• Ново
Професионални Лажни Eyelash лепак ДУО анти-чувствителни противалергиски ДУО Eyelash лепак трговија на големо

Професионални Лажни Eyelash лепак ДУО анти-чувствителни противалергиски ДУО Eyelash лепак трговија на големо

Оценка на клиентот:
DEN 52.32
DEN 47.00 -10 %

Износ
Залиха


Ние не квалитет проверка пред испраќање на предмети. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по добивањето тоа.
Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 2 работни дена. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро за Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.
Времето за испорака на Кина пост се регистрирате воздух mail и Singepore пост е околу 20-45 работни дена, откако беше објавено нормално . Некаде за царинска или времето проблем тоа ќе биде одложен неколку дена. Тоа може да биде до 30-60 дена
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да го реши секој проблем и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Карактеристики

Тип На Објект:
Eyelash Лепак
Материјал:
Eyelash Лепак
Големина:
9ml
Број На Модел На:
9ml Eyelash Лепак

Производи во категоријата

Нови Професионални Мали Меки Влакна Аглеста Веѓа Шминка Четка Бела Пурпурна Веѓа Мали Аглеста Веѓата Убавина Козметички Шминка Алатка

235.20 -49 % DEN 120.00

Аглеста Веѓа Шминка Четка Материјали : Дрво се Справи, Синтетички Влакна,Алуминиум Цевка Место на Потекло : Zhongshan, Кина (Копно) Бренд Име : Babyliyan Предмети По Собата : 1 PCS Големина : 6*129mm Боја : Бела Виолетова(Како што се покаже во слики) Како да се Применуваат Натопи во вашиот омилен веѓата производ...

3 Пара Лажни Mink Трепките рачно изработени 3D Faux Mink Трепките Полна Лента Трепките Обновливи Лажни Трепки Cilios Posticos Maquiagens

173.76 -49 % DEN 89.00

материјал : 100% Човековите боја на Коса : црна количина : 3 пара / set инфаркт : Пластични Памук Труп пердув : мека,удобно,обновливи тип : Природни долго, неуредна крст, крилести, партија,дневни Пакет вклучуваат : 3 пара на трепките ве Молиме имајте во предвид : 100% рачно изработени, секоја серија ќе биде разликата, вклучуваат форма, должина, виткање, дебелина и др.

2000 парови Eyelash екстензии Под Свила Око Влошки Закрпи Налепници lint слободни

25920.00 -30 % DEN 18144.00

Eyelash Продолжување Апликација, Facials, Eyelash Perming, Eyelash Нијансирање.Овие подлоги може да се користи за да држете го долниот трепките, наместо на користење на микро пора лента...

Убавина Девојка 2017 Високо Квалитетна Професионална 18 компјутери Шминка Четки Поставите Шминка Четки Алатки Со Drawstring Торба Dropshopping

528.96 -30 % DEN 370.00

Професионални 18 компјутери Шминка Четки Поставите Шминка Четки Алатки Со Drawstring ТорбаОпис : 100% сосема нов и висок квалитетКоличина : 18pcs / setПредмет тип : Make up четкаРачка материјал : ДрвоЧетка материјал : Синтетички ВлакнаГолемина на четки : околу 17 см ~ 20cmПрофесионален квалитет на четка сет кој вклучува сите основи треба за дневни апликацииПогоден за Професионална употреба или Домашна употребаЛесно да се држиме прав, природна боја, рендерирање униформаСо соодветна грижа, вашите четки може да се ужива со години.Ние ги собереш четка во секој поединечно Пакување, погодно за вас се земе & употреба...

NEWCOME 3D Шарени Индивидуални Волумен Око Трепките Кореја Свила Eyelash Продолжетоци рачно изработени Природни Долго Лажни Трепки

239.52 -40 % DEN 144.00

Име : Thinkshow 3 D Шарени Индивидуални Волумен Кореја Свила Eyelash Продолжување рачно изработени Природни Долго Лажни EyelashПредмети : Eyelash Проширување, Лажни Трепки, Лажни Трепки, 3 D Трепките, Индивидуални Трепките, Природни Долго, Природни Шарени Трепките.Спецификации : 12 Редови / ФахMeterial : Кореја отпорни на топлина влакнаЗанает : 100% рачно изработени од страна на квалификуван работникБоја : Природна црнаПредности : 1...

1Pcs Нови Мини Веѓа Режа Средување Алатка Нокти Поставите Челик Помине Сечење на Косата Машина Eyelash Смена

47.04 -4 % DEN 45.00

Да се избегне оштетување на кожата! На екстремна прецизност и заоблени безбедносни совети на нашата лична нега ножици заштити дури и најпознатите нежни области од случајно тупаници и сечење...

