• Ново
Топла Продажба!Кул Led Светло До Трепка Меур Прстен Ритла Партија Трепкање На Мека Меки Сјај-Трговија На Големо

Топла Продажба!Кул Led Светло До Трепка Меур Прстен Ритла Партија Трепкање На Мека Меки Сјај-Трговија На Големо

Оценка на клиентот:
DEN 10032.00
DEN 8026.00 -20 %

Износ
Залиха

Кул Led Светло До Трепка Меур Прстен Ритла Партија Трепкање На Мека Меки Сјај
Продавачот Ветување
Посветеност На Квалитетот
Нашата цел е да се направи долго бизнис со вас. Ние гарантираме дека нашите производи ќе ги исполнуваат следниве општи стандарди за квалитет :
Точни Информации И Описи
Ние испорачува производи кои се карактеристики, функционалност и спецификации во согласност со описи и пакување.
Ние се стремиме да обезбеди упатства и јасни инструкции во пристоен англиски јазик.
Стандарди За Усогласеност
Ние сме внимателни да само продаваат производи кои се во согласност со општо овластување, безбедност и други стандарди.
Се враќа
Се надеваме дека нашите производи може да ги задоволи вас ,без разлика ,ние ги поддржуваме 1 недела се врати.
Кога ќе ја прими стоката, ако не сте целосно задоволни, ве молиме контактирајте не директно, ние ќе го најдете најдоброто решение за вас. Ние веруваме дека комуникацијата може да го реши секој проблем.
Превозот
1.Нарачките обично се испрати во 24-48 часа по добивањето на својата цел информации и потврди за плаќање .
2.Испорака обично трае помеѓу 4-7 дена за FEDEX ,DHL, 15-45 денови за пост превозот. но може да потрае и повеќе (во зависност од царинските и времето како што се Божиќ пошта одложувања и сл.).
3.Во зависност од телесната тежина и волумен и со цел да се избегне доцнење од царинската ревизии, производи може да биде splitted во повеќе од еден пакет. Затоа повеќе од еден следење на број ќе се обезбедува, по една за секој пакет.
ВИ ПОСАКУВАМ СРЕЌА!

Карактеристики

Повод:
Број На Модел На:
1
is_customized:
Yes
Број на Компјутери:
1pc
Сјај Потрошен Материјал Тип:
Сјај Прстен
Блескав Време:
8h
Тип:
Настан & Партија Материјали
Материјал:
Латекс
Возраст:
Големите Деца
Локација:
Yiwu Играчка

Производи во категоријата

10 Боја Нов Бренд 5.0 mm 1Meter Избор Флексибилни LED неонски светлина Electroluminescent жица DC-3V Настан Партија Материјали

275.52 -10 % DEN 248.00

метар метар5.0 mm 1 M Лимон Зелена ЕЛ Жица Цевка Јаже Батеријата Напојува Флексибилни Неонски Ладна Светлина Автомобил Партија Свадба Декорација Напојува Со СТРУЈА3 VСпецификација : 10 Осветлување Боја : Сина, Транспарентен Сина, Црвена, Розева, Виолетова, Жолта, Портокалова, Бела,Зелена, Лимон Зелена.Жица со Дијаметар : 5.0 mmЖица Должина : 1mПоддржано Од : 2 X AA Батерии (Не се Вклучени)Мулти Функција : Стабилен На, Трепка Брзо, Бавно Да Трепка, ИсклучувањеОбјектот Тежина : 61gФреквенција : 400 Hz~5000 HzЖивот Време : >12,000 ЧасаРаботна Температура : 30~ 80 СтепенПакет Вклучувајќи : 1 X 1 Метар ЕЛ Жица1 X 3 V Батеријата Случај & КонтролерКарактеристики : 1...

Прозрачна КТВ бар игра забава генерал играчки за возрасни игра Новина Светла Подарок за Настан & Партија Обезбедува бесплатен превозот 10pcs/Многу

1344.00 -10 % DEN 1210.00

Прозрачна КТВ бар игра забава генерал играчки за возрасни игра Новина Светла Подарок за партиски настан бесплатен превозот 10pcs / МногуТоа е малку повеќе прекрасна LED играчки во романтична атмосфера...

