• Ново
2 парчиња/Многу Професионални и Квалитетни Криви+ Директно Пинцети од Нерѓосувачки Челик, Лажни Трепки Продолжетоци Шминка Алатки Злато Tweezer

2 парчиња/Многу Професионални и Квалитетни Криви+ Директно Пинцети од Нерѓосувачки Челик, Лажни Трепки Продолжетоци Шминка Алатки Злато Tweezer

Оценка на клиентот:
DEN 143.52

Износ
Залиха

Производство Спецификација : Криви Tweezer : 120mm Директно Tweezer : 135mm Функција : Анти-Статички Пакување Листа : 2 парчиња(1*криви tweezer+1*Директно tweezer) Плаќање : 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 2 Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Испорака :
Ние, исто така, поддршка на пратката од страна на "ЕМС" "локација за подигнување на" "ПРОЗОРЦИ" "FEDEX" "ТНТ" "ARAMEX" и така натаму, Ако ви треба помош во изборот на брз и сигурен испорака компанија, ве молиме контактирајте со нас директни и ние ќе се потрудиме да ви помогне. Пратката од страна на оние кои се начини ќе се наплаќа, но ние ќе ви ги понудиме најдобрите попуст за вас.
Повратни информации :
1) Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите.
2) Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.
3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.Ви благодариме за разбирањето!

Карактеристики

Тип На Објект:
Eyelash Curler
Големина:
normal size
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
злато-wznz

Производи во категоријата

Среќен Цвет 15ml Гел Вид Лепак Смена Индивидуални Eyelash Продолжување Adhensive Смена од

411.84 -22 % DEN 321.00

Овој гел смена се раствора eyelash продолжување лепак за брзо, ефикасно eyelash продолжување отстранување Овој Гел Лепак Смена е најдобар лепило смена на пазарот...

1Pcs Нови Мини Веѓа Режа Средување Алатка Нокти Поставите Челик Помине Сечење на Косата Машина Eyelash Смена

47.04 -4 % DEN 45.00

Да се избегне оштетување на кожата! На екстремна прецизност и заоблени безбедносни совети на нашата лична нега ножици заштити дури и најпознатите нежни области од случајно тупаници и сечење...

Lint Слободни Под Око Закрпи Влошки Ленти За Lash Eyelash Продолжување

36000.00 -30 % DEN 25200.00

Опис : 2000 Парови Lint Слободни Под Око Закрпи Влошки За Lash Eyelash ПродолжувањеПоевтина алтернатива на стандардни гел за око закрпи.Се применуваат мала количина на Вазелин или око крем за прв најдобар резултат.Lint слободни многу тенки око закрпи првенствено се користи за да се покрие под трепките време eyelashекстензии...

ПРОЗОРЦИ Бесплатен Превозот 200pair рачно изработени природни долг реално 3d mink трепките сопствени приватни етикета eyelash пакување кутија лажни eyelash

DEN 19152.00

ПРОЗОРЦИ Бесплатен Превозот 200pair рачно изработени природни долг 100% реално 3d mink трепките сопствени приватни етикета eyelash пакување кутија лажни eyelash200 Pair / многуПочитувани Клиенти,Сите производи се во акцијата, можете да изберете стил ви се допаѓа.Ве молиме имајте во предвид стилови ви се допаѓа, ако не, ние ќе се измеша стил пакување за вас.Ние, исто така, се продава сопствени кутии, ве молиме контактирајте со нас ако е потребно.За било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас!Бела Whats APP : +86 15689928939Спецификација : • Материјал : Редовни квалитет mink lash• Стил : 3 D, mink, дебели, природна, мека и како што сакав• Боја : Црна или други бои како што сакав• Одделение : Редовен и висок квалитет(100% рачно изработени)• Големина : Големина како сакатеФункција : • Фасцинантен трепките и погоден за лица и дом• Може да се користи многу пати, ако тие се користат и се отстранува правилно• Супер меки трепките, удобен за носење• Висок квалитет на трепките, еднократно(2530 пати)• Лесно да се носат, да се патува makeup за полнењеAnswer : ___________________________ Note : • Ве молиме да ги исклучите со професионална трепките пинцети• Не се чисти со масло шминка сменаКако да го користите : • Внимателно отстранување на трепките од случајот со помош на пинцета• Спореди лажни трепки со окото линија должина, трим на соодветна должина и ширина• Додадете лепак заедно со лажни eyelash корен со памук• Да го држат eyelash на коренот на вашиот природен трепките со притисок• Ако е потребно, се применуваат сенката за очи или eyeliner да се направи вашите очи линија погледнете повеќе природниНие имаме многу акции и 100 стилови понуда за вас да се избере.Пакувањето може да бидекориснички, како сакате.Ако сакате да знаете повеќе детали,ве молиме падна слободни да контактмене.Најчесто поставувани ПРАШАЊА1...

