• Ново
Нови Coolant Сензор на Температура За Lexus SC430 GS430 IS300 ES300 LX450 RX300 RX330 RX350 RX400h 3.0 L 3.3 L 4.3 4.5 L L 89422-35010

Нови Coolant Сензор на Температура За Lexus SC430 GS430 IS300 ES300 LX450 RX300 RX330 RX350 RX400h 3.0 L 3.3 L 4.3 4.5 L L 89422-35010

Оценка на клиентот:
DEN 608.64
DEN 365.00 -40 %

Износ
Залиха


Ве Молиме Имајте На Ум :
pls проверите производот слика и дел број пред да го нарачате.
Ако не сте сигурни, pls контактирајте со нас пред да нарачате,
инаку ние не ќе наплата тебе пари, ако се направи погрешен ред, благодарам многу!
Гаранција : Да, 1 година гаранција
Порт Материјал : Месинг
Состојба За : -акции, Бренд-нови, не се Користи, Неоштетени
Карактеристики & Придобивки : Висока точност, Hermetically запечатени, Мала големина
Апликации : 1996-1998 За Lexus LX450 6 Cyl 4.5 L 1 FZFE; FZJ80 1999-2003 За Lexus RX300 6 Cyl 3.0 L 1 MZFE; MCU10, MCU15 2004-2006 За Lexus RX330 СПИ 6 Cyl 3.3 L 3 MZFE; MCU33, MCU38 2007-2010 За Lexus RX350 СПИ 6 Cyl 3.3 L 3 MZFE; MCU33, MCU38 2006-2008 За Lexus RX400h СПИ 6 Cyl 3.3 L 3 MZFE; MHU33, MHU38 1993-2003 За Lexus ES300 6 Cyl 3.0 L, 6 Cyl 3.3 L 1 MZFE, 3 MZFE; MCV10, MCV20, MCV30, MCV31 2004-2006 За Lexus ES330 6 Cyl 3.0 L, 6 Cyl 3.3 L 1 MZFE, 3 MZFE; MCV30, MCV31
2006-2009 За Lexus SC430 4.3 L 4293 CC V8 ГАС DOHC Природно Aspirated 2004-2005 За Lexus GS430 4.3 L 4293 CC V8 ГАС DOHC Природно Aspirated 2000-2003 За Lexus ES300 3.0 L 2995 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2001-2003 За Lexus IS300 3.0 L 2997 CC l6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2000-2001 За Lexus LS430 4.3 L 4293 CC V8 ГАС DOHC Природно Aspirated 2000-2001 За Lexus LS400 4.0 L 3969 CC V8 ГАС DOHC Природно Aspirated 2000-2001 За Lexus SC300 3.0 L 2997 CC l6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2000-2001 За Lexus SC400 4.0 L 3969 CC V8 ГАС DOHC Природно Aspirated
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ . (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса
*Над превозот времето е само за референца, купува сезона, лошите временски услови може да предизвика одложување.
*Пост воздух mail да Источно-Европски земји, Јужна Америка земји може да потрае подолго од 60 дена
1. Ви благодарам многу за изборот на IVOK , Ние нудиме на 7 дена за враќање на услугата.
2. Ние ќе ги провери секој дел од производот пред превозот, Сепак, некои може да добијат оштетување за време на транзитот. Ако има било кој квалитет на проблем, ве молиме контактирајте со нас во 7 дена по приемот. Ние ќе го реши проблемот.
3. За било која причина, сакате да се вратите, ве молиме контактирајте со нас на прво место во 7 дена по приемот, и одржување на производи во оригинал, кога се врати ве молиме да го плати превозот цена, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне, ви Благодарам.
4. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важно за нас, ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, Ако сте задоволни со нашите производи и услуги.
За било која причина, ако се разочарани, ве молиме не се директно остави негативни повратни информации, само контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да се направи сте задоволни.
1. Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати ставки или не оставајќи ништо, но позитивни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да го Реши вашиот проблем, ви благодарам!
2. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, се надевам дека ќе ни остави добар фидбек, што е многу важно за нас, ви благодариме!
IVOK е професионална притисок за светло и сензор на температура на компанија основана во 2009 година. Тоа е посветен во R&D, производство и маркетинг на притисок и сензор на температура од нејзиното основање.
На IVOK тим мајстори на јадрото на технологијата на сензор апликација, која вклучувајќи Керамички Притисок, пропелтечи грег тенок филм, Силициум микро топење, итн.

