• Ново
1pc 6.5 см/17g Жаба Скокање Мека жаба Мека риболов намами со силна риболов кука за црна риба Бесплатен превозот

1pc 6.5 см/17g Жаба Скокање Мека жаба Мека риболов намами со силна риболов кука за црна риба Бесплатен превозот

Оценка на клиентот:
DEN 182.40
DEN 162.00 -11 %

Износ
Залиха


1pc Нов дизајн мека жаба намамат бесплатен превозот
6.5 СМ/17 G
Со силна риболов куките
Со едноставни пакет
Изгледа како вистинска мамка во вода, можете да го користите директно

Карактеристики

боја:
N16, N17, N11, N20, N25, N18, N14, N12
Број На Модел На:
6.5 см/17g
Позиција:
Река,Поток,Резервоар Езерцето,Езеро
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Бренд Име:
Upperowens

Производи во категоријата

Бесплатен Превозот Прозрачна Попер Риболов Намамат Риболов Справи со Големи Димензии Topwater Cormorant 10G од 70MM

DEN 240.00

Бесплатен ПревозотПрозрачна ПоперРиболов Намамат Риболов СправиГолема Големина Topwater Cormorant10 G ОД 70 MMПовратни информацииПакување ДеталиПревозотЗа нас

Bimoo 6pcs Летаат Врзување Тело Предиво Scud Песок Црв Летаат Врзување Материјал За Нимфата Streamer Тело

293.28 -31 % DEN 203.00

5 Метри 14 Боја Избрани Бои Летаат Врзување Синхронизирањето Линија Предиво Scud Песок Црв Муви Нови Лета Врзување Материјал За Нимфата Возрасни ТелоДимензии : должина околу 5М / картичка6cards или 14cards / многу за опцииБоја : розова, портокалова, црвена, бела, Топла розова ...За scuds, нимфата, streamers, Baitfish, итн...

WDAIREN Риболов се Повлече Мамка Мамка Фах Вметнете да Застане Отворено Магнетни Намамат Кутија се Повлече Мамка Фах Поставите Риболов Справи Кутии ЕЈ-025

523.20 -10 % DEN 471.00

4490886524194730 WDAIREN Бренд Препорака парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче WDAIREN Риболов се Повлече Мамка Мамка Фах Вметнете да Застане Отворено Магнетни Намамат Кутија се Повлече Мамка Фах Поставите Риболов Справи Кутии ЕЈ025Опис : Материјал : Пластични Главната Боја : Бела Производи вклучуваат : повлечете мамка плоча + долго пол мамка плоча на корица : 16cm во дијаметар Мамка дното слот : 15cm длабочина од 6 см во дијаметар Мамка плоча мали слот : 13cm длабочина од 4 cm во дијаметар се Повлече мамка плоча висина : 6 cm Поддршка рака должина : 43 см издолжување и собирање на 66 смПакетот Вклучува : 1 x Риболов Мамка Плоча 1...

Ningyo Hime 5Pcs Риболов Намамат Професионални Силикони Мека Мамка Двојна Боја Крап Вештачки Мека Намамат 9cm 5g Бас Мамка

276.96 -35 % DEN 180.00

Ningyo Hime 5 Pcs Риболов Намамат Професионални Силикони Мека Мамка Двојна Боја Крап Вештачки Мека Намамат 9cm 5g Бас Мамка Мамка Тип : Мека Риболов Намамат Намамат Тежина : 5g Намамат Должина : 90mm Бои : 5 различни бои Целна Риба : Трева крап,Одење сом,бас Пакување : Пакет, Вклучувајќи : 5pc* Риболов Намамат

iLure Метал Кастинг Риболов Мами Убодни Лажица 5 Компјутери/Многу 25g/40g/60g Риболов Куки Jigging Вештачки Риба Лажица Вода Лажица Esca

