• Ново
Noeby Чудак Мамка 55мм/10.5 g Суспендирање 0-0.8 m Тешко Риболов Намамат VMC Кука Isca Вештачки Став Pesca Leurre Peche Риболов Справи

Noeby Чудак Мамка 55мм/10.5 g Суспендирање 0-0.8 m Тешко Риболов Намамат VMC Кука Isca Вештачки Став Pesca Leurre Peche Риболов Справи

Оценка на клиентот:
DEN 442.56
DEN 226.00 -49 %

Износ
Залиха

Noeby Чудак Мамка 55мм/10.5 g Суспендирање 0-0.8 m Тешко Риболов Намамат VMC Кука Isca Вештачки Став Pesca Leurre Peche Риболов Справи
Спецификација :
1.Должина : 55мм
2.Тежина : 10.5 g
3.Акција : Суспендирање 0-0.8 метри
4.Пакет : Блистер кутија со вметнување на картичката.
5.Тип : Тешко Minnow Мамка
Функција :
1. Специјалниот модел изгледа помеѓу MINNOW и ЧУДАК профил, силни телото, живописни пливање акција, вистинската боја опрема имаат силни искушенија.
2. Остри и силни Франција VMC treble куки.
Пакување детали :
1 Pc/ кутија домашно МИЛЕНИЧЕ
Нарачките обично се испраќаат надвор во рок од 5 работни дена преку Кина пост Воздухот, EMS, DHL, Epacket
Време На Испорака :
Парите ќе бидат вратени во следниве случаи : Испраќаат производи се различни од производи
купувачот нареди.
Секоја парцела ќе бидат проверени пред тие се испраќаат надвор, па шанса на ова е мала.
Ве молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа откако сте ги примиле производи. Ви благодариме!!
Ве молиме љубезно ве молиме да оставите позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги.
Ви благодариме! Било која од вашите коментари и сугестии ќе бидат високо ценети.

Карактеристики

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океан Плажа Риболов,Океанот Рок Fshing,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
категорија:
Лажни Намамат
Тип:
Вештачки Мамки
Број На Модел На:
NBL9427
Бренд Име:
NOEBY
Должина:
55mm/piece
боја:
8 бои
Тежина:
10.5g/piece
кука:
Две Франција VMC Treble куките
Стил:
чудак мамка
акција:
Суспендирање 0-0.8 метри
Материјал:
ABS Пластика
is_customized:
Yes

Производи во категоријата

5pcs 8.5 cm/13g Риболов Намамат Swimbait Море Бас Убиец Доведе Убодни Главата Мека Wobbler Риболов Пливаат Мамка

DEN 271.20

5pcs Риболов Намамат Swimbait 8.5 cm / 13g Море Бас Убиец Доведе Убодни Главата Мека Wobbler Риболов Пливаат МамкаСпецификации : Карактеристики : Јаглероден челик куки, остар и доволно силен. 3 D очи да ја направат совршена алатка за љубителите на риболов. Шарени тело може да се направи лесно да се фати риба. Lifelike и брза акција во вода. Одговараат за риболов средниот и горниот дел од вода за риби,како што tilapia,костур и др...

weihefishing 50pcs Симулација Пченкарни Зрна Риболов Мами Вештачки Мека Мамки со Пченка Мирис за Crucian Крап

98.40 -15 % DEN 84.00

Карактеристики : Лесен за носење, лесно да ги собереш или стави надолу. Компактен и лесен и практичен, можат директно да се вчитуваат џеб кога не е во употреба. Количина дизајн е разумна, бутик кутија може да бидат директно поврзани со супермаркет или лична употреба.Тип : Вештачки МамкиМатеријал : ПВЦКоличина : 50pcsБоја : ЖолтаПозиција : ЕзероНапомена : Ве молиме овозможи 13cm грешка поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате. Ве молам, разберете дека бои може да постои хроматските аберации како различни поставување на слики.Пакет Тежина : 26 G / 0.92 УнциПакет Димензии (L*W*H) : 97*52*13 ММ / 3.82*2.05*0.51 ИнчиПакетот Вклучува : 50 x Симулирани Пченкарни Зрна Риболов Мами1.ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ...