15Pairs Транспарентен Трепките Лажни Трепки Шминка на Очите Трепките Продолжување Природни Лажни Трепки Козметички Трепките Продолжување Алатки

232.32 -30 % DEN 163.00

15 Pairs Транспарентен Трепките Лажни Трепки Шминка на Очите Трепките Продолжување Природни Лажни Трепки Козметички Трепките Продолжување АлаткиКарактеристики : Фасцинантен трепките и погоден за лица и домVolumizing и задебелување на вашите трепки да ги направи да изгледаат повеќе кадрава...

1 Пар 3D Црна Густа Лажни Трепки Очите Трепките Продолжување Шминка Супер Природни Долго Лажни Трепки 80

95.52 -20 % DEN 76.00

100% Сосема нов, 3d дизајн Боја : Црна Да се направи вашите очи да изгледа светла и атрактивен За лице и за секојдневна употреба Може да се отстрани со око шминка смена Едноставен за користење и удобен за носење Одговара на вашиот каузална и партија шминка Може да се користи многу пати, ако тие се користат и се отстранува правилноУпатство за УпотребаВнимателно отстранете трепките од случајот.Споредете лажни трепки со окото линии и уреденост на соодветна должина и ширинаако е потребно да се Применуваат на лепак заедно со лажни eyelash корен со памук .Држете го eyelash на коренот на вашиот природен трепките со додавање на малку притисок на него .Пакетот вклучува1 Пар Лажни ТрепкиКлиент Информации : 1) Ако имате било какви прашања во врска со превозот време и неисправни квалитет и предмети не се примени,Ве молиме контактирајте со нас прво, ние може да ви даде задоволни одговори на & резолуција.2) Ние ветувања за да обезбеди најдобра услуга за нашите вредни клиентите...

Промоција сочинуваат 6 In1 Убавина DIY Лицето Маска Сад Поставува Comestic Четка Лажица се Држиме Алатки ТФ Maquiagem Жените Убавина

89.28 -27 % DEN 65.00

МОЖЕБИ ЌЕ сакате ^ ^ Промоција сочинуваат 6 In1 Убавина DIY Лицето Маска Сад Поставува Comestic Четка Лажица се Држиме Алатки ТФ Maquiagem Жените УбавинаКарактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет!На лицето сад е направен од висок квалитет на мека пластика, со многу фини големинаНа лицето се држиме е совршен за мешање, може да биде примена лицето маски equablyНа лицето најлон четка е мека и удобна, оштетувања на кожата Лажици се изработени од тврда пластика, со лесензачитање броеви на менувачот да Заштедат време и хигиенаПрофесионални маска алатки Можете да DIY маска со оваа точка.Со три различни величини на лажици прилог заедно со синџир, лесен за употреба.Спецификации : Материјал : ПластикаБоја : Портокалова, Сина, Црвена Роза, ЗеленДолжина на Четка : прибл...

2000 парови Eyelash Lash Продолжување Под Око Колаген Гел Влошки Lint Слободни Прамени

30720.00 -30 % DEN 21504.00

Овој оглас е за 2000 година поединечно запечатени кесички, секој содржи 2 под око Lint Слободни Гел закрпи да се користи за покривање на долниот трепките време eyelash продолжување на третман како што е прикажано подолу.На влошки се обликувани специјално за да ги собере сите око форми и се понежниот начинот на покривање на долниот трепките, додека нудењето на ладење, освежувачки и хидратантен третман.Овие дамки се убаво и вулгарен, тие не ooze гел, pucker или навремено нагоре.Поддршка на овие влошки исто така го спречува eyelash екстензии држејќи се за време на нивната примена.Предмети ќе бидат despatched од 1 класа пост рок од 24 часа на плаќањеАко ви е потребна различни количина на закрпи ве молиме да видам други огласи

MAANGE 20 Парчиња/Set Шминка Четки Женска шминка Toiletry Комплет Волна Шминка Четки pincel maquiagem brochas maquillaje pinceau

245.76 -25 % DEN 184.00

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на професионален квалитет четка сет кој вклучува сите основи треба за дневни апликации Погоден за Професионална употреба или Домашна употреба Лесно да се држиме прав, природна боја, рендерирање униформа Со соодветна грижа, вашите четки може да се ужива со години...

