• Ново
Убодни Главата Риболов Група 10pcs 70mm 2g Кадрава Опашка Мека Намамат+5pcs 5g Доведе Главата Јадица за Риболов Намамат Поставите Jigging

Убодни Главата Риболов Група 10pcs 70mm 2g Кадрава Опашка Мека Намамат+5pcs 5g Доведе Главата Јадица за Риболов Намамат Поставите Jigging

Оценка на клиентот:
DEN 402.72
DEN 241.00 -40 %

Износ
Залиха

Убодни Главата Риболов Група 10pcs 70mm 2g Кадрава Опашка Мека Намамат+5pcs 5g Доведе Главата Јадица за Риболов Намамат Поставите Jigging

Карактеристики

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океан Плажа Риболов,Океанот Рок Fshing,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Број На Модел На:
AR30
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Бренд Име:
Afishlure
Должината на мека мамка:
70MM
Мека мамка тежина:
2g
Број на меки мамка:
10pcs/торба
Боја:
color1-color9
Тежина на олово куките:
5g
Број на олово куките:
5pcs/торба
Употреба:
убодни глава

Производи во категоријата

25Pcs Мека Црв Намамат Намамат Постави Главата Убодни Куки Риболов Мамки Поставени се Справи со ТОПЛА AUGUST9

167.04 -30 % DEN 117.00

25 Pcs Мека Црв Намамат Намамат Постави Главата Убодни Куки Риболов Мамки Поставени се Справи соКарактеристики : Пакетот вклучува околу 28 парчиња мека мами и 5 убодни главата куки на мала големинаНепречено и брзо нуркачка акцијаСветли бои за да привлечат големи рибиLifelike во водаМека и леснаМатеријал : ПластикаБоја : СлучајниПакет Големина : 13 * 15 * 1.2 cmПакет Тежина : 64gПакетот вклучува : 17 * Мами8 * Куките

WDAIREN Риболов се Повлече Мамка Мамка Фах Вметнете да Застане Отворено Магнетни Намамат Кутија се Повлече Мамка Фах Поставите Риболов Справи Кутии ЕЈ-025

523.20 -10 % DEN 471.00

4490886524194730 WDAIREN Бренд Препорака парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче WDAIREN Риболов се Повлече Мамка Мамка Фах Вметнете да Застане Отворено Магнетни Намамат Кутија се Повлече Мамка Фах Поставите Риболов Справи Кутии ЕЈ025Опис : Материјал : Пластични Главната Боја : Бела Производи вклучуваат : повлечете мамка плоча + долго пол мамка плоча на корица : 16cm во дијаметар Мамка дното слот : 15cm длабочина од 6 см во дијаметар Мамка плоча мали слот : 13cm длабочина од 4 cm во дијаметар се Повлече мамка плоча висина : 6 cm Поддршка рака должина : 43 см издолжување и собирање на 66 смПакетот Вклучува : 1 x Риболов Мамка Плоча 1...

2 ПАРЧИЊА Риболов мека Minnow Намамат Мамки Treble Кука Т опашка 10.5 см/18.5 g Бесплатен превозот

DEN 335.52

Големина : 10.5 см / g 18.5Пакет се вклучени : 2 ПАРЧИЊАовој вид на 3 D гума мека риба, како живи риби, повеќе lifelike, исто така, повеќе мамка риба; Чувствуваат мека со грубост, е слично на чувството на гумени играчки топката, влегува на проток на вода со бран занишан; може да се користи повторно.боја ќе се испрати по случаен избор.ако сте со мали цел, ние ќе го испрати од Сингапур Пост без следење на број, Ние и ветуваме дека ние превозот во 48 часа откако ќе се плати...

YAPADA VIB 304 Челик Баталјон 10g/15g/20g/25g Treble КУКА+Пердув 50мм/57mm/62mm/65mm Метал VIB Multicolor Риболов Мами

DEN 119.04

Доколку купите повеќе од 1000$, и сакате ОЕМ за свој Бренд,само нас контакт со Трговија со датотеки, или email.Ве молиме не заборавајте остави порака за големината!!!Сребро 10g 15g 20g 25gЗлато 10g 15g 20g 25gХром 10g 15g 20g 25gПиштол 10g 15g 20g 25gБакар 10g 15g 20g 25gЗелена 10g 15g 20g 25gКука : Treble H ook+Пердув.

