• Ново
1pcs Шест Дупки Плоштади Облик (xj233) Силикони рачно изработени Сапун/Торта Мувла Занаети DIY Мувла

1pcs Шест Дупки Плоштади Облик (xj233) Силикони рачно изработени Сапун/Торта Мувла Занаети DIY Мувла

Оценка на клиентот:
DEN 402.24
DEN 342.00 -15 %

Износ
Залиха

Опис :
* Силиконски Калапи Боја : по случаен избор
* Еден заврши сапун тежина : 90g (приближно)
* Силиконски калап големина на : 26*15.8*2.5 СМ (приближно)
* Еден сапун големина на : 7*6*2.5 СМ (приближно)
* Материјал : висок квалитет на храна одделение Силиконски
* 100% сосема нов и во добра состојба
* Тоа ќе се одржи форма за години.Чувајте го подалеку од оган и нож
* Лесен за употреба и чиста.
* Лесно да се добие, мирис и вкус далеку
* Обновливи, не-стап
* packgae внатрешноста : 1pcs
определба : *Врвен квалитет ; *Конкурентна цена ; *Брза испорака; *Капка во Комбинација цел превозот на располагање; *Најдобри и Навремена Услуга; *100% Задоволство ;
1.Можете да трговија на големо нив за препродажба, јас може да превозот надвор од нив за да ги именува адреса.
2.За било какви прашања, ве молиме да се Чувствуваат Слободни да ме контактирате за Навремено, јас ќе одговори во рок од 12 часа.
3.Имав неколку трговци, тие се продаде производ на e Bay, и обезбедуваат од нас, јас сум среќен да го направите мојот најдобар за вас најдобар квалитет и најдобра порции.
4.Dropshipping и комбинираат превозот се двете достапни. Оставете ги вашите детални побарувачка во коментари кога ќе нарачки.
превозот :
1.Ние ги користиме EMS и Кина Пост Воздухопловната за испорака. Ние ќе ви обезбедиме со следење на броеви immiately на пратката.
Можете да се меша сите предмети слободно да го стави на ред.
За поголема цел,ве молиме допир ни слободни,ние може да ви даде најдобри попуст за цената и превозот бесплатно ако можеме. 2.Сите предмети што доаѓаат од Не Пушат Продавница и посебна нега. 3.Тежина ако повеќе од 2kg, само може да се испраќаат од страна на ЕМС.

Карактеристики

Бренд Име:
Longzang
Тема:
Општа Намена
Број На Модел На:
xj233
Материјал:
Силикони
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Силиконски калап големина на:
26*15.8*2.5 СМ(приближно)
Еден Заврши Сапун тежина:
80g(приближно)
is_customized:
Yes

Производи во категоријата

Ангел Силиконски калап Сапун свеќа мувла DIY рачно изработени Занаетчиски 3d сапун калапи S053

239.52 -5 % DEN 228.00

Ставка ОписМатеријал : СиликонЗаврши Сапун Тежина : 160 gГолемина на : 8.0*8.1*3.9 cmМоже да се направи Сапун Свеќа и други работи што како страна на мувлаОбјектот боја автоматски ќе испратиH igh квалитет и тоа е лесно за употреба и чистењеТоа е Мека и лесна за употребаРејтинг на температура : 40 centigrade на+210 centigradeдруги

Љубов Птици Силиконски калап Сапун DIY Carft 3d сапун калапи S048

239.52 -5 % DEN 228.00

Ставка ОписМатеријал : СиликонЗаврши Сапун Тежина : 110 gГолемина на : 7.6*6.0*3.0 cmМоже да се направи Сапун Свеќа и други работи што како страна на мувлаОбјектот боја автоматски ќе испратиH igh квалитет и тоа е лесно за употреба и чистењеТоа е Мека и лесна за употребаРејтинг на температура : 40 centigrade на+210 centigradeдруги

Нов Производ!!1pcs Четири Стил Пет Petal Цвет (zx225) Храна Одделение Силиконски рачно изработени Сапун Мувла Занаети DIY Мувла

1128.00 -25 % DEN 846.00

Опис : * Завршен Сапун Тежина : 60g / еез (приближно) * F inished Сапун Големина : (L*W *H) 5.2x5.2x2.5 cm (прибл) * Силиконски Калапи Боја : по случаен избор * Материјал : висок квалитет со Силиконска * 100% сосема нов и во добра состојба * Тоа ќе се одржи форма за години.Чувајте го подалеку од оган, гас рерна и нож * Лесен за употреба и чиста...