10pcs/многу Novetly LED Трепка Пиво се Пие Шолја За кујна,трпезариска & бар Акрилик Сјај светне Шарени Играчки led кока кола куп

1910.40 -23 % DEN 1471.00

Novetly Трепка Пиво се Пие Шолја За кујна,трпезариска & бар Акрилик Сјај светне Шарени Играчки led кока кола куп 10pcs / многуГолемина : 6.5x11x5.3 CM

ТЦ-76 Полна боја LED шарени светлина костими LED ballroom RGB прозрачна облека програмабилни LED наметка стомак танц жените фустани

90768.00 -10 % DEN 81691.00

Контролирање Начини на Располагање за Led & Оптички Влакна Костими : 1 SD картичка контролер со полна боја програмски ефекти од страна на компјутерски софтвер(може да се контролира одделни делови од софтверот) Секој контролер може да се контролира 2000 пиксели...

ТЦ-128 Полна боја LED шарени светлина костими партија ballroom танцува прозрачна облека програма дизајн LED наметка стомак танц фустани

63648.00 -10 % DEN 57283.00

Контролирање Начини на Располагање за Led & Оптички Влакна Костими : 1 SD картичка контролер со полна боја програмски ефекти од страна на компјутерски софтвер(може да се контролира одделни делови од софтверот) Секој контролер може да се контролира 2000 пиксели...

1PC Подводни LED светла со далечински управувач за стакло bongs нафта апаратури наргиле shisha водовод и риба резервоарот цвет вазна светилки

DEN 47.52

1 PC Подводни LED светла со далечински управувач за стакло bongs нафта апаратури наргиле shisha водовод и риба резервоарот цвет вазна светилкиКарактеристики На Производот : Мулти бои led светлоСо далечинска контролаПакет Се Вклучени : 1 x Мулти Боја Подводни LED Вазна светлина База1 x IRДалечински Контролер**вазни, candelabras, 3 AAA алкални батерии НЕ се вклучени **Производ Слики : Продавачот ПолитикаПосветеност На Квалитетот : Нашата цел е да се направи долго бизнис со вас...

ТЦ-90 LED шарени светлина жените костими партија здолниште носат ballroom танцува балет LED костими Полна боја програмабилни RGB фустани

59616.00 -10 % DEN 53654.00

Контролирање Начини на Располагање за Led & Оптички Влакна Костими : 1 SD картичка контролер со полна боја програмски ефекти од страна на компјутерски софтвер(може да се контролира одделни делови од софтверот) Секој контролер може да се контролира 2000 пиксели...

ТЦ-55 Пејач венчаница покаже крпа програмирање дизајн полн колор LED шарени жените костими партија RGB здолниште ballroom танцува

73152.00 -23 % DEN 56327.00

Контролирање Начини на Располагање за Led & Оптички Влакна Костими : 1 SD картичка контролер со полна боја програмски ефекти од страна на компјутерски софтвер(може да се контролира одделни делови од софтверот) Секој контролер може да се контролира 2000 пиксели...

Светлечки Коцки Парови Семејства, Деца Работа Играта Забава Генерал Божиќ Новина Светла за Настан & Партија Материјали 300pcs/Многу

19440.00 -10 % DEN 17496.00

Светлечки Коцки Парови Семејства, Деца Работа Играта Забава Генерал Божиќ Подарок Новина Светла бесплатен превозот 300pcs / МногуТоа е малку повеќе прекрасна LED играчки во романтична атмосфера...

Побрзаа топла продажба 3AAA батерија управувана далечински контролирани Led Светла за Наргиле Shisha NARGILE Оркестарот

DEN 432.00

Побрзаа топла продажба 3 AAA батерија управувана далечински контролирани Led Светла за Наргиле Shisha NARGILE ОркестаротОваа светлина е alos водоотпорен дизајн ....

24 Копчиња Далечински Контролер 16 Бои Avaliable Батерија RGBW LED Мебел Светлината Под Маса Осветлување за Дома&Свадба Оркестарот

1531.20 -8 % DEN 1409.00

24 Копчиња Далечински Контролер 16 Бои Avaliable Батерија RGBW LED Мебел Светлината Под Маса Осветлување за Дома&Свадба ОркестаротKITOSUN НОВИ Под Маса Осветлување / Далечински LED Мебел Светлина / LED Мебел ОсветлувањеДали сте во потрага за Светлина За Вашата Маса Крпа , Коктел Маса ,Пластични Мебел???Сега, никогаш не бараат уште повеќе.LED под маса светлата се совршено да додадете внимание на Коктел Маси коктел маса или банкет маси...

