму земји : Околу 2560 дена, Ако цел повеќе од 100Повеќето од contry ќе ја испрати од експрес испорака , многу далеку земјата ќе разговара со клиентот...

Paillettes 3мм Круг Рамен Лабава Sequins за Занаети Облека се Облекуваат Декорација за Шиење Облека, Додатоци Lentejuelas Став Coser

DEN 95.52

1 инч=25.4 mm или 1mm=0.0393 инчентаму би можело да биде малку мала разлика во бојата како различни led мониторот разлика амбиент.Пакет : 8000pcs / многу ,околу 25 грам.Пакување : бела opp вреќа & меур торба,ние се големо внимание на пакетот

600Pcs Големина 13mm Морска Школка Форма Пвц Лабава Sequins Paillettes Шиење Разубавувањето Наоди Свадба Занает, Жените Крпа Додаток

138.24 -14 % DEN 119.00

600 Pcs Големина 13mm Морска Школка Форма Пвц Лабава Sequins Paillettes Шиење Разубавувањето Наоди Свадба Занает, Жените Крпа ДодатокДетали За Производот : Состојба : 100% Нови .Материјал : ПВЦ.Облик : 13mm Морска Школка со 2 дупкаПроизвод Големина : прибл 13mm Кол, Дупка големина : околу 1.2 милиметри Кол...

Бесплатен превозот 30g(1000pcs)трговија на големо 8мм Коло од Купот Сребрена боја лабава sequins Paillettes шиење Свадба занает DIY

DEN 144.00

30g(1000 PCS) 8мм коло од купот Сребрена боја лабава sequins Paillettes шиење, свадба занает, DIY gament додатоци Добар квалитет Бесплатен ПревозотДетали За Производот : Големина : прибл.8мм кол, Дупка големина : 1mm кол.Материјал : Нови ПВЦ.Облик : Коло Од Купот .Боја : Сребро.Пакетот Вклучува : 30gram по многу, околу 1000pcs.Производот Се Воведе : 1,Овие Sequins се одлични за Занает Проект, Scrapbooking, Свадба Фаворизира, Карта во донесувањето Одлуки, Завиткување Декорација, итн.2,Можете да лепак, шие или само организира нив во одреден модел за да ги направат да се издвоите од вашата Свадба, Занает, Картички, или други украси проекти...

100Pcs Fuchsia Боја 22*30мм Големи Пеперутка Sequins со 2 дупки Paillette Шиење сјајот налепници кај децата serioms&Облека

175.68 -5 % DEN 167.00

100pcs / многу Fuchsia Боја 22*30мм Големи Пеперутка Sequins со 2 дупки &Paillette Шиење сјајот налепници кај децата serioms&Облека Бесплатен ПревозотДетали За Производот : Состојба : 100% Нови .Материјал : ПВЦ.Облик : Големи ПеперуткаПроизвод Големина : приближно 22*30мм.Дупка големина : околу 1.2 милиметри Кол...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.