ПРОЗОРЦИ Бесплатен Превозот 1000pcs private label 3d mink трепките розова сјај стил долготрајни обичај лажни eyelash пакување кутија

DEN 2832.00

ПРОЗОРЦИ Бесплатен Превозот 1000pcs private label 3d mink трепките розова сјај стил долготрајни обичај лажни eyelash пакување кутијаСамо кутија1000pcs / многуПочитувани купувачи, можете исто така да изберете од оние што ви се допаѓаи да го оставите порака до нас...

ПРОЗОРЦИ Бесплатен Превозот 20pair Природни Долг Реално mink трепките и обичај пакет 3d mink трепките private label eyelash екстензии

DEN 3792.00

ПРОЗОРЦИ Бесплатен Превозот 20pair Природни Долг 100% Реално mink трепките и обичај пакет 3d mink трепките private label eyelash екстензии20 Pair / многуПочитувани Клиенти,Сите производи се во акцијата, можете да изберете стил ви се допаѓа.Ве молиме имајте во предвид стилови ви се допаѓа, ако не, ние ќе се измеша стил пакување за вас.Ние, исто така, се продава сопствени кутии, ве молиме контактирајте со нас ако е потребно.За било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас!Бела Whats APP : +86 15689928939Спецификација : • Материјал : Редовни квалитет mink lash• Стил : 3 D, mink, дебели, природна, мека и како што сакав• Боја : Црна или други бои како што сакав• Одделение : Редовен и висок квалитет(100% рачно изработени)• Големина : Големина како сакатеФункција : • Фасцинантен трепките и погоден за лица и дом• Може да се користи многу пати, ако тие се користат и се отстранува правилно• Супер меки трепките, удобен за носење• Висок квалитет на трепките, еднократно(2530 пати)• Лесно да се носат, да се патува makeup за полнењеAnswer : ___________________________ Note : • Ве молиме да ги исклучите со професионална трепките пинцети• Не се чисти со масло шминка сменаКако да го користите : • Внимателно отстранување на трепките од случајот со помош на пинцета• Спореди лажни трепки со окото линија должина, трим на соодветна должина и ширина• Додадете лепак заедно со лажни eyelash корен со памук• Да го држат eyelash на коренот на вашиот природен трепките со притисок• Ако е потребно, се применуваат сенката за очи или eyeliner да се направи вашите очи линија погледнете повеќе природниНие имаме многу акции и 100 стилови понуда за вас да се избере.Пакувањето може да бидекориснички, како сакате.Ако сакате да знаете повеќе детали,ве молиме падна слободни да контактмене.Најчесто поставувани ПРАШАЊА1...

1Pc Шарени Контура Фондацијата Четка Шминка Алатки Крем Шминка Четки Лабава во Прав со Четка Мултифункционален Четки

211.20 -15 % DEN 180.00

Карактеристики : Ергономски дизајниран, лесен за употреба Softney четка ви даде неверојатна пријатно чувство при допир со ноктите или за лицето за нега на Најлон е мека волна и кожапријателски, може да се обидете тоа на твоето лице и дланки...

Visofree Трепките 3D Mink Трепките Crisscross Mink Лажни Трепки Рачно Изработени Полна Лента Око Трепките cilios dramtic око трепките 107

237.12 -30 % DEN 166.00

ЈАЧИНА на звук : Висока Јачина на звук на БЕНДОТ : рачно изработени памук бенд НОСАТ ПЕРИОД : Мултисе користи Секоја кутија содржи еден пар на visofree Трепките 3 D Минск (не се вклучени лепак) * Производ слики биле однесени во вид, сите права задржани, копија задржани!

Eyelash Продолжување Нијансирање Под Око Lint Слободни Влошки

7680.00 -30 % DEN 5376.00

Користете eyelash продолжување влошки да држете го долниот трепките, наместо на користење на микро пора лента Eyelash продолжување влошки се многу тенки и lint бесплатно со лепило кој е специјално дизајниран за eyelash продолжување апликација Малку криви дизајн за да ги собере под око за да ги покрие сите на долниот трепките Eyelash продолжување влошки имаат мазна подлога која не се microfibres дека се фатени на трепките Eyelash продолжување влошки се отстранат лесно, па нема tugging на деликатна подоко област Eyelash продолжување влошки се повеќе удобен за корисникот во споредба со користење на хируршки селотејп

