• Ново
Нови Пристигне Домот Шупливи Салфетка Прстени сребро Прободен чипка Метален Прстен свадба салфетка носителот Свадба маса декорација Материјали

Нови Пристигне Домот Шупливи Салфетка Прстени сребро Прободен чипка Метален Прстен свадба салфетка носителот Свадба маса декорација Материјали

Оценка на клиентот:
DEN 6144.00
DEN 4915.00 -20 %

Износ
Залиха


Домот Шупливи Салфетка Прстени сребро Прободен чипка Метален Прстен свадба салфетка носителот Свадба маса декорација Материјали
Опис
100% сосема Нов и со висок квалитет
Боја : сребрена
Дизајн : Прободен чипка
Материјал : метал
Стил : Деликатна,домот и романтични
Употреба : за ресторан свадба банкет, менза, и дома и на лентата за декорација
Функција :
Совршен за Вечера Маса,Одлична Партија за декорација,Ќе го направи одличен подарок
Продавачот Ветувам Посветеност На Квалитетот
Нашата цел е да се направи долго бизнис со вас. Ние гарантираме дека нашите производи ќе ги исполнуваат следниве општи стандарди за квалитет : Точни Информации и Описи
Ние испорачува производи кои се карактеристики, функционалност и спецификации во согласност со описи и пакување.
Ние се стремиме да обезбеди упатства и јасни инструкции во пристоен англиски јазик.
Стандарди За Усогласеност
Ние сме внимателни да само продаваат производи кои се во согласност со општо овластување, безбедност и други стандарди.
Се враќа
Се надеваме дека нашите производи може да ги задоволи вас ,без разлика ,ние ги поддржуваме 1 недела се врати.
Кога ќе ја прими стоката, ако не сте целосно задоволни, ве молиме контактирајте не директно, ние ќе го најдете најдоброто решение за вас. Ние веруваме дека комуникацијата може да го реши секој проблем.
Превозот
1.Нарачките обично се испрати во 24-48 часа по добивањето на својата цел информации и потврди за плаќање .
2.Испорака обично трае помеѓу 4-7 дена за FEDEX , DHL, 1 5 - 4 5 денови за пост превозот. но може да потрае и повеќе (во зависност од царинските и времето како што се Божиќ пошта одложувања и сл.). 3.Во зависност од телесната тежина и волумен и со цел да се избегне доцнење од царинската ревизии, производи може да биде splitted во повеќе од еден пакет. Затоа повеќе од еден следење на број ќе се обезбедува, по една за секој пакет. ВИ ПОСАКУВАМ СРЕЌА!

Карактеристики

Табела Декорација & Додатоци Тип:
Салфетка Прстени
Број На Модел На:
метален прстен
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Метал
Табела Декорација & Додатоци Тип:
Салфетка Прстени
дизајн:
пирс чипка
Име:
метален прстен

Производи во категоријата

стакло beades салфетка прстен , декорација салфетка носителот направен од стакло

1531.20 -15 % DEN 1302.00

Материјал : акрилик монистра / нерѓосувачки ;Бои : златен / сребрена / црвена / портокал / виолетово / сино / etcГолемина : dia4.2cm / 4.5 cm / 5.5 cm;Ние може да ги промените големини според клиент спецификација;Ние може да се ажурира на бои според ot клиентот спецификација;Еден примерок е слободен без изразат цена :

портокал бисер кристал салфетка прстен, салфетка носителот,

1248.00 -15 % DEN 1061.00

Материјал : акрилик монистра / нерѓосувачки ;Бои : златен / сребрена / црвена / портокал / виолетово / сино / etcГолемина : dia4.2cm / 4.5 cm / 5.5 cm;Ние може да ги промените големини според клиент спецификација;Ние може да се ажурира на бои според ot клиентот спецификација;Еден примерок е слободен без изразат цена :

бесплатен превозот злато сребро кристал цвет свадба салфетка прстен, салфетка носителот на 12 компјутери

