• Ново
Бесплатен превозот 40pcs 6cm 1.8 g мека мамка море риболов справи wobbler jigging риболов намамат силикони мамка мека црв ракчиња

Бесплатен превозот 40pcs 6cm 1.8 g мека мамка море риболов справи wobbler jigging риболов намамат силикони мамка мека црв ракчиња

Оценка на клиентот:
DEN 299.52
DEN 270.00 -10 %

Износ
Залиха


40pcs / торба Мешана Боја Вештачки Кадрава Опашка Maggot Копачка Црв Риболов Мами Мека Grubs6cm за Море Реката Езерото Риболов Детали и Опис : Предмет : 10 компјутери / торба Кадрава Опашка Maggot Копачка Црв Материјал : Мека пластика гума Спецификација : 10 компјутери / торба приближно, 6cm 1.8 g Боја : 8 бои. ( Ние ќе се обидеме да ви испрати како многу бои како avilable.) Пакување : Меурчиња Торба. Апаратот : Море риболов, Слатководни риболовни - Рок риболов, Крак риболов, Мраз риболов, Брод риболов. Карактеристики : 1. Живописни Lifelike Simulaiton Вештачки Maggot Копачка Црв - Совршен Пливање Движење. 2. Супер Атрактивни за Сите видови на Риба, Особено на Риба Крап. 3. Санитарните & Животната средина Материјал - Повеќе време за Користење, Нема потреба да се нечистотија вашата рака да се справи со вистински Црви, Нема потреба да се Убие црви.

Карактеристики

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Број На Модел На:
er-33
Должина:
6cm
Тежина:
1.8 g
Производот Количина:
10

Производи во категоријата

55мм/5.7 г Minnow Риболов Мами Тоне BKK Кука Iscas Вештачки Pesca Leurre Peche Souple Broch Тешко Риболов Мамка за Pikes

239.52 -25 % DEN 180.00

Мамка Тип : wobblers Мамка Намамат Тежина : 5.7 g / 0.2 оз,4.5 g / 0.15 оз Намамат Должина : 55мм / 2.16 во,50мм / 1.96 во Куки : 6# Јапонија BKK Кука Очи : 3 D Риба очи Прстени : Црни Рамни прстени Бои : 5 различни бои Пакет Листа : 1 * Риболов Намамат / кутијаdianxiaobao_4

HENGJIA 10pcs/многу Риболов намамат Длабоко пливаат тешко риболов мамка 9CM 8G вештачки мамки minnow риболов wobbler pesca Minnow Лажни Мамка

499.20 -19 % DEN 404.00

Тип : minnow риболов мамиДолжина : 9cm.Тежина : 8g / еезМатеријал : ABS пластикаБоја : 10colors достапниКоличина : 10pcs / многунуркање длабочина : 0.51.5 Мкука : 8# висока јаглероден челик кукитеAnswer : ___________________________ Note : 1.боите се испраќаат случајно,обично ние испрати ги со мешани бои2.Куките се многу ,pls да се биде внимателен.

1Pcs 5.5 6.6 cm g Светла Шарени Тешко Мамка Minnow Риболов Мами се Справи со 3D Риба Очи Куки нуркање костур wobbler Риболов Додаток

50.88 -27 % DEN 37.00

dianxiaobao_1dianxiaobao_24490 1 Pcs Светла Шарени 5.5 6.6 cm g Тешко Мамка Minnow Риболов Мами се Справи со 3 D Риба Очи Куки нуркање костур wobbler Риболов Додаток Производ параметри : Боја : 8 бои Должина : 5.5 cm Тежина : 6.6 g Пливање длабочина : 0.3 м0.9 м материјал : пластични Кука : 8 # кука Очи : 3 D очи Боја : зелена боја PS тешко бои Пакување : OPP вреќаdianxiaobao_3dianxiaobao_4 1...

50Pcs 4cm 0.8 g Мека Силиконска Гума Црви Риболов Намамат Вештачки Maggot Grubs Црв Крап Риболов Мамка за Море Реката Езерото Риболов

168.00 -20 % DEN 134.00

Тип : мека риболов мами Тежина : 0.6 g / еез Lenght : 5.5 cm Количина : прибл 50pcs / торба Куки : нема кукитеЗа нас, и Ние сме една од најголемите Б2Б на големо на риболов мами, Компјутер и Повик Телефони додатоци во Источна Кина...