Магнетни Трепките лажни трепки Двојно Магнетни Долго око 4Pcs/2pair/Кутија популарни 3d трепките Природна Убавина Лажни Око удари со камшик

214.56 -27 % DEN 156.00

Карактеристики На Производот : 1 Вграденво магнет им овозможува на овој производ да биде вметнат на трепките директно, без потреба за селотејп.2...

Висок Квалитет 3 Коцки 0.07 C навивам mink индивидуални црна лажни eyelash продолжување фах lash 12mm 10мм 8мм C-Lash lash око

564.96 -5 % DEN 537.00

Карактеристики : Brand New & Висок квалитет Должина 12mm / 10мм / 8мм да изберете од CLash, 0.07 мм дијаметар на Секоја лента содржи 12 линии мала тежина и природните на очите Може да се користи на дневна основа, или професионална шминка Едноставен за користење и удобно да се повлечеме За стручно, шминка салон, козметика училиште / факултет, шминкерот и личните / домашна употреба, итн Без лепак вклучени2014 ЖЕШКА Мода 10 Пара Шминка Дебели Природни Долго Пурпурна Лажни Трепки Меки Лажни Око Lash Убавина Алатка F4 трговија на Големо многупарчиња / многу2014 ЖЕШКА Мода 10 Пара Шминка Дебели Крилести Пурпурна Лажни Трепки Меки Лажни Око Lash Убавина Алатка F5 трговија на Големо многупарчиња / многу2014 ТОПЛА Неверојатни 10 Пара Шминка Дебел Долг Пурпурна Лажни Трепки Меки Лажни Око Lash Убавина Алатка F27 трговија на Големо многупарчиња / многу2014 ЖЕШКА Мода 10 Пара Шминка Дебел Долг Пурпурна Лажни Трепки Меки Лажни Око Lash Убавина Алатка F33 трговија на Големо многупарчиња / многу2014 ТОПЛА 3 коцки 135 Природни Долга Црна Индивидуални Лажни Трепки Очите Lash Продолжување Комплет 12mm 10мм 8мм парче2014 ТОПЛА 3 Коцки 102 ДLash Навивам Природни Црна Индивидуални Лажни Трепки Продолжетоци 12mm 10мм 8мм парчеБесплатен Превозот 3 коцки 102 D Lash Природни Долга Црна Индивидуални Лажни Трепки Очите Lash Продолжување Комплет 12mm 10мм 8мм парчеТопла Продажба 8 пара Рачно Изработени shimmery долго лажни трепки лажни око lash со сјајот кристал Убавина Шминка Алатки N616 парче

Нова Мода Шминка Лажни Трепки Убава Шминка Најдобро Продаваните Лепило Водоотпорен Око Lash Лепилото Боја Црна MU-052

59.04 -25 % DEN 44.00

Сосема Нов & Висок квалитет Ултра долготрајни и лесно да се отстрани Антиалергија формула, заштита на вашата eyelids од штета...

Hot10ml Лажни Eyelash Лепак Смена Течни Debonder Шминка За Eyelash Продолжување На Лепак

109.44 -15 % DEN 93.00

Hot10ml Лажни Eyelash Лепак Смена Течни Debonder Шминка За Eyelash Продолжување На ЛепакКако што знаеме ,Ова е ниска цена промотивни производи, па ние избравме обичните испорака, без следење на информации...

3pcs Професионални Убавина Веѓа Eyelash Ножици Тример Директно&Наведнуваат&Safe Круг за нос коса eyelids налепници

288.00 -10 % DEN 259.00

Пакет : 3 стил веѓа ножициНие не квалитет проверка пред испраќање на предмети Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по добивањето тоа.Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 2 работни дена...

2000 парови Eyelash екстензии Под Свила Око Влошки Закрпи Налепници lint слободни

25920.00 -30 % DEN 18144.00

Eyelash Продолжување Апликација, Facials, Eyelash Perming, Eyelash Нијансирање.Овие подлоги може да се користи за да држете го долниот трепките, наместо на користење на микро пора лента...

3 Пара Трепките Крилести Лажни Трепките Природни Долго Cilios Mink Лажни Eyelash Сочинуваат Убавина Faux Mink Трепките Maquiagens Алатки

173.76 -49 % DEN 89.00

материјал : 100% Човековите боја на Коса : црна количина : 3 пара / set инфаркт : Пластични Памук Труп пердув : мека,удобно,обновливи тип : Природни долго, неуредна крст, крилести, партија,дневни Пакет вклучуваат : 3 пара на трепките ве Молиме имајте во предвид : 100% рачно изработени, секоја серија ќе биде разликата, вклучуваат форма, должина, виткање, дебелина и др.

