• Ново
Фондацијата Четки Сочинуваат Алатка Еден Шминка Четка За Руменило / Прав Сектор Шминка Мека Четка Фан Четка Трговија На Големо

Фондацијата Четки Сочинуваат Алатка Еден Шминка Четка За Руменило / Прав Сектор Шминка Мека Четка Фан Четка Трговија На Големо

Оценка на клиентот:
DEN 42.72

Износ
Залиха

Карактеристики : карактеристики е мека и нодуларен Погоден за одржување и поправка капацитет Лесен за употреба и преносни Големина Големи димензии : 14.5*4.5*1 cm Мали димензии : 14.5*2.5*0.7 cm Пакет : 1 парче сочинуваат четки Испорака :
Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,broderage такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки. Јас разбирам дека
вие сте загрижени за било какви дополнителни трошоци за објекти.Врз основа на досегашното искуство
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
1.Дали постои следење на Број за мојот објект?
Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.
2. Е производ исто како и фотографии?
Да, сите фотографии се реални. Земавме овие фотографии од самите себе.
3. Која големина може да се вклопи во мене?
Ние ви препорачуваме да погледнете во нашата големина предлог табелата подолу и нашиот производ големина на табелата ако се нормални фигура. ако имате посебна слика, ве молиме контактирајте со нас ( ни кажете вашата висина и тежина, биста, половината, колковите големина ).
4. Можете да ја прогласи пониска вредност?
Да, обично ние ќе прогласи $10-$20 за мали парцели (1-5 компјутери). Ако имате посебни барање, ве молиме контактирајте со нас.
5. Јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете E-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се враќаат.купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.

Карактеристики

Бренд Име:
МИС РОУЗ
Четка Материјал:
Синтетичка Коса
Се Користи Со:
во прав
Број На Модел На:
D492
Големина:
AS PICTURE
Количина:
1pcs
Рачка Материјал:
Дрво
Тип На Објект:
Шминка Четка

Производи во категоријата

Професионални Руменило Во Прав Четки Големи Се Зголеми Злато Шминка Четки Фондацијата Сочинуваат Козметика Алатки

129.12 -14 % DEN 111.00

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме да го додадете во вашите "Продавница Листа".Ви благодарам многу!!! ^^ Функција : Рачка Материјал : Метал Четка Материјал : Синтетички Влакна Погодна за двете професионална употреба и за домашна употреба Лесен за употреба и удобен за носење Лесно да се држиме прав, природна боја, рендерирање униформа Не бледнее и без коса намалувањето четки се зголеми и да ги презентираат вашиот живот вкус Тоа е пренослив и лесен за употреба и носат се Користи за лицето да се применуваат,се вклопуваат или контура повеќе медиуми Пакет се Вклучени : 1 x Четка НЕМА Мало Поле...

Професионални Лажни Eyelash лепак ДУО анти-чувствителни противалергиски ДУО Eyelash лепак трговија на големо

52.32 -10 % DEN 47.00

Ние не квалитет проверка пред испраќање на предмети Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по добивањето тоа.Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 2 работни дена...

Убавина Девојка 2017 Високо Квалитетна Професионална 18 компјутери Шминка Четки Поставите Шминка Четки Алатки Со Drawstring Торба Dropshopping

528.96 -30 % DEN 370.00

Професионални 18 компјутери Шминка Четки Поставите Шминка Четки Алатки Со Drawstring ТорбаОпис : 100% сосема нов и висок квалитетКоличина : 18pcs / setПредмет тип : Make up четкаРачка материјал : ДрвоЧетка материјал : Синтетички ВлакнаГолемина на четки : околу 17 см ~ 20cmПрофесионален квалитет на четка сет кој вклучува сите основи треба за дневни апликацииПогоден за Професионална употреба или Домашна употребаЛесно да се држиме прав, природна боја, рендерирање униформаСо соодветна грижа, вашите четки може да се ужива со години.Ние ги собереш четка во секој поединечно Пакување, погодно за вас се земе & употреба...

Visofree Трепките 3D Mink Трепките Crisscross Mink Лажни Трепки Рачно Изработени Полна Лента Око Трепките cilios dramtic око трепките 107

237.12 -30 % DEN 166.00

ЈАЧИНА на звук : Висока Јачина на звук на БЕНДОТ : рачно изработени памук бенд НОСАТ ПЕРИОД : Мултисе користи Секоја кутија содржи еден пар на visofree Трепките 3 D Минск (не се вклучени лепак) * Производ слики биле однесени во вид, сите права задржани, копија задржани!