ТЦ-41 Полна боја LED шарени lighte костими бар пејач танц здолниште прозрачна ballroom облека програма дизајн свадба облечи

61920.00 -23 % DEN 47678.00

Контролирање Начини на Располагање за Led & Оптички Влакна Костими : 1 SD картичка контролер со полна боја програмски ефекти од страна на компјутерски софтвер(може да се контролира одделни делови од софтверот) Секој контролер може да се контролира 2000 пиксели...

CC28 Ballroom танцува костими пејач фаза покаже носи маска клуб headwear фустан dj бар партија настан облека catwalks led материјали

17222.40 -9 % DEN 15672.00

Забелешки : Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас во секое време .Овој костим е исто како во сликите .

Свадба Покани Батерија 8inch Led Светло База со Далечински Управувач за Свадба Candelabra Decoration12units/многу 16 Бои

DEN 18720.00

Во потрага по начин да светне вашиот централен? Не гледам подалеку!8" ПРЕДВОДЕНА свадба место централен светлина база со 19 мултибои LED светла е многу ТОПЛО со невести, настан planners, и florists!Далечински Управувач / AC Адаптер / литиум батерија верзија!Свадба Покани Батерија 8inch Led Светло База со Далечински Управувач за Свадба Candelabra Decoration12units / многу 16 БоиКарактеристики На Производот : 8" сребрена база дијаметар x 1.375" висина...

20PCS Нови атрактивни Бар Партија Декорација led светлечки партија очила,пластични трепка кола пијалок партија светлата првенство со батерија

2399.04 -8 % DEN 2207.00

20 PCS Нови атрактивни Бар Партија Декорација led светлечки партија очила пластични трепка кола пијалок партија светлата првенство со батеријаГолемина : 6.5x11x5.3 CM

48pcs/многу Голем Дијамант LED Светлечки Јасно Прст Прстен Светлина Новина Трепка Прстени Светлина Настани/Партија/Роденден, Свадба Фаворизира

1884.96 -5 % DEN 1791.00

~~Добредојдовте на Katrina EGfit Продавница~~~~Сакаат да имаат добар купување време~~Сите производи за купување од фабриката директно...

Gafas Led 100pcs Шарени Led Перики Блескав Флеш Плетенка Клип Hairpin Оркестарот Ligth Up Show Велигден Партија Материјали Божиќ Коса

2942.88 -19 % DEN 2384.00

започнетекрајот100pcs Шарени LED Светлечки LED Блиц Коса, Плетенка Клип Hairpin Оркестарот Ligth Up Show Велигден настан Партија материјали БожиќКарактеристики : ...

ТЦ-92 Програмирање дизајн led робот костими ballroom прозрачна крпа мажите модели фаза носи dj партија пејач робот полна боја одговараат на

75840.00 -10 % DEN 68256.00

Контролирање Начини на Располагање за Led & Оптички Влакна Костими : 1 SD картичка контролер со полна боја програмски ефекти од страна на компјутерски софтвер(може да се контролира одделни делови од софтверот) Секој контролер може да се контролира 2000 пиксели...

Ограничен Костим Led 5pcs/многу Големо Led Sequins Ноќ Сјај Играчки За Забава/празнична/Божиќ Деца Возрасни Материјали

672.00 -25 % DEN 504.00

5pcs / многу големо LED Sequins ноќ светлина блеска bowknot hairband играчки за забава / празнична / божиќ деца возрасни МатеријалиФункција : Buil со ИграчРаботно време : 1215 часаФункција : трепкачкоДостапни за : Свадба,Brithday,Партија,Годишнина,Фестивал,Нова Година,Божиќ Ден или Други прилики.Топло совети : Ако ви е потребно за да ги собереш на боја, ве молиме оставете порака за нас, ви благодаримеОграничен Костим Led 5pcs / многу Големо Led Sequins Ноќ Сјај Играчки За Забава / празнична / Божиќ Деца Возрасни МатеријалиОграничен Костим Led 5pcs / многу Големо Led Sequins Ноќ Сјај Играчки За Забава / празнична / Божиќ Деца Возрасни МатеријалиОграничен Костим Led 5pcs / многу Големо Led Sequins Ноќ Сјај Играчки За Забава / празнична / Божиќ Деца Возрасни Материјали

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.