955.20 -15 % DEN 812.00

Материјал : акрилик монистра / нерѓосувачки ;Бои : златен / сребрена / црвена / портокал / виолетово / сино / etcГолемина : dia4.2cm / 4.5 cm / 5.5 cm;Ние може да ги промените големини според клиент спецификација;Ние може да се ажурира на бои според ot клиентот спецификација;Еден примерок е слободен без изразат цена :

кристал бисер салфетка прстен во bown боја, салфетка носителот,

1248.00 -15 % DEN 1061.00

Материјал : акрилик монистра / нерѓосувачки ;Бои : златен / сребрена / црвена / портокал / виолетово / сино / etcГолемина : dia4.2cm / 4.5 cm / 5.5 cm;Ние може да ги промените големини според клиент спецификација;Ние може да се ажурира на бои според ot клиентот спецификација;Еден примерок е слободен без изразат цена :

салфетка прстен за свадба , декорација салфетка носителот направен од кристал камен

2160.00 -15 % DEN 1836.00

Материјал : акрилик монистра / нерѓосувачки ;Бои : златен / сребрена / црвена / портокал / виолетово / сино / etcГолемина : dia4.2cm / 4.5 cm / 5.5 cm;Ние може да ги промените големини според клиент спецификација;Ние може да се ажурира на бои според ot клиентот спецификација;Еден примерок е слободен без изразат цена :

100pcs/Пакет Злато/Сребрена 8Rows Дијамант Мрежа Кристал Лак Опфаќа Носители Свадба Салфетка Прстени DIY Украси Табела Оркестарот Занает

1879.20 -49 % DEN 959.00

2.54 / двор100 парчиња / Пакет Злато / Сребрена 8 Редови Дијамант Мрежа Кристал Лак Опфаќа НосителиСвадба Салфетка ПрстениDIY Украси Табела Оркестарот Занаетдимензии : 4cm (8 реда) x 13cmКоличина : 100 парчињаБоја : Сребро или Злато како слика шоу(Може да се Прилагоди, ве молиме контактирајте со нас ако ви треба други големина )

Бесплатен Превозот Бог на Среќа Метал Злато Сребро Салфетка Прстени За Свадби Тркалезна Маса Салфетка Носители

DEN 1574.40

Бесплатен Превозот Бог на Среќа метал злато сребро салфетка прстени за свадби круг салфетка носителот Убавина Еко Пријателски Зголеми Салфетка Прстени многу12 парчиња / многусреброто на голема ѕид салфетка носителот круг многу12 парчиња / многуChrysanthemum цвет салфетка прстен многу12 парчиња / многубакар златна салфетка прстен сребрен САД$ 28.99 / многу12 парчиња / многу црн долг ракав готвач униформа парчеБела Чили Chort Ракав Готвач Униформа парчецрвена половина готвач arpon трпезарија престилка парчеполовина престилка нови пристигнување 2013 парчезлатна lycra стол опфаќа хотел многу100 парчиња / многуцрна пати spandex стол опфаќа многу100 парчиња / многу18*280cm Sashes Стол Покрие Лак многу100 парчиња / многу100% памук 45*45см салфетка многу100 парчиња / многуСребро&ЗлатоЗлатоСребро.Драги Пријатели,Стр закуп забелешка боја ви се допаѓа.Инаку,јас ќе го испратам случаен избор.Ако ви е потребна количина која не е 12 парче или не повеќе од 12 парче ,ве молиме контактирајте ме .Јас ќе промена на цената .Ви благодариме !Стокови : Салфетка ПрстенБоја : Сребро, Злато,Silve&златоДимензии : Дијаметар 4cmМодел : РезбаТежина : 30gПовод : Хотел, Restrauant, Свадба, arty, итн.Materail : Нерѓосувачки челикМесто : ГуангжуПакет : Pvc Кеса Пакување По Парче

