• Ново
кристал мушка applique, Булчински sash Applique, кристал мушка sash, појас трим 3 парчиња

кристал мушка applique, Булчински sash Applique, кристал мушка sash, појас трим 3 парчиња

Оценка на клиентот:
DEN 7919.52

Износ
Залиха


ЗА ПРОИЗВОДИТЕ
ВРВЕН КВАЛИТЕТ МОЖЕ ДА СЕ НАЈДАТ НА СВЕТСКИОТ ПАЗАР! Abosolutely прекрасна чипка ткаенина и со повеќето прекрасен дизајн.
Можете да ги користите овие прекрасни парчиња, за да ги свадба се облекуваат, bridemaids фустан, цвет девојка се облекуваат, свадба маса тркачи, свадба decors, булчински спојки, булчински превез, headpiece...Нека вашиот инспирира работа!
БОЈА
rhinestones се јасни, бисери се слонова коска
ГОЛЕМИНА
52.5 cm / 20.7 инчи во должина
5.5 cm / 2.1 инчи во височина во
ПРОМЕТ НА ГОЛЕМО СО ЦЕЛ ПРИФАТЛИВО
Ве молиме контактирајте ме за големопродажните цени .
ЈАС MPORTANT ЗАБЕЛЕШКА
Овие предмети се намали со раце, понекогаш можеби 1-3 инчи shoring , ве молиме да се разбере.
ЗА ПО ПРОДАЖБА И ПОВРАТНИТЕ ИНФОРМАЦИИ
Ние управуваат со оваа продавница со искрена и напорна workding, се надеваме дека сè оди добро со сите transacations, стоки, превозот, по продажба. Но ние знаеме дека работите се случи, ве молиме да се разбере ако превозот одложувања, и сите вработени ќе го цениме ако ни даде шанса да се направи тоа право, верувам дека ќе nevel се разочарала. ВЕ МОЛИМЕ НЕ ГО ОТВОРИТЕ СЛУЧАЈ ИЛИ СПОР ПРЕД ДА МЕ КОНТАКТИРАТЕ ЗА SLOVE РАБОТИ! ВЕ МОЛИМЕ НЕ ГО НИ ДАДЕ НИСКА СТАПКА ИЛИ ЅВЕЗДИТЕ ПРЕГЛЕД ПРЕД НИЕ СЕ ОБИДУВАМЕ СЕ ПОТРУДИМЕ ДА ГИ РЕШАТ ПРОБЛЕМИТЕ.
За луѓето кои ќе ги напуштат сад со позитивни повратните информации, т хенк што толку многу однапред! Вашата великодушност ќе биде бисери на commpany историја.
Ви благодарам многу
Ние само се обезбеди врвен квалитет на производите. Поголемиот дел од нашите објекти се намали од големо парче една, тоа не е можно да се опорави тоа, ако ние веќе се намали тоа за вас. Па ние не поддржат да се врати назад.

Карактеристики

Тип На Производ:
Rhinestones
Техника:
Топло-Fix
Материјал:
Стакло
Големина:
52.5cm / 20.7 inches in length 5.5 cm / 2.1 inches in height in
Употреба:
Чанти,Облека,Чевли
Rhinestones Тип:
Мотив Rhinestones
Стил:
Pointback
Обликот:
Цвет
Број На Модел На:
zp

Производи во категоријата

1440pcs/Многу, Висок Квалитет ss20 (4.8-5.0 mm) Розово Злато Лепак На Рамни Назад Кристали / Не амбуланта корегирање Rhinestones

