• Ново
Новиот дизајн на 7 режими led светло стап 50pcs/многу мулти боја стап ,Бои промена сјај се држиме за партија фестивал

Новиот дизајн на 7 режими led светло стап 50pcs/многу мулти боја стап ,Бои промена сјај се држиме за партија фестивал

Оценка на клиентот:
DEN 7200.00

Износ
Залиха


Новиот дизајн на 7 режими led светло стап 50pcs/многу мулти боја стап ,Бои промена сјај се држиме за партија фестивал
1. Производот Се Покаже
2. Повеќе детали за led стап
Погоден за забава, одмор партија, театарски претстави и други активности, возрасни и деца се применливи, но, исто така, направи деца играчки погоден за плоштад, ноќта пазари, училишта, паркови, Диско, изведувачки уметности и танц сали и други прилики се продаваат.
Име на производ
LED стап
Големина
48*4 см
Тело материјал
Пластични
Батеријата
Копчето батерии
Батеријата worklife време
За 6-8 часа се на сите на време
Нето
За 0.04 кг
LED боја
7 бои може да се изберат
Пакет
Меур, тетрапак пакување
3. Пакување & Испорака
Ние брод од страна на EMS, DHL,FEDEX, Кина Пост воздух mail, Кина Пост воздух парцела и на друг начин.
Подолу се некои изразат испорака компанија време
DHL превозот обично трае 3-7 работни дена во зависност од земјата доставени до.
EMS превозот обично трае 8-12 работни дена во зависност од земјата доставени до.
FEDEX превозот обично трае 3-7working дена зависи од земјата доставени до.
Кина Пост Воздух Mail : превозот обично трае 15-30 работни дена во зависност од земјата доставени до.
Во нашиот бесплатен превозот нудат, ние ќе ви понуди голем број на превозот опции за клиентите, ве молиме да се разбере јасно некаде ние сме користење на изразат испорака начин.
4. Нашите услуги
• Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
• Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
• Сериозни Купувачот Само ! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.
• Ние ќе организира shiping што е можно поскоро откако ќе го извршите плаќањето.
• ние ги прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; moneybooker ,T/T ,western union.

Карактеристики

Повод:
Број На Модел На:
Wecool-LS001
Сјај Потрошен Материјал Тип:
сјај стап
is_customized:
Yes
Број на Компјутери:
50pcs
Блескав Време:
2-3 час
Име на производ:
LED стап, предводена батон ,led цевка
боја:
7 Бои
Производ големина:
За 48 *4 см
Нето тежина:
За 0.05 кг/парче
Тело Материјал:
Пластични
Батеријата:
копчето батерии
Батеријата количина:
3 Парчиња
потекло место:
Гуангжу ,Кина
Повод:
Партија , Chrismas , ноќта на Вештерките, роденден
Пакет:
Меур, тетрапак пакување

Производи во категоријата

3M 30 светилки пренослива Батерија за LED светла празнична Божиќ, Нова година Празник партија декоративни гарланд string светилки затворен осветлување

DEN 1435.20

3 M 30 светилки пренослива Батерија за LED светла празнична Божиќ, Нова година Празник партија декоративни гарланд string светилки затворен осветлувањеКарактеристики На Производот : 1...

24 Копчиња Далечински Контролер 16 Бои Avaliable Батерија RGBW LED Мебел Светлината Под Маса Осветлување за Дома&Свадба Оркестарот

1531.20 -8 % DEN 1409.00

24 Копчиња Далечински Контролер 16 Бои Avaliable Батерија RGBW LED Мебел Светлината Под Маса Осветлување за Дома&Свадба ОркестаротKITOSUN НОВИ Под Маса Осветлување / Далечински LED Мебел Светлина / LED Мебел ОсветлувањеДали сте во потрага за Светлина За Вашата Маса Крпа , Коктел Маса ,Пластични Мебел???Сега, никогаш не бараат уште повеќе.LED под маса светлата се совршено да додадете внимание на Коктел Маси коктел маса или банкет маси...

