• Ново
Ноктите Сјајот 6 Бои/многу во 1 Торба Сјајот во Прав Помешан 12 Боја 3D Шарени Сјајот Другар е лак За Нокти Уметност Декорација

Ноктите Сјајот 6 Бои/многу во 1 Торба Сјајот во Прав Помешан 12 Боја 3D Шарени Сјајот Другар е лак За Нокти Уметност Декорација

Оценка на клиентот:
DEN 81.60
DEN 48.00 -41 %

Износ
Залиха


Ноктите Сјајот 6 Бои/многу во 1 Кутија Сјајот во Прав Помешан 12 Боја 3 D Шарени Сјајот Другар е лак За Нокти Уметност Декорација Пакување : 6 Различни Бои=1 Многу
Пакување Р eference
Карактеристики : 100% сосема нова Боја : 12 Бои Тежина : 18g Материјал : Сјајот Голема Моќ за двете професионални помине специјалист или помине уметност ученик Тоа го прави вашите нокти изгледа eligance и специјални Лесно да се применуваат на природни или вештачки нокти Чистење на површината на ноктите, четка база полски/ ,УВ гел систем ,итн. Место тоа на ноктите Со овој сет, вашите нокти ќе биде повеќе атрактивен Вие исто така може да ги користите за декорација на вашиот дом, мобилни телефони' случај, очила, покана картички, телото уметност, итн
Ние Брод на Светот , освен APO/FPO . Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 15 до 25 работни дена. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена.
Ние прифаќаме alipay тука. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
12 месеци Гаранција. Купи со доверба! Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати. Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест.
Ние се обидуваме да се направи 100% задоволството на клиентите, но ние треба да контактирате со вашиот прво. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации! Ние може да го реши секоја ситуација!Ве молиме да ни даде 5 Ѕвезди, ако сте задоволство.

Карактеристики

Тип На Објект:
сјајот на ноктите
Количина:
6Colors=6bags/многу
Број На Модел На:
ND003
Материјал:
сјај во прав
НЕТО-WT.:
6-10g

Производи во категоријата

TCI18 Срцето форми Бисерна Светкава Розови Бои confetti spangles сјај за нокти Уметност DIY декорација 1pack=50g

DEN 405.60

TCI18 Срцето форми Бисерна Светкава Розови Бои confetti spangles сјај за нокти Уметност DIY декорација 1pack=50gСјајот Облик : Срцето формиСјајот бои : Како слики.Answer : ___________________________ Note : Dears,фотографијата покажува ефект не може да биде целосно рефлексивни, ве молиме да бидат разбирање .Сјајот Големина : 3ммПакување Тежина : Abt...

H1214-118 Holographic Зелени Бои Шестоаголна форма Микс големина Сјај за Нокти полски Акрил и DIY материјали

DEN 473.76

26.98 / торба 26.98 / торба 26.58 / торба 29.79 / торба 59.98 / торба 29.79 / торбаH1214118 Holographic Зелени Бои Шестоаголна форма Микс големина Сјај за Нокти полски Акрил и DIY материјалиСјајот Облик : Шестоаголна форма СјајСјајот бои : Како слики.Answer : ___________________________ Note : Dears,т тој фото покажува ефект не може да биде целосно рефлексивни, ве молиме да бидат разбирање.Пакување Тежина : Abt...

28g/Кутија 3 Светлина Минг Зелена Натопи во Прав Ноктите Потопување Ноктите Се Посилни Лесни Ноктите Без УВ Светлина се Потребни за Безбедно Мирис

DEN 344.64

Натопи Во Прав Ноктите Потопување Ноктите ПредОбврзници СистемПовеќе Бои се достапни преку линкот подолу28g / Кутија #3 Светлина Минг Зелена Натопи во Прав Ноктите Потопување Ноктите Се Посилни Лесни Ноктите Без УВ Светлина се Потребни за Безбедно Мирис Карактеристики : 100% нов мало и висок квалитет; Потопување Во Прав Систем : 1) Нокти Првично за Потопување во Прав (PreВрзани) Гел Врвот : 14ml 0.5 мл Гел База : 14ml 0.5 oz Sealer Сува : 14ml 0.5 oz2) Потопување Систем и бои потопување прав : Нема Течност; Нема Буквар; и без УВ Светлина е Потребно...