393.12 -22 % DEN 307.00

1440pcs / Многу, ss20 (4.85.0 mm) Розово Злато Рамен Грб Помине Уметност Лепак На Rhinestones / Не амбуланта корегирање RhinestonesТочка Име : Рамен Грб Помине Уметност Лепак На Rhinestones, Не Амбуланта Корегирање RhinestonesМатеријал : Кристално СтаклоБоја : Роза ЗлатоАспекти : 14 намалиКамен Големина : ss20Големина во Дијаметар : 4.85.0 mmТехника : Лепак На, Не Амбуланта КорегирањеНазад : Сребро FoilingПакување Детали : 1440pcs (10 Бруто) / ТорбаСостојба : Висок Квалитет и Сосема НовОдделение : АААУпотреба : Чанти, Облека, Ноктите Уметност, Чевли, Мобилен Телефон, Кутија, Пенкало, Мебел, Честитки, итнДостапни Бои : Бриши / Кристал, Авион, Црн Дијамант, Светлина Сафир, Сафир, Кобалт, Сина Циркони, Аквамарин, Peridot, Зелена, Olivine, Смарагд, Jonquil, Пушеле Топаз, Светлина Аметист, Аметист, LT.ПОЛКОВНИКОТ.ТОПАЗ, Топаз, Монтана, Хематит, Aurum, Сонце, Tanzanite, Citrine, Hyacinth, Светлина Siam, Siam, Виолетова, Светло Праска, Роза, Light Rose, Fuchsia, Сребро, Виножито, Кристал AB, Џет AB, Црн Дијамант AB, Светлина Sapphire AB, Sapphire AB, Сина Циркон AB, Светлина Аквамарин AB, Peridot AB, Olivine AB, Смарагд AB, Jonquil AB, Пушеле Топаз AB, Светлина Аметист AB, Аметист AB, LT.ПОЛКОВНИКОТ.ТОПАЗ AB, Топаз AB, Монтана AB, Сонцето AB, Tanzanite AB, Citrine AB, Hyacinth AB, Светлина Siam AB, Siam AB, Светлина Праска AB, се Зголеми AB, Light Rose AB, Fuchsia AB, итн.Употреба : маици, Фустани, Џемпери, Фармерки, Превези, Ранци, Чанти, Ракавици, Ремени, Чевли, итнКонтрола на квалитет : имаат подобар КК на увид стоката од суровина до пакет со првокласен квалитет.Камен Големина Димензии во мм Аспекти Пакување Детали Нето Тежина ss4 1.51.7 мм 8 1440pcs(10gross) / Торба 6.8 g ss5 1.71.9 mm 8 1440pcs(10gross) / Торба 8.2 g ss6 1.92.1 mm 8 1440pcs(10gross) / Торба 10.2 g ss8 2.32,5 mm 8 1440pcs(10gross) / Торба за 17.3 g ss10 2.72.9 mm 10 1440pcs(10gross) / Торба 20.6 g ss12 3.03.2 mm 10 1440pcs(10gross) / Торба 36.1 g ss16 3.84.0 mm 12 1440pcs(10gross) / Торба 55.8 g ss20 4.85.0 mm 14 1440pcs(10gross) / Торба 89.3 g ss30 6.36.5 mm 16 288pcs(2gross) / Торба 65.5 g ss34 7.07.2 mm 18 288pcs(2gross) / Торба 38.7 g ss40 8.358.65 mm 20 144pcs(1gross) / Торба 71.4 gБоја Шема за вашиот референца :

Fuchsia 3230 Капка 7x12 10.5x18 13x22 17x28mm да се Шие на Камења Кристал Шиење Кристали Рамен грб Rhinestones Паста Стаклени Монистра

435.84 -10 % DEN 392.00

Fuchsia 3230 Капка 7x12 10.5x18 13x22 17x28mm да се Шие на Камења Кристал Шиење Кристали Рамен грб Rhinestones Паста Стаклени Монистра Боја : Fuchsia Големина : 7x12mm 10.5x18mm 13x22mm 17x28mm Облик : се Откажат Стил : рамен грб Материјал : Кристал Цел Обработка : Кога купувачи ставање нарачки, доколку постојат прашања и барања, ве молиме контактирајте со нас или цел порака, по цел е издадена, обично се издава во 13 работни дена, некои производи е потребна дозвола за привремен обработка...

