• Ново
Bling Кристал Начичкана Кожа Куче Миленичиња Јака Подигнат Поводник 3pcs Поставите Одење Медиум Големи Кучиња Pitbull Боксер Розова Црна M L XL

Bling Кристал Начичкана Кожа Куче Миленичиња Јака Подигнат Поводник 3pcs Поставите Одење Медиум Големи Кучиња Pitbull Боксер Розова Црна M L XL

Оценка на клиентот:
DEN 1871.52

Износ
Залиха


Убава кожа куче темперамент и јака опфатени со пенливи faux дијамант rhinestones
Ова се подигнат е навистина прекрасно и е удобно доволно за вашето куче да се носат за долги периоди
Го подигнат по себе е направен од горниот слој од вистинска Кожа и долниот слој на СТП Кожа да се направи меки, дебели и тешки темперамент
Го подигнат е полн со тешки прилагодливи токи, и Г-Прстен за лесно да ги приложите вашето куче е доведе
Куче Подигнат Вратот големина од 45-60 CM(17.5"-23.5") Градите големина 65-85 CM(26-34")
Куче Јаки M : 43-50cm (17-20"), 5cm (2.0") широк L : 48-55cm (19-22"), 5cm (2.0") широк XL : 53-60cm ( 21~24"), 5cm (2.0") широк
Куче Поводник
Поводник Ширина : 2.5 cm, Синџир Дијаметар : 5mm, Поводник должина : 60cm
Ве молиме имајте во предвид : Пред цел, бидете сигурни дека вашето куче е погодна (што е многу важно).
Бесплатен превозот за повеќето земји. Ние брод на вас од страна на Кина Пост Воздух ако пакетот помалку од 2 кг. Ако вашиот купите повеќе од 2kg, ние автоматски ќе го избере експрес испорака ( DHL / ФЕДЕКС / UPS / EMS / Посебна линија ) за вас. Тоа ќе трае 5-10 работни денови. Ако не можете да го добиете вашиот предмет во 6 недели, ве молиме ги споделите со нас сега, ние ќе ги провери тоа за вас.
Откако ќе го потврдите вашиот производ, ве молиме да се земе еден момент за да ни остави позитивен фидбек. Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти Неутрални или Негативни Повратни информации, Ние ќе се обидеме потрудиме да работат на проблемот за вас.
Ние ќе ги провери секој објект пред пратката, за да се избегне враќа за неисправни или неточни. Па така по приемот на стоката, ве молиме проверете тоа лице во лице. Ако има било какви штети, ве молиме барањето за надомест на штета за курирска компанија веднаш, (Ние ќе ви помогнеме во барањето). Ако не сте задоволни со вашата нарачка, можете да разменувате на објектот. Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот. Ве молиме Имајте во предвид : Ние не покривање на сите предмети за штета по употреба или како резултат на оштетувања од вода. Треба да се враќа, се бара : да Контактирате со нас преку Alibaba.com's центарот Обезбеди што повеќе детали, како е можно за проблемот што го имаат Овластување да се вратите на објектот ќе се издаде Враќање на ставката за договореното замена или рефундирање на Сите врати превозот на трошоците се на одговорност на купувачот

Карактеристики

Големина:
M, L, XL
Тип:
Кучиња
Куче Подигнат Тип:
Основни Оглавник Harnesses
Тип:
Се поставува
Бренд Име:
ДОМАШНО МИЛЕНИЧЕ ИЗВЕДУВАЧ
Материјал:
кожа
Куче Поводник Тип:
Основни Leashes
Сезоната:
Сите Сезони
Јака Тип:
Основни Јаки
Шема:
Цврста
Функција:
кристал начичкана, bling
Тип:
Пет јака поводник се подигнат сет
Материјал:
кожа
Бои:
Црна/Црвена/Розова
Применливи за:
Медиум Големи кучиња mastiff боксер
Градите за:
26-24

Производи во категоријата

Нов стил кучиња мачка мода bowknot дијамант јака води одговараат на песот СТП кожа јаки peash кутре материјали милениче производи 5pcs S-L

2832.00 -5 % DEN 2690.00

Големина : S јака должина 21cm широк 1.2 см вратот 1724cm М јака должина 31cm широк 1.2 см вратот 2127.5 cm L јака должина 35cm широк 1.2 см вратот 2531.5 cm поводник : должина 120cm широк 1.2 смТоа е рачни мерења на локации, може да биде 23cm грешка...