0.2 g Паун Holographic Камелеон Помине Сјајот во Прав Огледало Holo Ласерски Хром Пигмент Нокти Помине Уметност Декорации

88.80 -31 % DEN 61.00

Спецификација : Количина : 1 Кутија Нето тежина : Околу 0.2 g Боја : Како на сликата покажува Пакет Содржина : 1 Кутија Помине во Прав Функција : 100% сосема нов и висок квалитет со Голема Камелеон ефект и силен ласер ефект под силна светлина декорација на Ноктите Лесно да се применуваат на природни или вештачки нокти Како да го користите : 1.Се подготват вашите нокти со база на грбот и ја излечи, под УВ / LED светилка 2.Применуваат црна боја на грбот, лек, потоа 2 грб,лек.(Потемна основа може да ви помогне да добиете подобро камелеон ефект) 3.Применуваат без избрише врвот грб, ја излечи, под УВ / LED светилка 4.Користете сенки стап или силиконски четка за да ги собереш на прав и burnish тоа врз вашите нокти 5.Повторете го чекор се додека не сте задоволни со ефект 6.Применуваат без избрише врвот грб, ја излечи, под LED / УВ ламба Превозот Услови : Ние Ќе ја Испратите Вашата Нарачка во Рок од 2 Days По добивме Вашата Исплата...

12Colors Бонбони Боја Помине Уметност Гел Сјајот Декорација Срце Облик Ноктите Блеска со Ноктот Мобилен Телефон DIY снабдување со Материјали

239.52 -49 % DEN 122.00

Ние не квалитет проверка пред испраќање на предмети Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по добивањето тоа.Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 2 работни дена...

Трговија на големо 1 Килограм/торба W1-28 Мешани Помине Уметност Сјајот Декорација Тенка Слушне Ѕвезди Paillette Дизајн на Нокти Помине Уметност Декорација

DEN 3465.60

Трговија на големо 1 Килограм / торба Мешани Помине Уметност Сјајот Decoration Thin Слушне Ѕвезди Paillette Дизајн на Нокти Помине Уметност Декорација #W128100% Сосема Нов ДизајнСтилови : Сјае Срцето ѕвезди месечината пеперутка Дизајн СјајПакет Содржина : 1kilogram / торбаако цел е 2kg, обично ние ги испратите по DHL, Fedex, или било која друга express до вас !Поголеми Акции, Побрза испорака !Големина : 13мм мешани големинаБои : мешани боиКоличина : 1 ТорбаПакување Тежина : 1000g во една торбаЅвезди Обликот на Ноктите Сјајот Sequins за помине уметност декорација шминка facepainting помине гел DIY декорација

5g Полни Ласерски Длабоко сино виолетово Блеска во Прав Помине Уметност Декорација 3D Помине Уметност блеска за уметност помине DIY M42

DEN 55.20

Производ шопинг водичl Број : M42l Големина : 0.2 ммl бројот : 1 лименкиl Боја : ве Молиме проверете ја нашата продавница за повеќе бои​l Слики : Сите производи се професионални и камера во вид на снимањеПроизвод Моменти l Мазна назад во умерена крива, лесно да лепак на било која површина l Компатибилен со двете природни и вештачки нокти ,лесно DIY вашата прекрасна ноктите l Случајна комбинација, DIY Различни моделирање креативни неограничен Применливи обемот l Нокти убавина : Се погодни за помине уметност декорација со лак, УВ градител гел, акрилик, итн.(професионални помине продавница, лични ноктите може да го изберете) l Телото уметност Воздухот maill Примени редоследот по првите три работни дена, преку Кина Пост воздухопловната maill Нормално 3 до 7 недели за да се пристигне, според земјата и регионот различни пристигнување пристигнување време малку поинаква, ве молиме да бидете трпеливиДоставување информацииl ве Молиме пополнете ги твоето полно име, вклучувајќи го вашето име, на средината на името, кога ќе се плати презимеl ве Молиме да го пополните точна адреса, вклучувајќи го и вашиот стан број, улица, град, регион и државаl Инаку, вашиот парцела може да се вратија!Резервни прашањаl Пред пакувањето на производот се подложени на ригорозни скрининг, email сите парична казна пакување, ве молиме да бидат сигурни да се купиl Ако приемот на стоката се наоѓаат абнормални околности, ве молиме во рок од 72 часа по пошта, контактирајте со продавачот обработка​

