• Ново
20153D Риболов Намамат Очи red400pcs+silver400pcs+gold400pcs=1200pcs/многу големина:8MM

20153D Риболов Намамат Очи red400pcs+silver400pcs+gold400pcs=1200pcs/многу големина:8MM

Оценка на клиентот:
DEN 475.20

Износ
Залиха


Карактеристики

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Река,Резервоар Езерото,Со Крак
категорија:
Намамат Додатоци
Тип:
Вештачки Мамки
Број На Модел На:
8мм

Производи во категоријата

1PCS Нови 120mm 11.5 g мека мамки за риболов црви мека прозрачна лигњи намамат висока имитација октопод риболов намамат Мамка NE-182

110.40 -27 % DEN 81.00

dianxiaobao_1dianxiaobao_2wyприклучоккрај 1 PCS Нови 120mm 11.5 g мека мамки за риболов црви мека прозрачна лигњи намамат висока имитација октопод риболов намамат Мамка NE182 Карактеристики : Еколошки материјали, добра пливање стил Лигњи пипалата се привлечат за риба Мекост многу добри, многу е лесно да се риба Со светлосен ефект Спецификации : Mode : NE182 Должина : 120mm / Парче Тежина : 11.5 g / Парче Пакет, Вклучувајќи : 1 Парчиња Мамиdianxiaobao_3dianxiaobao_4 1...

20Pcs/Многу Жолта Целосна Лебди Пченка Риболов Мами Мамки Лажни Силикони Мека Мами Крап Крап Вештачки Мамки

56.16 -29 % DEN 40.00

Карактеристики : Силикони, мека, одлична цврстина, колокација кука, крап, crucian крап, риболов, како трева крап, платика мамка, канализација и издржливи, се елиминира повтори проблеми за мамки за риболов.Намами рибата е исклучително силна, погоден за слатководни риболов риболов риболов риболов halleluyahТип : Мека мамкаКоличина : 20 PcsБоја : Жолта20 x Лебди Пченка

ANZHENJI 10Pic/Многу 13.5 G 11CM Риболов Намамат Minnow Мами Тешко Мамка Pesca Риболов Справи isca вештачки 10 Бои Кука Swimbait

837.60 -47 % DEN 444.00

Спецификации : 100% Сосема Нов Кол : 10 компјутери / многу Должина : 11 cm Тежина : 13.5 g Боја : ние ќе испрати 10 бои, исто како слика.фотографиите се преземени од реалните на објектот , Ако треба различни бои, ве молиме да ни оставите порака, Куки : 2 Sharp & Висока Пенетрација Куки Пакетот вклучува : 10 x Мами Карактеристики : Тие се создаде животкако пливање на дејствија во вода! Светли бои за да привлечат големи риби! 3 D очи да го направи моќен фаќање алатка!

YAPADA Jigging 508 Буба 8g/12g Treble Кука+Пердув 41mm/48mm Multicolor Метал Jigging Лажица Риболов Мами

DEN 109.44

Доколку купите повеќе од 1000$, и сакате ОЕМ за свој Бренд,само нас контакт со Трговија со датотеки, или email.Боја : Multicolor : Сребро Злато Хром Пиштол Бакар ЗеленаТежина : 8g / 12gДолжина : 41mm / 48mmКука : Treble Кука + Пердув 8# 6#

20 Парчиња/Многу Целосно Подвижна Мека Риболов Пченка Намамат Мамки Лажни Мека Мами Крап Пченка мирис Вештачки мамки Пченкарни Зрна (Жолт)

79.20 -36 % DEN 51.00

Карактеристики : Силикони, мека, одлична цврстина, колокација кука, крап, crucian крап, риболов, како трева крап, платика мамка, канализација и издржливи, се елиминира повтори проблеми за мамки за риболов.Намами рибата е исклучително силна, погоден за слатководни риболов риболов риболов риболов halleluyahТип : Мека мамкаКоличина : 20 PcsБоја : Жолта 20 x Лебди Пченка1...

