• Ново
Вештачки и природни долго faux mink индивидуални eyelash тенки и меки Materail 3d за јачина на трепките фах lash

Вештачки и природни долго faux mink индивидуални eyelash тенки и меки Materail 3d за јачина на трепките фах lash

Оценка на клиентот:
DEN 46.56

Износ
Залиха


Карактеристики

Дебелина:
0.07 мм, 0.10 mm
Должина:
6mm, 8mm, 9mm, 11mm, 12mm
Тип На Објект:
Лажни Eyelash
Лажни Eyelashe Тип:
Индивидуални Удари Со Камшик
Лажни Eyelash Занает:
рачно изработени
Лажни Eyelashe Должина:
1cm-1.5 cm
Лажни Трепки Terrier:
Пластични Памук Труп
Бренд Име:
QDLJD
Количина:
јачина
Лажни Трепки Стил:
Природни Долго
Лажни Eyelash Материјал:
Синтетичка Коса

Производи во категоријата

Висок Квалитет 3 Коцки 0.07 C навивам mink индивидуални црна лажни eyelash продолжување фах lash 12mm 10мм 8мм C-Lash lash око

564.96 -5 % DEN 537.00

Карактеристики : Brand New & Висок квалитет Должина 12mm / 10мм / 8мм да изберете од CLash, 0.07 мм дијаметар на Секоја лента содржи 12 линии мала тежина и природните на очите Може да се користи на дневна основа, или професионална шминка Едноставен за користење и удобно да се повлечеме За стручно, шминка салон, козметика училиште / факултет, шминкерот и личните / домашна употреба, итн Без лепак вклучени2014 ЖЕШКА Мода 10 Пара Шминка Дебели Природни Долго Пурпурна Лажни Трепки Меки Лажни Око Lash Убавина Алатка F4 трговија на Големо многупарчиња / многу2014 ЖЕШКА Мода 10 Пара Шминка Дебели Крилести Пурпурна Лажни Трепки Меки Лажни Око Lash Убавина Алатка F5 трговија на Големо многупарчиња / многу2014 ТОПЛА Неверојатни 10 Пара Шминка Дебел Долг Пурпурна Лажни Трепки Меки Лажни Око Lash Убавина Алатка F27 трговија на Големо многупарчиња / многу2014 ЖЕШКА Мода 10 Пара Шминка Дебел Долг Пурпурна Лажни Трепки Меки Лажни Око Lash Убавина Алатка F33 трговија на Големо многупарчиња / многу2014 ТОПЛА 3 коцки 135 Природни Долга Црна Индивидуални Лажни Трепки Очите Lash Продолжување Комплет 12mm 10мм 8мм парче2014 ТОПЛА 3 Коцки 102 ДLash Навивам Природни Црна Индивидуални Лажни Трепки Продолжетоци 12mm 10мм 8мм парчеБесплатен Превозот 3 коцки 102 D Lash Природни Долга Црна Индивидуални Лажни Трепки Очите Lash Продолжување Комплет 12mm 10мм 8мм парчеТопла Продажба 8 пара Рачно Изработени shimmery долго лажни трепки лажни око lash со сјајот кристал Убавина Шминка Алатки N616 парче

15Pairs Транспарентен Трепките Лажни Трепки Шминка на Очите Трепките Продолжување Природни Лажни Трепки Козметички Трепките Продолжување Алатки

232.32 -30 % DEN 163.00

15 Pairs Транспарентен Трепките Лажни Трепки Шминка на Очите Трепките Продолжување Природни Лажни Трепки Козметички Трепките Продолжување АлаткиКарактеристики : Фасцинантен трепките и погоден за лица и домVolumizing и задебелување на вашите трепки да ги направи да изгледаат повеќе кадрава...

1Pcs Нови Мини Веѓа Режа Средување Алатка Нокти Поставите Челик Помине Сечење на Косата Машина Eyelash Смена

47.04 -4 % DEN 45.00

Да се избегне оштетување на кожата! На екстремна прецизност и заоблени безбедносни совети на нашата лична нега ножици заштити дури и најпознатите нежни области од случајно тупаници и сечење...

1 Пар 3D Црна Густа Лажни Трепки Очите Трепките Продолжување Шминка Супер Природни Долго Лажни Трепки 80

95.52 -20 % DEN 76.00

100% Сосема нов, 3d дизајн Боја : Црна Да се направи вашите очи да изгледа светла и атрактивен За лице и за секојдневна употреба Може да се отстрани со око шминка смена Едноставен за користење и удобен за носење Одговара на вашиот каузална и партија шминка Може да се користи многу пати, ако тие се користат и се отстранува правилноУпатство за УпотребаВнимателно отстранете трепките од случајот.Споредете лажни трепки со окото линии и уреденост на соодветна должина и ширинаако е потребно да се Применуваат на лепак заедно со лажни eyelash корен со памук .Држете го eyelash на коренот на вашиот природен трепките со додавање на малку притисок на него .Пакетот вклучува1 Пар Лажни ТрепкиКлиент Информации : 1) Ако имате било какви прашања во врска со превозот време и неисправни квалитет и предмети не се примени,Ве молиме контактирајте со нас прво, ние може да ви даде задоволни одговори на & резолуција.2) Ние ветувања за да обезбеди најдобра услуга за нашите вредни клиентите...

