• Ново
TCT-019 Ласерски во Боја (12 вид Holographic Боја) Шестоаголна форма Големина 0.1 mm Сјај за нокти уметност гел,шминка и DIY декорација

TCT-019 Ласерски во Боја (12 вид Holographic Боја) Шестоаголна форма Големина 0.1 mm Сјај за нокти уметност гел,шминка и DIY декорација

Оценка на клиентот:
DEN 959.04
DEN 959.00 -0 %

Износ
Залиха


TCT-019 Ласерски во Боја (12 видови Holographic Боја) Шестоаголна форма Големина 0.1 mm Сјај
за помине уметност ,ноктите гел,шминка и DIY декорација
Опис :
-Објектот : Сјајот Spangles
-Сјајот Облик :
Нашата компанија има други димензии (0.2 0.4 mm mm 1.0 1.5 mm mm 2.0 mm) во оваа група
Можете да изберете било која големина за вас
-Сјајот На Бојата :
(Забелешка : Dears, фотографијата ги покажува боите ' ефект не може да биде целосно рефлексивни, ве молиме да бидат разбирање)
-Сјајот Пакување и Н. В. т : Сигурен Полиестер Кутија и картонска
-Пакување Тежина : Abt 168g Вклучувајќи кутија 1 Set =12 кутии како слики
-Детали За Производот :
12 видови бои, сјај spangles украси.Идеален за професионална и лична употреба.
Ги користите за вашите природни или лажни ноктите.Место тоа на ноктите,да додадете Акрил,УВ гел на ноктите,лак за нокти уметност ефекти или употреба сам. Можете да изберете било бои и форми 12 кутии во "Микс од Бои и форми Сјајот Поставува" серија да се направи вашиот сопствен царински сет
Dears,ако треба други грама или други бои,ве молиме, ве молиме ги споделите со нас вашето било барање ,речиси секој сјајот може да се најде од нашата компанија,ние ќе ви даде одговор во рок од 24 часа!
1. Светла и Искра Боја
2. 100% осигурување на квалитет
3, може да се користи за : Помине Уметност и други Уметност декорација
Производ Слики :
За Промет На Големо :
-Голем сјај цел Пример : на Располагање, Примероци се слободни, Купувачи се во надлежност на изразат такса
-Голема цел MOQ : Добредојдовте на големо наредби,не двоумете се да не контактирате ! (Може да се меша било сјајот бои ,форми и големини)
Вие ќе добиете многу атрактивна цена за Големи цел.Добредојдовте да контактирате со нас.Ние може да ги прифати T/T,Western Union ,Paypal и други. Ајде ,cantact ни една минута време ќе заштедите многу пари и да се најде задоволни снабдувач . O(∩_∩) O~
За испорака :
1. Обично бесплатен превозот ќе биде предаден Кина Пост Воздух Mail, освен ако не треба и да плаќаат екстра за брзина препорачана превозот услуга. Ве молиме не го купите, ако не се согласуваат со превозот време. Или ако ви треба повеќе брза испорака,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас .Ви благодариме!
2. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е исти со твојата вистинска адреса пред ставање на ред. Ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адреси. Надомест ќе биде потребно да се испрати објект назад.
3 .Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.
За Повратни Информации :
Dears ,ние се обидуваме да се направи 100% задоволството на клиентите, но ние треба да контактирате со вашиот прво. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации! Ние ќе се потрудиме за вас !

Карактеристики

боја:
3 Сет, 2 Сет, 1 Сет
Тип На Објект:
сјајот на ноктите
Број На Модел На:
TCT-019
Материјал:
Сјајот Sequins
Бренд Име:
Binvon
НЕТО-WT.:
Abt 168g Вклучувајќи jar/Set
Количина:
12pcs/Set
Обликот:
Хексагонални
Големина:
0.1MM
боја:
12 Видови Различни Holographic Бои
Функција:
12 Кутии Еден Сет
Пребарување Број:
TCT-019

Производи во категоријата

TCF500 Неонски Жолти Бои 0.4 mm големина растворувач отпорни сјај за нокти Арт лак или други DIY декорација

445.44 -0 % DEN 445.00

TCF500 Неонски Жолти Бои 0.4 mm големина растворувач отпорни сјајОпис : Сјајот Облик : Како сликиСјајот бои : Како слики.Answer : ___________________________ Note : Dears,фотографијата покажува ефект не може да биде целосно рефлексивни, ве молиме да бидат разбирање.тоа не е светат во темно пигментПакување Тежина : Abt...

Црна Јасно Бели Микс Помине Уметност Дизајн DIY Сјајот Deffierent Големина Нокти 3D Прав Пентагон Sequins 266

60.48 -21 % DEN 48.00

парче За следење на број и следење на информацииАко изберете бесплатен превозот, јас т е без следење.Ако сакате да знаете каде објектот е, ве молиме контактирајте со нас во 5 недели откако на објектот се испраќаат надвор...