100pairs/многу Најдобар Квалитет Eyelash Продолжување Око Подлога од Хартија Закрпи Под Подлога Совети Налепница Обвива Eyelash Продолжување Шминка Алатка

1054.08 -38 % DEN 654.00

100% Сосема Нов и Висок КвалитетМоже Да Се Користи За : Eyelash Продолжување Апликација, Facials, Eyelash PermingEyelash продолжување добавувачи за професионални lash техничариПогоден за шминка салон, козметика студио, шминкерот.Погоден за професионална употреба и лична употребаНајдобар Квалитет Око Печ, мазна површина, lintКолаген Антинавремено Гел за Око Печ, Lintбесплатно, за eyelash проширување,Оваа lint слободни гел за Око Влошки кој е идеален тип за professionalist користење за време на eyelash продолжувањеТоа е совршен тип кои ги покриваат сите под трепките кои го прават вашиот работи побрзо и почисто.Име : Очите ПодлогаПакет Боја : СинаБои : Бел ФилмМатеријал : ГридОблик : Лево И ПравоКоличина : 100pairs Eyelash Подлога100% Задоволство ГаранцијаКако нашите ценети купувачи, ако сте задоволни со производот, ние сме несреќни...

1 парови без суровост природни лажни трепки лажни трепките долго шминка 3D mink трепките продолжување eyelash mink трепки за убавина

197.28 -37 % DEN 124.00

Карактеристики : Фасцинантен трепките и погоден за лица и домVolumizing и задебелување на вашите трепки да ги направи да изгледаат повеќе кадрава...

Магнетни Трепките лажни трепки Двојно Магнетни Долго око 4Pcs/2pair/Кутија популарни 3d трепките Природна Убавина Лажни Око удари со камшик

214.56 -27 % DEN 156.00

Карактеристики На Производот : 1 Вграденво магнет им овозможува на овој производ да биде вметнат на трепките директно, без потреба за селотејп.2...

LAMEILA 240 Парови Двојно Eyelid Лента Шминка Алатки со Огледало Супер Невидливи Eyelid Налепница Шминка на Очите Ленти Eyeliner Налепница

391.68 -40 % DEN 235.00

1 Ние ќе ја испорача предмети во рок од 2 до 5 работни дена по вашата исплата е примена.2 Превозот времето е обично 1021 дена за САД,1635 дена да руски,2035 дена да повеќето земји.Поради празниците,царинската политика или оддалечените области,може да потрае 3560 дена да брод.3...

2000 парови Eyelash Lash Продолжување Под Око Колаген Гел Влошки Lint Слободни Прамени

30720.00 -30 % DEN 21504.00

Овој оглас е за 2000 година поединечно запечатени кесички, секој содржи 2 под око Lint Слободни Гел закрпи да се користи за покривање на долниот трепките време eyelash продолжување на третман како што е прикажано подолу.На влошки се обликувани специјално за да ги собере сите око форми и се понежниот начинот на покривање на долниот трепките, додека нудењето на ладење, освежувачки и хидратантен третман.Овие дамки се убаво и вулгарен, тие не ooze гел, pucker или навремено нагоре.Поддршка на овие влошки исто така го спречува eyelash екстензии држејќи се за време на нивната примена.Предмети ќе бидат despatched од 1 класа пост рок од 24 часа на плаќањеАко ви е потребна различни количина на закрпи ве молиме да видам други огласи

Нова Мода Шминка Лажни Трепки Убава Шминка Најдобро Продаваните Лепило Водоотпорен Око Lash Лепилото Боја Црна MU-052

59.04 -25 % DEN 44.00

Сосема Нов & Висок квалитет Ултра долготрајни и лесно да се отстрани Антиалергија формула, заштита на вашата eyelids од штета...

Hot10ml Лажни Eyelash Лепак Смена Течни Debonder Шминка За Eyelash Продолжување На Лепак

109.44 -15 % DEN 93.00

Hot10ml Лажни Eyelash Лепак Смена Течни Debonder Шминка За Eyelash Продолжување На ЛепакКако што знаеме ,Ова е ниска цена промотивни производи, па ние избравме обичните испорака, без следење на информации...

Бесплатен Превозот 1 шише 1-2s суво време Најмоќните Најбрз Кореја Небото Лепак S+ за Eyelash Екстензии MSDS Лепило,5ml Црна Капа

489.60 -10 % DEN 441.00

Супер Тип НЕБОТО Лепак(S+ Лепак) * Супер лепило (црна ) * На лице кое не е чувствителен на кожата,се препорачува да се користи...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.