SAIANTTH 4pcs/set Сирена очи шминка четки за полнење сенки веѓа eyeliner усна четка Постепено обоени Риба скали fishtail

287.52 -40 % DEN 172.00

SAIANTTH 4pcs / set Сирена очи шминка четки за полнење сенки веѓа eyeliner усна четка Постепено обоени Риба скали fishtail15Карактеристики : 100% Сосема Нов Погодна за двете професионална употреба и за домашна употреба...

Нова жешка продажба 100pcs/многу жени се направи до алатки за лице маска лажица стапови шминка алатки висок квалитет

480.00 -5 % DEN 456.00

Нова жешка продажба 100pcs / многу жени се направи до алатки за лице маска лажица стапови шминка алатки висок квалитет на Точка Име : Лицето Маска Стружење и Нега на Кожата Алатки Предмет Бр...

4pcs природни лажни трепки 3D Магнетни Лажни Трепки долги eyelash продолжување лажни mink трепките cilios maquiagem

251.52 -27 % DEN 184.00

4pcs природни лажни трепки 3 D Магнетни Лажни Трепки долги eyelash продолжување лажни mink трепките cilios maquiagemКарактеристики : Лесен за користење, може да се стави тоа на брзо.Многу природно.Нема повеќе лепак, нема повеќе боли.Лесен и долготрајни.Спецификации : Материјал : увезени влакнаЛажни трепки terrier : пластични црна мека cotten terrierОбјектот големина на : 3 * 1 * 0.1 cm / 1.18 * 0.39 * 0.04 воОбјектот тежина : 2.5 g / 0.1 озПакет големина : 9.1 * 6 * 1.5 cm / 3.6 * 2.4 * 0.6 воПакет тежина : 10g / 0.4 озAnswer : ___________________________ Note : 2 парчиња трепките за едно око, па ќе треба 4 парчиња(2 пара) трепките за еден пар очи.Пакет листи и тоа : 4 * Лажни Трепки

Фан Шминка Четка Поставите 9pcs Виножито DIY Синтетички Фондацијата Прав Сенката за Очи Фан Четки Сенки Естетската Убавина Алатки Виолетова

623.52 -15 % DEN 530.00

Фан Шминка Четка Поставите 9pcs Виножито DIY Синтетички Фондацијата Прав Сенката за Очи Фан Четки Сенки Естетската Убавина Алатки ВиолетоваКарактеристики : нов и висок квалитет.Кога ви треба целосна покриеност со вашиот прав или минерална шминка фондации, рамна врвот четка е вашата најдобра залог!Поглезите вашето лице со луксузно мека и компактен Рамен Врвот Четка, додека густо спакувани синтетичкивлакната ви даде беспрекорна покриеност на вашата фондација, руменило, и доработка во прав.Се користи за примена на минерални фондацијата, течни фондацијата и, исто така, руменило.Совршен за двете професионална употреба или лична употребаСпецификацииГубење на Материјал : Синтетички влакнаВе Молиме Имајте Во Предвид Љубезно Ве Потсетам : 1.Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на вебсајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.2.Ве молиме овозможи мало отстапување за мерни податоци.3.Ве молиме чисти четки пред првата употребаПакетот вклучува : 9pcs шминка четкиНие прифаќаме Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски ТрансферЉубезно ве молиме да го проверите вашиот превозот адреса внимателно пред исплата...

Visofree Трепките 3D Mink Трепките Crisscross Mink Лажни Трепки Рачно Изработени Полна Лента Око Трепките cilios dramtic око трепките 107

237.12 -30 % DEN 166.00

ЈАЧИНА на звук : Висока Јачина на звук на БЕНДОТ : рачно изработени памук бенд НОСАТ ПЕРИОД : Мултисе користи Секоја кутија содржи еден пар на visofree Трепките 3 D Минск (не се вклучени лепак) * Производ слики биле однесени во вид, сите права задржани, копија задржани!

Eyelash Продолжување Под Око Влошки: Lint Слободни (налепници, лента)

3744.00 -30 % DEN 2621.00

Купи со доверба, погледнете некои од моите повратни информации подолу Овие влошки се со висок квалитет и јас се продаваат и се користи 1000 е со Висок Квалитет Lint Слободни Гел Влошки Под Око x 200 ПаровиEyelash Нијансирање / Продолжување Lint Слободни Под Око ЗакрпиОвој оглас е за 200 поединечно запечатени кесички, секој содржи 2 под око Lint Слободни Гел закрпи да се користи за покривање на долниот трепките време eyelash продолжување на третман како што е прикажано подолу.На влошки се обликувани специјално за да ги собере сите око форми и се понежниот начинот на покривање на долниот трепките, додека нудењето на ладење, освежувачки и хидратантен третман.Овие дамки се убаво и вулгарен, тие не ooze гел, pucker или навремено нагоре.Поддршка на овие влошки исто така го спречува eyelash екстензии држејќи се за време на нивната примена.Предмети ќе бидат despatched од 1 класа пост рок од 24 часа на плаќањеАко ви е потребна различни количина на закрпи ве молиме да видам други огласи

Нова Мода Шминка Лажни Трепки Убава Шминка Најдобро Продаваните Лепило Водоотпорен Око Lash Лепилото Боја Црна MU-052

59.04 -25 % DEN 44.00

Сосема Нов & Висок квалитет Ултра долготрајни и лесно да се отстрани Антиалергија формула, заштита на вашата eyelids од штета...