Трговија на големо 1000 Компјутери/Многу Круг RGB Мини Led Трепка Топката Светилка Бел Балон Фенер Светла за Божиќ Партија Свадба Декорација

7474.08 -25 % DEN 5605.00

Трговија на големо 1000 Компјутери / Многу Круг RGB Мини Led Трепка Топката Светилка Бел Балон Фенер Светла за Божиќ Партија Свадба ДекорацијаМатеријал : Пластика (PP) Боја : бела, жолта, сина, црвена, зелена, RGB(multicolor промена) светла Боја : Мулти Боја Точка : ЛЕР Балон Светло Дизајн : Декорација Светлина Функција : Флеш Топката, Боја Промена на Големина : Дијаметар 1.4 cm Моќ Од : 2 x AG3 Батеријата (Вклучени) Количеството : 100 PCS Пакет : 100 PCS*10 Lot Повод : Божиќ, ноќта на Вештерките, Забава, Роденден Одговараат за : Балон, хартија фенер Тие се дизајнирани за светне...

1PC Подводни LED светла со далечински управувач за стакло bongs нафта апаратури наргиле shisha водовод и риба резервоарот цвет вазна светилки

DEN 47.52

1 PC Подводни LED светла со далечински управувач за стакло bongs нафта апаратури наргиле shisha водовод и риба резервоарот цвет вазна светилкиКарактеристики На Производот : Мулти бои led светлоСо далечинска контролаПакет Се Вклучени : 1 x Мулти Боја Подводни LED Вазна светлина База1 x IRДалечински Контролер**вазни, candelabras, 3 AAA алкални батерии НЕ се вклучени **Производ Слики : Продавачот ПолитикаПосветеност На Квалитетот : Нашата цел е да се направи долго бизнис со вас...

ТЦ-33 LED жените фустани Полна боја LED шарени запалени костими здолниште прозрачна ballroom облека програма бар пејач танц носи

81264.00 -23 % DEN 62573.00

Контролирање Начини на Располагање за Led & Оптички Влакна Костими : 1 SD картичка контролер со полна боја програмски ефекти од страна на компјутерски софтвер(може да се контролира одделни делови од софтверот) Секој контролер може да се контролира 2000 пиксели...

Бесплатен Превозот 5pcs/многу LED блиц прст прстен LED eyeaball прст светлината LED Светло до Играчка за ноќта на Вештерките Партија Подарок

DEN 191.04

1 производство име : led трепка прстенматеријал : TPRбоја на светлина : црвена,сина,жолтаголемина : 334cmпакет : 1pcs / opp вреќа2...

ТЦ-90 LED шарени светлина жените костими партија здолниште носат ballroom танцува балет LED костими Полна боја програмабилни RGB фустани

59616.00 -10 % DEN 53654.00

Контролирање Начини на Располагање за Led & Оптички Влакна Костими : 1 SD картичка контролер со полна боја програмски ефекти од страна на компјутерски софтвер(може да се контролира одделни делови од софтверот) Секој контролер може да се контролира 2000 пиксели...

TK02 RGB шарени LED осветлен светлина прозрачна светлечки led робот костими шлем танц dj диско бела led костими ballroom

DEN 11328.00

Ве молиме да ја прочитате : Користење акумулатори, осветлена може светлина за половина час .Тоа може да ја менуваат бојата до 7 бои од страна на RF далечински управувач за RGB бои.Сигнал за боја треба со рака контрола ,со излив или поправи 1 боја ..

ТЦ-103 Програма дизајн colorfu led светло костими влакна прозрачна партија диско бар носат облека ballroom танцува робот облека костим

65424.00 -10 % DEN 58882.00

ТЦ103 Програма дизајн colorfu led светло костими влакна прозрачна партија диско бар носат облека ballroom танцува робот облека костимКонтролирање Начини на Располагање за Led & Оптички Влакна Костими : 1...

Топла Продажба!Кул Led Светло До Трепка Меур Прстен Ритла Партија Трепкање На Мека Меки Сјај-Трговија На Големо

10032.00 -20 % DEN 8026.00

Кул Led Светло До Трепка Меур Прстен Ритла Партија Трепкање На Мека Меки СјајПродавачот ВетувањеПосветеност На КвалитетотНашата цел е да се направи долго бизнис со вас...

10pcs/многу Novetly LED Трепка Пиво се Пие Шолја За кујна,трпезариска & бар Акрилик Сјај светне Шарени Играчки led кока кола куп

1910.40 -23 % DEN 1471.00

Novetly Трепка Пиво се Пие Шолја За кујна,трпезариска & бар Акрилик Сјај светне Шарени Играчки led кока кола куп 10pcs / многуГолемина : 6.5x11x5.3 CM

Бесплатен превозот 6pcs/многу Мека Желе LED Светлечки Прст Прстени Светкави очи Прстени Светлина За Настаните на Фестивалот Партија Decors Услуги

DEN 218.88

1 производство име : led око прстенматеријал : TPRбоја на светлина : црвена,сина,жолтабојата на телото : пинк зелена жолта портокалголемина : 334cmпакет : 1pcs / opp вреќа2...