955.20 -44 % DEN 535.00

.тпроизвод {backgroundcolor : #fff;width : 100% ;maxширина : 1200px;маргина : 0 авто;дисплеј : flex;баласт : 40px 0;fontfamily : "Ping Fang SCМедиум"}.тпроизвод.обратна {flexнасока : редобратна}.тпроизвод .слика {position : relative;flex : 4;textalign : право}.тпроизвод.обратно .слика {textalign : left}.тпроизвод .image img {ширина : 400px;висина : авто}.тпроизвод .инфо {flex : 5;кутијаголемината : границаbox); дисплеј : flex;flexнасока : колона;оправдасодржина : центар}.тпроизвод .информации .наслов {fontsize : 28px;lineheight : 40px;маргина : 0 10% 0 20%;color : #333}.тпроизвод .информации .содржина {fontsize : 18px;lineheight : 28px;color : #999;маргина : 20px 10% 0 20%}@медиуми (maxширина : 750px) {.тпроизвод {баласт : 0;flexнасока : колона !важно}.тпроизвод .слика {textalign : center !важно}.тпроизвод .image img {ширина : 95.73%}.тпроизвод .информации .наслов {textalign : center;маргина : 4vw 10% 0;fontsize : 3.7 "фолксваген"; lineheight : 5.3 "фолксваген"}.тпроизвод .информации .содржина {textalign : center;fontsize : 3.2 "фолксваген"; lineheight : 4.3 "фолксваген"; маргина : 2.7 "фолксваген" 10% 4vw}}.тпроизвод {backgroundcolor : #fff;width : 100% ;maxширина : 1200px;маргина : 0 авто;дисплеј : flex;баласт : 40px 0;fontfamily : "Ping Fang SCМедиум"}.тпроизвод.обратна {flexнасока : редобратна}.тпроизвод .слика {position : relative;flex : 4;textalign : право}.тпроизвод.обратно .слика {textalign : left}.тпроизвод .image img {ширина : 400px;висина : авто}.тпроизвод .инфо {flex : 5;кутијаголемината : границаbox); дисплеј : flex;flexнасока : колона;оправдасодржина : центар}.тпроизвод .информации .наслов {fontsize : 28px;lineheight : 40px;маргина : 0 10% 0 20%;color : #333}.тпроизвод .информации .содржина {fontsize : 18px;lineheight : 28px;color : #999;маргина : 20px 10% 0 20%}@медиуми (maxширина : 750px) {.тпроизвод {баласт : 0;flexнасока : колона !важно}.тпроизвод .слика {textalign : center !важно}.тпроизвод .image img {ширина : 95.73%}.тпроизвод .информации .наслов {textalign : center;маргина : 4vw 10% 0;fontsize : 3.7 "фолксваген"; lineheight : 5.3 "фолксваген"}.тпроизвод .информации .содржина {textalign : center;fontsize : 3.2 "фолксваген"; lineheight : 4.3 "фолксваген"; маргина : 2.7 "фолксваген" 10% 4vw}}Убодни лажица риболов мами (5 парчиња)Со i LureКарактеристики и спецификации : Тежина : 25 / 40 / 60 / 80 gДолжина : 7.5 / 9 / 10.5 / 11 cmКоличина : 5 парчињаКуки : Jigging кукитеУСЛУГИТопла продажба на производи од врвот продавачиСите нарачки се испраќаат од Ali Express складишта во рок од 24 часаПосветен на услуга на клиентитеПАКУВАЊЕ И ИСПОРАКА ГАРАНЦИЈАУживајте во мирот на умот со Ali Express вратадоврата пакување и испорака заштита

weihefishing 50pcs Симулација Пченкарни Зрна Риболов Мами Вештачки Мека Мамки со Пченка Мирис за Crucian Крап

98.40 -15 % DEN 84.00

Карактеристики : Лесен за носење, лесно да ги собереш или стави надолу. Компактен и лесен и практичен, можат директно да се вчитуваат џеб кога не е во употреба. Количина дизајн е разумна, бутик кутија може да бидат директно поврзани со супермаркет или лична употреба.Тип : Вештачки МамкиМатеријал : ПВЦКоличина : 50pcsБоја : ЖолтаПозиција : ЕзероНапомена : Ве молиме овозможи 13cm грешка поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате. Ве молам, разберете дека бои може да постои хроматските аберации како различни поставување на слики.Пакет Тежина : 26 G / 0.92 УнциПакет Димензии (L*W*H) : 97*52*13 ММ / 3.82*2.05*0.51 ИнчиПакетот Вклучува : 50 x Симулирани Пченкарни Зрна Риболов Мами1.ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ...

25 компјутери 9cm 5 бои, меки мамка Поставите море риболов справи wobbler jigging риболов намамат силикони мамка мека црв ракчиња и се Справи со Кутија

527.52 -20 % DEN 422.00

Детали и Опис : Предмет : 25 компјутери 9cm 5.5 g Мека Мамка 1 buc 17cm*9cm*3cm се Справи со Кутија Материјал : Мека пластика гума Спецификација : 25 компјутери околу 17cm*9cm*3cm Боја : Мешана Боја...

ANZHENJI 10Pic/Многу 13.5 G 11CM Риболов Намамат Minnow Мами Тешко Мамка Pesca Риболов Справи isca вештачки 10 Бои Кука Swimbait

837.60 -47 % DEN 444.00

Спецификации : 100% Сосема Нов Кол : 10 компјутери / многу Должина : 11 cm Тежина : 13.5 g Боја : ние ќе испрати 10 бои, исто како слика.фотографиите се преземени од реалните на објектот , Ако треба различни бои, ве молиме да ни оставите порака, Куки : 2 Sharp & Висока Пенетрација Куки Пакетот вклучува : 10 x Мами Карактеристики : Тие се создаде животкако пливање на дејствија во вода! Светли бои за да привлечат големи риби! 3 D очи да го направи моќен фаќање алатка!

1Pcs 5cm 6g Мини Риболов Намамат Зима Lifelike Риболов Тешко Мамка VIB со Доведе во Внатрешноста Ледено Море Мува Риболов Wobbler Риболов Намамат

45.60 -23 % DEN 35.00

Карактеристики : 3 D очи да ја направат совршена алатка за љубителите на риболов Шарени тело може да се направи лесно да се фати риба...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.