ПРОЗОРЦИ Бесплатен Превозот 1000pcs private label 3d mink трепките розова сјај стил долготрајни обичај лажни eyelash пакување кутија

DEN 2832.00

ПРОЗОРЦИ Бесплатен Превозот 1000pcs private label 3d mink трепките розова сјај стил долготрајни обичај лажни eyelash пакување кутијаСамо кутија1000pcs / многуПочитувани купувачи, можете исто така да изберете од оние што ви се допаѓаи да го оставите порака до нас...

ПРОЗОРЦИ Бесплатен Превозот 40pair Private label природни долго лажни eyelash faux 3d mink трепките обичај eyelash пакување eyelash продолжување

DEN 6192.00

ПРОЗОРЦИ Бесплатен Превозот 40pair Private label природни долго лажни eyelash faux 3d mink трепките обичај eyelash пакување eyelash продолжување40 Pair / многуПочитувани Клиенти,Сите производи се во акцијата, можете да изберете стил ви се допаѓа.Ве молиме имајте во предвид стилови ви се допаѓа, ако не, ние ќе се измеша стил пакување за вас.Ние, исто така, се продава сопствени кутии, ве молиме контактирајте со нас ако е потребно.За било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас!Бела Whats APP : +86 15689928939Спецификација : • Материјал : Редовни квалитет mink lash• Стил : 3 D, mink, дебели, природна, мека и како што сакав• Боја : Црна или други бои како што сакав• Одделение : Редовен и висок квалитет(100% рачно изработени)• Големина : Големина како сакатеФункција : • Фасцинантен трепките и погоден за лица и дом• Може да се користи многу пати, ако тие се користат и се отстранува правилно• Супер меки трепките, удобен за носење• Висок квалитет на трепките, еднократно(2530 пати)• Лесно да се носат, да се патува makeup за полнењеAnswer : ___________________________ Note : • Ве молиме да ги исклучите со професионална трепките пинцети• Не се чисти со масло шминка сменаКако да го користите : • Внимателно отстранување на трепките од случајот со помош на пинцета• Спореди лажни трепки со окото линија должина, трим на соодветна должина и ширина• Додадете лепак заедно со лажни eyelash корен со памук• Да го држат eyelash на коренот на вашиот природен трепките со притисок• Ако е потребно, се применуваат сенката за очи или eyeliner да се направи вашите очи линија погледнете повеќе природниНие имаме многу акции и 100 стилови понуда за вас да се избере.Пакувањето може да бидекориснички, како сакате.Ако сакате да знаете повеќе детали,ве молиме падна слободни да контактмене.Најчесто поставувани ПРАШАЊА1...

15pcs Розова Шминка Четки Поставите Pincel Maquiagem Прав Око Кабуки Четка Заврши Комплет Козметички производи за Убавина Алатки со Кожа Случај

479.52 -38 % DEN 297.00

Комбинација На Продажба!! Повеќе Попуст!! Оваа недела најпопуларните производи!! = + УСД 13 + Карактеристики : Четка Материјал : Синтетички Влакна, Најлон Коса Рачка Материјал : Дрво Должина : 14.5~17.3 cm Боја : Розова, Brwon Количина : 15 PCS Тип : Множества & Колекции Употреба : Козметички четки Сè што ви треба да се создаде беспрекорна изгледа дома, и далеку Пикселсовршен ефект дури и во тешките светлина Лице : Дефинирани се Амортизира : се Применува и се вклопуваат фондацијата Прав : се Применува во прав Luxe Лице Боја : Обликот и формата со прав Лице Крива : се Применува фондацијата Luxe Чиста Образ : Обликот и формата Luxe Фан : Се применуваат highlighter и избрише падне Concealer Баферот : се Применува и се вклопуваат Concealer и Пенкалата Очи : Smudger : Тивко се применуваат и се вклопуваат сенки по lash линија Luxe Мека Definer : Тивко се вклопуваат и мазна сенки Luxe Браздата : Мешавина транзиции на seemless заврши Luxe Молив : Сенка и се вклопуваат во браздата Luxe Smoky Shader : се Применува и се вклопуваат сенки за smoky заврши на самото Место Лагер : да се Создаде деликатна eyeliner потези Крило Лагер : се Применува eyeliner со совршен потчукнете Веѓата Линија : се Применува веѓа производи за совршено ги обликува веѓите Пакет Се Вклучени : 1*15pcs Шминка Четки Сет1 * Бесплатен Дар (Само 15pcs направи четки сет со торба има дарот!!)Answer : ___________________________ Note : 1...