Риболов намамат 20pcs/многу 0.5 g 3.8 cm Риболов Мека Бас Мамка Wobblers Силикон Намамат Убодни Главата Т опашка Вештачки Лажни Мамка SwimBait

DEN 76.32

Функција:1.Голема симулација, во вода и пливање домот и реални.2.Светла и светли бои се многу привлечни за рибите...

25 компјутери 9cm 5 бои, меки мамка Поставите море риболов справи wobbler jigging риболов намамат силикони мамка мека црв ракчиња и се Справи со Кутија

527.52 -20 % DEN 422.00

Детали и Опис : Предмет : 25 компјутери 9cm 5.5 g Мека Мамка 1 buc 17cm*9cm*3cm се Справи со Кутија Материјал : Мека пластика гума Спецификација : 25 компјутери околу 17cm*9cm*3cm Боја : Мешана Боја...

Висок Квалитет 8pcs 8colors Topwater Жаба и Глувчето Шупливи Телото Мека Риболов Мами Бас Куки Мамки се Справи со Сет и се Справи со Кутија

612.00 -20 % DEN 490.00

Детали и Опис : Содржина : 6 компјутери 4cm 5.5 g Topwater Жаба 2 парчиња 5cm 8.5 г Topwater Глувчето 1 buc 17cm*9cm*3cm се Справи со Кутија Опис : 1...

Длабоко морето Големи Риболов Сина мека Реплика Риба Намамат Мамки Т опашка 26cm/440g Бесплатен превозот

DEN 959.52

Големина : 26cm / 440gовој вид на 3 D гума мека риба, како живи риби, повеќе lifelike, исто така, повеќе мамка риба; Чувствуваат мека со грубост, е слично на чувството на гумени играчки топката, влегува на проток на вода со бран занишан; може да се користи повторно.боја ќе се испрати по случаен избор.ако сте со мали цел, ние ќе го испрати од Сингапур Пост без следење на број, Ние и ветуваме дека ние превозот во 48 часа откако ќе се плати...

Бавно Убодни Мамка Море Риболов Намамат 11.5 cm 120g 12.5 cm 150g 14cm 200g Метал Jigging Мами Квалитет Peche Leurre Souple 1 Buc/Многу

DEN 528.00

ние обезбедуваме од фабриката директно ако имате било какви прашања pls контактирајте со нас.ние прифаќаме оем најмалку 500 компјутери.100% висок квалитет тешко мами 1...

Ningyo Hime 5Pcs Риболов Намамат Професионални Силикони Мека Мамка Двојна Боја Крап Вештачки Мека Намамат 9cm 5g Бас Мамка

276.96 -35 % DEN 180.00

Ningyo Hime 5 Pcs Риболов Намамат Професионални Силикони Мека Мамка Двојна Боја Крап Вештачки Мека Намамат 9cm 5g Бас Мамка Мамка Тип : Мека Риболов Намамат Намамат Тежина : 5g Намамат Должина : 90mm Бои : 5 различни бои Целна Риба : Трева крап,Одење сом,бас Пакување : Пакет, Вклучувајќи : 5pc* Риболов Намамат

Trulinoya DW39 Висок Квалитет Мини Чудак Пластични Кастинг Риболов Намамат 35mm 3.8 г Тешко Вештачки Мамки Pesca Wobbler Риба Crankbait

699.84 -49 % DEN 357.00

Trulinoya DW39 Висок Квалитет Мини Чудак Пластични Кастинг Риболов Намамат 35mm 3.8 г Тешко Вештачки Мамки Pesca Wobbler Риба Crankbait Карактеристики : Име : Crankbaits / Риболов Мамка / Вештачка намамат / Риболов Намамат / Wobblers Должина : 35 MM Тежина : 3.8 Г Боја : 12 Бои како што сликите покажуваат Кука : BKK Treble Куки Длабочина : 1.6 2m

iLure Метал Кастинг Риболов Мами Убодни Лажица 5 Компјутери/Многу 25g/40g/60g Риболов Куки Jigging Вештачки Риба Лажица Вода Лажица Esca

