• Ново
[A18-A26] 9 Големини Точка назад Фенси Бои Кристално стакло кристал монистра Лепак на Тркалезна форма handimade Занает украс diy трим

[A18-A26] 9 Големини Точка назад Фенси Бои Кристално стакло кристал монистра Лепак на Тркалезна форма handimade Занает украс diy трим

Оценка на клиентот:
DEN 176.64
DEN 124.00 -30 %

Износ
Залиха

Може исто така да како што се : -11.14 /торба -7.39 /торба Висок квалитет Точка назад не амбуланта корегирање Rhinestones
Големина : SS6 2mm, SS8 2,5 mm, SS10 2.8 mm, SS12 3мм, SS16 4mm, SS24 5mm, SS28 6mm, SS34 7mm, SS38 8мм.
9sizes сите е достапна.
Боја :
Материјал на ноктите уметност rhinestones : Кристално Стакло Облик : Тркалезна Точка Назад Техника : Лепак На, Не амбуланта корегирање Rhinestones Тип : Лабава Rhinestones Состојба : Висок Квалитет и Сосема Нов Одделение : ААА, MC Употреба : Чанти, Облека, Ноктите Уметност, Чевли, Мобилен Телефон, Кутија, Пенкало, Мебел, Честитки, итн Камен Големина Димензии во мм Аспекти Пакување Детали Нето Тежина ss6 1.9-2.1 mm 8 1440pcs(10gross)/Торба 10.2 g ss8 2.3-2,5 mm 8 1440pcs(10gross)/Торба за 17.3 g ss10 2.7-2.9 mm 10 1440pcs(10gross)/Торба 20.6 g ss12 3.0-3.2 mm 10 1440pcs(10gross)/Торба 36.1 g ss16 3.8-4.0 mm 12 1440pcs(10gross)/Торба 30g ss24 4.8-5.0 mm 14 1440pcs(10gross)/Торба 45g ss28 5.8-6.0 mm 16 288pcs(2gross)/Торба 65.5 g ss34 6.8-7.0 mm 18 288pcs(1gross)/Торба 76g ss38 7.9-8.0 mm 20 144pcs(1gross)/Торба 71.4 g
Испорака :
Производите ќе ви бидат доставени од страна на Кина пост воздух mail во Рок од 48 часа(Не вклучуваат време на викендите и празниците) по исплата потврди.Genarally,стоката ќе пристигне околу 15-40days. ако не сакаат да чекаат,можете да изберете и други превозот начин.Понекогаш,на некои resons,можеби стоките ќе бидат испорачани и ќе пристигне малку доцна.Сакаат ќе може да го разбере.
Повратни информации :
Нашите цели се на вашиот 100% задоволство,вашиот повтори бизнис и вашите позитивни повратни информации.Ако сте satisfacted со предмети што ги добив,pls ми помогне да ја напуштат вашата повратна информација.Ако не сте задоволни со нашата предмети што ги добив,pls ми даде шанса да се реши проблемот пред да остави негативни повратни информации или за да ги отворите disput.
Враќање Policys
Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите вашето барање и да ви даде нашата најдобра услуга.Ако не сте задоволни со добро ќе ги нарачате,ве молиме вратете го во рок од три работни дена.Ви се молам одговорни за испорака плаќање и губење и оштетување на стоката.(Ние не ќе биде одговорен за двете)
Нашите принципи на водењето бизнис :
1.искрено,најдобро клиент survice,и врвен квалитет.
2.разумна и конкурентна цена.
3.сигурен бизнис.
4.брз и безбеден превоз.
5.Вашиот 100% задоволството на нашите извршување.

Карактеристики

Големина:
SS6 2mm 1440pcs, SS8 1440pcs, SS10 1440pcs, SS12 3mm 1440pcs, SS16 4mm 1440pcs, SS24 5mm 1440pcs, SS28 6mm 288pcs, SS34 7mm 288pcs, SS38 8mm 144pcs
Тип На Производ:
Rhinestones
Број На Модел На:
SS6 SS8 SS10 SS12 SS16 SS24 SS28 SS34 SS38
Стил:
Pointback
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Бренд Име:
SNCRYSTAL
Обликот:
Круг
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Техника:
Лепак За
Материјал:
Стакло
Големина:
SS6 SS8 SS10 SS12 SS16 SS24 SS28 SS34 SS38

Производи во категоријата

2pc/многу Шарени Круна hot fix кристал мотив железо на кристал трансфери дизајн rhinestones поправи закрпи за капа и маица торба

240.00 -10 % DEN 216.00

Забелешка : бидејќи на снимањето агол и светлината е разликата, бојата може да имаат малку diference, се надевам дека ќе се разбере, ви благодариме.