Карактеристики

линеарна:
89422-35010, 89422-33020
Сместување:
Во Воздухот Доводна Цевка
Тип:
Coolant Сензор На Температура На
Мерен Опсег:
M12X1.5
Тип На Сензор:
Piezoelectric
Стил:
D
Повторливост:
Coolant Сензор На Температура На
Резолуција:
89422-33020, 8942233020, 1797000220
Hysteresis:
Моторот Coolant Сензор На Температура На
Бренд Име:
IVOK
Чувствителност:
89422-35010, 8942235010, 179700-0220
Тип Име:
Coolant Сензор На Температура На
Атрибут:
IVOK Бренд Опрема
Потекло:
Кина
Pin Брои:
2-иглички
тема големина:
M12X1.5
ОЕМ производителот Број:
89422-35010, 8942235010, 179700-0220
Заменет Дел Број:
89422-33020, 8942233020, 1797000220
Другиот Дел Број:
89422-35010, 89422-33020

Производи во категоријата

Stenzhorn За сензори за Притисок, притисок прекинувачи, притисок вентил, 43CP4-1

DEN 4080.00

OE Бр : 43 CP41Добредојдовте на оваа продавница! Се направи на различни промени во модели на возила Ве молиме проверете ја вашата стариот дел на дел број, и јас се наведени со слика и опис на средбата...

Најдобра Промоција! Coolant Сензор На Температура На Опел Сааб Фиат Daewoo Опел Алфа 1338441 15326388