955.20 -44 % DEN 535.00

.тпроизвод {backgroundcolor : #fff;width : 100% ;maxширина : 1200px;маргина : 0 авто;дисплеј : flex;баласт : 40px 0;fontfamily : "Ping Fang SCМедиум"}.тпроизвод.обратна {flexнасока : редобратна}.тпроизвод .слика {position : relative;flex : 4;textalign : право}.тпроизвод.обратно .слика {textalign : left}.тпроизвод .image img {ширина : 400px;висина : авто}.тпроизвод .инфо {flex : 5;кутијаголемината : границаbox); дисплеј : flex;flexнасока : колона;оправдасодржина : центар}.тпроизвод .информации .наслов {fontsize : 28px;lineheight : 40px;маргина : 0 10% 0 20%;color : #333}.тпроизвод .информации .содржина {fontsize : 18px;lineheight : 28px;color : #999;маргина : 20px 10% 0 20%}@медиуми (maxширина : 750px) {.тпроизвод {баласт : 0;flexнасока : колона !важно}.тпроизвод .слика {textalign : center !важно}.тпроизвод .image img {ширина : 95.73%}.тпроизвод .информации .наслов {textalign : center;маргина : 4vw 10% 0;fontsize : 3.7 "фолксваген"; lineheight : 5.3 "фолксваген"}.тпроизвод .информации .содржина {textalign : center;fontsize : 3.2 "фолксваген"; lineheight : 4.3 "фолксваген"; маргина : 2.7 "фолксваген" 10% 4vw}}.тпроизвод {backgroundcolor : #fff;width : 100% ;maxширина : 1200px;маргина : 0 авто;дисплеј : flex;баласт : 40px 0;fontfamily : "Ping Fang SCМедиум"}.тпроизвод.обратна {flexнасока : редобратна}.тпроизвод .слика {position : relative;flex : 4;textalign : право}.тпроизвод.обратно .слика {textalign : left}.тпроизвод .image img {ширина : 400px;висина : авто}.тпроизвод .инфо {flex : 5;кутијаголемината : границаbox); дисплеј : flex;flexнасока : колона;оправдасодржина : центар}.тпроизвод .информации .наслов {fontsize : 28px;lineheight : 40px;маргина : 0 10% 0 20%;color : #333}.тпроизвод .информации .содржина {fontsize : 18px;lineheight : 28px;color : #999;маргина : 20px 10% 0 20%}@медиуми (maxширина : 750px) {.тпроизвод {баласт : 0;flexнасока : колона !важно}.тпроизвод .слика {textalign : center !важно}.тпроизвод .image img {ширина : 95.73%}.тпроизвод .информации .наслов {textalign : center;маргина : 4vw 10% 0;fontsize : 3.7 "фолксваген"; lineheight : 5.3 "фолксваген"}.тпроизвод .информации .содржина {textalign : center;fontsize : 3.2 "фолксваген"; lineheight : 4.3 "фолксваген"; маргина : 2.7 "фолксваген" 10% 4vw}}Убодни лажица риболов мами (5 парчиња)Со i LureКарактеристики и спецификации : Тежина : 25 / 40 / 60 / 80 gДолжина : 7.5 / 9 / 10.5 / 11 cmКоличина : 5 парчињаКуки : Jigging кукитеУСЛУГИТопла продажба на производи од врвот продавачиСите нарачки се испраќаат од Ali Express складишта во рок од 24 часаПосветен на услуга на клиентитеПАКУВАЊЕ И ИСПОРАКА ГАРАНЦИЈАУживајте во мирот на умот со Ali Express вратадоврата пакување и испорака заштита

Bimoo 6pcs Летаат Врзување Тело Предиво Scud Песок Црв Летаат Врзување Материјал За Нимфата Streamer Тело

293.28 -31 % DEN 203.00

5 Метри 14 Боја Избрани Бои Летаат Врзување Синхронизирањето Линија Предиво Scud Песок Црв Муви Нови Лета Врзување Материјал За Нимфата Возрасни ТелоДимензии : должина околу 5М / картичка6cards или 14cards / многу за опцииБоја : розова, портокалова, црвена, бела, Топла розова ...За scuds, нимфата, streamers, Baitfish, итн...