TCF509 Неонски Розови Бои 0.2 мм големина растворувач отпорни сјај за нокти Арт лак или други DIY декорација

445.44 -0 % DEN 445.00

TCF509 Неонски Розови Бои 0.2 мм големина растворувач отпорни сјајОпис : Сјајот Облик : Како сликиСјајот бои : Како слики.Answer : ___________________________ Note : Dears,фотографијата покажува ефект не може да биде целосно рефлексивни, ве молиме да бидат разбирање.тоа не е светат во темно пигментПакување Тежина : Abt...

Трговија на големо Најниска Цена 500Gram/36.44 евра торба сјајот sequins поени точка микс сјајот занает holographic сјајот нови 100-352

DEN 1968.00

Трговија на големо Најниска Цена 500 Gram / 36.44 евра торба сјајот sequins поени точка микс сјајот занает holographic сјајот нови 100352Нашите висококвалитетни Polyesterglitter е погодна за scrapbooking, на basten, декорација, ги красат : )Производ : Сјајот микс точки тиркизна пурпурна јоргованот1mm2 mm 3 mm големина на честичкиОбемот на испорака : прибл...

12 Бои Акрилик Хексагонални Светкавиот Sequin Сјајот Помине Уметност Совети Дизајн Алатката за Декорација + Бесплатен Превозот ( NR-WS17 )

168.00 -16 % DEN 141.00

Карактеристики : 12 садови професионални помине уметност сјај Може да се користи со било на доградба на акрилни нокти течност...

Моден Шарени 12Jars/ Set Shinning Ласерски Нови 12 Мешавина Боја Поставете 3d боја на ноктите обвива акрилик сјајот во прав помине уметност, GP04F114

DEN 137.28

12 Jars / Set Најдобар Квалитет Нови 12 Мешавина Боја Поставете 3d боја на ноктите обвива акрилик сјајот во прав помине уметност, GP04 F114100% Сосема Нов.Тежина : 75g.Шише Големина : 2.7 (D) x 1.3 (H) cm прибл.12 shinny бои парична казна сјајот декорации12 метални бои парична казна сјајот декорацииИдеален за професионална и лична употребаГи користите за вашите природни или лажни ноктитеМесто тоа на ноктите, да додадете Акрил, УВ гел на ноктите, лак за нокти уметност ефекти или употреба сам.Сите во прав е околу половина од големината на пототИздржливи и долготрајни...

TCR403 Светкава паун пурпурна Со Сини сјај боја 0.4 MM Големина сјај за нокти Уметност или други DIY декорација

596.16 -0 % DEN 596.00

TCR403 Светкава паун пурпурна Со Сини сјај боја 0.4 MM Големина сјај за нокти Уметност илидруги DIY декорацијаОпис : Сјајот Облик : ХексагоналниСјајот бои : Како слики.Answer : ___________________________ Note : Dears,т тој фото покажува ефект не може да биде целосно рефлексивни, ве молиме да бидат разбирање.Пакување Тежина : Abt...

TCF505 Неонски Сини Бои 0.4 mm големина растворувач отпорни сјај за нокти Арт лак или други DIY декорација

445.44 -0 % DEN 445.00

TCF505 Неонски Сини Бои 0.4 mm големина растворувач отпорни сјајОпис : Сјајот Облик : Како сликиСјајот бои : Како слики.Answer : ___________________________ Note : Dears,фотографијата покажува ефект не може да биде целосно рефлексивни, ве молиме да бидат разбирање.тоа не е светат во темно пигментПакување Тежина : Abt...

Трговија на големо 1 Килограм/торба W1-28 Мешани Помине Уметност Сјајот Декорација Тенка Слушне Ѕвезди Paillette Дизајн на Нокти Помине Уметност Декорација

DEN 3465.60

Трговија на големо 1 Килограм / торба Мешани Помине Уметност Сјајот Decoration Thin Слушне Ѕвезди Paillette Дизајн на Нокти Помине Уметност Декорација #W128100% Сосема Нов ДизајнСтилови : Сјае Срцето ѕвезди месечината пеперутка Дизајн СјајПакет Содржина : 1kilogram / торбаако цел е 2kg, обично ние ги испратите по DHL, Fedex, или било која друга express до вас !Поголеми Акции, Побрза испорака !Големина : 13мм мешани големинаБои : мешани боиКоличина : 1 ТорбаПакување Тежина : 1000g во една торбаЅвезди Обликот на Ноктите Сјајот Sequins за помине уметност декорација шминка facepainting помине гел DIY декорација

TCA701H Огномет Ласерско Светло Сина 3D Шарени Тркалезна Форма 4 Вид Големина Помине Сјајот помине уметност украси шминка facepainting

431.04 -0 % DEN 431.00

TCA701 H Огномет Ласерско Светло Сина 3 D Шарени Тркалезна Форма 4 Видови Големина Помине Сјајот помине уметност украси шминка facepainting полски DIY објект : TCA 701 H Облик : ТРКАЛЕЗНА DOT Големина : 4 Видови Големина (1 MM.2 MM.3ММ.МИКС Големина) Боја : Како на сликите (Ласерско Светло Сино ) Количина : 1 Торба Пакување Тежина : Abt...