Нови Пристигнување Железо Decoraiton Пролет Stlye Хотел Салфетка Круг Транспарентен Diamond Ball Табела Салфетка Држачот За Свадба

2160.00 -9 % DEN 1966.00

Железо Материјал Decoraiton Пролет Stlye Хотел Салфетка Круг Транспарентен Diamond Ball Табела Салфетка Држачот За СвадбаСребро ЗлатоДраги Пријатели,Стр закуп забелешка боја ви се допаѓа.Инаку,јас случаен избор ќе го испратам .Ако ви е потребна количина која не е 12 парче или не повеќе од 12 парче ,ве молиме контактирајте ме .Јас ќе промена на цената .Ви благодариме !Стокови : Салфетка ПрстенБоја : Злато, Сребро.Димензии : Дијаметар од 4 cmТежина : 50 gМодел : НерегуларниПовод : Хотел, Restrauant, Свадба Партија итн.Материјал : ЖелезоПакет : Pvc Кеса Пакување По ПарчеКартонска Кутија За Пакување По Цел

сина пердув салфетка прстен, салфетка носителот,

1248.00 -15 % DEN 1061.00

Материјал : акрилик монистра / нерѓосувачки ;Бои : златен / сребрена / црвена / портокал / виолетово / сино / etcГолемина : dia4.2cm / 4.5 cm / 5.5 cm;Ние може да ги промените големини според клиент спецификација;Ние може да се ажурира на бои според ot клиентот спецификација;Еден примерок е слободен без изразат цена :

Ново Сребро Златна Големиот Кинески Ѕид Салфетка Носителот Круг Салфетка Прстени За Да Се Омажи За Свадби Табела Оркестарот Serviette

902.40 -9 % DEN 821.00

Бесплатен Превозот Сребрени Златни Големиот Кинески Ѕид Салфетка Носителот Круг Салфетка Прстени За да се Омажи за Свадби Фабрика Продажба златна whirling П салфетка прстени свадба многу12 парчиња / многушест салфетка држачот за свадби кристал многу12 парчиња / многуПлоштад Легури на Метал Мушка Салфетка Прстени многу12 парчиња / многубран цвет салфетка прстени сребро многу12 парчиња / многуПосебни Осум Круг Сребро Салфетка Прстени многу12 парчиња / многуНовата Месечина Круг Сребро Салфетка Прстен многу12 парчиња / многуЗакачам Полу Прстен Сребрен Салфетка Носителот многу12 парчиња / многуКрапот Риба Железо Круг Сребро Салфетка Прстени многу12 парчиња / многусребрена пеперутка салфетка прстени многу6 парчиња / многулинија топката круг сребро салфетка прстени алуминиумски САД$ 17.40 / многу12 парчиња / многуДекорација на Империал Врана Салфетка Прстен многу12 парчиња / многуСребро Кристал Салфетка Прстени многу12 парчиња / многуЦрна lycra стол покрие spandex многу100 парчиња / многузлатни сребрени lycra стол опфаќа многу100 парчиња / многу18*280cm Sashes Стол Покрие Лак многу100 парчиња / многу100% полиестер 45*45см салфетка многу100 парчиња / многусе готви униформа памук црна селектирани парчецрни долги ракави готвач униформа парчецрвено кратко sleeve готви облека парчеБела Чили Chort Ракав Готвач Униформа парчеСребро.ЗлатоДраги Пријатели,Стр закуп забелешка боја ви се допаѓа.Инаку,јас ќе го испратам случаен избор.Ако ви е потребна количина која не е 12 парче или не повеќе од 12 парче ,ве молиме контактирајте ме .Јас ќе промена на цената .Ви благодариме !Стокови : Салфетка ПрстенБоја : Златна,СребренаГолемина : 4.5 cm ДијаметарТежина : 20gМодел : КругПовод : Хотел, Restrauant, Свадба Партија итн.Materail : Нерѓосувачки ЧеликПакет : Pvc Кеса Пакување По ПарчеМесто : Гуангжу