ANZHENJI 10Pic/Многу 13.5 G 11CM Риболов Намамат Minnow Мами Тешко Мамка Pesca Риболов Справи isca вештачки 10 Бои Кука Swimbait

837.60 -47 % DEN 444.00

Спецификации : 100% Сосема Нов Кол : 10 компјутери / многу Должина : 11 cm Тежина : 13.5 g Боја : ние ќе испрати 10 бои, исто како слика.фотографиите се преземени од реалните на објектот , Ако треба различни бои, ве молиме да ни оставите порака, Куки : 2 Sharp & Висока Пенетрација Куки Пакетот вклучува : 10 x Мами Карактеристики : Тие се создаде животкако пливање на дејствија во вода! Светли бои за да привлечат големи риби! 3 D очи да го направи моќен фаќање алатка!

1Pcs 5cm 6g Мини Риболов Намамат Зима Lifelike Риболов Тешко Мамка VIB со Доведе во Внатрешноста Ледено Море Мува Риболов Wobbler Риболов Намамат

45.60 -23 % DEN 35.00

Карактеристики : 3 D очи да ја направат совршена алатка за љубителите на риболов Шарени тело може да се направи лесно да се фати риба...

1pcs/пакет 68cm 26g жаба намамат голема големина одглумил гром голема тројна висока јаглерод силна кука за слатководни црна риба громот игра

509.76 -45 % DEN 280.00

Должина : 68 MMТежина : 26gкука : Сопственик двојноподлога бодликава остри кукаакции достапни боја : 14 боја избор достапни во парк1pca / пакет во колет.Почитувани купувачи, ние внимателно ќе ги провери род пред парцела големина на пакување и пакување тоа добро& тоа ќе се стави во силна хартија или ПВЦ цевка цевка со пластична пена исполнет.Ние ќе го организира EMS(или ПРОЗОРЦИ Изразат Saver или ТНТ,итн) за вашиот парцела испорака во рок од 2 работни дена по ред,вашите прачка парцела ќе преку Aliexpress ЕМС сортирање центар на прв, ќе трае 3 дена Кина домашна испорака и ЕМС персоналот ни даде следење на број (оваа работа треба друг 2days), па ние треба најмалку 5 дена за вашите прачка испорака подготовка.По вашата парцела пристигнувањето, ќе се бара да се отвори парцели и да се провери дали род состојба е во ред или не.ве молиме не груби да се регистрирате вашето име на приемот на хартија, ако директно потпис прифаќање парцела без проверка, тоа значи дека ќе се откаже вашето право на проверка и прифаќате род 100% ok (ок).проверете и, пред прифаќање потпис во суштина е фер за продавачот и купувачот.Ние не го прифати оспорувањето на род штета / скршени откако ќе потпис прифаќање без проверкавашиот парцела пристигнувањето, ќе се отвори парцела најде дефект (не вклучувајќи ги и малите мал дефект како што се род сликарство мал нула, итн), ве молиме да ги преземат слики со телефон и да бара испорака на услуга на персоналот забелешка оштетување на пратката приемот на хартијаАко вашиот парцела беше прифатен од страна на вашите пријатели или роднини, без проверка, подоцна ќе се најде дефект, и тоа од страна на породувањето, ќе треба да се направи такво нешто : 1...

Дувачкиот Метални Цевки Летаат Врзување Материјали НАС Цевки+Лагер Цевка+Делница Tubeing-60pcs по пакет (Бакар )

DEN 657.60

Овие се стандардни 3.1 mm надворешен дијаметар месинг цевки Цевки направени со тесни tolerances и имаат висок квалитет на надворешноста заврши Внатре дијаметар е 1.9 мм да одговара 1.8 mm лагер цевки...

Бесплатен превозот 40pcs 6cm 1.8 g мека мамка море риболов справи wobbler jigging риболов намамат силикони мамка мека црв ракчиња

299.52 -10 % DEN 270.00

40pcs / торба Мешана Боја Вештачки Кадрава Опашка Maggot Копачка Црв Риболов Мами Мека Grubs6cm за Море Реката Езерото Риболов Детали и Опис : Предмет : 10 компјутери / торба Кадрава Опашка Maggot Копачка Црв Материјал : Мека пластика гума Спецификација : 10 компјутери / торба приближно, 6cm 1.8 g Боја : 8 бои...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.