2000 парови Eyelash Lash Продолжување Под Око Колаген Гел Влошки Lint Слободни Прамени

30720.00 -30 % DEN 21504.00

Овој оглас е за 2000 година поединечно запечатени кесички, секој содржи 2 под око Lint Слободни Гел закрпи да се користи за покривање на долниот трепките време eyelash продолжување на третман како што е прикажано подолу.На влошки се обликувани специјално за да ги собере сите око форми и се понежниот начинот на покривање на долниот трепките, додека нудењето на ладење, освежувачки и хидратантен третман.Овие дамки се убаво и вулгарен, тие не ooze гел, pucker или навремено нагоре.Поддршка на овие влошки исто така го спречува eyelash екстензии држејќи се за време на нивната примена.Предмети ќе бидат despatched од 1 класа пост рок од 24 часа на плаќањеАко ви е потребна различни количина на закрпи ве молиме да видам други огласи

Нови Професионални Мали Меки Влакна Аглеста Веѓа Шминка Четка Бела Пурпурна Веѓа Мали Аглеста Веѓата Убавина Козметички Шминка Алатка

235.20 -49 % DEN 120.00

Аглеста Веѓа Шминка Четка Материјали : Дрво се Справи, Синтетички Влакна,Алуминиум Цевка Место на Потекло : Zhongshan, Кина (Копно) Бренд Име : Babyliyan Предмети По Собата : 1 PCS Големина : 6*129mm Боја : Бела Виолетова(Како што се покаже во слики) Како да се Применуваат Натопи во вашиот омилен веѓата производ...

Среќен Цвет 15ml Гел Вид Лепак Смена Индивидуални Eyelash Продолжување Adhensive Смена од

411.84 -22 % DEN 321.00

Овој гел смена се раствора eyelash продолжување лепак за брзо, ефикасно eyelash продолжување отстранување Овој Гел Лепак Смена е најдобар лепило смена на пазарот...

3 Пара Лажни Трепки 10 Стил Природно Продолжување Долго Crisscross Густи Трепки Високо-одделение Природни Рачно Изработени Лажни Трепки

94.56 -11 % DEN 84.00

dianxiaobao_1Совети : Тоа е поевтино да плаќаат преку мобилен телефон(Попуст над 2%)dianxiaobao_2Функција : Овие долго лажни трепки се направени со висок квалитет кој може да одговара на вашиот секојдневен и партија шминка...

SAIANTTH 4pcs/set Сирена очи шминка четки за полнење сенки веѓа eyeliner усна четка Постепено обоени Риба скали fishtail

287.52 -40 % DEN 172.00

SAIANTTH 4pcs / set Сирена очи шминка четки за полнење сенки веѓа eyeliner усна четка Постепено обоени Риба скали fishtail15Карактеристики : 100% Сосема Нов Погодна за двете професионална употреба и за домашна употреба...

1 Пар 3D Црна Густа Лажни Трепки Очите Трепките Продолжување Шминка Супер Природни Долго Лажни Трепки 80

95.52 -20 % DEN 76.00

100% Сосема нов, 3d дизајн Боја : Црна Да се направи вашите очи да изгледа светла и атрактивен За лице и за секојдневна употреба Може да се отстрани со око шминка смена Едноставен за користење и удобен за носење Одговара на вашиот каузална и партија шминка Може да се користи многу пати, ако тие се користат и се отстранува правилноУпатство за УпотребаВнимателно отстранете трепките од случајот.Споредете лажни трепки со окото линии и уреденост на соодветна должина и ширинаако е потребно да се Применуваат на лепак заедно со лажни eyelash корен со памук .Држете го eyelash на коренот на вашиот природен трепките со додавање на малку притисок на него .Пакетот вклучува1 Пар Лажни ТрепкиКлиент Информации : 1) Ако имате било какви прашања во врска со превозот време и неисправни квалитет и предмети не се примени,Ве молиме контактирајте со нас прво, ние може да ви даде задоволни одговори на & резолуција.2) Ние ветувања за да обезбеди најдобра услуга за нашите вредни клиентите...

2000 парови Eyelash екстензии Под Свила Око Влошки Закрпи Налепници lint слободни

25920.00 -30 % DEN 18144.00

Eyelash Продолжување Апликација, Facials, Eyelash Perming, Eyelash Нијансирање.Овие подлоги може да се користи за да држете го долниот трепките, наместо на користење на микро пора лента...

NEWCOME 3D Шарени Индивидуални Волумен Око Трепките Кореја Свила Eyelash Продолжетоци рачно изработени Природни Долго Лажни Трепки

239.52 -40 % DEN 144.00

Име : Thinkshow 3 D Шарени Индивидуални Волумен Кореја Свила Eyelash Продолжување рачно изработени Природни Долго Лажни EyelashПредмети : Eyelash Проширување, Лажни Трепки, Лажни Трепки, 3 D Трепките, Индивидуални Трепките, Природни Долго, Природни Шарени Трепките.Спецификации : 12 Редови / ФахMeterial : Кореја отпорни на топлина влакнаЗанает : 100% рачно изработени од страна на квалификуван работникБоја : Природна црнаПредности : 1...

1 парови без суровост природни лажни трепки лажни трепките долго шминка 3D mink трепките продолжување eyelash mink трепки за убавина

197.28 -37 % DEN 124.00

Карактеристики : Фасцинантен трепките и погоден за лица и домVolumizing и задебелување на вашите трепки да ги направи да изгледаат повеќе кадрава...