2017 дијамант Лажни Ноктите Прсти декоративни sequins DIY Убави розова Сјај метал огледало текстура 3D Парче конзервирана 2mm B0918

DEN 47.04

Производ шопинг водичl број : B0918l боја : C03~C53 е јасно ласерски во боја / LB100~LB1000 е ласерски во боја / B0100~B1200 е чиста бојаl големина : 2mml облик : дијамант, ронливl бројот : 1 лименкиl употреба : се Исчисти површината на објектот да биде украсен, четка на буквар и место него, и конечно снабдени со чиста завршницаl слики : сите производи се професионални и камера во вид на снимањеПроизвод Моментиl sequins со метални ласерски текстура, сјајна модаl со основа на потекло, различни агли одразуваат различни сјајl дијаманткако случаен комбинација, DIY Различни моделирање креативни неограничен Применливи опсеготl нокти убавина : професионални помине продавница, лични ноктите може да избереl дигитални производи за убавина : мобилни телефони, ipad, MP3 / MP4, лаптоп компјутериl живот разубавувањето : огледало, запалки, козметички кутии, поздрав картички, очилаl употреба на сцени : девојка партија, бизнис банкет, мода patyвоздухот maill примени редоследот по првите три работни дена, преку Кина Пост воздухопловната maill нормално 3 до 7 недели за да се пристигне, според земјата и регионот различни пристигнување пристигнување време малку поинаква, ве молиме да бидете трпеливидоставување информацииl ве молиме пополнете ги твоето полно име, вклучувајќи го вашето име, на средината на името, кога ќе се плати презимеl ве молиме да го пополните точна адреса, вклучувајќи го и вашиот стан број, улица, град, регион и државаl Инаку, вашиот парцела може да се вратија!Резервни прашањаl пред пакувањето на производот се подложени на ригорозни скрининг, email сите парична казна пакување, ве молиме да бидат сигурни да се купиl ако приемот на стоката се наоѓаат абнормални околности, ве молиме во рок од 72 часа по пошта, контактирајте со продавачот обработка​

0.2 g/кутија Еднорог Огледало Помине во Прав Неонски Аурора Сирена Хром Пигмент Нокти Помине Уметност Украси во Совет Блеска За Нокти

137.76 -33 % DEN 92.00

0.2 g / кутија Еднорог Огледало Помине во Прав Неонски Аурора Сирена Хром Пигмент Нокти Помине Уметност Украси во Совет Блеска За НоктиСпецификација : 100% нов мало Тежина : 0.2 g / кутија Материјал : Прав во Боја : Различни база на грбот може да биде различен ефект Пакет Содржина : 1 кутија 0.2 g Еднорог Помине во Прав за тоа Како да го користите : 1...

TCA701H Огномет Ласерско Светло Сина 3D Шарени Тркалезна Форма 4 Вид Големина Помине Сјајот помине уметност украси шминка facepainting

431.04 -0 % DEN 431.00

TCA701 H Огномет Ласерско Светло Сина 3 D Шарени Тркалезна Форма 4 Видови Големина Помине Сјајот помине уметност украси шминка facepainting полски DIY објект : TCA 701 H Облик : ТРКАЛЕЗНА DOT Големина : 4 Видови Големина (1 MM.2 MM.3ММ.МИКС Големина) Боја : Како на сликите (Ласерско Светло Сино ) Количина : 1 Торба Пакување Тежина : Abt...

YWK 1 Кутија Сирена Помине Сјајот во Прав, Убаво од Тебе Трепет Блеска Пигмент Помине во Прав Прашина Ласерски Помине Уметност Декорации

52.80 -17 % DEN 44.00

Спецификација : Тежина : Околу 0.8 g1.0 g Материјал : Прав во Боја : Како на сликите покажуваат Пакет Содржина : 1 кутија Помине во прав Функција : 100% сосема нов и висок квалитет на декорација на Ноктите Лесно да се применуваат на природни или вештачки нокти исто така Можете да ги користите за декорација на вашиот дом, мобилен телефон е случај, очила, направени картичка, телото уметност, итн...