(5 Парчиња/Многу)Милениче Се Подигнат Најлон Прилагодливи Безбедност Градите Вест Рефлексивни Куче Куче Подигнат Поводник Доведе

631.20 -8 % DEN 581.00

Име : (5 Парчиња / Многу)Милениче Се Подигнат Најлон Прилагодливи Безбедност Градите Вест Рефлексивни Куче Куче Подигнат Поводник ДоведеМатеријали : НајлонГолемина : S Градите : 3146cm Поводник : 1.0*120cm М Градите : 4161cm Поводник : 1.5*120cm Боја : Сина / Црвена / Зелена / Жолта / Црна / Розова / БраунТопло Тоа : 1,Азија димензии се помали од НАС / AU / велика БРИТАНИЈА големина обично .ве молиме бидете сигурни дека овие вистински мерења .и таму се 12cm грешка при мерење2,ако имате било какви прашања .ве молиме да ми кажете ни во времето ,ние поддршка на Големо премногу.

Висок Кожа Остар Црно Шила Средни Голема Куче Миленичиња Pitbull Јака и Исти Вистинска Кожа Leashes Доведе

DEN 335.52

Име : Висок Кожа Остар Црно Шила Средни Голема Куче Миленичиња Pitbull Јака и Исти Вистинска Кожа Leashes Доведе Боја : Бела / Црвена / Црна / Златниот / Розова Леопард / Кавер / Сива Големина : XS 5.0*51cm (1518inch / 3745cm) S 5.0*56cm ( 1720inch / 4250cm) М 5.0*61cm ( 1922inch / 4755cm) L 5.0*66cm ( 2124inch / 5260cm) Поводник Големина : Синџир Големина : 3.5 mm*30cm ; Се справи со големина : 2.5*25см; Пролетта Големина : 75смЗа Нас 1.10 Години Милениче производи искуство...

Висок Квалитет Чиста АЛБА ОДДЕЛЕНИЕ Органски Цејлон ЦИМЕТ Стапчиња најголемиот ДЕЛ 500grams

DEN 1344.00

Здрава Цимет Стапчиња Чист Органски Вистински Цејлон Ниска Кумарин Не Cassia 500gЧист Органски Вистински Цејлон Цимет Стапчиња Ниска Кумарин Не CassiaКога португалски трговци слета во Цејлон (Шри Ланка), тие преструктуира традиционалното производство и управување со цимет страна на Sinhalese...

4pcs се Залагаме За Машина за Перење Шок Влошки Анти-Вибрации Подлога За Машината за Перење Не се лизга Душеци Фрижидер Мултифункционални

DEN 46.56

4pcs се Залагаме За Машина за Перење Шок Влошки АнтиВибрации Подлога За Машината за Перење Не се лизга Душеци Фрижидер МултифункционалниГолемина на : 7.7*7.7*0.7 CMПакет : 4 Pcs

(10 Парчиња/Многу)1.0 cm 1.5 cm домашно Милениче се Подигнат Мека Најлон Точка Стил Куче Градите Рака Појасот Куче Куче Подигнат Поводник Доведе

1224.00 -8 % DEN 1126.00

Име : (10 Парчиња / Многу)1.0 cm 1.5 cm домашно Милениче се Подигнат Мека Најлон Точка Стил Куче Градите Рака Појасот Куче Куче Подигнат Поводник ДоведеМатеријали : НајлонГолемина : S Градите : 3146cm Поводник : 1.0*120cm М Градите : 4161cm Поводник : 1.5*120cm Боја : Сина / Црвена / Зелена / Жолта / Розова / Браун Топло Тоа : 1,Азија димензии се помали од НАС / AU / велика БРИТАНИЈА големина обично .ве молиме бидете сигурни дека овие вистински мерења .и таму се 12cm грешка при мерење2,ако имате било какви прашања .ве молиме да ми кажете ни во времето ,ние поддршка на Големо премногу.