кристално јасна салфетка прстен за свадба со син камен , декорација салфетка носителот направен од кристал камен

1824.00 -15 % DEN 1550.00

Материјал : акрилик монистра / нерѓосувачки ;Бои : златен / сребрена / црвена / портокал / виолетово / сино / etcГолемина : dia4.2cm / 4.5 cm / 5.5 cm;Ние може да ги промените големини според клиент спецификација;Ние може да се ажурира на бои според ot клиентот спецификација;Еден примерок е слободен без изразат цена :

Голема големина Акрилик Метал Салфетка Прстени Хотел / Свадба Материјали Партија Табела Декорација Додатоци R212

3792.00 -7 % DEN 3527.00

2015 година Нови Свадба Салфетка Прстени бела Сјајни Бисери Салфетка Прстени За Свадба Корист Материјали Партија Табела Декорација ДодатоциСосема нов и висок квалитетМатеријал : Имитација бисериБоја : Злато / сребрена( оставете порака до нас)одлично за свадба партија резерви...

Трговија на големо Имитација Круша Салфетка прстени Свадба партија Додатоци Накит додатоци Мушка прстен бесплатен превозот R358

6672.00 -7 % DEN 6205.00

2015 година Нови Свадба Салфетка Прстени бела Сјајни Бисери Салфетка Прстени За Свадба Корист Материјали Партија Табела Декорација ДодатоциСосема нов и висок квалитетМатеријал : Имитација бисериодлично за свадба партија резерви...

кристално јасна салфетка прстен за свадба , декорација салфетка носителот направен од кристал камен

2160.00 -15 % DEN 1836.00

Материјал : акрилик монистра / нерѓосувачки ;Бои : златен / сребрена / црвена / портокал / виолетово / сино / etcГолемина : dia4.2cm / 4.5 cm / 5.5 cm;Ние може да ги промените големини според клиент спецификација;Ние може да се ажурира на бои според ot клиентот спецификација;Еден примерок е слободен без изразат цена :

Бесплатен Превозот N. пазарот Производ Новата Месечина Круг Сребро Метал Салфетка Прстен За Свадба Партија Табела Декорација

1512.00 -8 % DEN 1391.00

Бесплатен Превозот Новата Месечина Круг Сребро Метал Салфетка Прстен За Свадба Партија Табела ДекорацијаСребро.ЗлатоДраги Пријатели,Стр закуп забелешка боја ви се допаѓа.Инаку,јас ќе случаен испраќање .Ако ви е потребна количина која не е 12 парче или не повеќе од 12 парче ,ве молиме контактирајте ме .Јас ќе промена на цената .Ви благодариме !Стокови : Салфетка ПрстенБоја : Злато,Сребро.Димензии : Дијаметар од 4 cmТежина : 30 gМодел : КругПовод : Хотел, Restrauant, Свадба, Божиќ,итн.Materail : Алуминиум ЛегураПакет : Opp Вреќа Пакување По ПарчеМесто : ГуангжуPreferencial Цена Со Бесплатен Превозот1 многу → $ 31.5 / многу (малопродажната цена)20 многу → $ 28.35 / многу (10% попуст)50 многу → $ 26.78 / број (15% попуст)100 многу → $ 25.2 / многу (20% попуст)Злато Железо Материјал Вилушка Салфетка Прстен многу12 парчиња / многузлатна whirling П салфетка прстени свадба многу12 парчиња / многукруг салфетка прстен убавина златни сребрени многу12 парчиња / многуПлоштад Легури на Метал Мушка Салфетка Прстени многу12 парчиња / многуЖелезо Осум Круг Сребро Салфетка Прстени многу12 парчиња / многуРезба Алуминиум Круг Салфетка Прстени многу12 парчиња / многуЗакачам Полу Прстен Сребрен Салфетка Носителот многу12 парчиња / многуКрапот Риба Железо Круг Сребро Салфетка Прстени многу12 парчиња / многуЗлато Железо Материјал Вилушка Салфетка Прстен многу12 парчиња / многуgoldens се зголеми салфетка прстени круг многу12 парчиња / многубожиќ салфетка прстени златен круг $ 30.00 / број 12 парчиња / многуX форма сребрени златни салфетка прстени двојно многу12 парчиња / многу