100pcs LED Светло До Вратот Рака Бенд Lanyard Копче Синџир ID Значка Виси Чипка Јаже Мобилен Телефон Strapes Партија Декорација ZA3493

10135.20 -5 % DEN 9628.00

Функција : безбедност предупредување светлина, јачина на светлината во мракот.Идеален за надворешна употреба спорт (трчање, пешачење, велосипедизам, хип хоп), партија, подарок, итн.Lanyard Боја : Црвена,Жолта,Сина,Зелена,Портокалова,Розова,БелаПакетот вклучува : 1 x LED Lanyard(1 батеријата вклучена).

Моден Божиќ Виолетова Ласер Шоу Очила ноќен клуб DJ Сина Laserman Чаши Светлосен Стадиум Реквизити Партијата ноќта на Вештерките очила за сонце

DEN 4607.52

Моден Божиќ Виолетова Ласер Шоу Очила ноќен клуб DJ Сина Laserman Чаши Светлосен Стадиум Реквизити Партијата ноќта на Вештерките очила за сонцеPls Информации : 1.Овие ефект слики биле земени под чад...

ТЦ-56 Полна боја LED шарени светлина жените костими партија здолниште ballroom танцува Снег Бела венчаница крпа програмирање дизајн

64992.00 -10 % DEN 58493.00

ТЦ56 Полна боја LED шарени светлина жените костими партија здолниште носат ballroom танцување наметка прозрачна фустан ткаенина програма дизајнКонтролирање Начини на Располагање за Led & Оптички Влакна Костими : 1...

Бесплатен Превозот 576pcs/многу меки гуми за џвакање LED трепка прст светлина насмевка лице прстен LED Ритла Партија Услуги Сјај Греди за Партија

DEN 12864.00

1 производство име : led трепка прстенматеријал : TPRбоја на светлина : црвена,сина,жолтаголемина : 334cmпакет : 1pcs / opp вреќа2...

2017 Мода Божиќ Блескав Декорација со DC-3V Стабилен на Инверторот 30pieces ЕЛ Жица очила за сонце Танц DJ Клуб Бар, Ноќен Клуб

5894.88 -10 % DEN 5305.00

2017 Мода Божиќ Блескав Декорација со DC3 V Стабилен на Инверторот 30pieces ЕЛ Жица очила за сонце Танц DJ Клуб Бар, Ноќен КлубСпецификација : 10 Lighting Боја : Сина, Транспарентен Сина, Црвена, Розева, Виолетова, Жолта, Портокалова, Бела,Зелена, Лимон Зелена. Powered By : 2 x AA Батерии (Не се Вклучени) Мулти Функција : Стабилен На, Трепка Брзо, Бавно Да Трепка, Исклучување Објектот Тежина : 71g / pc Материјал : Пластика Кога ќе го притиснете копчето, ќе се најде на светлината има три начини : постојана светлина, брзо трепкачко светло и бавно трепкачко светло Може да се користи на било Повремени како што се Он, Привремени, Позитивни Страни, Дискотеки, Клубови, Haloween ,Родендени, Празници и НастаниПакет Вклучувајќи : 30 x EL Очила30 x 3 V Батеријата Случај & КонтролерЕЛ Жица Карактеристики : 1...

ТЦ-92 Програмирање дизајн led робот костими ballroom прозрачна крпа мажите модели фаза носи dj партија пејач робот полна боја одговараат на

75840.00 -10 % DEN 68256.00

Контролирање Начини на Располагање за Led & Оптички Влакна Костими : 1 SD картичка контролер со полна боја програмски ефекти од страна на компјутерски софтвер(може да се контролира одделни делови од софтверот) Секој контролер може да се контролира 2000 пиксели...

90cm Високи Кристал Candelabras Свадба Централен

DEN 27600.00

Висина : 90cm Материјал : метал + акрилик Забелешка : За лесен транспорт, ние ќе ја испрати на делови од посебен, треба да се соберат нив со себе, тоа е многу лесно : ) цената е само за beaded кристал колона и без други додатоци на слик без светла итн.Белешки : Задоволство бидете сигурни дека превозот адреса и тел броеви што сте оставени на aliexpress е точно, ние ќе испрати стоката според тоа! Секој клиент имаат обврска да плаќаат даноци за нивните земји...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.