iLure Метал Кастинг Риболов Мами Убодни Лажица 5 Компјутери/Многу 25g/40g/60g Риболов Куки Jigging Вештачки Риба Лажица Вода Лажица Esca

955.20 -44 % DEN 535.00

.тпроизвод {backgroundcolor : #fff;width : 100% ;maxширина : 1200px;маргина : 0 авто;дисплеј : flex;баласт : 40px 0;fontfamily : "Ping Fang SCМедиум"}.тпроизвод.обратна {flexнасока : редобратна}.тпроизвод .слика {position : relative;flex : 4;textalign : право}.тпроизвод.обратно .слика {textalign : left}.тпроизвод .image img {ширина : 400px;висина : авто}.тпроизвод .инфо {flex : 5;кутијаголемината : границаbox); дисплеј : flex;flexнасока : колона;оправдасодржина : центар}.тпроизвод .информации .наслов {fontsize : 28px;lineheight : 40px;маргина : 0 10% 0 20%;color : #333}.тпроизвод .информации .содржина {fontsize : 18px;lineheight : 28px;color : #999;маргина : 20px 10% 0 20%}@медиуми (maxширина : 750px) {.тпроизвод {баласт : 0;flexнасока : колона !важно}.тпроизвод .слика {textalign : center !важно}.тпроизвод .image img {ширина : 95.73%}.тпроизвод .информации .наслов {textalign : center;маргина : 4vw 10% 0;fontsize : 3.7 "фолксваген"; lineheight : 5.3 "фолксваген"}.тпроизвод .информации .содржина {textalign : center;fontsize : 3.2 "фолксваген"; lineheight : 4.3 "фолксваген"; маргина : 2.7 "фолксваген" 10% 4vw}}.тпроизвод {backgroundcolor : #fff;width : 100% ;maxширина : 1200px;маргина : 0 авто;дисплеј : flex;баласт : 40px 0;fontfamily : "Ping Fang SCМедиум"}.тпроизвод.обратна {flexнасока : редобратна}.тпроизвод .слика {position : relative;flex : 4;textalign : право}.тпроизвод.обратно .слика {textalign : left}.тпроизвод .image img {ширина : 400px;висина : авто}.тпроизвод .инфо {flex : 5;кутијаголемината : границаbox); дисплеј : flex;flexнасока : колона;оправдасодржина : центар}.тпроизвод .информации .наслов {fontsize : 28px;lineheight : 40px;маргина : 0 10% 0 20%;color : #333}.тпроизвод .информации .содржина {fontsize : 18px;lineheight : 28px;color : #999;маргина : 20px 10% 0 20%}@медиуми (maxширина : 750px) {.тпроизвод {баласт : 0;flexнасока : колона !важно}.тпроизвод .слика {textalign : center !важно}.тпроизвод .image img {ширина : 95.73%}.тпроизвод .информации .наслов {textalign : center;маргина : 4vw 10% 0;fontsize : 3.7 "фолксваген"; lineheight : 5.3 "фолксваген"}.тпроизвод .информации .содржина {textalign : center;fontsize : 3.2 "фолксваген"; lineheight : 4.3 "фолксваген"; маргина : 2.7 "фолксваген" 10% 4vw}}Убодни лажица риболов мами (5 парчиња)Со i LureКарактеристики и спецификации : Тежина : 25 / 40 / 60 / 80 gДолжина : 7.5 / 9 / 10.5 / 11 cmКоличина : 5 парчињаКуки : Jigging кукитеУСЛУГИТопла продажба на производи од врвот продавачиСите нарачки се испраќаат од Ali Express складишта во рок од 24 часаПосветен на услуга на клиентитеПАКУВАЊЕ И ИСПОРАКА ГАРАНЦИЈАУживајте во мирот на умот со Ali Express вратадоврата пакување и испорака заштита