кристал синџир салфетка прстен, салфетка носителот,

1248.00 -15 % DEN 1061.00

Материјал : акрилик монистра / нерѓосувачки ;Бои : златен / сребрена / црвена / портокал / виолетово / сино / etcГолемина : dia4.2cm / 4.5 cm / 5.5 cm;Ние може да ги промените големини според клиент спецификација;Ние може да се ажурира на бои според ot клиентот спецификација;Еден примерок е слободен без изразат цена :

Бесплатен Превозот white & сива Бисери Салфетка Прстени Хотел Свадба Прибор трговија на големо

4752.00 -7 % DEN 4419.00

2015 година Нови Свадба Салфетка Прстени бела Сјајни Бисери Салфетка Прстени За Свадба Корист Материјали Партија Табела Декорација ДодатоциСосема нов и висок квалитетМатеријал : Имитација бисериодлично за свадба партија резерви...

qn14030421 бисер салфетка прстен во розова , бисер салфетка носителот,

1248.00 -15 % DEN 1061.00

Материјал : акрилик монистра / нерѓосувачки ;Бои : златен / сребрена / црвена / портокал / виолетово / сино / etcГолемина : dia4.2cm / 4.5 cm / 5.5 cm;Ние може да ги промените големини според клиент спецификација;Ние може да се ажурира на бои според ot клиентот спецификација;Еден примерок е слободен без изразат цена :

50Pcs/Многу Сребрена Пластична Кристал Заврши Салфетка Прстен Салфетка Тока Хотел Свадба Партија Снабдувањето со Европски Стил Дома Декорација

528.00 -10 % DEN 475.00

Опис : *Состојба : 100% Сосема Нов,нов стил,добар квалитет,најниска цена*Точка Име : Салфетки прстен*Материјал : Пластични нето дупчење*Боја : сребрена*Големина : За 13cm X4cm*Пакет количина : 50pcs*Опсегот : свадба банкети, сите видови на состаноци, вечери, конференции, прослави, свечености, хотели, семеен ресторан декорација.Совети : Таму ќе биде малку прирачник за грешка при мерење , ве молиме да се разбере,ви Благодариме.плаќањеНие ќе ве известиме кога вашите производи се испраќаат.Plz плати за тоа на време.Ви благодаримеПревозотУслуги / ЛокацијаСАДАвстралија ,Канада ,велика БРИТАНИЈА, Европа, Нов Зеланд,сите светотБесплатен превозотUSPS(715 дена)Воздухот mail(1530 Business дена)Стандард Int'l ПревозотEMS или други превозот(510 дена)EMS или други превозот(815 дена)Препорачана Int'l ПревозотDHL или UPSот , Fedex(37 дена)DHL или други изразат испорака(510 дена)1.Сите објектот Ќе биде предаден во 17 Business ден по уплатата примена (со исклучок на викенд , Хонг Конг и Кина државни Празници).2.Објектот ќе се 2545 работни дена да Бразил (Кинески пост воздух mail) поради Царинење проблем.3.Не сноси никаква царина, V...