360.00 -15 % DEN 306.00

Ве Молиме Имајте На Ум : pls проверите производот слика и дел број пред да го нарачате.Ако не сте сигурни, pls контактирајте со нас пред да нарачате,инаку ние не ќе наплата тебе пари, ако се направи погрешен ред, благодарам многу!Гаранција : Да, гаранција 2 годиниДел Материјал : МесингСостојба За : акции, Бренднови, не се Користи, НеоштетениКарактеристики & Придобивки : Висока точност, Hermetically запечатени, Мала големинаАпликации : 19861990 За "ОПЕЛ" CORSA 1.3 јас 1297 44 4 Hatchback 19851991 За "ОПЕЛ" KADETT E 1.3 јас МАЧКА 1297 44 4 Hatchback 19861991 За "ОПЕЛ" KADETT E 1.6 i КАТ 1598 55 4 Hatchback 19851991 За "ОПЕЛ" KADETT E 1.3 јас МАЧКА 1297 44 4 Салон 19861991 За "ОПЕЛ" KADETT E 1.6 i КАТ 1598 55 4 Салон 19871993 За "ОПЕЛ" KADETT E 1.6 i КАТ 1598 55 4 Конвертибилна 19851991 За "ОПЕЛ" KADETT E 1.3 јас МАЧКА 1297 44 4 Имот 19861991 За "ОПЕЛ" KADETT E 1.6 i КАТ 1598 55 4 Имот 20102014 За "ОПЕЛ" ANTARA 2.4 2384 123 4 Затворени OffRoad Возило 20102014 За "ОПЕЛ" ANTARA 2.4 4x4 2384 123 4 Затворени OffRoad Возило 20102014 За "ОПЕЛ" INSIGNIA 2.0 E85 Турбо 1998 162 4 Hatchback 20102014 За "ОПЕЛ" INSIGNIA Sports Tourer 2.0 E85 Турбо 1998 162 4 Имот 20082014 За "ОПЕЛ" INSIGNIA 2.0 Турбо E85 1998 162 4 Салон 19982014 За "ОПЕЛ" FRONTERA Б 2.2 јас (6 B_ZC, 6 B_VF, 6 B_66, 6 B_76) 2198 100 4 Затворени OffRoad Возило 20102014 За "ОПЕЛ" ANTARA 3 2997 190 6 Затворени OffПатот Возило 20002014 За "ОПЕЛ" SPEEDSTER 2.2 2198 108 4 Конвертибилна 20002005 За "ОПЕЛ" ASTRA G 2.2 16 V 2198 108 4 Coupe 19881992 За "ОПЕЛ" CORSA НА 1.6 GSI 1598 55 4 Hatchback 20002003 За "ОПЕЛ" VECTRA Б 2.2 јас 16 V 2198 108 4 Hatchback 20002002 За "ОПЕЛ" VECTRA Б 2.2 јас 16 V 2198 108 4 Салон 20002003 За "ОПЕЛ" VECTRA Б 2.2 јас 16 V 2198 108 4 Имот 20002005 За "ОПЕЛ" ZAFIRA 2.2 16 V 2198 108 4 MPV 20012005 За "ОПЕЛ" ASTRA G 2.2 16 V 2198 108 4 Конвертибилна 20012005 За "ОПЕЛ" ASTRA G 2.2 16 V 2198 108 4 Hatchback 20012005 За "ОПЕЛ" ASTRA G 2.2 16 V 2198 108 4 Салон 20012004 За "ОПЕЛ" ASTRA G 2.2 16 V 2198 108 4 Имот 20022014 За "ОПЕЛ" VECTRA C 2.2 16 V 2198 108 4 Салон 20022014 За "ОПЕЛ" VECTRA C GTS 2.2 16 V 2198 108 4 Hatchback 20032014 За "ОПЕЛ" SIGNUM 2.2 директни 2198 114 4 Hatchback 20032014 За "ОПЕЛ" SIGNUM 3.0 V6 CDTI 2958 130 6 Hatchback 20032014 За "ОПЕЛ" VECTRA C GTS 3.0 CDTI 2958 130 6 Hatchback 20032014 За "ОПЕЛ" VECTRA C 3.0 CDTI 2958 130 6 Салон 20032014 За "ОПЕЛ" VECTRA C 3.0 V6 CDTI 2958 130 6 Имот 20032014 За "ОПЕЛ" VECTRA C 2.2 директни 2198 114 4 Имот 20032014 За "ОПЕЛ" VECTRA C GTS 2.2 директни 2198 114 4 Hatchback 20032014 За "ОПЕЛ" VECTRA C 2.2 директни 2198 114 4 Салон 20052014 За "ОПЕЛ" ZAFIRA 2.2 2198 110 4 MPV 20052014 За "ОПЕЛ" SIGNUM 3.0 V6 CDTI 2959 135 6 Hatchback 20062014 За "ОПЕЛ" ANTARA 2.4 2405 104 4 Затворени OffПатот Возило 20072014 За "ОПЕЛ" GT 2 1998 194 4 Конвертибилна 20082014 За "ОПЕЛ" INSIGNIA 2.0 Турбо 1998 162 4 Hatchback 20082014 За "ОПЕЛ" INSIGNIA 2.0 Турбо 1998 162 4 Салон 20082014 За "ОПЕЛ" ANTARA 2.4 FWD 2405 103 4 Затворени OffRoad Возило 20082014 За "ОПЕЛ" INSIGNIA 2.0 Турбо 4x4 1998 162 4 Салон 20082014 За "ОПЕЛ" INSIGNIA Sports Tourer 2.0 Турбо 4x4 1998 162 4 Имот 20082014 За "ОПЕЛ" INSIGNIA Sports Tourer 2.0 Турбо 1998 162 4 Имот 20082014 За "ОПЕЛ" INSIGNIA 2.0 Турбо 4x4 1998 162 4 Hatchback19941996 За FIAT TEMPRA 1.6 односно (159.AJ) 1581 66 4 Салон 19941996 За FIAT TEMPRA ШВ 1.6 односно (159.AJ) 1581 66 4 Имот 19941997 За FIAT PUNTO 90 1.6 1581 65 4 Конвертибилна 19941997 За FIAT PUNTO 90 1.6 1581 65 4 Hatchback 19941996 За FIAT TEMPRA 1.6 односно (159.AJ) 1581 63 4 Салон 20052014 За FIAT CROMA 2.2 16 V 2198 108 4 Имот19942001 За АЛФА РОМЕО 145 1.6 односно 1596 76 4 Hatchback 19942001 За АЛФА РОМЕО 146 1.6 односно 1596 76 4 Hatchback19941999 За LANCIA DEDRA 1.6 ЛЕ (835 EB) МАЧКА 1581 66 4 Салон 19941999 За LANCIA DEDRA ШВ 1.6 (835 EB) 1581 66 4 Имот19951999 За DAEWOO ESPERO 1.5 16 V 1498 66 4 Салон 19951997 За DAEWOO CIELO 1.5 1498 52 4 Hatchback 19951997 За DAEWOO CIELO 1.5 1498 55 4 Hatchback 19951997 За DAEWOO CIELO 1.5 16 V 1498 66 4 Hatchback 19951997 За DAEWOO CIELO 1.5 1498 52 4 Салон 19951997 За DAEWOO CIELO 1.5 1498 55 4 Салон 19951997 За DAEWOO CIELO 1.5 16 V 1498 66 4 Салон 19961997 За DAEWOO CIELO 1.