Hot10ml Лажни Eyelash Лепак Смена Течни Debonder Шминка За Eyelash Продолжување На Лепак

109.44 -15 % DEN 93.00

Hot10ml Лажни Eyelash Лепак Смена Течни Debonder Шминка За Eyelash Продолжување На ЛепакКако што знаеме ,Ова е ниска цена промотивни производи, па ние избравме обичните испорака, без следење на информации...

1Pc Шарени Контура Фондацијата Четка Шминка Алатки Крем Шминка Четки Лабава во Прав со Четка Мултифункционален Четки

211.20 -15 % DEN 180.00

Карактеристики : Ергономски дизајниран, лесен за употреба Softney четка ви даде неверојатна пријатно чувство при допир со ноктите или за лицето за нега на Најлон е мека волна и кожапријателски, може да се обидете тоа на твоето лице и дланки...

3 Пара Лажни Mink Трепките рачно изработени 3D Faux Mink Трепките Полна Лента Трепките Обновливи Лажни Трепки Cilios Posticos Maquiagens

173.76 -49 % DEN 89.00

материјал : 100% Човековите боја на Коса : црна количина : 3 пара / set инфаркт : Пластични Памук Труп пердув : мека,удобно,обновливи тип : Природни долго, неуредна крст, крилести, партија,дневни Пакет вклучуваат : 3 пара на трепките ве Молиме имајте во предвид : 100% рачно изработени, секоја серија ќе биде разликата, вклучуваат форма, должина, виткање, дебелина и др.

Висок Квалитет 3 Коцки 0.07 C навивам mink индивидуални црна лажни eyelash продолжување фах lash 12mm 10мм 8мм C-Lash lash око

564.96 -5 % DEN 537.00

Карактеристики : Brand New & Висок квалитет Должина 12mm / 10мм / 8мм да изберете од CLash, 0.07 мм дијаметар на Секоја лента содржи 12 линии мала тежина и природните на очите Може да се користи на дневна основа, или професионална шминка Едноставен за користење и удобно да се повлечеме За стручно, шминка салон, козметика училиште / факултет, шминкерот и личните / домашна употреба, итн Без лепак вклучени2014 ЖЕШКА Мода 10 Пара Шминка Дебели Природни Долго Пурпурна Лажни Трепки Меки Лажни Око Lash Убавина Алатка F4 трговија на Големо многупарчиња / многу2014 ЖЕШКА Мода 10 Пара Шминка Дебели Крилести Пурпурна Лажни Трепки Меки Лажни Око Lash Убавина Алатка F5 трговија на Големо многупарчиња / многу2014 ТОПЛА Неверојатни 10 Пара Шминка Дебел Долг Пурпурна Лажни Трепки Меки Лажни Око Lash Убавина Алатка F27 трговија на Големо многупарчиња / многу2014 ЖЕШКА Мода 10 Пара Шминка Дебел Долг Пурпурна Лажни Трепки Меки Лажни Око Lash Убавина Алатка F33 трговија на Големо многупарчиња / многу2014 ТОПЛА 3 коцки 135 Природни Долга Црна Индивидуални Лажни Трепки Очите Lash Продолжување Комплет 12mm 10мм 8мм парче2014 ТОПЛА 3 Коцки 102 ДLash Навивам Природни Црна Индивидуални Лажни Трепки Продолжетоци 12mm 10мм 8мм парчеБесплатен Превозот 3 коцки 102 D Lash Природни Долга Црна Индивидуални Лажни Трепки Очите Lash Продолжување Комплет 12mm 10мм 8мм парчеТопла Продажба 8 пара Рачно Изработени shimmery долго лажни трепки лажни око lash со сјајот кристал Убавина Шминка Алатки N616 парче

Lint Слободни Под Око Закрпи Влошки Ленти За Lash Eyelash Продолжување

36000.00 -30 % DEN 25200.00

Опис : 2000 Парови Lint Слободни Под Око Закрпи Влошки За Lash Eyelash ПродолжувањеПоевтина алтернатива на стандардни гел за око закрпи.Се применуваат мала количина на Вазелин или око крем за прв најдобар резултат.Lint слободни многу тенки око закрпи првенствено се користи за да се покрие под трепките време eyelashекстензии...

J&S 5tray Сите големина,12rows/фах, eyelash проширување,лажни трепки,природата трепките,свила трепките продолжување lash за бесплатен превозот

692.16 -5 % DEN 658.00

Здраво драги сите,Ние ќе ги Кинески новогодишните празници од 11ти Февруари да 23th Февруари.Можете да ја направи нарачката, како и обично, ние ќе брод цел да ви откако ќе се врати на работа.И таму се сини картони и на продажбата на предметите во текот на празниците.Се надевам дека ќе имаат убав шопинг во нашата продавница!И ние ќе ви испратиме случаен бесплатен подарок ако се направи за време на нашите празници .Среќен Кинеската Нова година!J & S eyelashШирли1) 1 Lot=5trays 1 Tray=12rows 2) Ако имате било какви прашања,ве Молиме да ни оставите порака ,ние ќе ви одговори у побрзо! 3) Ова е иста должина со една лента.не се меша во должина една лента...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.