• Ново
1 компјутер Countbass Тешко Мамка 65mm, Долго усна Minnow, Wobblers, Shad, Jerkbait, Слатководни Бас Риболов Мами

1 компјутер Countbass Тешко Мамка 65mm, Долго усна Minnow, Wobblers, Shad, Jerkbait, Слатководни Бас Риболов Мами

Оценка на клиентот:
DEN 216.00

Износ
Залиха


Карактеристики

Позиција:
Река,Поток,Резервоар Езерцето,Езеро
Тип:
Вештачки Мамки
Број На Модел На:
H015
категорија:
Намамат
Бренд Име:
countbass
Тип:
Minnow тешко мамка
Големина:
65mm
Пакет:
ПВЦ кутија

Производи во категоријата

Bimoo 100pcs 14mm 10мм 8мм 3D Подвижен очното јаболко Кукла Очи за Лета Врзување Streamer Риба Намамат DIY Лебди Звук Одлуки Риба Очи

89.28 -10 % DEN 80.00

Bimoo 100pcs 3 D Подвижен очното јаболко Кукла Очи за Лета Врзување Streamer Риба Намамат DIY Лебди Звук Одлуки Риба Очи100pcs / пакетГолемина : 0.8 cm, 1cm, 1.4 cmКревка очи, ве молиме премачкување со лепак за да ја зајакнеКарактеристики : подвижен очното јаболко, светло & лебдечки, звук одлуки, евтини цена

Amlucas Метал Риболов Намамат 2.5 cm 5.3 g Isca Вештачки VIB Доведе Тешко Мамка Со Пердув Crankbait Риболов Справи pesca WE3

59.04 -44 % DEN 33.00

..Функција : Бренд : AmlucasТежина : 5.3 g / 0.19 озДолжина : 2.5 cm / 0.98 воНуркање Длабочина : Тонеis_customized : даТип : VIBМатеријал : МеталКвалитетот куки : 1x Силна Treble КукитеПрстен : Силна Рамен ПрстенЦелна Риба : Одење сом,Pikes,Yellowcheck крапПакет Листата : 1 * Риболов Намамат

Sougayilang 6pcs/ Вештачка Риболов Црв Мами Голема Крап Lifelike Риболов Мека Мамки Лажни Мамка Крап Риболов Мами Риболов Справи

386.88 -30 % DEN 271.00

Sougayilang 6pcs / Вештачка Риболов Црв Мами Голема Крап Lifelike Риболов Мека Мамки Лажни Мамка Крап Риболов Мами Риболов СправиКарактеристики : Тежина : Околу.60g / торба (6pcs / торба)Должина : 16cm / еезМатеријал : Мека Пластика ГумаПакет Листата : 6pcs *Риболов Намамат

Бавно Убодни Мамка Море Риболов Намамат 11.5 cm 120g 12.5 cm 150g 14cm 200g Метал Jigging Мами Квалитет Peche Leurre Souple 1 Buc/Многу

DEN 528.00

ние обезбедуваме од фабриката директно ако имате било какви прашања pls контактирајте со нас.ние прифаќаме оем најмалку 500 компјутери.100% висок квалитет тешко мами 1...

5 бои 80mm 8g Minnow Намамат Риболов Намамат Тешко Мамка со BKK Куките

DEN 494.40

5 бои 80mm 8g Minnow Намамат Риболов Намамат Тешко Мамка со BKK КукитеКарактеристики : Еколошки материјали, добра пливање стил На намамат ќе биде Прозрачна во water More привлечна за риба Со светлосен ефект од јаглероден челик остри кука Спецификации : Mode : 8018 Должина : 80mm / Парче Тежина : 8g / Парче Пакет, Вклучувајќи : 5 Парче МамиGearlly Отворено е компанија која е фокусирана на риболов справи со бизнис.Ние продаваме до вас директно, без никакви други агент.Тоа е причината зошто ние може да ви понуди повеќе атрактивна цена и добар квалитет.Нашата основна замисла е да им се овозможи на купувачите, не само високо квалитетни производино, исто така, услуга, создаде повеќе вредност за клиентите и да расте заедно со клиенти.Уживајте во вашата шопинг во нашата продавница.Се чувствуваат морето, опрема вашиот живот!1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

Нови 159pcs/многу Риболов Мами Поставите Мешани 19 Различни Модел Тешко Вештачки Мамки Lifelike Бас Crankbait Риболов Справи со трговија на Големо

6038.40 -22 % DEN 4710.00

Карактеристики : 3 D очи да ја направат совршена алатка за љубителите на риболов Шарени тело може да се направи лесно да се фати риба...

Нови Пристигнување 5pcs/многу Spinnerbait Риболов Намамат Лажица Фабрика Мамка ги наведуваш Со Treble Убодни Куки се Справи со 16modles

306.72 -20 % DEN 245.00

Спецификации : Сите слики се направени во вид Квалитетот Лажица Фабрика Мамка Пакет Листата : 5 Риболов НамаматПратката Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 13 работен ден од Воздухопловната по плаќањето е јасно...

Нова Верзија Риба Намамат Тешко Пластични Crankbait 5-во-едно риба училиште мами имитираат Wobbler со Treble Кука Кристал Флеш Опашка

316.80 -5 % DEN 301.00

Нова Верзија Риба Намамат Тешко Пластични Crankbait 5воедно риба училиште мами имитираат Wobbler со Treble Кука Кристал Флеш Опашка 17gИме : Crankbait Училиште на риби дизајн во еден Намамат Надградена верзија : treble украсени со кристали блиц и пердув; зајакната намамат тело Материјал : Екопријателски Боја + Тешко Пластични Боја : 5 бои за опција Treble кука : #4 со кристално флеш 3 D риба очи Големина : за 9.7 должина околу 17g тежина Карактеристики : новата верзија crankbait имитираат училиште на 5 minnow риба пливаат во вода...