APEEK SKTOO 1338467 6235605 За Опел Фиат сензор на температура на производители, сензор на температура на приклучокот

312.00 -10 % DEN 281.00

APEEK SKTOO 1338467 6235605 За "Опел" Фиат сензор на температура на производители, сензор на температура на приклучокотВе молиме Имајте на ум : Тоа е купувачи одговорност е да се обезбеди правилна дел е наредено...

Бренд Нови Coolant Сензор на Температура на Вода Temp Испраќачот За Suzuki го Носат Vitara Grand Vitara Почит 13650-50F01 1365050F01

607.20 -55 % DEN 273.00

Ве Молиме Имајте На Ум : pls проверите производот слика и дел број пред да го нарачате.Ако не сте сигурни, pls контактирајте со нас пред да нарачате,инаку ние не ќе наплата тебе пари, ако се направи погрешен ред, благодарам многу!Апликации : За SuzukiГаранција : Да, 1 година гаранцијаДел Материјал : МесингСостојба : Во парк, не се Користи, НеоштетениКарактеристики & Придобивки : Висока точност, Hermetically запечатени, Мала големина1...

SKTOO APEEK За ФОЛКСВАГЕН сензор на Температура на 078 919 501C

257.28 -10 % DEN 231.00

SKTOO APEEK За "ФОЛКСВАГЕН" сензор на Температура на 078 919 501 Cплаќање & shippmentможете да платите со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi,Bleto, и така натамуКога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

Coolant Температура Temp Сензор За Iveco Daily III IV V Рено Dongfeng (DFAC) 500382599 5010412450 0281002209