ANZHENJI 10Pic/Многу 13.5 G 11CM Риболов Намамат Minnow Мами Тешко Мамка Pesca Риболов Справи isca вештачки 10 Бои Кука Swimbait

837.60 -47 % DEN 444.00

Спецификации : 100% Сосема Нов Кол : 10 компјутери / многу Должина : 11 cm Тежина : 13.5 g Боја : ние ќе испрати 10 бои, исто како слика.фотографиите се преземени од реалните на објектот , Ако треба различни бои, ве молиме да ни оставите порака, Куки : 2 Sharp & Висока Пенетрација Куки Пакетот вклучува : 10 x Мами Карактеристики : Тие се создаде животкако пливање на дејствија во вода! Светли бои за да привлечат големи риби! 3 D очи да го направи моќен фаќање алатка!

Bimoo 6pcs Летаат Врзување Тело Предиво Scud Песок Црв Летаат Врзување Материјал За Нимфата Streamer Тело

293.28 -31 % DEN 203.00

5 Метри 14 Боја Избрани Бои Летаат Врзување Синхронизирањето Линија Предиво Scud Песок Црв Муви Нови Лета Врзување Материјал За Нимфата Возрасни ТелоДимензии : должина околу 5М / картичка6cards или 14cards / многу за опцииБоја : розова, портокалова, црвена, бела, Топла розова ...За scuds, нимфата, streamers, Baitfish, итн...

20Pcs/Многу Жолта Целосна Лебди Пченка Риболов Мами Мамки Лажни Силикони Мека Мами Крап Крап Вештачки Мамки

56.16 -29 % DEN 40.00

Карактеристики : Силикони, мека, одлична цврстина, колокација кука, крап, crucian крап, риболов, како трева крап, платика мамка, канализација и издржливи, се елиминира повтори проблеми за мамки за риболов.Намами рибата е исклучително силна, погоден за слатководни риболов риболов риболов риболов halleluyahТип : Мека мамкаКоличина : 20 PcsБоја : Жолта20 x Лебди Пченка

Риболов намамат 20pcs/многу 0.5 g 3.8 cm Риболов Мека Бас Мамка Wobblers Силикон Намамат Убодни Главата Т опашка Вештачки Лажни Мамка SwimBait

DEN 76.32

Функција:1.Голема симулација, во вода и пливање домот и реални.2.Светла и светли бои се многу привлечни за рибите...

SMART Minnow Риболов Намамат 110mm 14.4 g Лебдат(2.5 m) Тешко Мамка Iscas Artificiais Став Pesca Wobblers Риболов Справи Leurre Peche

324.48 -49 % DEN 166.00

SMART Minnow Риболов Намамат 110mm 14.4 g Лебдат(2.5 m) Тешко Мамка Iscas Artificiais Став Pesca Wobblers Риболов Справи Leurre Peche Карактеристики : 1...

HENGJIA 10pcs/многу Риболов намамат Длабоко пливаат тешко риболов мамка 9CM 8G вештачки мамки minnow риболов wobbler pesca Minnow Лажни Мамка

499.20 -19 % DEN 404.00

Тип : minnow риболов мамиДолжина : 9cm.Тежина : 8g / еезМатеријал : ABS пластикаБоја : 10colors достапниКоличина : 10pcs / многунуркање длабочина : 0.51.5 Мкука : 8# висока јаглероден челик кукитеAnswer : ___________________________ Note : 1.боите се испраќаат случајно,обично ние испрати ги со мешани бои2.Куките се многу ,pls да се биде внимателен.