6pcs/пакет 21g 7.2 CM цврст метал VIB Fishlure профил вибрации wobbler намамат мамка за бас риболов метал fishlure мамки за риболов справи

1307.04 -45 % DEN 719.00

21 g 7.2 CM цврст метал VIB Fishlure вибрации wobbler намамат мамка свежи бас риболов метал fishlure мамки за риболов справи2017 ново ажурирани боја верзија, топла продажба во Јапонија и Јужна кореја пазарот.нето тежина : 21gголемина : 7.2 cm*1.5 cmласерски боја слој, прекрасни уметнички дела.2 парчиња Потекло treble куки,опашка дел 4# или 6# спроведен со пердув, стомакот дел 6#, без пердув.ние ќе го организира бои рамнотежа или како купувачот избор барање.​Поради безбедносни причини , ние прифаќаме Aliexpress Зачувам ве Молиме да ни остават порака или забелешка откако ќе се одлучите да купите нашите производи да се провери дали имаме акции или не пред место цел, обично 99% имаме акции...

25Pcs Мека Црв Намамат Намамат Постави Главата Убодни Куки Риболов Мамки Поставени се Справи со ТОПЛА AUGUST9

167.04 -30 % DEN 117.00

25 Pcs Мека Црв Намамат Намамат Постави Главата Убодни Куки Риболов Мамки Поставени се Справи соКарактеристики : Пакетот вклучува околу 28 парчиња мека мами и 5 убодни главата куки на мала големинаНепречено и брзо нуркачка акцијаСветли бои за да привлечат големи рибиLifelike во водаМека и леснаМатеријал : ПластикаБоја : СлучајниПакет Големина : 13 * 15 * 1.2 cmПакет Тежина : 64gПакетот вклучува : 17 * Мами8 * Куките

Amlucas Попер Риболов Намамат 60mm 6.3 g Topwater Тешко Мамка Пливање Crankbaits iscas artificiais Јапонија Wobblers WE247

72.00 -44 % DEN 40.00

.Спецификации : Бренд : AmlucasМамка Тип : Попер Риболов НамаматНамамат Тежина : 6.3 g / 0.22 озНамамат Должина : 60mm / 2.36 воДлабочина : TopwaterКуки : 2*Силна Treble КукитеОчи : 3 D Риба очиПрстени : Рамни прстениБои : 5 различни боиЦелна Риба : Pikes,Yellowcheck крап,snakeheadПакет Листата : 1 * Риболов Намамат

HENGJIA 1PCS Crankbait Пластични Wobbler Риболов Намамат 3CM 1.5 G Swimbait Pesca Isca Вештачки Мамки 10 Куки Риболов Справи

52.80 -19 % DEN 43.00

Карактеристики : Создава lifelike пливање акции да ги провоцира предатор да се чувствува.Висока затегнувачка цврстина treble куки безбеден вашиот улов.Со светла тело и 3 D очи да се привлечат повеќе риба.Метал топката во телото, може да се тркалаат со гласен звук, го привлече вниманието на риба.Прекрасен риболов алатка за љубителите на риболов...

Метал SpinnerBait Лажица Намамат Тешко Риболов Мами Риболов Справи 5pcs/многу

441.60 -20 % DEN 353.00

Спецификации : Сите слики се направени во вид Тип : Квалитет Лажица Намамат Материјал : Метал Објект должина : 8.7 cm Објект тежина : 18g Пакет Листата : 5 Риболов НамаматБоја : Ако треба да се избере боја, ве молиме оставете поракаПратката Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 13 работен ден од Воздухопловната по плаќањето е јасно...

1Pcs Отворено Риболов Риболов Справи со 14.6 см-5.8 /14.7 g 3D Очи Minnow Риболов Намамат Bionic Риболов

59.52 -24 % DEN 45.00

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите " Wish List ",Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме да го додадете во вашите " Продавница Листа ".Ви благодарам многу!!! ^^ Било каков проблем, само слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми одеднаш...

