• Ново
1 компјутер Countbass Тешко Мамка 65mm, Minnow, Wobblers, Бас Перде Crappie мамка, Слатководни Риболовни Намамат

1 компјутер Countbass Тешко Мамка 65mm, Minnow, Wobblers, Бас Перде Crappie мамка, Слатководни Риболовни Намамат

Оценка на клиентот:
DEN 235.20
DEN 188.00 -20 %

Износ
Залиха


Карактеристики

Позиција:
Река,Поток,Резервоар Езерцето,Езеро
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Бренд Име:
countbass
Број На Модел На:
H005
Тип:
Minnow тешко мамка
Големина:
65mm
Пакет:
ПВЦ кутија

Производи во категоријата

5 Пакети Јајце Летаат Одлуки Јајце Предиво Trouts Летаат Риболов FliesTying Материјал Ткаенина Кина Мало на Линија Грешки се Зголеми Црвено & Зелена Боја

300.00 -20 % DEN 240.00

5 Пакети Јајце Летаат Одлуки Јајце Предиво Trouts Летаат Риболов Flies Tying Материјал Ткаенина Кина Мало на Линија Грешки се Зголеми Црвено & Зелена БојаПремиум Јајце Летаат Изработка На ПредивоБоја : Црвена Роза Или ЗеленаОколу 2 Метри / ПакетПродажба на Единица : 5 пакетиторба

Bimoo 100pcs 14mm 10мм 8мм 3D Подвижен очното јаболко Кукла Очи за Лета Врзување Streamer Риба Намамат DIY Лебди Звук Одлуки Риба Очи

89.28 -10 % DEN 80.00

Bimoo 100pcs 3 D Подвижен очното јаболко Кукла Очи за Лета Врзување Streamer Риба Намамат DIY Лебди Звук Одлуки Риба Очи100pcs / пакетГолемина : 0.8 cm, 1cm, 1.4 cmКревка очи, ве молиме премачкување со лепак за да ја зајакнеКарактеристики : подвижен очното јаболко, светло & лебдечки, звук одлуки, евтини цена

Amlucas Попер Риболов Намамат 60mm 6.3 g Topwater Тешко Мамка Пливање Crankbaits iscas artificiais Јапонија Wobblers WE247

72.00 -44 % DEN 40.00

.Спецификации : Бренд : AmlucasМамка Тип : Попер Риболов НамаматНамамат Тежина : 6.3 g / 0.22 озНамамат Должина : 60mm / 2.36 воДлабочина : TopwaterКуки : 2*Силна Treble КукитеОчи : 3 D Риба очиПрстени : Рамни прстениБои : 5 различни боиЦелна Риба : Pikes,Yellowcheck крап,snakeheadПакет Листата : 1 * Риболов Намамат

1Pcs 5.5 6.6 cm g Светла Шарени Тешко Мамка Minnow Риболов Мами се Справи со 3D Риба Очи Куки нуркање костур wobbler Риболов Додаток

50.88 -27 % DEN 37.00

dianxiaobao_1dianxiaobao_24490 1 Pcs Светла Шарени 5.5 6.6 cm g Тешко Мамка Minnow Риболов Мами се Справи со 3 D Риба Очи Куки нуркање костур wobbler Риболов Додаток Производ параметри : Боја : 8 бои Должина : 5.5 cm Тежина : 6.6 g Пливање длабочина : 0.3 м0.9 м материјал : пластични Кука : 8 # кука Очи : 3 D очи Боја : зелена боја PS тешко бои Пакување : OPP вреќаdianxiaobao_3dianxiaobao_4 1...

40g Убодни Главата Бронзирање Доведе Чело Куки Океанот Рок Риболов Намамат Вештачки Мамки Лот 2 Парчиња

DEN 410.40

40g Убодни Главата Бронзирање Доведе Чело Куки Океанот Рок Риболов Намамат Вештачки Мамки Лот 2 Парчиња40g Убодни ГлаваЛот 2 Парчиња 2 Бои

ANZHENJI 10Pic/Многу 13.5 G 11CM Риболов Намамат Minnow Мами Тешко Мамка Pesca Риболов Справи isca вештачки 10 Бои Кука Swimbait

837.60 -47 % DEN 444.00

Спецификации : 100% Сосема Нов Кол : 10 компјутери / многу Должина : 11 cm Тежина : 13.5 g Боја : ние ќе испрати 10 бои, исто како слика.фотографиите се преземени од реалните на објектот , Ако треба различни бои, ве молиме да ни оставите порака, Куки : 2 Sharp & Висока Пенетрација Куки Пакетот вклучува : 10 x Мами Карактеристики : Тие се создаде животкако пливање на дејствија во вода! Светли бои за да привлечат големи риби! 3 D очи да го направи моќен фаќање алатка!

1 Buc 9cm/8.1 g Вештачки Тешко Мамка Mino Мамка Флуоресценција Зелени За Инструмент Додатоци Мамки Wobblers Риболов Ноќ За Риболов

56.16 -13 % DEN 49.00

карактеристики : Мазна и брза акција за нуркање Со реална изглед риба, може да се примамат од нив на риба внимание...

MNFT 4 Парчиња Долги Herl Ној Пердув 30-35cm Должина За Лета Врзување натрапникот Streamer Saltwater Летаат Риболов Муви Врзување Материјали

719.04 -40 % DEN 432.00

MNFT 4 Парчиња Долги Herl Ној Пердув 3035cm Должина За Лета Врзување натрапникот Streamer Saltwater Летаат Риболов Муви Врзување МатеријалиПриродните Бела Ostirch КосаДолжина : 30 ~ 35cmQuanity : 4pcsПремија одделение пердув одличен за лета врзување натрапниците, намалување и, исто така, hackle.торба

Amlucas Метал Риболов Намамат 2.5 cm 5.3 g Isca Вештачки VIB Доведе Тешко Мамка Со Пердув Crankbait Риболов Справи pesca WE3

59.04 -44 % DEN 33.00

..Функција : Бренд : AmlucasТежина : 5.3 g / 0.19 озДолжина : 2.5 cm / 0.98 воНуркање Длабочина : Тонеis_customized : даТип : VIBМатеријал : МеталКвалитетот куки : 1x Силна Treble КукитеПрстен : Силна Рамен ПрстенЦелна Риба : Одење сом,Pikes,Yellowcheck крапПакет Листата : 1 * Риболов Намамат

5 бои 80mm 8g Minnow Намамат Риболов Намамат Тешко Мамка со BKK Куките

DEN 494.40

5 бои 80mm 8g Minnow Намамат Риболов Намамат Тешко Мамка со BKK КукитеКарактеристики : Еколошки материјали, добра пливање стил На намамат ќе биде Прозрачна во water More привлечна за риба Со светлосен ефект од јаглероден челик остри кука Спецификации : Mode : 8018 Должина : 80mm / Парче Тежина : 8g / Парче Пакет, Вклучувајќи : 5 Парче МамиGearlly Отворено е компанија која е фокусирана на риболов справи со бизнис.Ние продаваме до вас директно, без никакви други агент.Тоа е причината зошто ние може да ви понуди повеќе атрактивна цена и добар квалитет.Нашата основна замисла е да им се овозможи на купувачите, не само високо квалитетни производино, исто така, услуга, создаде повеќе вредност за клиентите и да расте заедно со клиенти.Уживајте во вашата шопинг во нашата продавница.Се чувствуваат морето, опрема вашиот живот!1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.