• Ново
ANZHENJI 10Pic/Многу 13.5 G 11CM Риболов Намамат Minnow Мами Тешко Мамка Pesca Риболов Справи isca вештачки 10 Бои Кука Swimbait

ANZHENJI 10Pic/Многу 13.5 G 11CM Риболов Намамат Minnow Мами Тешко Мамка Pesca Риболов Справи isca вештачки 10 Бои Кука Swimbait

Оценка на клиентот:
DEN 837.60
DEN 444.00 -47 %

Износ
Залиха


Спецификации : 100% Сосема Нов Кол : 10 компјутери/многу Должина : 11 cm Тежина : 13.5 g Боја : ние ќе испрати 10 бои, исто како слика.фотографиите се преземени од реалните на објектот , Ако треба различни бои, ве молиме да ни оставите порака, Куки : 2 Sharp & Висока Пенетрација Куки Пакетот вклучува : 10 x Мами Карактеристики : Тие се создаде живот-како пливање на дејствија во вода! Светли бои за да привлечат големи риби! 3 D очи да го направи моќен фаќање алатка!

Карактеристики

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Тип:
Вештачки Мамки
Број На Модел На:
MI003-45-
категорија:
Намамат
Бренд Име:
ANZHENJI
Должина:
11cm
Тежина:
13.5g
Куките:
VMC #6
Вода длабочина / Нуркање:
0.5-2M
боја:
10 различни бои
категорија:
Minnow / Wobbler

Производи во категоријата

Нови Пристигнување 5pcs/многу Spinnerbait Риболов Намамат Лажица Фабрика Мамка ги наведуваш Со Treble Убодни Куки се Справи со 16modles

306.72 -20 % DEN 245.00

Спецификации : Сите слики се направени во вид Квалитетот Лажица Фабрика Мамка Пакет Листата : 5 Риболов НамаматПратката Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 13 работен ден од Воздухопловната по плаќањето е јасно...

Bimoo 100pcs 14mm 10мм 8мм 3D Подвижен очното јаболко Кукла Очи за Лета Врзување Streamer Риба Намамат DIY Лебди Звук Одлуки Риба Очи

89.28 -10 % DEN 80.00

Bimoo 100pcs 3 D Подвижен очното јаболко Кукла Очи за Лета Врзување Streamer Риба Намамат DIY Лебди Звук Одлуки Риба Очи100pcs / пакетГолемина : 0.8 cm, 1cm, 1.4 cmКревка очи, ве молиме премачкување со лепак за да ја зајакнеКарактеристики : подвижен очното јаболко, светло & лебдечки, звук одлуки, евтини цена

40g Убодни Главата Бронзирање Доведе Чело Куки Океанот Рок Риболов Намамат Вештачки Мамки Лот 2 Парчиња

DEN 410.40

40g Убодни Главата Бронзирање Доведе Чело Куки Океанот Рок Риболов Намамат Вештачки Мамки Лот 2 Парчиња40g Убодни ГлаваЛот 2 Парчиња 2 Бои

10pcs Топла Продажба Мешани Ласерски во Боја Minnow ги привлечат Сет Риболов Намамат Контрола 13.5 g

554.88 -5 % DEN 527.00

торбаТопла Продажба Мешани Ласерски Во Боја Minnow Ги Привлечат СетФункција : 1.Име на производ : Мешани Minnow ги привлечат сет2.Намамат Должина : 11cm3.Намамат Тежина : 13.5 g4.Пакет : 10pcs / многу5.Вкупната тежина : 230gСлика Емисија За Риболов Намами Во Собата :

10pcs 9cm 8g Свиткана Minnow Вештачки Риболов Намамат Тешко Пластични 3D Риба Лажни Намамат

596.64 -20 % DEN 477.00

10pcs 9cm 8g Свиткана Minnow Вештачки Риболов Намамат Тешко Пластични 3 D Риба Лажни Намамат Карактеристики : 10pcs / торба.ABS изградба, нема да биде скршен лесно, можат да го издржат тешките риба.3 D lifelike очи...