2 парчиња/многу ПРО BEROS Жаба Мами FR003 Вештачки Мамки Мека Жаба 6 Боја 6cm-2.36 0.46 оз-13.18 g Риболов Справи Тешко Swimbait Pesca

DEN 172.80

Детали за производот Име : Риболов намамат Модел Бр : FR003 Материјал : Пластични Боја : Како на сликите покажуваат Единица тип : 2 buc / многу Тежина : 0.46 оз13.18 g / парче Должина : 6cm2.36" / парче Пакет тежина : 0.05 кг (0.11 lb.) Пакет големина : 20cm x 15cm x 20cm (7.87 во x 5.91 во x 7.87 во) Услуга : Висок квалитет на услуга Производ Сликаплаќање 1,ние ги поддржуваме сите следниве метод на Плаќање,како што се visa,Boleto,Mastercard,Запад унија,webmoney и така натаму...

Bimoo 100pcs 14mm 10мм 8мм 3D Подвижен очното јаболко Кукла Очи за Лета Врзување Streamer Риба Намамат DIY Лебди Звук Одлуки Риба Очи

89.28 -10 % DEN 80.00

Bimoo 100pcs 3 D Подвижен очното јаболко Кукла Очи за Лета Врзување Streamer Риба Намамат DIY Лебди Звук Одлуки Риба Очи100pcs / пакетГолемина : 0.8 cm, 1cm, 1.4 cmКревка очи, ве молиме премачкување со лепак за да ја зајакнеКарактеристики : подвижен очното јаболко, светло & лебдечки, звук одлуки, евтини цена

Нова Верзија Риба Намамат Тешко Пластични Crankbait 5-во-едно риба училиште мами имитираат Wobbler со Treble Кука Кристал Флеш Опашка

316.80 -5 % DEN 301.00

Нова Верзија Риба Намамат Тешко Пластични Crankbait 5воедно риба училиште мами имитираат Wobbler со Treble Кука Кристал Флеш Опашка 17gИме : Crankbait Училиште на риби дизајн во еден Намамат Надградена верзија : treble украсени со кристали блиц и пердув; зајакната намамат тело Материјал : Екопријателски Боја + Тешко Пластични Боја : 5 бои за опција Treble кука : #4 со кристално флеш 3 D риба очи Големина : за 9.7 должина околу 17g тежина Карактеристики : новата верзија crankbait имитираат училиште на 5 minnow риба пливаат во вода...

Нови Пристигнување 5pcs/многу Spinnerbait Риболов Намамат Лажица Фабрика Мамка ги наведуваш Со Treble Убодни Куки се Справи со 16modles

306.72 -20 % DEN 245.00

Спецификации : Сите слики се направени во вид Квалитетот Лажица Фабрика Мамка Пакет Листата : 5 Риболов НамаматПратката Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 13 работен ден од Воздухопловната по плаќањето е јасно...

Smart Minnow Риболов Намамат 11.5 cm/16g Лебди Leurre Souple Iscas Artificiais Став Pesca Atacado Риболов Wobblers Swimbait Peche

407.52 -45 % DEN 224.00

Smart Minnow Риболов Намамат 11.5 cm / 16g Лебди Leurre Souple Iscas Artificiais Став Pesca Atacado Риболов Wobblers Swimbait Peche Спецификација : 1.Материјал : ABS пластика 2.Добра мамка за голема риба, 3.Стабилна Држава : Суспендирање (1.5 м) 4.Тежина на намамат : 16g 5.Должина на намамат : 11.5 cm 6.Претерани удирање акција 7.Слатководни & Saltwater видови 8.Крајната сегментирано пливање мамка 9.Пливање како живи риби 10.Франција VMC treble куки 11.Вештачки риби на мамка со совршена живеат движењето во вода Функција : 1...