50pcs/пакет се Зголеми црвениот Плоштад форма pointback лабава rhinestones,ноктите airt Мобилни декорација DIY прибор за Облека SWZP009

251.04 -29 % DEN 178.00

(Висок квалитет кристално стакло, јасен сјај, Висока цврстина третман, Триење и нула отпор, високата цена на изведба)Роуз црвениот Плоштад pointback rhinestonesГолемина : 8мм 10мм 12mm 14mm 50pcs / многуУпотреба : прибор за облека, чевли, кеси, накит, свадба додатоци итн.Материјал : ААА+кристално стаклоAnswer : ___________________________ Note : Почитувани купувачи...

Големина ss6(1.9-2mm) 1440pcs/торба ,DMC амбуланта корегирање Кристал,монтана,Рамен грб со лепак Луди продаде!

166.56 -20 % DEN 133.00

Ние ќе ви даде најдобри serice и висок квалитет на стоките,welsome до нашата продавница!Sones Материјал : Стакло, КристалКамен Боја : MantansКамен Тип : DMC Flat Back амбуланта корегирање RhinestonesRhinestones Техника : Hot Fix (Топлина Чувствителни Лепило на Грбот)Камен Аспекти : 14 / 16 АспектиКамен Големина : ss6 (Прибл дијаметар : 1.92.0 mm)Пакување на ова е : 10gross (1440pcs во еден пакет)

7x15mm/9x18mm/17x32mm Златна дното AB боја на очите, обликот Кристално Стакло се шие на ноктот rhinestones,Diy прибор за Облека SWMG06

248.16 -40 % DEN 149.00

Точка име : да се Шие на камењаБоја : AB бојаГолемина : 7x15mm 9x18mm 17x32mmОблик : Коњ око формаМатеријал : стакло, златни метални врати со дупка.Се користи за облека, текстил, чевли, капа, и каде што може да се размислува.Answer : ___________________________ Note : Почитувани клиенти, сите наши производи се продаваат од производителите...

Бесплатен превозот Navette да се Шие на Acryl Кристали Сина леопард печати 8*16 мм Rhinestones Додатоци монистра 200pcs/многу m105

407.52 -10 % DEN 367.00

Круг 10мм 400pcs да се Шие на Акрилик Кристално Црвена ABcolour Rhinestones Flatback За Рачно Шиење Камења Strass Дијамант m57 многупарчиња / многуВисок Квалитет на црвена / зелена diamante на собата да се шие на кристал flatback лабава монистра скапоцен камен 13*18mm 60pcs / торба m189 многупарчиња / многуЛабава монистра Круг 13mm 150pcs / торба dazzlingly ABcolour да се шие на Acryl Кристал Rhinestones Flatback Рака за Шиење Strass Дијамант многупарчиња / многуБесплатен превозот 600pcs 6*12mm Navette форма да се Шие на Акрилик Кристално Црвена ABcolour Rhinestones За Рачно Шиење Камења Strass m92 многупарчиња / многу300pcs мешани вчитување различни спецификации Акрилик Стакло сребрена Боја лабава Монистра рака за шиење облека m064 многупарчиња / многуДодаток скапоцен камен лабава монистра 150pcs 13*18 multicolor Вулкан да се Шие На Акрилик Стакло Кристал Овална Форма strass Дијамант m152 многупарчиња / многуЛабава монистра 150pcs 14mm да се Шие на Кристали Светло сина AB боја Rhinestones Додатоци За Рачно Шиење Strass Дијамант многупарчиња / многуЛабава монистра 14mm 150pcs да се Шие на Кристали Златно Жолта AB боја Rhinestones Додатоци За Рачно Шиење Strass Дијамант многупарчиња / многу

Боја на Месо топаз,ss30,DMC Hot Fix Кристал,DIY Железо на Стакло амбуланта корегирање Кристал Лабави Камења За Облека decration

248.64 -28 % DEN 179.00

Ние ќе ви даде најдобри serice и висок квалитет на стоките,welsome до нашата продавница!Sones Материјал : Стакло, КристалКамен Боја : Чад ТопазКамен Тип : DMC Flat Back амбуланта корегирање RhinestonesRhinestones Техника : Hot Fix (Топлина Чувствителни Лепило на Грбот)Камен Аспекти : 16 / 18 АспектиКамен Големина : ss30 (Прибл дијаметар : 6.46.6 mm)Пакување на ова е : 2gross (288pcs по Торба)Превозот 1...