Ningyo Hime 5Pcs Риболов Намамат Професионални Силикони Мека Мамка Двојна Боја Крап Вештачки Мека Намамат 9cm 5g Бас Мамка

276.96 -35 % DEN 180.00

Ningyo Hime 5 Pcs Риболов Намамат Професионални Силикони Мека Мамка Двојна Боја Крап Вештачки Мека Намамат 9cm 5g Бас Мамка Мамка Тип : Мека Риболов Намамат Намамат Тежина : 5g Намамат Должина : 90mm Бои : 5 различни бои Целна Риба : Трева крап,Одење сом,бас Пакување : Пакет, Вклучувајќи : 5pc* Риболов Намамат

1pcs/пакет 68cm 26g жаба намамат голема големина одглумил гром голема тројна висока јаглерод силна кука за слатководни црна риба громот игра

509.76 -45 % DEN 280.00

Должина : 68 MMТежина : 26gкука : Сопственик двојноподлога бодликава остри кукаакции достапни боја : 14 боја избор достапни во парк1pca / пакет во колет.Почитувани купувачи, ние внимателно ќе ги провери род пред парцела големина на пакување и пакување тоа добро& тоа ќе се стави во силна хартија или ПВЦ цевка цевка со пластична пена исполнет.Ние ќе го организира EMS(или ПРОЗОРЦИ Изразат Saver или ТНТ,итн) за вашиот парцела испорака во рок од 2 работни дена по ред,вашите прачка парцела ќе преку Aliexpress ЕМС сортирање центар на прв, ќе трае 3 дена Кина домашна испорака и ЕМС персоналот ни даде следење на број (оваа работа треба друг 2days), па ние треба најмалку 5 дена за вашите прачка испорака подготовка.По вашата парцела пристигнувањето, ќе се бара да се отвори парцели и да се провери дали род состојба е во ред или не.ве молиме не груби да се регистрирате вашето име на приемот на хартија, ако директно потпис прифаќање парцела без проверка, тоа значи дека ќе се откаже вашето право на проверка и прифаќате род 100% ok (ок).проверете и, пред прифаќање потпис во суштина е фер за продавачот и купувачот.Ние не го прифати оспорувањето на род штета / скршени откако ќе потпис прифаќање без проверкавашиот парцела пристигнувањето, ќе се отвори парцела најде дефект (не вклучувајќи ги и малите мал дефект како што се род сликарство мал нула, итн), ве молиме да ги преземат слики со телефон и да бара испорака на услуга на персоналот забелешка оштетување на пратката приемот на хартијаАко вашиот парцела беше прифатен од страна на вашите пријатели или роднини, без проверка, подоцна ќе се најде дефект, и тоа од страна на породувањето, ќе треба да се направи такво нешто : 1...

YAPADA VIB 304 Челик Баталјон 10g/15g/20g/25g Treble КУКА+Пердув 50мм/57mm/62mm/65mm Метал VIB Multicolor Риболов Мами

DEN 119.04

Доколку купите повеќе од 1000$, и сакате ОЕМ за свој Бренд,само нас контакт со Трговија со датотеки, или email.Ве молиме не заборавајте остави порака за големината!!!Сребро 10g 15g 20g 25gЗлато 10g 15g 20g 25gХром 10g 15g 20g 25gПиштол 10g 15g 20g 25gБакар 10g 15g 20g 25gЗелена 10g 15g 20g 25gКука : Treble H ook+Пердув.

2 ПАРЧИЊА/Многу далеку Риболов Намамат Сјај Метални Легури Peche 10g Тешко ги наведуваш Со Звук Парче Wobbler Крап Фабрика Опрема Мамка

68.16 -16 % DEN 57.00

2 ПАРЧИЊА / Многу далеку Риболов Намамат Сјај Метални Легури Peche 10g Тешко ги наведуваш Со Звук Парче Wobbler Крап Фабрика Опрема Мамка Карактеристики : Лесен за употреба...

25 компјутери 9cm 5 бои, меки мамка Поставите море риболов справи wobbler jigging риболов намамат силикони мамка мека црв ракчиња и се Справи со Кутија

527.52 -20 % DEN 422.00

Детали и Опис : Предмет : 25 компјутери 9cm 5.5 g Мека Мамка 1 buc 17cm*9cm*3cm се Справи со Кутија Материјал : Мека пластика гума Спецификација : 25 компјутери околу 17cm*9cm*3cm Боја : Мешана Боја...

4Pcs Noeby Биг Мека Мамка 15cm/27g Т-Опашка Риболов Намамат Силикони Мамки Pescaria Leurre Peche Isca Artificias Став Pesca Souple

658.08 -49 % DEN 336.00

4 Pcs Noeby Биг Мека Мамка 15cm / 27g ТОпашка Риболов Намамат Силикони Мамки Pescaria Leurre Peche Isca Artificias Став Pesca Souple Карактеристики : 1.Тежина : 27 g / pc2.Должина : 15cm3.Боја : 10 бои4.Опашка : ТОпашка5.Се користи во сол и свежа вода6.Пакет : 4 Pcs / ТорбаПакетот Вклучува : 4 Pcs Мека МамкаНарачките обично се испраќаат надвор во рок од 5 работни дена преку Кина пост Воздухот, EMS, DHL, EpacketВреме На Испорака : Парите ќе бидат вратени во следниве случаи : Испраќаат производи се различни од производите купувачот нареди.Секоја парцела ќе бидат проверени пред тие се испраќаат надвор, па шанса на ова е мала.Ве молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа откако сте ги примиле производи...

