• Ново
BTT-87 ro Нови Лажни Око Трепките Продолжување Лепак за Полнење Постави Индивидуални Трепките Салон Случај Шминка Алатки За Жените Бесплатен Превозот

BTT-87 ro Нови Лажни Око Трепките Продолжување Лепак за Полнење Постави Индивидуални Трепките Салон Случај Шминка Алатки За Жените Бесплатен Превозот

Оценка на клиентот:
DEN 3600.00

Износ
Залиха


започнете
крајот
Состојба : Нова
Кутија Големина(Dxšxv) : app 22.9 X18.8 X9 CM
Тежина : Околу 1.252 kg
Пакетот вклучува :
1 Х 8мм лажни индивидуални lash кутија сет
1 x 10мм лажни индивидуални lash кутија сет
1 x 12mm лажни индивидуални lash кутија сет
2 Х 8мм лажни куп на lash
2 X 10мм лажни куп на lash
2x 12mm лажни куп на lash
1 x мирис eyelash debonder (10ml)
1 x свила заболување елемент eyelash лепак(15ml)
1 x Кореја новата генерација eyelash почиста (15ml)
1 x воздушна пумпа (за сушење)
1 x ножици
1 x четка
2 x помош на пинцета (еден директно еден криви)
1 x eyelash curler со малку чешел
1 x белата око налепници
1 x парче од огледало
1 x акрилик eyelash јадење
1 x упатство
1 x сребрена случај
Answer : ___________________________ Note :
1 : Вклучува лажни трепки на различни должина
2 : Не треба празнење шминка секој ден, исто така, нема да падне
3 : Немаат непријатно чувство носи лажни eyelash
4 : besmear маскара крем
5 : им Помага да се создаде долготрајни трепките, и не боли твоите очи и трепки
6 : Со компактен диск, детално користејќи метод е докажано
7 : За професионално студио употреба или домашна употреба
Забелешки :
1.Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.
2.Ве молиме овозможи мало отстапување за мерни податоци.

Карактеристики

Тип На Објект:
Шминка Алатка За Полнење

Производи во категоријата

Lint Слободни Под Око Закрпи Влошки Ленти За Lash Eyelash Продолжување

36000.00 -30 % DEN 25200.00

Опис : 2000 Парови Lint Слободни Под Око Закрпи Влошки За Lash Eyelash ПродолжувањеПоевтина алтернатива на стандардни гел за око закрпи.Се применуваат мала количина на Вазелин или око крем за прв најдобар резултат.Lint слободни многу тенки око закрпи првенствено се користи за да се покрие под трепките време eyelashекстензии...

Hot10ml Лажни Eyelash Лепак Смена Течни Debonder Шминка За Eyelash Продолжување На Лепак

109.44 -15 % DEN 93.00

Hot10ml Лажни Eyelash Лепак Смена Течни Debonder Шминка За Eyelash Продолжување На ЛепакКако што знаеме ,Ова е ниска цена промотивни производи, па ние избравме обичните испорака, без следење на информации...

1Pcs Нови Мини Веѓа Режа Средување Алатка Нокти Поставите Челик Помине Сечење на Косата Машина Eyelash Смена

47.04 -4 % DEN 45.00

Да се избегне оштетување на кожата! На екстремна прецизност и заоблени безбедносни совети на нашата лична нега ножици заштити дури и најпознатите нежни области од случајно тупаници и сечење...

15pcs Розова Шминка Четки Поставите Pincel Maquiagem Прав Око Кабуки Четка Заврши Комплет Козметички производи за Убавина Алатки со Кожа Случај

479.52 -38 % DEN 297.00

Комбинација На Продажба!! Повеќе Попуст!! Оваа недела најпопуларните производи!! = + УСД 13 + Карактеристики : Четка Материјал : Синтетички Влакна, Најлон Коса Рачка Материјал : Дрво Должина : 14.5~17.3 cm Боја : Розова, Brwon Количина : 15 PCS Тип : Множества & Колекции Употреба : Козметички четки Сè што ви треба да се создаде беспрекорна изгледа дома, и далеку Пикселсовршен ефект дури и во тешките светлина Лице : Дефинирани се Амортизира : се Применува и се вклопуваат фондацијата Прав : се Применува во прав Luxe Лице Боја : Обликот и формата со прав Лице Крива : се Применува фондацијата Luxe Чиста Образ : Обликот и формата Luxe Фан : Се применуваат highlighter и избрише падне Concealer Баферот : се Применува и се вклопуваат Concealer и Пенкалата Очи : Smudger : Тивко се применуваат и се вклопуваат сенки по lash линија Luxe Мека Definer : Тивко се вклопуваат и мазна сенки Luxe Браздата : Мешавина транзиции на seemless заврши Luxe Молив : Сенка и се вклопуваат во браздата Luxe Smoky Shader : се Применува и се вклопуваат сенки за smoky заврши на самото Место Лагер : да се Создаде деликатна eyeliner потези Крило Лагер : се Применува eyeliner со совршен потчукнете Веѓата Линија : се Применува веѓа производи за совршено ги обликува веѓите Пакет Се Вклучени : 1*15pcs Шминка Четки Сет1 * Бесплатен Дар (Само 15pcs направи четки сет со торба има дарот!!)Answer : ___________________________ Note : 1...

