• Ново
РК Quadcopter,Надградени X5C-1 Syma Explorer 2.4 GHz 6 Оската Жиро 4CH РК Летало со 2 Мегапиксели Камера+ 4pcs Екстра Пропелер Ножеви

РК Quadcopter,Надградени X5C-1 Syma Explorer 2.4 GHz 6 Оската Жиро 4CH РК Летало со 2 Мегапиксели Камера+ 4pcs Екстра Пропелер Ножеви

Оценка на клиентот:
DEN 2639.52
DEN 2323.00 -12 %

Износ
Залиха


РК Quadcopter,Надградени X5 C-1 Syma Explorer 2.4 GHz 6 Оската Жиро 4 CH РК Летало со 2 Мегапиксели Камера+ 4pcs Екстра Пропелер Ножеви
Здрав Летање
Кој високо анти-судир еластична пластична заштитна рамка, ова е многу добро изграден и силна парче на опрема што може да се справи со повеќе урна дека редовно quadcopters. Одлично за почетници и неформални лет аматерски.
Надградена Верзија
Откако Syma X5 C-1 полетување, што директно ќе забележите разликите во моќ и контрола на летање во споредба со неговиот претходник. На 6-оската лет контроли ви нуди многу посилен ветер отпор и мобилност за тркалаат, теренот, и yaw.
Заменливи Резервни Делови !!
Вашата мотори изгорени и да престане да се врти? Нема проблем, заменете ги брзо со нашите DIY мотори резервни делови . За да проверите како да го замени нив, посетете го нашиот You Tube канал и да научат како да се разменуваат мотори лесно.
Важна Забелешка :
• На quadcopter мотори носат природно подолго ќе летаат тоа се должи на топлина генерирана. Ве молиме бидете сигурни да се излади на мотори и одборот коло по 2 или 3 летови да се прошири нивната трајност.
• Ако мотори престане да работи, лесно да ги замениме со поставување на нови мотори.
• Батеријата време за користење е околу 5-6 минути. Ние ви препорачуваме да се подготви дополнителна батерија за да се избегне истекува на енергија за време на вашиот забава време.
Она Што Ќе Добиете :
1 x Надгради X5 C-1 Syma Quadcopter
1 x 2.4 GHz Предавателот
1 x 3.7 V 500m Ah Li-Po Батерија
4 x Екстра Ножеви
2 x Слетување Пропадна
1 x 2 MP Камера
1 x USB Кабел за Полнење
4 x Заштита Рамки
1 x Шрафцигер
1 x Упатство

Карактеристики

Материјал:
Метал,Смола,Пластика,Гума
Пакетот Вклучува:
Оригинална Кутија,Батериите,Оперативни Инструкции,Полнач,Далечински Контролер,Camera,USB Кабел
Далечинска Контрола:
Yes
Состојба на Собранието:
Подготвени-to-Go
Далечински Растојание:
100
Димензии:
10 x 10 x 3 инчи
Извор На Енергија:
Електричен
Полнење Напон:
3.7 v 500mah
Време На Полнење:
120min
Карактеристики:
Блескави
Гаранција:
Фабриката Гаранција
Предупредување:
Не се погодни за под 8 години
Приклучоци Тип:
USB
Моторни:
Четка Мотор
Контролор На Батеријата:
4*АА
Контрола На Канали:
4 Канали
Акција Време:
8-10 min
Контролор На Владата:
MODE2
Возраст Опсег:
Grownups,> 8 години,> 14 години
Тип:
Хеликоптер
Воздушна Фотографија:
No

Производи во категоријата

Радио Контрола на РК Летало Dron 5.8 G FPV 5MP Камера Обезглавени Режим Quadcopters Брзина на Летање со Хеликоптер Светлина RTF беспилотни Летала