Ningyo Hime 5Pcs Риболов Намамат Професионални Силикони Мека Мамка Двојна Боја Крап Вештачки Мека Намамат 9cm 5g Бас Мамка

276.96 -35 % DEN 180.00

Ningyo Hime 5 Pcs Риболов Намамат Професионални Силикони Мека Мамка Двојна Боја Крап Вештачки Мека Намамат 9cm 5g Бас Мамка Мамка Тип : Мека Риболов Намамат Намамат Тежина : 5g Намамат Должина : 90mm Бои : 5 различни бои Целна Риба : Трева крап,Одење сом,бас Пакување : Пакет, Вклучувајќи : 5pc* Риболов Намамат

1PCS Нови 120mm 11.5 g мека мамки за риболов црви мека прозрачна лигњи намамат висока имитација октопод риболов намамат Мамка NE-182

110.40 -27 % DEN 81.00

dianxiaobao_1dianxiaobao_2wyприклучоккрај 1 PCS Нови 120mm 11.5 g мека мамки за риболов црви мека прозрачна лигњи намамат висока имитација октопод риболов намамат Мамка NE182 Карактеристики : Еколошки материјали, добра пливање стил Лигњи пипалата се привлечат за риба Мекост многу добри, многу е лесно да се риба Со светлосен ефект Спецификации : Mode : NE182 Должина : 120mm / Парче Тежина : 11.5 g / Парче Пакет, Вклучувајќи : 1 Парчиња Мамиdianxiaobao_3dianxiaobao_4 1...

100PCS/Многу 2cm 0.5 g риболов намамат maggot Копачка Мека Намамат Мамки мирис Црви мешана боја Риболов Мами Риби Мирис Pesca

195.36 -16 % DEN 164.00

100 PCS / Многу 2cm 0.5 g риболов намамат maggot Копачка Мека Намамат Мамки мирис Црви мешана боја Риболов Мами Риби Мирис Pesca Карактеристики : Лесен за употреба...

YAPADA Jigging 508 Буба 8g/12g Treble Кука+Пердув 41mm/48mm Multicolor Метал Jigging Лажица Риболов Мами

DEN 109.44

Доколку купите повеќе од 1000$, и сакате ОЕМ за свој Бренд,само нас контакт со Трговија со датотеки, или email.Боја : Multicolor : Сребро Злато Хром Пиштол Бакар ЗеленаТежина : 8g / 12gДолжина : 41mm / 48mmКука : Treble Кука + Пердув 8# 6#

4Pcs Noeby Биг Мека Мамка 15cm/27g Т-Опашка Риболов Намамат Силикони Мамки Pescaria Leurre Peche Isca Artificias Став Pesca Souple

658.08 -49 % DEN 336.00

4 Pcs Noeby Биг Мека Мамка 15cm / 27g ТОпашка Риболов Намамат Силикони Мамки Pescaria Leurre Peche Isca Artificias Став Pesca Souple Карактеристики : 1.Тежина : 27 g / pc2.Должина : 15cm3.Боја : 10 бои4.Опашка : ТОпашка5.Се користи во сол и свежа вода6.Пакет : 4 Pcs / ТорбаПакетот Вклучува : 4 Pcs Мека МамкаНарачките обично се испраќаат надвор во рок од 5 работни дена преку Кина пост Воздухот, EMS, DHL, EpacketВреме На Испорака : Парите ќе бидат вратени во следниве случаи : Испраќаат производи се различни од производите купувачот нареди.Секоја парцела ќе бидат проверени пред тие се испраќаат надвор, па шанса на ова е мала.Ве молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа откако сте ги примиле производи...

2 ПАРЧИЊА/Многу далеку Риболов Намамат Сјај Метални Легури Peche 10g Тешко ги наведуваш Со Звук Парче Wobbler Крап Фабрика Опрема Мамка

68.16 -16 % DEN 57.00

2 ПАРЧИЊА / Многу далеку Риболов Намамат Сјај Метални Легури Peche 10g Тешко ги наведуваш Со Звук Парче Wobbler Крап Фабрика Опрема Мамка Карактеристики : Лесен за употреба...