2pc/многу Пеперутка закрпи железо на кристал трансфери дизајн hot fix кристал кристал железо на трансфери дизајни за маица

192.00 -10 % DEN 173.00

Забелешка : бидејќи на снимањето агол и светлината е разликата, бојата може да имаат малку diference, се надевам дека ќе се разбере, ви благодариме.

YANRUO 3223 Сите Големини Смарагд Flatback Strass Стакло Камења Navette Кристално да се Шие На Кристал Applique За Облека

392.64 -10 % DEN 353.00

#3223 Сите Големини Смарагд Flatback Strass Стакло Камења Navette Кристално Да Се Шие На Кристал Applique За ОблекаКристал се шие на кристал.W e ви понуди пристап до целата колекција на највисок квалитет кристално embellishments,тие се губат кристал елементи кои може да се користи на чанти,облека,чевли, и други додатоци,ние, исто така, може да направите поинаква форма.Објект : Да Се Шие На КристалБоја : СмарагдГолемина на : 6*12 9*18mmМатеријал : Стакло, КристалИспорака : DHL,UPSот,EMS,Fed Ex,ТНТ,ПАТАРИНА,итн.Производот Се Покаже :

бесплатен превозот 10yards 2 линија кристал кристал 3 бои hot fix strass кристал железо на мотиви за чевли /облека/, торба деко

DEN 903.36

бесплатен превозот 10yards 2 линија кристал кристал 3 бои hot fix strass кристал железо на мотиви за чевли / облека / , торба декозадниот земјатапримена

2pc/многу леопард главата pointback кристал hot fix кристал кристал железо на трансфери дизајни strass железо закрпи торба чевли

264.00 -10 % DEN 238.00

Забелешка : бидејќи на снимањето агол и светлината е разликата, бојата може да имаат малку diference, се надевам дека ќе се разбере, ви благодариме.

бесплатен превозот !!! hot fix AAAAA dmc камења ss16 во авион јасно за скок плоскости 7200 компјутери по пакет вечерни фустани случаи

4116.48 -15 % DEN 3499.00

бесплатен превозот !!! hot fix AAAAA dmc камења ss16 во авион јасно за скок плоскости 7200 компјутери по пакет вечерни фустани случаиБ ранд : AAAAA DMCMaterail : кристалноУпотреба : облека , свадба фустан , чевли ,шапкаПревозот термин : продавачот за испорака методПревозот време : 2090 работни денаПредност : добра ценамногу Shinningсе користи во Блискиот Исток земји и така натаму1 бруто =144piecesAnswer : ___________________________ Note : Мало отстапување во нијанси на бои се неизбежни !

YANRUO 3265 Сите Големини GSHA Космички Врвен Квалитет се Шие На Кристал Strass Шиење Монистра Рамен Грб Кристал За Облека

706.56 -10 % DEN 636.00

#3265 Сите Големини GSHA Космички Врвен Квалитет се Шие На Кристал Strass Шиење Монистра Рамен Грб Кристал За ОблекаКристал се шие на кристал.W e ви понуди пристап до целата колекција на највисок квалитет кристално embellishments,тие се губат кристал елементи кои може да се користи на чанти,облека,чевли, и други додатоци,ние, исто така, може да направите поинаква форма.Објект : Да Се Шие На КристалБоја : GSHAГолемина на : 13*17 16*20 21*26mmМатеријал : Стакло, КристалИспорака : DHL,UPSот,EMS,Fed Ex,ТНТ,ПАТАРИНА,итн.Производот Се Покаже :

1yard 20mm Мода се Зголеми Розова Акрилик Стакло Кристал Синџир Модел Сребрена на Ѕвонење за Костимот Свадба Чевли Browband Декорација

767.04 -10 % DEN 690.00

кристал синџир (RC5061) детали : Производ кристал синџир Објектот Нема RC5061 Материјали Акрил+месинг првенство синџир+позлата Ширина 20mm Камен Големина SS16 Камен Квалитет Акрилик кристали Камен Розова Боја + Зголеми Позлата Боја Сребрена Апликација Облека,чанти,чевли,накит,browbands,мебел,подароци,свадба декорација..нешто што сакатеТопло Совет : Сите предмети се фабрика директни на мојата продавница...

2pc/многу Цвеќе оркестарот деколте закрпи hot fix rhinestones железо на трансфери мотив за пренос на дизајн

288.00 -10 % DEN 259.00

Забелешка : бидејќи на снимањето агол и светлината е разликата, бојата може да имаат малку diference, се надевам дека ќе се разбере, ви благодариме.