DEN 8159.04

Радио Контрола на РК Летало Dron 5.8 G FPV 5 MP Камера Обезглавени Режим Quadcopters Брзина на Летање со Хеликоптер Светлина RTF беспилотни ЛеталаГлавни Карактеристики : 5.8 G реално време FPV, 5 MP HD антенски камера со прилагодливи агол да се земе 5 MP камера и 1280 x 720 P 30fps видео записи Dualначин 2.4 GHz 4 CH предавателот функции на екранот на летање брзина, висина, нивото на батеријата, и лет времетраење Обезглавени на владата им овозможува на почетниците да го добиете висат на насочување контрола брзо Точни воздухот прес височина задржете овозможено од страна на висока прецизност барометар Еденклучни функции за полетување, слетување, враќајќи Окофаќање 360степен ротации во 3 D кон различни насоки Plugin 7.4 V 2600m Ah 20 C Li Po батеријата нуди до 13 минути " летачкиСпецификации : Бренд : WLtoysТип : QuadcopterМодел : Q393 AКарактеристики : 5.8 G FPV,Брусен Верзија,Радио КонтролаМотор Тип : Брусен МоторФункции : 3 D rollover,Воздухот Прес Височина на Чекање,Камера,Напред / назад,FPV,Gimbal Контрола,без глава Режим,Лебдиш,Едно Копче Автоматски Врати,Една Клучна Слетување,Една Клучна полетување,Sideward лет,Забави,да се Забрза,Свртете лево / десно,Горе / долу,Со светлинаНоќен Лет : ДаВграденна Жиро : 6 Оската ЖироКомплет Видови : RTFНиво : Почетно НивоВозраст : Над 14 годиниДалечински Управувач : 2.4 GHz Безжична Далечинска КонтролаКанал : 4КаналиРежимот На Чекање 2 (Лева Рака Гас)Радио Режимот на Чекање 2 (Левострана Гас)Детална Контрола на Далечина : 100mКомпатибилен со Дополнителни Gimbal : ДаFPV Растојание : 100mFPV Големина на Екран : 4.3 инчиПредавателот Моќ : 4 x 1.5 V AA батерија(не се вклучени) Батерија : 7.4 V 2600m Ah 20 C Li Po ( вклучени )Летање Време : 1013minsВреме на полнење (h) : 200 минути Пиксели Камера : 5 MPВидео Резолуција : 1280 x 720 P 30fps Пакет тежина : 2.420 kgПроизвод големина (L x W x H) : 50.00 x 50.00 x 10.50 cm / 19.69 x 19.69 x 4.13 инчиПакет големина (L x W x H) : 50.50 x 37.30 x 12.00 cm / 19.88 x 14.69 x 4.72 инчи Пакет Содржина : 1 x Quadcopter, 1 x Предавателот, 1 x 7.4 V 2600m Ah 20 C Li Po Батеријата 1 x Рамнотежа Полнач, 4 x Резервни Пропелер, 4 x Пропелер Стража, 1 x 5.8 G FPV Камера, 1 x FPV Монитор, 1 x Полнење преку USB Кабел, 2 x Завртка, 1 x Антена, 1 x Читач на картички, 1 x 4 GB Micro SD Картичка, 1 х Сет на англиски Прирачници Безбедност на производите Одрекување : Ние не прифаќаме било каква одговорност или обврска за злоупотреба на овој или било кој друг производ...