SMART Minnow Риболов Намамат 110mm 14.4 g Лебдат(2.5 m) Тешко Мамка Iscas Artificiais Став Pesca Wobblers Риболов Справи Leurre Peche

324.48 -49 % DEN 166.00

SMART Minnow Риболов Намамат 110mm 14.4 g Лебдат(2.5 m) Тешко Мамка Iscas Artificiais Став Pesca Wobblers Риболов Справи Leurre Peche Карактеристики : 1...

5pcs/многу 14g 8cm црно и бело олово мека доведе риба море бас убиец Т-опашка гума силика гел мека вештачки риба мами

620.16 -45 % DEN 341.00

доведе мека црно и бело море бас риба Топашка на риба 14g 8cm мами дизајниран да ги убие море басОдлична пливање држење на телото, пакет на 5 парчиња.Почитувани купувачи, ние внимателно ќе ги провери род пред парцела големина на пакување и пакување тоа добро& тоа ќе се стави во силна хартија или ПВЦ цевка цевка со пластична пена исполнет.Ние ќе го организира EMS(или ПРОЗОРЦИ Изразат Saver или ТНТ,итн) за вашиот парцела испорака во рок од 2 работни дена по ред,вашите прачка парцела ќе преку Aliexpress ЕМС сортирање центар на прв, ќе трае 3 дена Кина домашна испорака и ЕМС персоналот ни даде следење на број (оваа работа треба друг 2days), па ние треба најмалку 5 дена за вашите прачка испорака подготовка.По вашата парцела пристигнувањето, ќе се бара да се отвори парцели и да се провери дали род состојба е во ред или не.ве молиме не груби да се регистрирате вашето име на приемот на хартија, ако директно потпис прифаќање парцела без проверка, тоа значи дека ќе се откаже вашето право на проверка и прифаќате род 100% ok (ок).проверете и, пред прифаќање потпис во суштина е фер за продавачот и купувачот.Ние не го прифати оспорувањето на род штета / скршени откако ќе потпис прифаќање без проверкавашиот парцела пристигнувањето, ќе се отвори парцела најде дефект (не вклучувајќи ги и малите мал дефект како што се род сликарство мал нула, итн), ве молиме да ги преземат слики со телефон и да бара испорака на услуга на персоналот забелешка оштетување на пратката приемот на хартијаАко вашиот парцела беше прифатен од страна на вашите пријатели или роднини, без проверка, подоцна ќе се најде дефект, и тоа од страна на породувањето, ќе треба да се направи такво нешто : 1...

weihefishing 50pcs Симулација Пченкарни Зрна Риболов Мами Вештачки Мека Мамки со Пченка Мирис за Crucian Крап

98.40 -15 % DEN 84.00

Карактеристики : Лесен за носење, лесно да ги собереш или стави надолу. Компактен и лесен и практичен, можат директно да се вчитуваат џеб кога не е во употреба. Количина дизајн е разумна, бутик кутија може да бидат директно поврзани со супермаркет или лична употреба.Тип : Вештачки МамкиМатеријал : ПВЦКоличина : 50pcsБоја : ЖолтаПозиција : ЕзероНапомена : Ве молиме овозможи 13cm грешка поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате. Ве молам, разберете дека бои може да постои хроматските аберации како различни поставување на слики.Пакет Тежина : 26 G / 0.92 УнциПакет Димензии (L*W*H) : 97*52*13 ММ / 3.82*2.05*0.51 ИнчиПакетот Вклучува : 50 x Симулирани Пченкарни Зрна Риболов Мами1.ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ...

1Pcs 5cm 6g Мини Риболов Намамат Зима Lifelike Риболов Тешко Мамка VIB со Доведе во Внатрешноста Ледено Море Мува Риболов Wobbler Риболов Намамат

45.60 -23 % DEN 35.00

Карактеристики : 3 D очи да ја направат совршена алатка за љубителите на риболов Шарени тело може да се направи лесно да се фати риба...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.