1 парови без суровост природни лажни трепки лажни трепките долго шминка 3D mink трепките продолжување eyelash mink трепки за убавина

197.28 -37 % DEN 124.00

Карактеристики : Фасцинантен трепките и погоден за лица и домVolumizing и задебелување на вашите трепки да ги направи да изгледаат повеќе кадрава...

100pairs/многу Најдобар Квалитет Eyelash Продолжување Око Подлога од Хартија Закрпи Под Подлога Совети Налепница Обвива Eyelash Продолжување Шминка Алатка

1054.08 -38 % DEN 654.00

100% Сосема Нов и Висок КвалитетМоже Да Се Користи За : Eyelash Продолжување Апликација, Facials, Eyelash PermingEyelash продолжување добавувачи за професионални lash техничариПогоден за шминка салон, козметика студио, шминкерот.Погоден за професионална употреба и лична употребаНајдобар Квалитет Око Печ, мазна површина, lintКолаген Антинавремено Гел за Око Печ, Lintбесплатно, за eyelash проширување,Оваа lint слободни гел за Око Влошки кој е идеален тип за professionalist користење за време на eyelash продолжувањеТоа е совршен тип кои ги покриваат сите под трепките кои го прават вашиот работи побрзо и почисто.Име : Очите ПодлогаПакет Боја : СинаБои : Бел ФилмМатеријал : ГридОблик : Лево И ПравоКоличина : 100pairs Eyelash Подлога100% Задоволство ГаранцијаКако нашите ценети купувачи, ако сте задоволни со производот, ние сме несреќни...

70ml Професионални Лажни Трепки Почиста Чистење Течност за Лажни Трепките Чистење Eyelash Екстензии од Суштинско значење Шминка Алатка

335.52 -15 % DEN 285.00

70ml Професионални Лажни Трепки Почиста Чистење Течност за Лажни Трепките Чистење Eyelash Екстензии од Суштинско значење Шминка АлаткаСпецификацијаНето содржина : 70mlВкус : Роза МирисЦел : Чистење Маснотии и НечистотииПотекло : КорејаТема : Безбедност и Лесен за користење

3 Пара Лажни Трепки 10 Стил Природно Продолжување Долго Crisscross Густи Трепки Високо-одделение Природни Рачно Изработени Лажни Трепки

94.56 -11 % DEN 84.00

dianxiaobao_1Совети : Тоа е поевтино да плаќаат преку мобилен телефон(Попуст над 2%)dianxiaobao_2Функција : Овие долго лажни трепки се направени со висок квалитет кој може да одговара на вашиот секојдневен и партија шминка...

Популарната Нови Пристигнување Природни Mink Долга Коса Crisscross Виткање Лажни Трепки Рачно изработени 1 Пар Дебели Големи Очи Шминка Алатки D101

661.44 -49 % DEN 337.00

Опис на производот : За лице и за секојдневна употреба Одговара на вашиот каузална и партија шминка Едноставен за користење и удобен за носење Може да се отстрани со око шминка смена Направи твоите очи да изгледа светла и атрактивен Може да се користи многу пати, ако тие се користат и се отстранува правилно

Бесплатен Превозот 1 шише 1-2s суво време Најмоќните Најбрз Кореја Небото Лепак S+ за Eyelash Екстензии MSDS Лепило,5ml Црна Капа

489.60 -10 % DEN 441.00

Супер Тип НЕБОТО Лепак(S+ Лепак) * Супер лепило (црна ) * На лице кое не е чувствителен на кожата,се препорачува да се користи...

Eyelash Продолжување Нијансирање Под Око Lint Слободни Влошки

7680.00 -30 % DEN 5376.00

Користете eyelash продолжување влошки да држете го долниот трепките, наместо на користење на микро пора лента Eyelash продолжување влошки се многу тенки и lint бесплатно со лепило кој е специјално дизајниран за eyelash продолжување апликација Малку криви дизајн за да ги собере под око за да ги покрие сите на долниот трепките Eyelash продолжување влошки имаат мазна подлога која не се microfibres дека се фатени на трепките Eyelash продолжување влошки се отстранат лесно, па нема tugging на деликатна подоко област Eyelash продолжување влошки се повеќе удобен за корисникот во споредба со користење на хируршки селотејп

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.