WLtoys V912 4-Канал 2.4 GHz LCD Далечински Управувач RC Хеликоптер Летало RTF

4785.12 -12 % DEN 4211.00

WLtoys V912 4Канал 2.4 GHz LCD Далечински Управувач RC Хеликоптер Летало АвионКарактеристики На Производот : 2.4 GHz, 4Канал RC хеликоптерСредната големина е поголема од еден нормален, многу кулСо 2.4 GHz фреквенција, чувствителни и прецизниLCD екран далечински контролер се прикаже информации за правење на летање одлукаИзградиво gyroscope, зајакнување на летање стабилност и лесно да се контролираВисоки перформанси мотор обезбедува силна моќТоа може да лета напред, назад, сврти лево , свртете десно,горе,долу,и не од 360 степени пак, левострана летање, деснострана летање и лебдишХеликоптер се напојува со изградина полнење на батеријатаДалечинска контрола на моќта од страна на 4 x AA батерии (Батерија, не се вклучени)Доаѓа со AC полнење adapteНајдобриот подарок за вашите пријателиФункција : Горе, Долу, Напред, Назад, Сврти Лево, Свртете Десно, 360°Пак, Левострана Летање, Прстен од страна на Летање, ЛебдишНето Тежина : 305g / 10.76 озБоја : црнаГолемина : 400 x 80 x 165mm / 1.57 x 3.15 x 6.50 инченДалечински Управувач : 173 x 200 х 50мм / 6.81 x 7.87 х 1.97 инченОпис : Точка Име : WLtoys V912 Големи Еден Ножеви RC Хеликоптер Со ЖироХеликоптер Должина : 52cmХеликоптер Hight : 15.5 cmХеликоптер Ширина : 8.5 cmХеликоптер Тежина : 305gFunctioin : Подем, пад, напред,назад, сврти лево, свртете десно,360 претвори левата страна летање десната страна летање лебдиКонтрола на Далечина : За 100Лет надморска Височина : Околу 100Летање Време : Околу 8 МинутиВреме На Полнење : Околу 120 МинутиПредавателот Батерија : 4 х АА Батерија (Не се Вклучени)Хеликоптер на Батеријата : Rechargable 7.4 V 850m Ah (Вклучени)Боја : ПортокаловаAnswer : ___________________________ Note : Овој производ ќе биде во ново пакување...

F14891-Б Целосен Комплет DIY GPS Летало РК Карбонски Влакна Рамка Multicopter FPV APM2.8 1400KV Моторни 30A ESC flysky 2.4 ГФС-i6 Предавателот

DEN 7672.80

Целосен Комплет DIY GPS Летало РК Карбонски Влакна Рамка Multicopter FPV APM2.8 1400 KV Моторни 20 A ESC flysky 2.4 ГФСi6 ПредавателотСпецификации : Рамка во мала тежина, конвенционалните FPV конфигурација како целина полетување тежина може да се контролира на околу 500 грамаопшта конфигурација 5"10" пропелер (Не inclued)Личноста Низ Дизајн Материјал : Јаглерод Влакна Рамка за полнењеРамка референца : Мотор : MT2204 или MT2206 (Не се вклучени)Пропелери : (Не се вклучени)2204 мотор се користи ВО странска валута 5"6" сечилото2206 мотор се користи ВО странска валута 5" 6" 8" сечилотоESC : 15 A20 A (Не се вклучени)Напон : 11.V11.8 V (Не се вклучени)Тежина за : 200gМотор : KV : 1400 Макс...

Attop W2 4CH 2.4 Ghz 2.0 ПРАТЕНИК / 0.3 ПРАТЕНИК Wifi FPV HD Камера РК Летало w/ Обезглавени Режим на надморска Височина се Одржи G-сензор РК Quadcopter RTF