1pcs/пакет 68cm 26g жаба намамат голема големина одглумил гром голема тројна висока јаглерод силна кука за слатководни црна риба громот игра

509.76 -45 % DEN 280.00

Должина : 68 MMТежина : 26gкука : Сопственик двојноподлога бодликава остри кукаакции достапни боја : 14 боја избор достапни во парк1pca / пакет во колет.Почитувани купувачи, ние внимателно ќе ги провери род пред парцела големина на пакување и пакување тоа добро& тоа ќе се стави во силна хартија или ПВЦ цевка цевка со пластична пена исполнет.Ние ќе го организира EMS(или ПРОЗОРЦИ Изразат Saver или ТНТ,итн) за вашиот парцела испорака во рок од 2 работни дена по ред,вашите прачка парцела ќе преку Aliexpress ЕМС сортирање центар на прв, ќе трае 3 дена Кина домашна испорака и ЕМС персоналот ни даде следење на број (оваа работа треба друг 2days), па ние треба најмалку 5 дена за вашите прачка испорака подготовка.По вашата парцела пристигнувањето, ќе се бара да се отвори парцели и да се провери дали род состојба е во ред или не.ве молиме не груби да се регистрирате вашето име на приемот на хартија, ако директно потпис прифаќање парцела без проверка, тоа значи дека ќе се откаже вашето право на проверка и прифаќате род 100% ok (ок).проверете и, пред прифаќање потпис во суштина е фер за продавачот и купувачот.Ние не го прифати оспорувањето на род штета / скршени откако ќе потпис прифаќање без проверкавашиот парцела пристигнувањето, ќе се отвори парцела најде дефект (не вклучувајќи ги и малите мал дефект како што се род сликарство мал нула, итн), ве молиме да ги преземат слики со телефон и да бара испорака на услуга на персоналот забелешка оштетување на пратката приемот на хартијаАко вашиот парцела беше прифатен од страна на вашите пријатели или роднини, без проверка, подоцна ќе се најде дефект, и тоа од страна на породувањето, ќе треба да се направи такво нешто : 1...

5pcs/многу 14g 8cm црно и бело олово мека доведе риба море бас убиец Т-опашка гума силика гел мека вештачки риба мами

620.16 -45 % DEN 341.00

доведе мека црно и бело море бас риба Топашка на риба 14g 8cm мами дизајниран да ги убие море басОдлична пливање држење на телото, пакет на 5 парчиња.Почитувани купувачи, ние внимателно ќе ги провери род пред парцела големина на пакување и пакување тоа добро& тоа ќе се стави во силна хартија или ПВЦ цевка цевка со пластична пена исполнет.Ние ќе го организира EMS(или ПРОЗОРЦИ Изразат Saver или ТНТ,итн) за вашиот парцела испорака во рок од 2 работни дена по ред,вашите прачка парцела ќе преку Aliexpress ЕМС сортирање центар на прв, ќе трае 3 дена Кина домашна испорака и ЕМС персоналот ни даде следење на број (оваа работа треба друг 2days), па ние треба најмалку 5 дена за вашите прачка испорака подготовка.По вашата парцела пристигнувањето, ќе се бара да се отвори парцели и да се провери дали род состојба е во ред или не.ве молиме не груби да се регистрирате вашето име на приемот на хартија, ако директно потпис прифаќање парцела без проверка, тоа значи дека ќе се откаже вашето право на проверка и прифаќате род 100% ok (ок).проверете и, пред прифаќање потпис во суштина е фер за продавачот и купувачот.Ние не го прифати оспорувањето на род штета / скршени откако ќе потпис прифаќање без проверкавашиот парцела пристигнувањето, ќе се отвори парцела најде дефект (не вклучувајќи ги и малите мал дефект како што се род сликарство мал нула, итн), ве молиме да ги преземат слики со телефон и да бара испорака на услуга на персоналот забелешка оштетување на пратката приемот на хартијаАко вашиот парцела беше прифатен од страна на вашите пријатели или роднини, без проверка, подоцна ќе се најде дефект, и тоа од страна на породувањето, ќе треба да се направи такво нешто : 1...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.