472.80 -15 % DEN 402.00

Ве Молиме Имајте На Ум : pls проверите производот слика и дел број пред да го нарачате.Ако не сте сигурни, pls контактирајте со нас пред да нарачате,инаку ние не ќе наплата тебе пари, ако се направи погрешен ред, благодарам многу!Гаранција : Да, гаранција 2 годиниДел Материјал : МесингСостојба За : акции, Бренднови, не се Користи, НеоштетениКарактеристики & Придобивки : Висока точност, Hermetically запечатени, Мала големинаАпликации : 20022007 За Iveco Daily III Kasten / Kombi 2287 кзм, 70 KW, 95 КС20022007 За Iveco Daily III Kasten / Kombi 2287 кзм, 85 KW, 116 КС20012007 За Iveco Daily III Kasten / Kombi 2798 кзм, 92 KW, 125 КС20012006 За Iveco Daily III Kasten / Kombi 2798 кзм, 66 KW, 90 КС20052006 За Iveco Daily III Kasten / Kombi 2287 кзм, 100 KW, 136 КС20022007 За Iveco Daily III Kasten / Kombi 2287 кзм, 85 KW, 116 КС20042006 За Iveco Daily III Kasten / Kombi 2998 кзм, 100 KW, 136 КС20052006 За Iveco Daily III Kasten / Kombi 2287 кзм, 100 KW, 136 КС20052006 За Iveco Daily III Kasten / Kombi 2998 кзм, 122 KW, 166 ГЛАСАЧКО место20022007 За Iveco Daily III Kasten / Kombi 2287 кзм, 70 KW, 95 КС19992007 За Iveco Daily III Kasten / Kombi 2798 кзм, 92 KW, 125 КС20022007 За Iveco Daily III Kasten / Kombi 2798 кзм, 107 KW, 146 ГЛАСАЧКО место20012006 За Iveco Daily III Kasten / Kombi 2798 кзм, 66 KW, 90 КС19992006 За Iveco Daily III Kasten / Kombi 2798 кзм, 92 KW, 125 КС20052006 За Iveco Daily III Kasten / Kombi 2998 кзм, 122 KW, 166 ГЛАСАЧКО место20012006 За Iveco Daily III Kasten / Kombi 2798 кзм, 107 KW, 146 ГЛАСАЧКО место19992007 За Iveco Daily III Kasten / Kombi 2798 кзм, 92 KW, 125 КС20042006 За Iveco Daily III Kasten / Kombi 2998 кзм, 100 KW, 136 КС20042006 За Iveco Daily III Kasten / Kombi 2998 кзм, 122 KW, 166 ГЛАСАЧКО место20012006 За Iveco Daily III Kasten / Kombi 2798 кзм, 107 KW, 146 ГЛАСАЧКО место20042006 За Iveco Daily III Kasten / Kombi 2998 кзм, 100 KW, 136 КС20042006 За Iveco Daily III Kasten / Kombi 2998 кзм, 122 KW, 166 ГЛАСАЧКО место20012006 За Iveco Daily III Kasten / Kombi 2798 кзм, 107 KW, 146 ГЛАСАЧКО место20022006 За Iveco Daily III Pritsche / Fahrgestell 2287 кзм, 70 KW, 95 КС20012006 За Iveco Daily III Pritsche / Fahrgestell 2798 кзм, 92 KW, 125 КС20012006 За Iveco Daily III Pritsche / Fahrgestell 2798 кзм, 66 KW, 90 КС20022006 За Iveco Daily III Pritsche / Fahrgestell 2287 кзм, 85 KW, 116 КС20022006 За Iveco Daily III Pritsche / Fahrgestell 2287 кзм, 70 KW, 95 КС20022006 За Iveco Daily III Pritsche / Fahrgestell 2287 кзм, 85 KW, 116 КС20042006 За Iveco Daily III Pritsche / Fahrgestell 2998 кзм, 100 KW, 136 КС20052006 За Iveco Daily III Pritsche / Fahrgestell 2287 кзм, 100 KW, 136 КС20052006 За Iveco Daily III Pritsche / Fahrgestell 2998 кзм, 122 KW, 166 ГЛАСАЧКО место20012006 За Iveco Daily III Pritsche / Fahrgestell 2798 кзм, 66 KW, 90 КС20012006 За Iveco Daily III Pritsche / Fahrgestell 2798 кзм, 107 KW, 146 ГЛАСАЧКО место19992006 За Iveco Daily III Pritsche / Fahrgestell 2798 кзм, 92 KW, 125 КС19992006 За Iveco Daily III Pritsche / Fahrgestell 2798 кзм, 92 KW, 125 КС20042006 За Iveco Daily III Pritsche / Fahrgestell 2998 кзм, 100 KW, 136 КС20042006 За Iveco Daily III Pritsche / Fahrgestell 2998 кзм, 122 KW, 166 ГЛАСАЧКО место20012006 За Iveco Daily III Pritsche / Fahrgestell 2798 кзм, 107 KW, 146 ГЛАСАЧКО место20042006 За Iveco Daily III Pritsche / Fahrgestell 2998 кзм, 100 KW, 136 КС20042006 За Iveco Daily III Pritsche / Fahrgestell 2998 кзм, 122 KW, 166 ГЛАСАЧКО место20012006 За Iveco Daily III Pritsche / Fahrgestell 2798 кзм, 107 KW, 146 ГЛАСАЧКО место20062011 За Iveco Daily IV Автобус 2287 кзм, 100 KW, 136 КС20072011 За Iveco Daily IV Kasten / Kombi 2287 кзм, 78 KW, 106 КС20072011 За Iveco Daily IV Kasten / Kombi 2287 кзм, 93 KW, 126 КС20072011 За Iveco Daily IV Kasten / Kombi 2998 кзм, 100 KW, 136 КС20072011 За Iveco Daily IV Kasten / Kombi 2998 кзм, 103 KW, 140 КС20072011 За Iveco Daily IV Kasten / Kombi 2998 кзм, 125 KW, 170 КС20072011 За Iveco Daily IV Kasten / Kombi 2287 кзм, 93 KW, 126 КС20072011 За Iveco Daily IV Kasten / Kombi 2998 кзм, 100 KW, 136 КС20072011 За Iveco Daily IV Kasten / Kombi 2998 кзм, 103 KW, 140 КС20072011 За Iveco Daily IV Kasten / Kombi 2998 кзм, 125 KW, 170 КС20072011 За Iveco Daily IV Kasten / Kombi 2998 кзм, 125 KW, 170 КС20072011 За Iveco Daily IV Kasten / Kombi 2998 кзм, 100 KW, 136 КС20072011 За Iveco Daily IV Kasten / Kombi 2998 кзм, 103 KW, 140 КС20072011 За Iveco Daily IV Kasten / Kombi 2998 кзм, 125 KW, 170 КС20072011 За Iveco Daily IV Kasten / Kombi 2998 кзм, 125 KW, 170 КС20072011 За Iveco Daily IV Kasten / Kombi 2998 кзм, 103 KW, 140 КС20072011 За Iveco Daily IV Kasten / Kombi 2998 кзм, 125 KW, 170 КС20072011 За Iveco Daily IV Kasten / Kombi 2998 кзм, 103 KW, 140 КС20072011 За Iveco Daily IV Kasten / Kombi 2998 кзм, 125 KW, 170 КС20072011 За Iveco Daily IV Kipper 2287 кзм, 78 KW, 106.

