• Ново
DOIT Метални Резервоарот Шасија со Гума Роботот Појас Следи Возило Багер Робот Шасија

DOIT Метални Резервоарот Шасија со Гума Роботот Појас Следи Возило Багер Робот Шасија

Оценка на клиентот:
DEN 24000.00

Износ
Залиха

Видео :
v.youku.com/v_show/id_XMTI5 Nj Uw OTYz Mg==.html?from=s1.8-1-1.2
v.youku.com/v_show/id_XMTMx Mzky MTYx Ng==.html?from=s1.8-1-1.2
v.youku.com/v_show/id_XODc4 Mzg3 ODky.html
Мобилен софтвер преземете : ios
itunes.apple.com/us/app/ .. " h&ls=1&mt=8 Андроид
bbs.doit.am/forum.php?mod=viewthread&tid=190&екстра=page%3 D1 Андроид кодот
bbs.doit.am/forum.php?mod=viewthread&tid=71&екстра=page%3 D1
Развој одбор Документ Преземете :
на моторен погон одбор
bbs.doit.am/forum.php?mod=viewthread&tid=23&екстра=page%3 D1
ESP8266
bbs.doit.am/forum.php?mod=forumdisplay&подпора=36
Тенкови Шасија Инструкции За Инсталација Manual Download
bbs.doit.am/forum.php?mod=forumdisplay&подпора=57
Гасеница материјал : чиста гума
Големина : 45 cm* 15 см* 40 см (должина*ширина*висина)
Мотивација : 12 V батерија
Мотор : 12/20 w 100 RPM и 150 ВРТЕЖИ во минута (мала брзина висок вртежен момент)
ширина : 5 см (гумени траки : предностите на истрошеност-отпор, контрола сила, ниско ниво на бучава)
Вчитај : лесно оптоварување 15 кг, одење слободни.
Повеќе детали, ве молиме посетете : https : //github.com/Smart Arduino/SZDOITWi Ki/wiki

1. Поради монитор и вистинските снимање на осветленоста и други причини, ќе има одредена боја разлика.
Конечната боја ве молиме погледнете ги нашите актуелни стоки. Ве молиме да знаат ова пред да го купат тоа. Ви благодариме !
2. На сликата можеме да го покаже е 100% Вистински Објект Фотографија.
3. Големината може да има 2-3cm се разликува поради maunal мерење.
4. За превозот погодност, производот е во unassembled .
1. Подготовка на Време : ние треба 2-5 работни дена за да се подготват вашата нарачка според нашите бројни наредби секој ден.
2. Бесплатен Превозот за светот ако изберете Кина Пост .
Answer : ___________________________ Note :
Информации на нова следење на број за Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус не може да се следи кога се испраќаат надвор од Кина. Без разлика дали тоа е пристигна или не,тоа ќе нема повеќе следење на информации.
Ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mair ако сакате целосно следење на информации.
Следење на информации на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус може да се провери овде :
1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди , и 5 ѕвезди за детална оценка на вашата нарачка. Откако ќе ни покаже на екранот на двата 5 ѕвезди, ние ќе ви ги даде $3 ПОПУСТ за секоја нарачка над $50 во вашиот подоцна купување.
2. Ако споделување на нашиот производ линк на вашиот СНС или Facebook, ние ќе ви ги даде $3 ПОПУСТ за секоја нарачка над $50 во вашиот подоцна ги купите, како и.
3. Ако не сте задоволни нашите производи, pls контактирајте со нас пред да ја напушти неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации. Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас.
4. Ве молиме e-mail на нас пред да замине на негативни повратни информации или отворање каков било спор на сајтот. Комуникацијата е најдобар начин да се решат проблемите.
1. Подготовка на Време : ние треба 2-5 работни дена за да се подготват вашата нарачка според нашите бројни наредби секој ден.
2. Бесплатен Превозот за светот ако изберете Кина Пост .
Answer : ___________________________ Note :
Информации на нова следење на број за Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус не може да се следи кога се испраќаат надвор од Кина.

Карактеристики

Тип:
Резервоар
Карактеристики:
Далечински Управувач,Музички
Контролор На Батеријата:
Други
Далечински Растојание:
Други
Гаранција:
Други
Состојба на Собранието:
Unassembled Комплет
сертификација:
3C
Предупредување:
Други
Возраст Опсег:
> 14 години
Бренд Име:
Doit.сум
Далечинска Контрола:
Yes
Број На Модел На:
Други
Време На Полнење:
Други
Димензии:
Други
Контрола На Канали:
2 канали
Бар-кодот:
Yes
Сертификат Број:
2017NT04142709
Материјал:
Метал
дизајн:
Други
Број на бар-кодот:
2ALSB-ESP-F
3C:
Сертификат
Полнење Напон:
Други
Акција Време:
Други
Контролор На Владата:
MODE1

Производи во категоријата

Метал Mato 1/16 Тигар јас РК Резервоарот Инфраред Барел Одвратна Сива НЕ RTR 1220

DEN 23039.52

Објектот Состојба : Нови Во КутијаАко вашиот резервоар добие било каков проблем, само контактирајте ме coz ние може да ви помогне лесно.По Продажба На Услуги : Ако у имаме проблем, ве молам дозволете ми да знам прво, ние може да ви помогне и да ви кажам како да се поправи...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.