2855.52 -12 % DEN 2513.00

Attop W2 4 CH 2.4 Ghz 2.0 ПРАТЕНИК / 0.3 ПРАТЕНИК Wifi FPV HD Камера РК Летало w / Обезглавени Режим на надморска Височина се Одржи Gсензор РК Quadcopter RTFКарактеристики : Иновативни selfie летало, 0.3 ПРАТЕНИК / 2.0 ПРАТЕНИК HD камера ви овозможува да добиете голема selfies без никаков напор.Вграденво барометар со надморска височина се одржи функцијата обезбедува стабилен лет.Со атрактивни обезглавени режим, целосно решавање на пилот загубанаориентација проблем.3 D флипс со неверојатни агилност обезбедува трик антенски шоу.Една клучна полетување / слетување / итни стоп функции се добра за почетници.Висока / ниска брзина, VR режим и лет патот на режимот на остварување на летање повеќе возбудлив.На Gсензор на владата им овозможува на малите quadcopter за автоматски да го следат начинот на кој се движи вашиот паметен телефон.Wifi реално време пренос FPV систем кој може да се фати фотографии и да снимате видеа за вашиот одлична меморија.Спецификации : Бренд : AttopТочка име : W2 РК QuadcopterДалечински управувач : 2.4 GHz 4 CH (режим 2) / Wifi СТАН контролаВграденна жиро : 6 Оската ЖироГлавната боја : ЗеленаМатеријал : ABS&електрични компонентиКамера : 0.3 ПРАТЕНИК / 2.0 ПРАТЕНИКДалечински управувач растојание : Околу 50100Wifi контрола растојание : Околу 15 милиониФункции : Sideward лет, свртете лево / десно, горе / долу, напред / назад, 3 D rollover, 0.3 MP камера, Wifi FPV, гравитацијата смисла контрола, без глава режим, надморска височина се одржиЛетало батерија : 3.7 V 380m Ah lipo батеријатаЛетање време : Околу 810minsВреме на полнење : За 40minsПредавателот батерија : 4 * ААА 1.5 V батеријаПроизвод тежина : Околу 76gПроизвод големина : 22 * 21.5 * 8cmПакет информации : Пакет големина : 42.5 * 29.5 * 9cm / 16.7 * 11.6 * 3.54 воПакет тежина : 763g / 1.68 lbПодарок кутија пакетПакет листата : 1 * Летало1 * Далечински Контролер2 * Пропелер1 * USB Полнач1 * Шрафцигер1 * Англиски Упатство

EBOYU 8818 Летање Мини РК Инфраред Индукција Хеликоптер Авиони Трепкачко Светло Играчки Дете

501.60 -12 % DEN 442.00

EBOYU 8818 Летање Мини РК Инфраред Индукција Хеликоптер Авиони Трепкачко Светло Играчки Дете Карактеристики : Ова индуктивен авион има симпатична оригиналниот изглед...

HappyCow 777-376 Едно Копче се Врати 6-оската 4CH 360 Завртува 2.4 GHz РК НЛО Quadcopter Летало со Обезглавени Режим RTF

1617.12 -12 % DEN 1423.00

Happy Cow 777376 Едно Копче се Врати 6оската 4 CH 360 Завртува 2.4 GHz РК НЛО Quadcopter Летало со Обезглавени Режим RTFКарактеристики На Производот : Happy Cow 777376 6оската 4 CH 360° Ротација 2.4 GHz РК НЛО QuadcopterЛевата рака гас и да се подготвени да летаатУникатен НЛО Дизајн и Висок Интензитет на Led диодиСо еден единствен облик дизајн, оваа quadcopter можат да летаат како вистински НЛО...

Нови Syma Летало X5UC РК Quadcopter 2.4 G 4CH Лебди Функција Обезглавени Режим, 2.0 ПРАТЕНИК HD Камера, X5C Надгради Нова Верзија-бела

3835.20 -5 % DEN 3644.00

Бренд Име : SymaОбјектот Модел : X5 UCБоја : БелаФреквенција : 2.4 GКанал : 4 CH Со 6 Оската ЖироБатерија за Quadcopter : 3.7 V 500m Ah Liполи(Вклучени)Предавателот Батерија : 4 х АА батерија(Не се вклучени)Време на полнење : Помалку од 130 минути(USB полнење)Летање време : Околу 7 минутиКонтрола на далечина : 0150 метриПроизвод големина : 32327cmПретпазливост за батеријата : Не надбесплатно, или надиспуштање на батерии.Не го стави крај на висока температура состојба.Не фрли во оган.Не фрли во вода.Предупредување : Ова РК летало е опремен со coreless DC мотори, континуирано користење со различни батерии не се предлага.Оваа RC модел не е играчка и не е погодна за деца под 12 години, чувајте ја подалеку од деца.Внимателно да го прочитате упатството пред секоја употреба, ако сте почетник, препорачливо е да биде помогната од страна на искусен возрасни.