9PCS/Set Нега на Кожата Поставите Сочинуваат Комбинација Белење Крем Навлажнувачки Суштината Лосион Тонер за Чистење Лице Поставите Зацврстување Крем

2730.24 -25 % DEN 2048.00

9 PCS / Set Нега на Кожата Поставите Сочинуваат комбинација Белење Крем Навлажнувачки Суштината Лосион Тонер за Чистење Лице Поставите Зацврстување Крем

Висок Квалитет Chiffon Самовила Костим Жените Hanfu Облека Кинески Танг Династијата Кралската Принцеза Заводлива Жена Перформанси Костим

6566.40 -6 % DEN 6172.00

Висок Квалитет Chiffon Самовила Костим Жените Hanfu Облека Кинески Танг Династијата Кралската Принцеза Заводлива Жена Перформанси Костим ЗАБЕЛЕШКА : ^ .^ Добар Квалитет и Материјали Само Ние не се продаваат евтино ѓубре Производи..Кога ќе го поставите цел,Pls забелешка вашата висина, тежина биста и половината големина 1....

Таи чи облека на жените таи чи облека таи чи униформа кунг фу облека кунг фу облека wushu облека брус ли облека CC161

3312.00 -40 % DEN 1987.00

големина ( СМ ) Биста должина на Ракав панталони долго Половината XS 106 68 72 100 100 S 112 73 79 104 104 M 120 76 83 106 106 L 124 80 85 109 109 XL 128 83 89 113 113 2 XL 134 87 92 116 116 3 XL 140 90 94 119 119

Таи чи униформа на таи чи облека на жените таи чи облека кунг фу облека кунг фу unifor традиционален кинески облека CC159

6144.00 -40 % DEN 3686.00

големина ( СМ ) Биста должина на Ракав панталони долго Колковите XS 110 76 71 104 118 S 114 78 73 118 106 M 118 80 75 108 122 L 122 82 77 110 122 XL 128 84 79 112 126 2 XL 134 86 81 114 126

Децата Кинески Традиционален Костум Античките Девојка Училиште Униформа Блуза + Здолниште Деца Група Танцување Костим Cosply 16

1727.52 -41 % DEN 1019.00

Висок Квалитет На Децата Кинески Традиционален Костум Античките Девојка Училиште Униформа Блуза + Здолниште Деца Група Танцување Костим Cosply 16На облека вклучуваат блуза + здолниште

Шангај Приказна Кинеската Традиционална Облека таи чи Унисекс облека униформа мажите кинески kungfu облека За Неколку 6 Стил

2352.00 -34 % DEN 1552.00

Материјал : Сатен Големина : M,L,XL,XXL,3 XL Боја : Исто како Слика Пакет се Вклучени : Set*1(Кошула*1, Панталони*1) ,без фанови ЗАБЕЛЕШКА : Големина : Може да постои 13cm грешка на мерење бидејќи на прирачник за мерење, ве молиме за разбирање...

Полно Лице-лифт маски,Здравствена Заштита Тенка Лицето Маска за Слабеење Лицето Тенка Masseter Двојно Брадата Убавина Лице Кревање Завој Појас

1435.20 -43 % DEN 818.00

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитетЕластична, дише и удобноЛесно да се носат со велкроМоже да се промовира циркулацијата на крвта и ги заостри Вратот, образ и брадатаЕластична се соочуваат со тенок маска ќе го направи вашето лице поубави и здравје.Совршен за кревање и слабеење на целото лицеСпецификации : Материјал : Увезени високо еластична dupont lycraПрепорачуваме Употреба : * Пролет или лето, топло дена 1 час дневно, а на есен зимските студени денови околу 3 часа на ден* Не одговара за : децата, бремените жени, лица со болести на срцето, на лица со болест на кожата .* Не носете маска во текот на раната* Не се препорачува за луѓе кои не е лесно да се добие кожата и алергии .* Престане да го користи кога ќе се чувствуваат непријатно.Миење И Одржување На : *Рачен перење во неутрална вода под 30 Centigrade*Природно сува, без изложување на силна сонцеПакетот Вклучува : 1*Соочуваат Со Тенок Маска