3 Пара Лажни Mink Трепките рачно изработени 3D Faux Mink Трепките Полна Лента Трепките Обновливи Лажни Трепки Cilios Posticos Maquiagens

173.76 -49 % DEN 89.00

материјал : 100% Човековите боја на Коса : црна количина : 3 пара / set инфаркт : Пластични Памук Труп пердув : мека,удобно,обновливи тип : Природни долго, неуредна крст, крилести, партија,дневни Пакет вклучуваат : 3 пара на трепките ве Молиме имајте во предвид : 100% рачно изработени, секоја серија ќе биде разликата, вклучуваат форма, должина, виткање, дебелина и др.

3pcs Професионални Убавина Веѓа Eyelash Ножици Тример Директно&Наведнуваат&Safe Круг за нос коса eyelids налепници

288.00 -10 % DEN 259.00

Пакет : 3 стил веѓа ножициНие не квалитет проверка пред испраќање на предмети Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по добивањето тоа.Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 2 работни дена...

Hot10ml Лажни Eyelash Лепак Смена Течни Debonder Шминка За Eyelash Продолжување На Лепак

109.44 -15 % DEN 93.00

Hot10ml Лажни Eyelash Лепак Смена Течни Debonder Шминка За Eyelash Продолжување На ЛепакКако што знаеме ,Ова е ниска цена промотивни производи, па ние избравме обичните испорака, без следење на информации...

Промоција сочинуваат 6 In1 Убавина DIY Лицето Маска Сад Поставува Comestic Четка Лажица се Држиме Алатки ТФ Maquiagem Жените Убавина

89.28 -27 % DEN 65.00

МОЖЕБИ ЌЕ сакате ^ ^ Промоција сочинуваат 6 In1 Убавина DIY Лицето Маска Сад Поставува Comestic Четка Лажица се Држиме Алатки ТФ Maquiagem Жените УбавинаКарактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет!На лицето сад е направен од висок квалитет на мека пластика, со многу фини големинаНа лицето се држиме е совршен за мешање, може да биде примена лицето маски equablyНа лицето најлон четка е мека и удобна, оштетувања на кожата Лажици се изработени од тврда пластика, со лесензачитање броеви на менувачот да Заштедат време и хигиенаПрофесионални маска алатки Можете да DIY маска со оваа точка.Со три различни величини на лажици прилог заедно со синџир, лесен за употреба.Спецификации : Материјал : ПластикаБоја : Портокалова, Сина, Црвена Роза, ЗеленДолжина на Четка : прибл...

100pairs/многу Најдобар Квалитет Eyelash Продолжување Око Подлога од Хартија Закрпи Под Подлога Совети Налепница Обвива Eyelash Продолжување Шминка Алатка

1054.08 -38 % DEN 654.00

100% Сосема Нов и Висок КвалитетМоже Да Се Користи За : Eyelash Продолжување Апликација, Facials, Eyelash PermingEyelash продолжување добавувачи за професионални lash техничариПогоден за шминка салон, козметика студио, шминкерот.Погоден за професионална употреба и лична употребаНајдобар Квалитет Око Печ, мазна површина, lintКолаген Антинавремено Гел за Око Печ, Lintбесплатно, за eyelash проширување,Оваа lint слободни гел за Око Влошки кој е идеален тип за professionalist користење за време на eyelash продолжувањеТоа е совршен тип кои ги покриваат сите под трепките кои го прават вашиот работи побрзо и почисто.Име : Очите ПодлогаПакет Боја : СинаБои : Бел ФилмМатеријал : ГридОблик : Лево И ПравоКоличина : 100pairs Eyelash Подлога100% Задоволство ГаранцијаКако нашите ценети купувачи, ако сте задоволни со производот, ние сме несреќни...

Eyelash чистење со четка Eyelash Екстензии Алатки Шминка Четка за Чистење Перење Четка Eyelash Lash Екстензии Applicators LipBrush

DEN 64.80

Eyelash чистење со четка Eyelash Екстензии Алатки Шминка Четка за Чистење Перење Четка Eyelash Lash Екстензии Applicators Lip BrushEyelash чистење со четка За Eyelash ЕкстензииЛесно и длабоко чистење eyelash ,мека и добар квалитет...

Професионални Лажни Eyelash лепак ДУО анти-чувствителни противалергиски ДУО Eyelash лепак трговија на големо

52.32 -10 % DEN 47.00

Ние не квалитет проверка пред испраќање на предмети Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по добивањето тоа.Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 2 работни дена...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.