Оригиналниот Walkera F210 Професионални Тркач Летало Со 700TVL Камера 5.8 G FPV RTF РК Quadcopter со DEVO 7 Предавателот

DEN 19007.52

Мандрак! Walkera F210 DEVO 7 5.8 G FPV HD Камера СП Трки F3 Лет Контролер Трки ЛеталоОпис : Спецификација : Бренд Име : WalkeraТочка Име : F210 Трки ЛеталоМодел : F210Верзија : Devo7 Десната Рака Гас, Devo7 Левата Рака Гас и Основните 2 без Devo7 верзијаАвион : Главната Роторот Кол : 128mm Вкупната Димензија : 182x182x103mm Тежина : 370g(Батеријата вклучена) Далечински Контролер : DEVO 7 Примачот : DEVORX713 Главниот Контролор : FCSF210(F3) Предавателот : TX5825(FCC) / TX5824(CE) OSD : F210 OSD Brushless Motor WKWS28014 A(Г.С. / CCW) KV2500 Brushless ESCF210(Г.С. / CCW) Батерија : 14.8 V 1300m Ah 40 C 4 S LiPO Лет Време : 8~9mins Работната средина : 10 ~ +40 Камера ( 700 TVL) : Хоризонтална Резолуција : 700 TVL Систем Commitee : PAL / NTSC Видео Излез : 1.0 Vpp / 75Ω Моќ Влез : DC 12 V TX5825(FCC) / TX5824(CE) Предавателот : 5.8 G безжична : Слика пренос TX5825(FCC) се Врзуваат Б секција : 4 канали TX5824(CE) се Врзуваат Б секција : 4 канали TX5825(FCC) излезна моќност : ≤200m W TX5824(CE) излезна моќност : ≤25m WКарактеристики : Ноќта пред Очите HD КамераЦентрализиран Систем За Контрола ДизајнСП Трки F3 Контрола на ЛетањеМеталик Случај ДизајнМоќен Мотор ДизајнПакет Се Вклучени : Devo7 Десната Рака Гас Верзија : 1x Walkera F210 Трки Летало1x OSD1x DEVO 7 ( Десната Рака Гас)1x1x АдаптерDevo7 Левата Рака Гас Верзија : 1x Walkera F210 Трки Летало1x OSD1x DEVO 7 ( Лева Рака Гас)1x1x Адаптер

(Во акции) Оригинални Walkera F210 3D BNF Без предавателот трки Летало quadcopter со OSD / 700TVL Камера BNF

16760.16 -10 % DEN 15084.00

(Во акции) Оригинални Walkera F210 3 D BNF Без предавателот трки Летало quadcopter со OSD / 700 TVL Камера BNFВрз основа на многу години на искуство во структурните дизајн...

Оригиналниот JJRC H47 ELFIE Плус Со 720PCamera Надгради Количка за Убавина Режим Selfie РК Летало Quadcopter Со мали контролер

DEN 2255.52

Оригиналниот JJRC H47 ELFIE Плус Со 720 PCamera Надгради Свитлива Selfie Рака Убавина Режим Selfie РК Летало QuadcopterОпис : JJRC ELFIE+, поголема од претходната генерација, е супериорен и ладилникот...

WLtoys Q323 - C RC Хеликоптер беспилотни Летала Со 2.0 ПРАТЕНИК HD Камера 2.4 G 4CH 6 Оската Жиро Височина Задржете РК Quadcopter RTF со LED светло

DEN 4731.84

WLtoys Q323 C 2.0 ПРАТЕНИК HD КАМЕРИ 2.4 G 4 CH 6 Оската Жиро Височина Задржете Quadcopter RTF Главните Карактеристики : Со 2.0 ПРАТЕНИК прилагодливи камерата, можете да го користите за да направите конкретни детали и наоди, како ви се допаѓа...