Sploshes Капки на Лицето Крем Speckles Пеги отстрани Лесна Вода Брадавици се Отстрани Молови Отстранување Бесплатен Превозот

DEN 1382.40

Како се прави оваа работа ?Ве молиме Следете ги Чекорите : Sploshes Капки на Лицето Крем Speckles Пеги отстрани Лесна Вода Брадавици се Отстрани Молови Отстранување Бесплатен Превозот Работи на : Speckles Пеги, брадавици,кртови.Главни состојки : Природни овошни киселини, radix arnebiae seu lithospermi, нане мраз, растителна клетка поправка фактор, оцетна киселина, природни антивирусно фактор, centella asiatica екстракт, ленено масло, киселина, витамин Ц и други природни состојкиНачин на употреба : Кога ќе ја прими стоката, во внатрешноста на златна кутија е медицина.Постојат три шишиња, speckle пеги молови лесна вода е најмалиот шише(БР.1), во средината е поправка решение вода (БР.2 )користат само еднаш по 5 минути кога ќе се применува на лесна вода).И најголемите шише(БР.3) е поправка крем(користите во следниот ден кога ќе се применува на поправка решение вода).Тоа е многу важно како ќе се прави со нив.Вие треба да ги задржи лицето сува, а потоа го преземе остри toothpick или остар алатки (бидете сигурни дека немаат вода), на speckle пеги каде што прободе надолу.Потоа користете toothpick да се натопи сируп, се применуваат лесна вода во speckle пеги молови(да не надминува нормална кожа), додека навлезе во корените...

MUTTCO промет на мало со лекови од домашна пријатни куче јака СИВА БОХЕМСКИ uique фолк стилот куче јаки и leashes поставите 5 големини UDC051

427.20 -19 % DEN 346.00

MUTTCO промет на мало со лекови од домашна пријатни куче јака СИВА БОХЕМСКИ uique фолк стилот куче јаки и leashes поставите 5 големини UDC051Опис Прилагодливи кожа вратот гердан...

Супер Големи Leashes Сет За Куче Миленичиња Големи Куче 2 Бои Да се Избере Плетенка Поводник Mascotas Производи XS/S/M Мачка Подигнат Сет

479.52 -14 % DEN 412.00

Нови Супер Висок Квалитет Leashes За Кучиња Голема Пет Големи Кучиња 2 Боја за Да Изберете Плетенка Поводник Mascotas Производи Големина : XS : Поводник ширина*length1.3*120cm Јака 2030cm Подигнат ширина*length1.3*(2040)cm S : Поводник ширина*length1.5*120cm Јака 2540cm Подигнат ширина*length1.5*(3550)cm M : Поводник ширина*length2.0*120cm Јака 3555cm Подигнат ширина*должина 2.0*(4065)cm Материјали : НајлонВе молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за било каков проблем или мали трговија на големо!Ние ги прифаќа следниве начини на плаќање : 1...

Didog Рефлексивни Најлон Куче Подигнат Со Поводник Постави Мрежа Прилагодливи Милениче Harnesses Вест И Одење Поводник Сет За Мали И Големи Кучиња

DEN 575.52

Име : Најлон Куче Темперамент И Поводник Поставите Боја : Црна / Зелена / Роуз / Сино Функција : Трајни и силни најлон материјал, светло и удобно да се носат...

2017Кинески Античкиот Костим Фустан Cosplay Костим Кинеската Традиционална Носија Античките Танг Династијата Hanfu Жените Hanfu Фустан

1769.28 -30 % DEN 1238.00

2017new Кинески Античкиот Костим Фустан Cosplay Костим Кинеската Традиционална Носија Античките Танг Династијата Hanfu Жените Hanfu Фустан

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.