Тркалезна форма врвот кристално стакло rhinestones со дупка,Вино црвено Сребро дното да се шие на камен за Diy прибор за Облека SWWK18

279.36 -35 % DEN 181.00

Точка име : да се Шие на камењаБоја : црвено ВиноГолемина : 8mm 10мм 12mm 14mm 16mm 18mmОблик : тркалезна формаМатеријал : стакло стакло, метал сребро назад со дупка.Се користи за облека, текстил, чевли, капа, и каде што може да се размислува.Answer : ___________________________ Note : Почитувани клиенти, сите наши производи се продаваат од производителите...

SS20 5mm Dmc Hot fix Кристал Пушеле Топаз Боја ,1440pcs/торба/многу ,Flatback со лепак Камења за чевли Бесплатен Превозот !

420.00 -28 % DEN 302.00

Ние ќе ви даде најдобри serice и висок квалитет на стоките,welsome до нашата продавница!Sones Материјал : Стакло, КристалКамен Боја : чад топазКамен Тип : DMC Flat Back амбуланта корегирање RhinestonesRhinestones Техника : Hot Fix (Топлина Чувствителни Лепило на Грбот)Камен Аспекти : 14 / 16 АспектиКамен Големина : SS20 / Прибл Дијаметар...

Бесплатен Превозот ! DMC Hot Fix Кристал,Темно сина Боја,Големина ss6(1.9-2mm) 1440pcs/торба/многу ,Рамни назад лабави камења и кристали

166.56 -20 % DEN 133.00

Ние ќе ви даде најдобри serice и висок квалитет на стоките,welsome до нашата продавница!Sones Материјал : Стакло, КристалКамен Боја : Темно синаКамен Тип : DMC Flat Back амбуланта корегирање RhinestonesRhinestones Техника : Hot Fix (Топлина Чувствителни Лепило на Грбот)Камен Аспекти : 14 / 16 АспектиКамен Големина : ss6 (Прибл дијаметар : 1.92.0 mm)Пакување на ова е : 10gross (1440pcs во еден пакет)

Анти кука Malachite зелен Коњ око форма Висок квалитет Кристално Стакло се шие на ноктот rhinestones,Diy прибор за Облека SWMD15

205.44 -40 % DEN 123.00

Точка име : да се Шие на Г форма ноктот камењаБоја : зелена MalachiteГолемина : 4x8mm 5x10mm 6x12mm 7x15mm 9x18mm 13x27mmОблик : Коњ око формаМатеријал : стакло, метал сребро назад со дупка.Се користи за облека, текстил, чевли, капа, и каде што може да се размислува.Answer : ___________________________ Note : Почитувани клиенти, сите наши производи се продаваат од производителите...

Бесплатен превозот Светло зелена Коњ око форма Висок квалитет Кристално Стакло се шие на ноктот rhinestones,Diy прибор за Облека SWM16

205.44 -40 % DEN 123.00

Точка име : да се Шие на камењаБоја : Светло зеленаГолемина : 4x8mm 5x10mm 6x12mm 7x15mm 9x18mm 13x27mm 17x32mmОблик : Коњ око формаМатеријал : стакло, метал сребро назад со дупка.Се користи за облека, текстил, чевли, капа, и каде што може да се размислува.Answer : ___________________________ Note : Почитувани клиенти, сите наши производи се продаваат од производителите...