EBOYU(TM) ATTOP YD-IDR903 Летало Играчки 2.4 G 4CH 6-Оската Жиро 2MP Камера РК Quadcopter со 3D Флип Обезглавени Режим Функција

2735.52 -12 % DEN 2407.00

EBOYU(TM) ATTOP YDIDR903 Летало Играчки 2.4 G 4 CH 6Оската Жиро 2 MP Камера РК Quadcopter со 3 D Флип Обезглавени Режим ФункцијаСпецификации : Бренд име : AttopМатеријал : ABSМемориска картичка : 4 GBКонтролор на владата : во Режим 2(лева рака гас)Функција : Напред / назад, горе / долу, лево / десно, sideward лет, ноќ осветлување, 3 D флип, обезглавени режим, брзина префрлете го режимотПогоден век : Над 14 годиниДалечински растојание : следејќи го движењето на 80mВреме на полнење : следејќи го движењето на 50minsРаботно време : следејќи го движењето на 57minsГлавниот мотор тип : 7 * 16 / 4pcsПредавателот батерија : 3 * 1.5 V AA батерија (не се вклучени)Quadcopter батерија : 3.7 V 300m Ah Lipo батеријата (вклучени)Батеријата големина : 35 * 18 * 7mmQuadcopter големина : 200 * 197 * 47mm(вештачки мерења грешка е дозволено)Quadcopter тежина : 55g (батеријата исклучени)Пакет Информации : Пакет големина : 40 * 24 * 10см / 15.7 * 9.4 * 3.9 воПакет тежина : 722g / 1.59 lbБренд подарок кутија пакетПакет Листата : 1 * ATTOP YDIDR903 РК Quadcopter1 * Предавател (Режим 2)1 * 3.7 V 300m Ah Li Po Батеријата1 * 2 MP Камера2 * Резервни Пропелер1 * Шрафцигер1 * Полнење преку USBКабел1 * Читач На Картички1 * 4 GB Мемориска Картичка1 * Англиски УпатствоНајчесто поставувани ПРАШАЊА на авиони : 1.Авионот не успеваат да се поврзете со предавател.Пред врзување, осигурете се дека батеријата е полна...

РК џеб играчка мини трки quadcopter Q2 2.4 G став задржете Wifi FPV мини РК Свитлива Selfie Летало Со 0.3 MP Камера vs CX-10W

1560.00 -13 % DEN 1357.00

$ 16.50 29.00$ 285$ 90$ 100$ 59.4$ 74.7$ 172.8$ 121.5Главна Карактеристика : 100% сосема нов и висок квалитет на Надгради Wi Fi РК Мини Летало Q2 Лесно да се Контролира .Тоа е контролирана од страна на далечинскиот управувач...

EBOYU(TM) 668-A9W WiFi FPV Quadcopter Летало Со Wifi HD Камера Обезглавени Режим на Едно Копче се Врати РК Quadcopter Летало RTF Режим 2

2399.52 -12 % DEN 2112.00

EBOYU(TM) 668A9 W Wi Fi FPV Quadcopter Летало Со Wifi HD Камера Обезглавени Режим на Едно Копче се Врати РК Quadcopter Летало RTF Режим 2Опис : Бренд име : 668A9Точка име : 668A9 W РК QuadcopterПроизвод, батерија : 3.7 V 450m Ah 25c(Вклучени)Време на полнење : 6070minsЛетање време : 810minsR / C Растојание : 80100Камера : 0.3 ПРАТЕНИКПроизвод големина : 25*25*7cm (без заштита капак)26*26*11cm (со заштита капак)Пакет големина : 24*24*13cmПредавателот : 2 РежимБоја : BalckКарактеристики : * Таа има заглавени заштита на функција,може да се заштити мотор од оштетување.* Изградена во камерата се подесени неверојатно е да се фати зашеметување слики и видеа од небото.* Со Обезглавени Режим,нема потреба за да се прилагоди на позицијата на авионот пред летање.* Со еден клуч се врати на функцијата, го прави лесно да се најде патот до дома.* Тоа е 6оската жиро кои може да имаат повеќе стабилна летање и да биде лесно да се контролира.* 6 Канал, што може да се направи искачи, спушти, напред, назад, лево sideward лета, право sideward лета и возен 360 степени.* Со LED светла изработка на лет повеќе спектакуларни особено во темница.WIFI FPV РЕАЛНО ВРЕМЕ ПРЕНОС : На видео во живо ќе биде прикажано на вашиот IPHONE / Андроид телефон со WIFI, слики и видео продавница во вашиот телефон; носителот на quadcopter држи вашиот телефон обезбеди сите на време...