трговија на големо!!!1pcs 6.0x6.0x3.0cm се Зголеми (zx39) Силикони рачно изработени Сапун Мувла Занаети DIY Мувла

767.04 -25 % DEN 576.00

Опис : * Завршен Сапун Тежина : 95 g(приближно) * F inished Сапун Големина : (L*W *H)6.0x6.0x3.0cm (приближно) * Силиконски Калапи Боја : по случаен избор * Материјал : висок квалитет на храна одделение Силиконски * 100% сосема нов и во добра состојба * Тоа ќе се одржи форма за години.Чувајте го подалеку од оган, гас рерна и нож * Лесен за употреба и чиста...

трговија на големо!!1pcs Шест-агол Цвет (zx90) Силикони рачно изработени Сапун Мувла Занаети DIY Мувла

767.04 -25 % DEN 576.00

Опис : * Завршен Сапун Тежина : 80 g(приближно) * F inished Сапун Големина : ( L*W*H)8.0x8.0x2.8cm (приближно) * Силиконски Калапи Боја : по случаен избор * Материјал : висок квалитет со Силиконска * 100% сосема нов и во добра состојба * Тоа ќе се одржи форма за години.Чувајте го подалеку од оган, гас рерна и нож * Лесен за употреба и чиста...

3D Смола Уметнички Занает Резба Алатка DIY Гипс Конкретни Занает Одлуки Мувла рака сапун силиконски калап

632.16 -15 % DEN 537.00

3 D Смола Уметнички Занает Резба Алатка DIY Гипс Конкретни Занает Одлуки Мувла рака сапун силиконски калапкалап за големина 5.5*5*7.1 cmод стави големина за 4*3.7*6.3 cmве молиме проверете мувла големина внимателно, оваа мувла е мал

DIY Свеќа Мувла рачно изработени Бања сапун Калапи Торта Декорирање Занает Сапун Силиконски калап

612.96 -15 % DEN 521.00

боја случајно превозотDIY Свеќа Мувла рачно изработени Бања сапун Калапи Торта Декорирање Занает Сапун Силиконски калапмувла надвор стави големина за 6.8 * 6.8, од стави тежина за 140g торба торба

Розата На Љубовта Силиконски калап Сапун DIY Carft 3d сапун калапи S044

191.52 -5 % DEN 182.00

Ставка ОписМатеријал : СиликонЗаврши Сапун Тежина : 50 gГолемина на : 5.3*5.3*3.5 cmМоже да се направи Сапун Свеќа и други работи што како страна на мувлаОбјектот боја автоматски ќе испратиH igh квалитет и тоа е лесно за употреба и чистењеТоа е Мека и лесна за употребаРејтинг на температура : 40 centigrade на+210 centigradeдруги

Татко Божиќ Дедо Мраз Силиконски калап Сапун рачно изработени силикони 3d мувла DIY Занает калапи S091

239.52 -5 % DEN 228.00

Ставка ОписМатеријал : СиликонЗаврши Сапун Тежина : 80 gГолемина на : 4.1*3.5*6.0 cmМоже да се направи Сапун Свеќа и други работи што како страна на мувлаОбјектот боја автоматски ќе испратиH igh квалитет и тоа е лесно за употреба и чистењеТоа е Мека и лесна за употребаРејтинг на температура : 40 centigrade на+210 centigradeпревозот

Нов Производ!!1pcs Шест Petal Цвет (zx138) Силикони рачно изработени Сапун Мувла Занаети DIY Мувла

767.52 -25 % DEN 576.00

Опис : * Завршен Сапун Тежина : 150g (приближно) * F inished Сапун Големина : (L*W *H) 6 .6x6.6x3.3cm (приближно) * Силиконски Калапи Боја : по случаен избор * Материјал : висок квалитет со Силиконска * 100% сосема нов и во добра состојба * Тоа ќе се одржи форма за години.Чувајте го подалеку од оган, гас рерна и нож * Лесен за употреба и чиста...