SKTOO серво ВОЛАН PRESENSOR За Рено Clio Espace Megane Лагуна 7700413763 7700435692 497610324R

DEN 408.00

SKTOO серво ВОЛАН PRESENSOR За "Рено" Clio Espace Megane Лагуна 7700413763 7700435692 497610324 Rnota Por Корист : pls comprobar ла imagen del producto y el numero pieza де antes де que usted lo pide.si usted не está seguro, pls en contacto con nosotros antes де que usted lo pide,de lo contrario, нема ле devolveremos ел dinero si usted hace una orden incorrecta, muchas gracias!una гран cantidad де productos no se хан subido, si usted necesita ел producto en la tienda не ха encontrado, por корист, deje он mensaje став mí...

Долгорочно снабдување за АУДИ ФОЛКСВАГЕН автомобилската висок квалитет на вратило позиција сензор 06A906433F 06A 906 433F

475.20 -8 % DEN 437.00

Долгорочно снабдување за АУДИ "ФОЛКСВАГЕН" автомобилската висок квалитет на вратило позиција сензор 06 A906433 F 06 A 906 433 FВе молиме Имајте на ум : Тоа е купувачи одговорност е да се обезбеди правилна дел е наредено...

Stenzhorn За притисок сензор ОЕМ 4921489

DEN 816.00

OE Бр : 4921489Добредојдовте на оваа продавница! Се направи на различни промени во модели на возила Ве молиме проверете ја вашата стариот дел на дел број, и јас се наведени со слика и опис на средбата...

Stenzhorn За сензори за Притисок, притисок прекинувачи, притисок вентил,4921503

DEN 719.52

OE Бр : 4921503Добредојдовте на оваа продавница! Се направи на различни промени во модели на возила Ве молиме проверете ја вашата стариот дел на дел број, и јас се наведени со слика и опис на средбата...

TUKE 1Pcs Црна ABS Пластика Автомобил Coolant Сензор на Температура на Вода За Сантана Jetta Брза 04E 919 051 C 04E919051C 04E 919 051C

773.76 -22 % DEN 603.00

Важно Известување ! ! !Купените производи се добиени од физички производи преовладуваатTUKE 1 Pcs Црна ABS Пластика Автомобил Coolant Сензор на Температура на Вода За Сантана Jetta Брза 04 E 919 051 C 04 E919051 C 04 E 919 051 C се Вклопуваат во Автомобил За "ФОЛКСВАГЕН" JettaЗа "ФОЛКСВАГЕН" СантанаЗа "ФОЛКСВАГЕН" Брза Дел Број04 E 919 051 CПакет Се Вклучени1 x Автомобил Coolant Сензор на Температура на Вода ( 04 E 919 051 C )Производ СликаПроизвод Пристигнување Услуга Ќе добиете пратката,Ако производот е изгубена или оштетена поради логистички причини, по проверката, ве молиме C ontact Ни ,Според вашето барање, ние ќе рефундирање на плаќање или да се препратат на производи за да можете Плаќање Обично ние го прифаќаме следниов начин на плаќање : со Кредитна Картичка / Paypal / Alipay и така натаму Испорака Известување 1...

Coolant Сензор на Температура на Вода За Isuzu Оаза 1996-1999 година ОЕМ Број 37870PJ7003 37870-PJ7-003 37870PK2005 37870-PK2-005

DEN 383.52

Coolant Сензор На Температура НаЗа IsuzuСостојба : 100% Нов Производ ОЕМ : 7870PJ7003,37870PJ5003, 37870PK2005 Објект се вклучени : Coolant Сензор на Температура 1Функција : 1...

Моторот Coolant Сензор на Температура За Акура Легенда 1991 1992 1993 1994 1995 7870-PJ7-003,37870-PJ5-003

383.52 -8 % DEN 353.00

Coolant Сензор На Температура НаЗа АкураСостојба : 100% Нов Производ ОЕМ : 7870PJ7003,37870PJ5003, 37870PK2005 Објект се вклучени : Сензор на Температура 1Функција : 1...

Stenzhorn За Cummins ISX ISM моторното Масло Притисок Сензор 4921517

DEN 575.52

OE Бр : 4921517Добредојдовте на оваа продавница! Се направи на различни промени во модели на возила Ве молиме проверете ја вашата стариот дел на дел број, и јас се наведени со слика и опис на средбата...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.