Mtssii 1 Кутија Ласерски Музички Забелешка Искра Помине Sequins Paillette Шарени Злато SilverNail Совети Нокти Помине Уметност Декорации

88.80 -37 % DEN 56.00

Спецификација : Количина : 1 КутијаКапацитет : Прибл 5gМодел : Како на сликата покажуваПакет Содржина : 1 Кутија Помине SequinsФункција : 100% сосема нов и висок квалитетДекорација на ноктиЛесно да се применуваат на природни или вештачки ноктиЧистење на површината на ноктите, четка, на база на полски, и ставете ја на ноктитеПечат со јасна topcoatИсто така можете да ги користите за декорација на вашиот дом, мобилен телефон е случај, очила, направени картичка, телото уметност, итн

20g/торба 3D Бонбони Нокти Сомот Прав Црни Нокти Декорација Fuzzy Собираат Најлон Прав За Нокти Сјајот Уметност Совети 2413

192.48 -9 % DEN 175.00

20g / торба 3 D Бонбони Нокти Сомот Прав Црни Нокти Декорација Fuzzy Собираат Најлон Прав За Нокти Сјајот Уметност Совети #2413Производи ДеталиМатеријали : најлон прав Големина : 0.60.8 mm Боја : Црна (Како на сликите) Количеството : 20g / торба за Пакување : ПП торбаЗабелешка Должи на светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики...

TCH302 3.0 MM Големина Растворувач Отпорни Колега Бои Срце облик сјај за нокти полски,ноктите уметност или други DIY декорација

DEN 473.76

TCH302 3.0 MM Големина Растворувач Отпорни Колега Бои Срце облик сјај за нокти полски,ноктите уметност или други DIY декорацијаСјајот Облик : Срце облик СјајСјајот бои : Како сликиAnswer : ___________________________ Note : Dears,т тој фото покажува ефект не може да биде целосно рефлексивни, ве молиме да бидат разбирање.Сјајот Големина : 3.0 mm ГолеминаPaacking : Сигурен Полиестер ТорбаПостојат 50g и 200g два вида на пакување на располагање,различни пакување цената е различен ,ве молиме љубезно го избератвистинскиот ви треба.(Забелешка : почитувани , за оваа точка е пакување за полиестер торба НЕ кутијата како што покажува на слика ,ве молиме љубезно се напомене!)Dears,ако треба други грама или други бои,ве молиме, ве молиме ги споделите со нас вашето било барање ,речиси секој сјајот може да се најде од нашата компанија,добредојдовте на големо и OEM наредби ,ние ќе ви даде одговор во рок од 24 часа!За Промет На Големо : Голем сјај цел Пример : на Располагање, Примероци се слободни, Купувачи се во надлежност на изразат таксаГолема цел MOQ : 3 KGS (Може да се меша било сјајот бои ,форми и големини)Вие ќе добиете многу атрактивна цена за Големи цел.Добредојдовте да контактирате со нас.Ние може да ги прифати T / T,Western Union ,Paypal и други ...

TCA200 Ласерски Златна Боја KT Мачка Форма 5MM Големина Сјајот прашина ,Specular сјај сјај за нокти,tatto,Уметност и декорација на другите

DEN 408.00

TCA200 Ласерски Златна Боја KT Мачка Форма 5 MM Големина Сјајот прашина ,Specular сјај сјајза нокти,tatto,Уметност и декорација на другите Опис : Објектот : Ласерски Златна Боја, Сјај Точка Бр : TCA200Сјајот Големина : 5.0 MM големинаСјајот Облик : KT Мачка ФормаСјајот бои : Како слики.Answer : ___________________________ Note : Dears,т тој фото покажува ефект не може да биде целосно рефлексивни, ве молиме да бидат разбирање.Пакување Тежина : Abt...

TCF508 Неонски Розова Црвени Бои 0.4 mm големина растворувач отпорни сјај за нокти Арт лак или други DIY декорација

445.44 -0 % DEN 445.00

TCF508 Неонски Розова Црвени Бои 0.4 mm големина растворувач отпорни сјајОпис : Сјајот Облик : Како сликиСјајот бои : Како слики.Answer : ___________________________ Note : Dears,фотографијата покажува ефект не може да биде целосно рефлексивни, ве молиме да бидат разбирање.тоа не е светат во темно пигментПакување Тежина : Abt...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.