JUNAO 5 Двор*15mm Јасно Бела Боја Кристал Синџир Трим Смола Кристали Монистра Appliques амбуланта корегирање Strass Плоскости Мрежа За Облека

888.00 -40 % DEN 533.00

JUNAO 5 Двор*15mm Јасно Бела Боја Кристал Синџир Трим Смола КристалиМонистра Appliques Амбуланта Корегирање Strass Плоскости Мрежа За ОблекаМатеријал : Кристал Синџир .Боја : Кристално Јасно ,Бела Rhinestones .Rhinestones Големина : 15mm Ширина Rhinestones Appliques .Должина : 5 Двор Apploques Уреденост ...

Fuchsia 3230 Капка 7x12 10.5x18 13x22 17x28mm да се Шие на Камења Кристал Шиење Кристали Рамен грб Rhinestones Паста Стаклени Монистра

435.84 -10 % DEN 392.00

Fuchsia 3230 Капка 7x12 10.5x18 13x22 17x28mm да се Шие на Камења Кристал Шиење Кристали Рамен грб Rhinestones Паста Стаклени Монистра Боја : Fuchsia Големина : 7x12mm 10.5x18mm 13x22mm 17x28mm Облик : се Откажат Стил : рамен грб Материјал : Кристал Цел Обработка : Кога купувачи ставање нарачки, доколку постојат прашања и барања, ве молиме контактирајте со нас или цел порака, по цел е издадена, обично се издава во 13 работни дена, некои производи е потребна дозвола за привремен обработка...

Сина SS20 4.6-4.8 мм DMC амбуланта корегирање FlatBack 100 Бруто Кристали Сјајна Железо-на Облека, преносот на Топлината Кристал Камења

2400.00 -10 % DEN 2160.00

Сина SS20 4.64.8 мм DMC амбуланта корегирање Flat Back 100 Бруто Кристали Сјајна Железона Облека, преносот на Топлината Кристал КамењаИме : DMC амбуланта корегирање RhinestonesГолемина : ss20Боја : СинаМини Цел : 100 Бруто(14400pcs)Напомена : Драги пријатели,кога ќе се примени на стоки,ако најдете Производите кои ќе ги нарачате Скршени...

Micui 100PCS 7*14.5 мм AB Јасно Коњ Око Смола Кристал Flatback Камења Strass Кристал Камења За Фустан Занаети Украси ZZ537

273.12 -24 % DEN 207.00

Micui 100 PCS 7*14.5 мм AB Јасно Коњ Око Смола Кристал Flatback Камења Strass Кристал Камења За Фустан Занаети Украси ZZ537 Состојба : Brand New Големина : 7*14.5 ммМатеријал : Смола КристалУпотреба : DIY рачно изработени модни Додатоци / Декорација, со што за Ѓердан / Нараквици, прибор за Облека, итн.Answer : ___________________________ Note : >122$, слободнипревозот преку EMS / DHLЗа Превозот ве Молиме погледнете го aliexpress превозот делот за детали...

Pointback Капка кристално стакло rhinestones DIY вода капки кристали за накит одлуки наоди и компоненти Сите Големина SOWOO

DEN 312.00

Опис : Материјал : кристално стаклоГолемина : 4*6 5*8 6*10 7*10 10*14 13*18 18*25 20*30ммбоја : crystal clearколичина : 10100pcsназад : folied точка назадтехника : лепак напримена : tear drop rhinestones се широко применети во декорација на мобилен случај,фустани,украси за облекаНашите купувачот заштита само ја заштитува методи за плаќање на aliexpress како што е подолу.Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето, ве молиме да се чувствуваат слободни да contacr нас.Ве молиме двојно проверете ја вашата адреса пред завршувањето на плаќање.Ако сакате да се направи каква било промена ,ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас за побрзо, или ние ќе ви ја испратиме стоката на адресата која ја остави на редоследот на информации само...

2pc/многу Убава жена hot fix rhinestones железо на кристал трансфери дизајн hot fix кристал мотив hot fix мотив

384.00 -10 % DEN 346.00

Забелешка : бидејќи на снимањето агол и светлината е разликата, бојата може да имаат малку diference, се надевам дека ќе се разбере, ви благодариме.

Бесплатен Превозот DMC амбуланта корегирање Rhinestones ss20 (4.6-4.8 мм) Топаз AB 100Gross DIY Железо-на Облека Кристали За Облека, Декорација

2880.00 -10 % DEN 2592.00

Бесплатен Превозот DMC амбуланта корегирање Rhinestones ss20 (4.64.8 мм) Топаз AB 100 Gross DIY Железона Облека Кристали За Облека, ДекорацијаИме : DMC амбуланта корегирање RhinestonesГолемина : ss20Боја : Топаз ABМини Цел : 100 Бруто(14400pcs)Напомена : Драги пријатели,кога ќе се примени на стоки,ако најдете Производите кои ќе ги нарачате Скршени...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.