HENGJIA 10pcs/многу Риболов намамат Длабоко пливаат тешко риболов мамка 9CM 8G вештачки мамки minnow риболов wobbler pesca Minnow Лажни Мамка

499.20 -19 % DEN 404.00

Тип : minnow риболов мамиДолжина : 9cm.Тежина : 8g / еезМатеријал : ABS пластикаБоја : 10colors достапниКоличина : 10pcs / многунуркање длабочина : 0.51.5 Мкука : 8# висока јаглероден челик кукитеAnswer : ___________________________ Note : 1.боите се испраќаат случајно,обично ние испрати ги со мешани бои2.Куките се многу ,pls да се биде внимателен.

1Pcs 5.5 cm 12g Topwater Мека Гума Жаба Риболов Намамат Чудак Мамки со Куки Isca Вештачки Риболов Мами Црна Риба Убиец

89.76 -25 % DEN 67.00

dianxiaobao_1dianxiaobao_21 Pcs 5.5 cm 12g Мини Мека Гума Жаба Риболов Намамат Чудак Мамки со Куки Isca Вештачки Риболов Мами Црна Риба УбиецМамка тип : Мека жаба намамат Тежина : 12g Должина : 5.5 cm Боја : 8 бои Пакување : Пвц boxsdianxiaobao_3dianxiaobao_4 1...

1Pcs 5.5 6.6 cm g Светла Шарени Тешко Мамка Minnow Риболов Мами се Справи со 3D Риба Очи Куки нуркање костур wobbler Риболов Додаток

50.88 -27 % DEN 37.00

dianxiaobao_1dianxiaobao_24490 1 Pcs Светла Шарени 5.5 6.6 cm g Тешко Мамка Minnow Риболов Мами се Справи со 3 D Риба Очи Куки нуркање костур wobbler Риболов Додаток Производ параметри : Боја : 8 бои Должина : 5.5 cm Тежина : 6.6 g Пливање длабочина : 0.3 м0.9 м материјал : пластични Кука : 8 # кука Очи : 3 D очи Боја : зелена боја PS тешко бои Пакување : OPP вреќаdianxiaobao_3dianxiaobao_4 1...

Нови 159pcs/многу Риболов Мами Поставите Мешани 19 Различни Модел Тешко Вештачки Мамки Lifelike Бас Crankbait Риболов Справи со трговија на Големо

6038.40 -22 % DEN 4710.00

Карактеристики : 3 D очи да ја направат совршена алатка за љубителите на риболов Шарени тело може да се направи лесно да се фати риба...

HENGJIA 5Pcs 11cm 21g Риболов Мами Тоне Молив во Облик на Убодни Риба Главата Риболов Мека Намамат Вештачки Мамки Со Куки 5 боја

465.60 -30 % DEN 326.00

Должина : 11cmТежина : 19gБоја : како на сликатаКоличина : 5pcsЗа нас, и Ние сме една од најголемите Б2Б на големо на риболов мами, Компјутер и Повик Телефони додатоци во Источна Кина...

MNFT 4 Парчиња Долги Herl Ној Пердув 30-35cm Должина За Лета Врзување натрапникот Streamer Saltwater Летаат Риболов Муви Врзување Материјали

719.04 -40 % DEN 432.00

MNFT 4 Парчиња Долги Herl Ној Пердув 3035cm Должина За Лета Врзување натрапникот Streamer Saltwater Летаат Риболов Муви Врзување МатеријалиПриродните Бела Ostirch КосаДолжина : 30 ~ 35cmQuanity : 4pcsПремија одделение пердув одличен за лета врзување натрапниците, намалување и, исто така, hackle.торба

25Pcs Мека Црв Намамат Намамат Постави Главата Убодни Куки Риболов Мамки Поставени се Справи со ТОПЛА AUGUST9