Висок Квалитет 3 Коцки 0.07 C навивам mink индивидуални црна лажни eyelash продолжување фах lash 12mm 10мм 8мм C-Lash lash око

564.96 -5 % DEN 537.00

Карактеристики : Brand New & Висок квалитет Должина 12mm / 10мм / 8мм да изберете од CLash, 0.07 мм дијаметар на Секоја лента содржи 12 линии мала тежина и природните на очите Може да се користи на дневна основа, или професионална шминка Едноставен за користење и удобно да се повлечеме За стручно, шминка салон, козметика училиште / факултет, шминкерот и личните / домашна употреба, итн Без лепак вклучени2014 ЖЕШКА Мода 10 Пара Шминка Дебели Природни Долго Пурпурна Лажни Трепки Меки Лажни Око Lash Убавина Алатка F4 трговија на Големо многупарчиња / многу2014 ЖЕШКА Мода 10 Пара Шминка Дебели Крилести Пурпурна Лажни Трепки Меки Лажни Око Lash Убавина Алатка F5 трговија на Големо многупарчиња / многу2014 ТОПЛА Неверојатни 10 Пара Шминка Дебел Долг Пурпурна Лажни Трепки Меки Лажни Око Lash Убавина Алатка F27 трговија на Големо многупарчиња / многу2014 ЖЕШКА Мода 10 Пара Шминка Дебел Долг Пурпурна Лажни Трепки Меки Лажни Око Lash Убавина Алатка F33 трговија на Големо многупарчиња / многу2014 ТОПЛА 3 коцки 135 Природни Долга Црна Индивидуални Лажни Трепки Очите Lash Продолжување Комплет 12mm 10мм 8мм парче2014 ТОПЛА 3 Коцки 102 ДLash Навивам Природни Црна Индивидуални Лажни Трепки Продолжетоци 12mm 10мм 8мм парчеБесплатен Превозот 3 коцки 102 D Lash Природни Долга Црна Индивидуални Лажни Трепки Очите Lash Продолжување Комплет 12mm 10мм 8мм парчеТопла Продажба 8 пара Рачно Изработени shimmery долго лажни трепки лажни око lash со сјајот кристал Убавина Шминка Алатки N616 парче

Eyelash Продолжување Под Око Влошки: Lint Слободни (налепници, лента)

3744.00 -30 % DEN 2621.00

Купи со доверба, погледнете некои од моите повратни информации подолу Овие влошки се со висок квалитет и јас се продаваат и се користи 1000 е со Висок Квалитет Lint Слободни Гел Влошки Под Око x 200 ПаровиEyelash Нијансирање / Продолжување Lint Слободни Под Око ЗакрпиОвој оглас е за 200 поединечно запечатени кесички, секој содржи 2 под око Lint Слободни Гел закрпи да се користи за покривање на долниот трепките време eyelash продолжување на третман како што е прикажано подолу.На влошки се обликувани специјално за да ги собере сите око форми и се понежниот начинот на покривање на долниот трепките, додека нудењето на ладење, освежувачки и хидратантен третман.Овие дамки се убаво и вулгарен, тие не ooze гел, pucker или навремено нагоре.Поддршка на овие влошки исто така го спречува eyelash екстензии држејќи се за време на нивната примена.Предмети ќе бидат despatched од 1 класа пост рок од 24 часа на плаќањеАко ви е потребна различни количина на закрпи ве молиме да видам други огласи

2 парчиња/Многу Професионални и Квалитетни Криви+ Директно Пинцети од Нерѓосувачки Челик, Лажни Трепки Продолжетоци Шминка Алатки Злато Tweezer

DEN 143.52

Производство Спецификација : Криви Tweezer : 120mm Директно Tweezer : 135mm Функција : АнтиСтатички Пакување Листа : 2 парчиња(1*криви tweezer+1*Директно tweezer) Плаќање : 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

15Pairs Транспарентен Трепките Лажни Трепки Шминка на Очите Трепките Продолжување Природни Лажни Трепки Козметички Трепките Продолжување Алатки

232.32 -30 % DEN 163.00

15 Pairs Транспарентен Трепките Лажни Трепки Шминка на Очите Трепките Продолжување Природни Лажни Трепки Козметички Трепките Продолжување АлаткиКарактеристики : Фасцинантен трепките и погоден за лица и домVolumizing и задебелување на вашите трепки да ги направи да изгледаат повеќе кадрава...