трговија на големо!!1pcs Шест-агол Антена (zx91) Силикони рачно изработени Сапун Мувла Занаети DIY Мувла

767.04 -25 % DEN 576.00

Опис : * Завршен Сапун Тежина : 70 g(приближно) * F inished Сапун Големина : ( L*W*H)8.0x8.0x2.7cm (приближно) * Силиконски Калапи Боја : по случаен избор * Материјал : висок квалитет со Силиконска * 100% сосема нов и во добра состојба * Тоа ќе се одржи форма за години.Чувајте го подалеку од оган, гас рерна и нож * Лесен за употреба и чиста...

Црвено-Крунисан Кран Силиконски калап Сапун DIY Carft сапун калапи S041

239.52 -5 % DEN 228.00

Ставка ОписМатеријал : СиликонЗаврши Сапун Тежина : 100 gГолемина на : 7.1*7.1*2 cmМоже да се направи Сапун Свеќа и други работи што како страна на мувлаОбјектот боја автоматски ќе испратиH igh квалитет и тоа е лесно за употреба и чистењеТоа е Мека и лесна за употребаРејтинг на температура : 40 centigrade на+210 centigradeдруги

Цветот Детето Lunlun Силиконски калап Сапун рачно изработени силикони 3d мувла DIY Занает калапи S085

239.52 -5 % DEN 228.00

Ставка ОписМатеријал : СиликонЗаврши Сапун Тежина : 100 gГолемина на : 6.2*8.4*2.7 cmМоже да се направи Сапун Свеќа и други работи што како страна на мувлаОбјектот боја автоматски ќе испратиH igh квалитет и тоа е лесно за употреба и чистењеТоа е Мека и лесна за употребаРејтинг на температура : 40 centigrade на+210 centigradeпревозот

Sandbeach Силиконски калап Сапун рачно изработени силикони 3d мувла DIY Занает калапи S100

239.52 -5 % DEN 228.00

Ставка ОписМатеријал : СиликонЗаврши Сапун Тежина : 100 gГолемина на : 6.3*5.2*3.0 cmМоже да се направи Сапун Свеќа и други работи што како страна на мувлаОбјектот боја автоматски ќе испратиH igh квалитет и тоа е лесно за употреба и чистењеТоа е Мека и лесна за употребаРејтинг на температура : 40 centigrade на+210 centigradeпревозот

Нов Производ!!1pcs Сончоглед (zx136) Силикони рачно изработени Сапун Мувла Занаети DIY Мувла

767.52 -25 % DEN 576.00

Опис : * Завршен Сапун Тежина : 150g (приближно) * F inished Сапун Големина : (L*W *H) 7.4x7.4x3.6cm (приближно) * Силиконски Калапи Боја : по случаен избор * Материјал : висок квалитет со Силиконска * 100% сосема нов и во добра состојба * Тоа ќе се одржи форма за години.Чувајте го подалеку од оган, гас рерна и нож * Лесен за употреба и чиста...

Сончогледово Силиконски калап Сапун рачно изработени 3d силиконски калап DIY Занает калапи S074

191.52 -5 % DEN 182.00

Ставка ОписМатеријал : СиликонЗаврши Сапун Тежина : 80 gГолемина на : 4.9*6.3*2.6 cmМоже да се направи Сапун Свеќа и други работи што како страна на мувлаОбјектот боја автоматски ќе испратиH igh квалитет и тоа е лесно за употреба и чистењеТоа е Мека и лесна за употребаРејтинг на температура : 40 centigrade на+210 centigradeпревозот

Висок квалитет со Силиконска мувла тркалезна форма цвет шема свеќа мувла рачно изработени сапун Темјан смола глина занает mol DIY алатка

DEN 623.52

Опис : Тип на Производ : ap003 Материјал : висок квалитет со силиконска Мувла боја : случајни контрола на Квалитет : sgs.фду Мувла тежина (g) : прибл...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.