5 Пакети Јајце Летаат Одлуки Јајце Предиво Trouts Летаат Риболов FliesTying Материјал Ткаенина Кина Мало на Линија Грешки се Зголеми Црвено & Зелена Боја

300.00 -20 % DEN 240.00

5 Пакети Јајце Летаат Одлуки Јајце Предиво Trouts Летаат Риболов Flies Tying Материјал Ткаенина Кина Мало на Линија Грешки се Зголеми Црвено & Зелена БојаПремиум Јајце Летаат Изработка На ПредивоБоја : Црвена Роза Или ЗеленаОколу 2 Метри / ПакетПродажба на Единица : 5 пакетиторба

20 Парчиња/Многу Целосно Подвижна Мека Риболов Пченка Намамат Мамки Лажни Мека Мами Крап Пченка мирис Вештачки мамки Пченкарни Зрна (Жолт)

79.20 -36 % DEN 51.00

Карактеристики : Силикони, мека, одлична цврстина, колокација кука, крап, crucian крап, риболов, како трева крап, платика мамка, канализација и издржливи, се елиминира повтори проблеми за мамки за риболов.Намами рибата е исклучително силна, погоден за слатководни риболов риболов риболов риболов halleluyahТип : Мека мамкаКоличина : 20 PcsБоја : Жолта 20 x Лебди Пченка1...

5 бои 80mm 8g Minnow Намамат Риболов Намамат Тешко Мамка со BKK Куките

DEN 494.40

5 бои 80mm 8g Minnow Намамат Риболов Намамат Тешко Мамка со BKK КукитеКарактеристики : Еколошки материјали, добра пливање стил На намамат ќе биде Прозрачна во water More привлечна за риба Со светлосен ефект од јаглероден челик остри кука Спецификации : Mode : 8018 Должина : 80mm / Парче Тежина : 8g / Парче Пакет, Вклучувајќи : 5 Парче МамиGearlly Отворено е компанија која е фокусирана на риболов справи со бизнис.Ние продаваме до вас директно, без никакви други агент.Тоа е причината зошто ние може да ви понуди повеќе атрактивна цена и добар квалитет.Нашата основна замисла е да им се овозможи на купувачите, не само високо квалитетни производино, исто така, услуга, создаде повеќе вредност за клиентите и да расте заедно со клиенти.Уживајте во вашата шопинг во нашата продавница.Се чувствуваат морето, опрема вашиот живот!1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

7PCS 1 Пакет Вештачки Мали Maggots Топла Кука Намамат Мамка 4.4 cm / 1.75 g Мека Мамка Патот Риболовни средства во Собата За Риболов на Крап

79.20 -10 % DEN 71.00

Продажба на безалкохолни мамка на главата кука комбинација на одговараат на Една мека мамка доведе кука параметри : 4.4 СМ1.75 G Вашето задоволство е она што ние се стремиме! Ние ќе се потрудиме за да се постигне оваа цел !! Вашите позитивни коментари се клучот на нашиот успех во бизнисот...

MNFT 5 БОИ Розова боја се Црвено Зелена Сина, Портокалова AB Монистра за Лета Врзување Риболов 6mm*1.5 mm Летаат Риболов Материјал

239.52 -5 % DEN 228.00

MNFT 5 БОИ Розова боја се Црвено Зелена Сина, Портокалова AB Монистра за Лета Врзување Риболов 6mm*1.5 mm Летаат Риболов МатеријалВисоко Ниво На ТранспарентностБоја : розова , црвена,зелена,сина,портокаловаГолемина на : Дијаметар : 6mmДупка со Дијаметар : 1.5 mmПакување, Вклучувајќи : Количина...

HENGJIA 5pcs цврст метал контрола spinnerbaits сечилото sequins вештачки wobblers лажици риболов мами pesca риболов tackles

216.48 -30 % DEN 152.00

Спецификации : Сите слики се направени во вид.Стил : SpinnerbaitsБоја : како на сликатаМатеријал : метал хардКука : висок јаглероден челик кукитеПакетот вклучува : 5pcs МамиКарактеристики : остри treble кукитеСветли бои е повеќе привлечна.Се создаде lifelike пливање активности за proboke predetor да залакПогоден за различни видови на рибиПакет Листата : 5pcs* Риболов МамиПакет и Брод документот1.Ние ги користиме OPP Вреќа за еден мамка и потоа да го употребите на картон да се пакувам , но клиенти барања е, исто така, земени во предвид.2.Сите пакети ќе бидат испратени во рок од 3~5 работен ден од EMS,хонг конг ПОСТ ВОЗДУХ ПАРЦЕЛА,UPSот,DHL,FENEX или ТНТ...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.