JJRC X1 Со Brushless Мотор 2.4 G 4CH 6-Оската РК Quadcopter RTF

6479.52 -12 % DEN 5702.00

JJRC X1 Со Brushless Мотор 2.4 G 4 CH 6Оската РК Quadcopter RTF Спецификации : Brand name : JJRC Предмет БР : X1 Материјал : ABS Фреквенција : 2.4 G Боја : Зелена и Сина факултативна Соодветна возраст : над 14 години Функции : Sideward лет,свртете лево / десно,лебдиш,напред / назад,со светлина,горе / долу, режим на лет избор, LVC, итн...

EBOYU(TM) S6 2.4 Ghz 4CH РК Quadcopter Летало 360 степени НЛО Ротација Јамка 3D Лет РК Quadcopter RTF

1631.52 -12 % DEN 1436.00

EBOYU(TM) S6 2.4 Ghz 4 CH РК Quadcopter Летало 360 степени НЛО Ротација Јамка 3 D Лет РК Quadcopter RTFКарактеристики на производот : S6 4 CH 3 D Flips 2.4 GHz РК Quadcopter Превртен при Летање, RTF Левата рака гас и да се подготвени да летаат Превртена Лет S6 можат да летаат нагоре страна надолу лесно...

85CM големи големи rc хеликоптер BR6508 2.4 G 3.5 CH Супер Големи Метални RC Хеликоптер деца дете најдобрите подароци играчка игра

DEN 2352.00

85 CM големи големи rc хеликоптер BR6508 2.4 G 3.5 CH Супер Големи Метални RC Хеликоптер деца дете најдобрите подароци играчка играИзвестување : Поради оригиналната боја на кутијата се надмине транспорт големина, со цел успешно транспорт на пакет,јас ќе го отстрани оригиналната боја на кутијата да се користи професионална пакување, кутии или да се намали на оригиналниот clolor кутија да се спакуваатКарактеристики : 3.5 канал, Радио контрола (Овозможува Напред / Назад, Лево / Десно, Горе / Долу и Фино Штелување движења,видео фотографирање, фото снимајте) Лесно да летаат (Вграден ЖИРО одржува steadiness) Трепка LED светла 2 супер моќни мотори Долго летање контрола спектар (до 305 метри) Време на Полнење (23 Часа) Летање Време (710 Мин) Ротари Анти се Заклучи До Дизајн 360 степени Операција Метално тело рамка Супер донесе LED светло за ноќта навигација батерија : 11.1 V 2000 MHAПакување Листа : 1 x хеликоптер(со или без камера, зависи и вашиот изберете) 1 x предавател / 1 x батеријата за хеликоптер 1 x полнач / 1 x упатство

година Најновите РК Quadcopter Летало 5.8 G FPV Со 2.0 ПРАТЕНИК HD Камера Автоматски Воздушен Притисок Висок Обезглавени Режим на Едно Копче се Врати РК Летало

DEN 4799.52

2016 година Најновите РК Quadcopter Летало 5.8 G FPV Со 2.0 ПРАТЕНИК HD Камера Автоматски Воздушен Притисок Висок Обезглавени Режим на Едно Копче се Врати РК Летало Бренд : JXD Предмет Бр...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.