25Pcs Мека Црв Намамат Намамат Постави Главата Убодни Куки Риболов Мамки Поставени се Справи со ТОПЛА AUGUST9

167.04 -30 % DEN 117.00

25 Pcs Мека Црв Намамат Намамат Постави Главата Убодни Куки Риболов Мамки Поставени се Справи соКарактеристики : Пакетот вклучува околу 28 парчиња мека мами и 5 убодни главата куки на мала големинаНепречено и брзо нуркачка акцијаСветли бои за да привлечат големи рибиLifelike во водаМека и леснаМатеријал : ПластикаБоја : СлучајниПакет Големина : 13 * 15 * 1.2 cmПакет Тежина : 64gПакетот вклучува : 17 * Мами8 * Куките

HiUmi 1Pc 12cm 20g Голема Isca Вештачки Штука Намамат Muskie Риболов Мами Swimbait Чудак Мамки Тешко BaitFly Врзување се Справи со pesca

DEN 225.60

Hi Umi 1 Pc 12cm 20g 9Segement Голема Isca Вештачки Штука Намамат Muskie Риболов Мами Swimbait Чудак Мамки Тешко Bait Fly Врзување се Справи со Кина Моремултиповрзувани сонцето рибата е еден од најдобрите додатоци во вашиот справи кутија...

Amlucas Попер Риболов Намамат 60mm 6.3 g Topwater Тешко Мамка Пливање Crankbaits iscas artificiais Јапонија Wobblers WE247

72.00 -44 % DEN 40.00

.Спецификации : Бренд : AmlucasМамка Тип : Попер Риболов НамаматНамамат Тежина : 6.3 g / 0.22 озНамамат Должина : 60mm / 2.36 воДлабочина : TopwaterКуки : 2*Силна Treble КукитеОчи : 3 D Риба очиПрстени : Рамни прстениБои : 5 различни боиЦелна Риба : Pikes,Yellowcheck крап,snakeheadПакет Листата : 1 * Риболов Намамат

HENGJIA 1PCS Crankbait Пластични Wobbler Риболов Намамат 3CM 1.5 G Swimbait Pesca Isca Вештачки Мамки 10 Куки Риболов Справи

52.80 -19 % DEN 43.00

Карактеристики : Создава lifelike пливање акции да ги провоцира предатор да се чувствува.Висока затегнувачка цврстина treble куки безбеден вашиот улов.Со светла тело и 3 D очи да се привлечат повеќе риба.Метал топката во телото, може да се тркалаат со гласен звук, го привлече вниманието на риба.Прекрасен риболов алатка за љубителите на риболов...

Метал SpinnerBait Лажица Намамат Тешко Риболов Мами Риболов Справи 5pcs/многу

441.60 -20 % DEN 353.00

Спецификации : Сите слики се направени во вид Тип : Квалитет Лажица Намамат Материјал : Метал Објект должина : 8.7 cm Објект тежина : 18g Пакет Листата : 5 Риболов НамаматБоја : Ако треба да се избере боја, ве молиме оставете поракаПратката Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 13 работен ден од Воздухопловната по плаќањето е јасно...

10pcs 9cm 8g Свиткана Minnow Вештачки Риболов Намамат Тешко Пластични 3D Риба Лажни Намамат

596.64 -20 % DEN 477.00

10pcs 9cm 8g Свиткана Minnow Вештачки Риболов Намамат Тешко Пластични 3 D Риба Лажни Намамат Карактеристики : 10pcs / торба.ABS изградба, нема да биде скршен лесно, можат да го издржат тешките риба.3 D lifelike очи...

50Pcs 4cm 0.8 g Мека Силиконска Гума Црви Риболов Намамат Вештачки Maggot Grubs Црв Крап Риболов Мамка за Море Реката Езерото Риболов

168.00 -20 % DEN 134.00

Тип : мека риболов мами Тежина : 0.6 g / еез Lenght : 5.5 cm Количина : прибл 50pcs / торба Куки : нема кукитеЗа нас, и Ние сме една од најголемите Б2Б на големо на риболов мами, Компјутер и Повик Телефони додатоци во Источна Кина...

55мм/5.7 г Minnow Риболов Мами Тоне BKK Кука Iscas Вештачки Pesca Leurre Peche Souple Broch Тешко Риболов Мамка за Pikes

239.52 -25 % DEN 180.00

Мамка Тип : wobblers Мамка Намамат Тежина : 5.7 g / 0.2 оз,4.5 g / 0.15 оз Намамат Должина : 55мм / 2.16 во,50мм / 1.96 во Куки : 6# Јапонија BKK Кука Очи : 3 D Риба очи Прстени : Црни Рамни прстени Бои : 5 различни бои Пакет Листа : 1 * Риболов Намамат / кутијаdianxiaobao_4

ПАМЕТНИ Летачки Молив Мамка 70mm8.4g Тешко Риболов Намамат VMC Кука Isca Artificials Pesca Vissen Leurre Souple Peche Риболов Справи

DEN 387.84

ПАМЕТНИ Летачки Молив Мамка 70mm8.4g Тешко Риболов Намамат VMC Кука Isca Artificials Pesca Vissen Leurre Souple Peche Риболов Справи со Спецификации1.Тип : Молив Мамки За Риболов Намамат2.Франција VMC Treble Куките3.Око : 3 D Очи4.7 бои како сликата шоу5.Должина : 70mm6.Тежина : 8.4 г7.Акција : Лебди8.Пакет : Opp кутија со вметнување на картичкатаПакувањето Вклучува : 1 Pc XFishing Намамат

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.