Професионални Руменило Во Прав Четки Големи Се Зголеми Злато Шминка Четки Фондацијата Сочинуваат Козметика Алатки

129.12 -14 % DEN 111.00

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме да го додадете во вашите "Продавница Листа".Ви благодарам многу!!! ^^ Функција : Рачка Материјал : Метал Четка Материјал : Синтетички Влакна Погодна за двете професионална употреба и за домашна употреба Лесен за употреба и удобен за носење Лесно да се држиме прав, природна боја, рендерирање униформа Не бледнее и без коса намалувањето четки се зголеми и да ги презентираат вашиот живот вкус Тоа е пренослив и лесен за употреба и носат се Користи за лицето да се применуваат,се вклопуваат или контура повеќе медиуми Пакет се Вклучени : 1 x Четка НЕМА Мало Поле...

3 Пара Трепките Крилести Лажни Трепките Природни Долго Cilios Mink Лажни Eyelash Сочинуваат Убавина Faux Mink Трепките Maquiagens Алатки

173.76 -49 % DEN 89.00

материјал : 100% Човековите боја на Коса : црна количина : 3 пара / set инфаркт : Пластични Памук Труп пердув : мека,удобно,обновливи тип : Природни долго, неуредна крст, крилести, партија,дневни Пакет вклучуваат : 3 пара на трепките ве Молиме имајте во предвид : 100% рачно изработени, секоја серија ќе биде разликата, вклучуваат форма, должина, виткање, дебелина и др.

Бесплатен Превозот 1 шише 1-2s суво време Најмоќните Најбрз Кореја Небото Лепак S+ за Eyelash Екстензии MSDS Лепило,5ml Црна Капа

489.60 -10 % DEN 441.00

Супер Тип НЕБОТО Лепак(S+ Лепак) * Супер лепило (црна ) * На лице кое не е чувствителен на кожата,се препорачува да се користи...

1Pc Шарени Контура Фондацијата Четка Шминка Алатки Крем Шминка Четки Лабава во Прав со Четка Мултифункционален Четки

211.20 -15 % DEN 180.00

Карактеристики : Ергономски дизајниран, лесен за употреба Softney четка ви даде неверојатна пријатно чувство при допир со ноктите или за лицето за нега на Најлон е мека волна и кожапријателски, може да се обидете тоа на твоето лице и дланки...

100pairs/многу Најдобар Квалитет Eyelash Продолжување Око Подлога од Хартија Закрпи Под Подлога Совети Налепница Обвива Eyelash Продолжување Шминка Алатка

1054.08 -38 % DEN 654.00

100% Сосема Нов и Висок КвалитетМоже Да Се Користи За : Eyelash Продолжување Апликација, Facials, Eyelash PermingEyelash продолжување добавувачи за професионални lash техничариПогоден за шминка салон, козметика студио, шминкерот.Погоден за професионална употреба и лична употребаНајдобар Квалитет Око Печ, мазна површина, lintКолаген Антинавремено Гел за Око Печ, Lintбесплатно, за eyelash проширување,Оваа lint слободни гел за Око Влошки кој е идеален тип за professionalist користење за време на eyelash продолжувањеТоа е совршен тип кои ги покриваат сите под трепките кои го прават вашиот работи побрзо и почисто.Име : Очите ПодлогаПакет Боја : СинаБои : Бел ФилмМатеријал : ГридОблик : Лево И ПравоКоличина : 100pairs Eyelash Подлога100% Задоволство ГаранцијаКако нашите ценети купувачи, ако сте задоволни со производот, ние сме несреќни...

3 Пара Лажни Mink Трепките рачно изработени 3D Faux Mink Трепките Полна Лента Трепките Обновливи Лажни Трепки Cilios Posticos Maquiagens

173.76 -49 % DEN 89.00

материјал : 100% Човековите боја на Коса : црна количина : 3 пара / set инфаркт : Пластични Памук Труп пердув : мека,удобно,обновливи тип : Природни долго, неуредна крст, крилести, партија,дневни Пакет вклучуваат : 3 пара на трепките ве Молиме имајте во предвид : 100% рачно изработени, секоја серија ќе биде разликата, вклучуваат форма, должина, виткање, дебелина и др.

Професионални Лажни Eyelash лепак ДУО анти-чувствителни противалергиски ДУО Eyelash лепак трговија на големо

52.32 -10 % DEN 47.00

Ние не квалитет проверка пред испраќање на предмети Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по добивањето тоа.Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 2 работни дена...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.