100pcs/многу Сребро Метал Лотос Цвет Салфетка Прстени Кристал Носителот Свадба Банкет Партија Вечера Табела Декорација Дома Декорација

6672.00 -7 % DEN 6205.00

Нови Bling Кристал Кристал Лист Салфетка Прстени метал свадба салфетка држачот за Хотел Свадба Банкет Табела Декорација Додатоци Нова Свадба Салфетка Прстени Свадба Корист Материјали Партија Табела Декорација Сосема нов и висок квалитет на Материјалот : Имитација бисериТреба Злато боја линк :

Метални легури салфетка прстени златна и сребрена боја за табела декорација табела салфетка прстени трговија на големо метално сјајна боја

DEN 100.80

Добредојдовте на нашиот магазинНие специјално трговија на големо Партија производиМешовита стока во мала количина е достапнаНие ќе го избере убава стоки, пак внимателно и испратите во времеОписПредмет : Салфетка прстени & Салфетка ВрскиМатеријал : АлуминиумскиДијаметар : 4.5 cmБоја : Златна или сребренаФункција : Сребрени или позлатениНие ќе се меша send.Трговија на големоМешовита стока во мала количина се достапни...

4Pcs/многу Висок Квалитет на Злато/Сребрена Метал Хотел Салфетка Прстени Servietter Токи За Свадба Resturant Трпезариска Маса Декорација Алатка

DEN 720.00

4 Pcs / многу Висок Квалитет на Злато / Сребрена Метал Хотел Салфетка Прстени Servietter Токи За Свадба Resturant Трпезариска Маса Декорација АлаткиБрој на модел : YC328Големина : 5.5x4x3cmОблик : ОвалнаМатеријал : Метални ЛегуриПовршината занает : позлатаСовети : Тоа се мери со рака,па отстапување exsitМОРА да ги Прочитате Пред да го купат 1,ако сте руски купувачот,ве Молиме да го пополните право на Примачот име и презиме(три дела) на вашата цел ,Пред да кога ќе го поставите цел,ако тоа не поштата ќе ја врати назад вашиот пакет...

Бесплатен Превозот 12Pcs Метал Шупливи Дизајн Салфетка Прстени Serviette Носителот Дома Хотел Свадба Вечера Табела Декорација Салфетка Токи

DEN 544.80

Бесплатен Превозот 12 Pcs Метал Шупливи Дизајн Салфетка Прстени Serviette Носителот Дома Хотел Свадба Вечера Табела Декорација Салфетка ТокиБрој на модел : YC394Боја : Злато ,Сребро.Материјал : МеталПовршината занает : ПозлатаФункција : Шупливи дизајнКоличина : 12 Pieces / многуПакет : OPP+ТоварМОРА да ги Прочитате Пред да го купат 1,ако сте руски купувачот,ве Молиме да го пополните право на Примачот име и презиме(три дела) на вашата цел ,Пред да кога ќе го поставите цел,ако тоа не поштата ќе ја врати назад вашиот пакет...

12Pcs Злато Сребро Метал Салфетка Прстен Вечера Табела Декорација Материјали Кујнски Садови Serviette Носителот Tablecloth Круг Тока

714.72 -15 % DEN 608.00

12 Pcs Злато Сребро Метал Салфетка Прстен Вечера Табела Декорација Материјали Кујнски Садови Serviette Носителот Tablecloth Круг ТокаБрој на модел : YC393Боја : Злато и Сребро.Материјал : МеталФункција : Serviette носителотЗанает : ПозлатаПовод : Дома,хотел, ресторан,примерок собаМОРА да ги Прочитате Пред да го купат 1,ако сте руски купувачот,ве Молиме да го пополните право на Примачот име и презиме(три дела) на вашата цел ,Пред да кога ќе го поставите цел,ако тоа не поштата ќе ја врати назад вашиот пакет...

светло розова бисер кристал салфетка прстен, салфетка носителот,

1248.00 -15 % DEN 1061.00

Материјал : акрилик монистра / нерѓосувачки ;Бои : златен / сребрена / црвена / портокал / виолетово / сино / etcГолемина : dia4.2cm / 4.5 cm / 5.5 cm;Ние може да ги промените големини според клиент спецификација;Ние може да се ажурира на бои според ot клиентот спецификација;Еден примерок е слободен без изразат цена :

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.