167.04 -30 % DEN 117.00

25 Pcs Мека Црв Намамат Намамат Постави Главата Убодни Куки Риболов Мамки Поставени се Справи соКарактеристики : Пакетот вклучува околу 28 парчиња мека мами и 5 убодни главата куки на мала големинаНепречено и брзо нуркачка акцијаСветли бои за да привлечат големи рибиLifelike во водаМека и леснаМатеријал : ПластикаБоја : СлучајниПакет Големина : 13 * 15 * 1.2 cmПакет Тежина : 64gПакетот вклучува : 17 * Мами8 * Куките

MNFT 5 БОИ Розова боја се Црвено Зелена Сина, Портокалова AB Монистра за Лета Врзување Риболов 6mm*1.5 mm Летаат Риболов Материјал

239.52 -5 % DEN 228.00

MNFT 5 БОИ Розова боја се Црвено Зелена Сина, Портокалова AB Монистра за Лета Врзување Риболов 6mm*1.5 mm Летаат Риболов МатеријалВисоко Ниво На ТранспарентностБоја : розова , црвена,зелена,сина,портокаловаГолемина на : Дијаметар : 6mmДупка со Дијаметар : 1.5 mmПакување, Вклучувајќи : Количина...

6pcs/пакет 21g 7.2 CM цврст метал VIB Fishlure профил вибрации wobbler намамат мамка за бас риболов метал fishlure мамки за риболов справи

1307.04 -45 % DEN 719.00

21 g 7.2 CM цврст метал VIB Fishlure вибрации wobbler намамат мамка свежи бас риболов метал fishlure мамки за риболов справи2017 ново ажурирани боја верзија, топла продажба во Јапонија и Јужна кореја пазарот.нето тежина : 21gголемина : 7.2 cm*1.5 cmласерски боја слој, прекрасни уметнички дела.2 парчиња Потекло treble куки,опашка дел 4# или 6# спроведен со пердув, стомакот дел 6#, без пердув.ние ќе го организира бои рамнотежа или како купувачот избор барање.​Поради безбедносни причини , ние прифаќаме Aliexpress Зачувам ве Молиме да ни остават порака или забелешка откако ќе се одлучите да купите нашите производи да се провери дали имаме акции или не пред место цел, обично 99% имаме акции...

20 Парчиња/Многу Целосно Подвижна Мека Риболов Пченка Намамат Мамки Лажни Мека Мами Крап Пченка мирис Вештачки мамки Пченкарни Зрна (Жолт)

79.20 -36 % DEN 51.00

Карактеристики : Силикони, мека, одлична цврстина, колокација кука, крап, crucian крап, риболов, како трева крап, платика мамка, канализација и издржливи, се елиминира повтори проблеми за мамки за риболов.Намами рибата е исклучително силна, погоден за слатководни риболов риболов риболов риболов halleluyahТип : Мека мамкаКоличина : 20 PcsБоја : Жолта 20 x Лебди Пченка1...

HENGJIA 5pcs цврст метал контрола spinnerbaits сечилото sequins вештачки wobblers лажици риболов мами pesca риболов tackles

216.48 -30 % DEN 152.00

Спецификации : Сите слики се направени во вид.Стил : SpinnerbaitsБоја : како на сликатаМатеријал : метал хардКука : висок јаглероден челик кукитеПакетот вклучува : 5pcs МамиКарактеристики : остри treble кукитеСветли бои е повеќе привлечна.Се создаде lifelike пливање активности за proboke predetor да залакПогоден за различни видови на рибиПакет Листата : 5pcs* Риболов МамиПакет и Брод документот1.Ние ги користиме OPP Вреќа за еден мамка и потоа да го употребите на картон да се пакувам , но клиенти барања е, исто така, земени во предвид.2.Сите пакети ќе бидат испратени во рок од 3~5 работен ден од EMS,хонг конг ПОСТ ВОЗДУХ ПАРЦЕЛА,UPSот,DHL,FENEX или ТНТ...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.