TCI06 Срцето форми Бисерна Светкава Виолетови Бои confetti spangles сјај за нокти Уметност DIY декорација 1pack=50g

DEN 405.60

TCI06 Срцето форми Бисерна Светкава Виолетови Бои confetti spangles сјај за нокти Уметност DIY декорација 1pack=50gСјајот Облик : Срцето формиСјајот бои : Како слики.Answer : ___________________________ Note : Dears,фотографијата покажува ефект не може да биде целосно рефлексивни, ве молиме да бидат разбирање .Сјајот Големина : 3ммПакување Тежина : Abt...

TCR403 Светкава паун пурпурна Со Сини сјај боја Лента кратки црти форма боја 0.2*3ММ Големина сјај за помине Уметност

596.16 -0 % DEN 596.00

TCR403 Светкава паун пурпурна Со Сини сјај во Дресот на краток бар форма боја 0.2*3ММ Големинасјај за нокти Уметност или други DIY декорацијаОпис : Сјајот Облик : Кратки ЦртиСјајот бои : Како слики.Answer : ___________________________ Note : Dears,т тој фото покажува ефект не може да биде целосно рефлексивни, ве молиме да бидат разбирање.Пакување Тежина : Abt...

0.2 g/кутија Еднорог Огледало Помине во Прав Неонски Аурора Сирена Хром Пигмент Нокти Помине Уметност Украси во Совет Блеска За Нокти

137.76 -33 % DEN 92.00

0.2 g / кутија Еднорог Огледало Помине во Прав Неонски Аурора Сирена Хром Пигмент Нокти Помине Уметност Украси во Совет Блеска За НоктиСпецификација : 100% нов мало Тежина : 0.2 g / кутија Материјал : Прав во Боја : Различни база на грбот може да биде различен ефект Пакет Содржина : 1 кутија 0.2 g Еднорог Помине во Прав за тоа Како да го користите : 1...

1 Тегла Црвено Бакар Блескави Помине Сјајот во Прав Црвено Злато 3D лак Прашина Совети УВ Помине Уметност Декорација Хексагонални Sequins

67.20 -12 % DEN 59.00

1 Тегла Црвено Бакар Блескави Помине Сјајот во Прав Црвено Злато 3 D лак Прашина Совети УВ Помине Уметност Декорација Хексагонални Sequins големина на кутија : 3.2 cm*3.3 cm, За тежина : Мали сјајот е 5g, и големи сјајот е 4g 424=1mm, 425=0.4 mm, 426=0.3 mmКАКО ДА СЕ ПРИМЕНУВААТ : полскисјајотна врвот грбПакет вклучувајќи1 x сјајот на ноктитеИмајте предвид Сите парцели ќе биде преполна со клобуркаше завиткани...

DBW2-125 Растворувач Отпорни Микс Црна и Бела Бои Дијамантски Сјај Spangles за помине уметност и DIY декорација 1Pack =50g

DEN 479.04

DBW2125 Растворувач Отпорни Микс Црна и Бела Бои Дијамантски Сјај Spangles за помине уметност и DIY декорација 1 Pack =50gОбјектот : Сјајот SpanglesСјајот Облик : Микс Дијамант ФормаСјајот Големина : 2mm големинаСјајот Боја : Како на слики( Забелешка : Dears, фотографијата ги покажува боите ' ефект не може да биде целосно рефлексивни, ве молиме да бидат разбирање)Сјајот Пакување и Н...

20g/торба 3D Бонбони Нокти Сомот Прав Црни Нокти Декорација Fuzzy Собираат Најлон Прав За Нокти Сјајот Уметност Совети 2413

192.48 -9 % DEN 175.00

20g / торба 3 D Бонбони Нокти Сомот Прав Црни Нокти Декорација Fuzzy Собираат Најлон Прав За Нокти Сјајот Уметност Совети #2413Производи ДеталиМатеријали : најлон прав Големина : 0.60.8 mm Боја : Црна (Како на сликите) Количеството : 20g / торба за Пакување : ПП торбаЗабелешка Должи на светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики...

TCF504 Неонски Портокал Бои 0.2 мм големина растворувач отпорни сјај за нокти Арт лак или други DIY декорација

445.44 -0 % DEN 445.00

TCF504 Неонски Портокал Бои 0.2 мм големина растворувач отпорни сјајОпис : Сјајот Облик : Како сликиСјајот бои : Како слики.Answer : ___________________________ Note : Dears,фотографијата покажува ефект не може да биде целосно рефлексивни, ве молиме да бидат разбирање.тоа не е светат во темно пигментПакување Тежина : Abt...

TCR332 Американски Фантазија Светкава Жолти Бои Дијамант Форма 2MM Големина Сјајот Spangles за помине уметност и DIY декорација

596.16 -0 % DEN 596.00

TCR332 Американски Фантазија Светкава Жолти Бои Дијамант Форма 2 MM Големина Сјајот Spangles за помине уметност и DIY декорација Опис : Објектот : TCR332Сјајот Големина : Дијамант ФормаСјајот бои : Како слики.Answer : ___________________________ Note : Dears,т тој фото покажува ефект не може да биде целосно рефлексивни, ве молиме да бидат разбирање.Пакување Тежина : Abt...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.