7x15mm/9x18mm/17x32mm Мешавина боја Златна дното Коњ око форма Кристално Стакло се шие на ноктот rhinestones,Diy прибор за Облека

248.64 -40 % DEN 149.00

Забелешка : микс боја ( Случаен мешање на сите бои ) не ја прифати наведени бојаТочка име : да се Шие на камењаБоја : Комбинација на бојаГолемина : 7x15mm 9x18mm 17x32mmОблик : Коњ око формаМатеријал : стакло, златни метални врати со дупка.Се користи за облека, текстил, чевли, капа, и каде што може да се размислува.Answer : ___________________________ Note : Почитувани клиенти, сите наши производи се продаваат од производителите...

Да се шие на мешани вчитување Смола кристали мулти-обоени лабава монистра скапоцен камен Rhinestonem 200pcs/pack 8*16mm

431.52 -10 % DEN 388.00

Круг 16mm,navette 6*12mm ,капка 8*13mm, космички 13*16mm, триаголник 16 MM,круг 8мм.200pcs 6*12 јасно Правоаголник Акрилик Кристали се шие на сребрена Боја flatback лабава Монистра рака за шиење облека m063 многупарчиња / многуКруг 10мм 400pcs да се Шие на Лабава Монистра Кристали се Зголеми црвено AB боја Rhinestones Додатоци За Рачно Шиење Strass Дијамант m44 многупарчиња / многуКруг 10мм 400pcs да се Шие на Акрилик Стакло Светло Сина ABcolour Rhinestones Додатоци За Рачно Шиење Камења Strass Дијамант m56 многупарчиња / многу150pcs 11*18 капка форма Акрилик стакло Зелена AB Боја Rhinestones Камења Accessores да се Шие на Лабава Монистра Strass m47 многупарчиња / многуКруг 10мм 400pcs да се Шие на Акрилик Кристално Црвена ABcolour Rhinestones Flatback За Рачно Шиење Камења Strass Дијамант m57 многупарчиња / многу600pcs 6*12 светлина злато да се Шие На Акрилик Стакло Кристал Navette Форма Flatback m015 многупарчиња / многуДолго акрилик стакло многоцветни лабава Rhinestones 150pcs 7*21 шие на фустан за m46 многупарчиња / многу150pcs 11*18 Акрилик кристално Црвена AB Боја Rhinestones За Шиење Фустани Камења Accessores да се Шие на Лабава Монистра Strass m42 многупарчиња / многу

Бесплатен превозот се Зголеми црвениот Коњ око форма Висок квалитет Кристално Стакло се шие на ноктот rhinestones,Diy прибор за Облека SWM09

205.44 -40 % DEN 123.00

Точка име : да се Шие на камењаБоја : црвена РозаГолемина : 4x8mm 5x10mm 6x12mm 7x15mm 9x18mm 13x27mm 17x32mmОблик : Коњ око формаМатеријал : стакло, метал сребро назад со дупка.Се користи за облека, текстил, чевли, капа, и каде што може да се размислува.Answer : ___________________________ Note : Почитувани клиенти, сите наши производи се продаваат од производителите...

Бесплатен превозот рака за шиење лабава монистра AB боја смола кристали 13*18mm додаток gemstones кристал strass 100pcs/торба

359.52 -10 % DEN 324.00

Бесплатен превозот квадратен облик 200pcs јасно AB боја 10*10мм се шие на Acryl кристал rhinestones додаток скапоцен камен лабава монистра многупарчиња / многуБесплатни shippinp Капка форма 8*13mm 300pcs јасно AB боја да се шие на монистра Acryl кристал rhinestones додаток скапоцен камен лабава монистра многупарчиња / многуЛабава монистра Црвено AB боја 150pcs 11*18mm да се шие на Acryl кристал rhinestones додаток скапоцен камен flatback strass дијамант многупарчиња / многуЛабава монистра 150pcs 11*18mm црносини ABcolour да се шие на Acryl кристал rhinestones додаток скапоцен камен flatback strass дијамант многупарчиња / многуБесплатни shippin јасно ABcolour 8*21mm 100pcs / торба капка форма да се шие на монистра Acryl кристал rhinestones додаток скапоцен камен strass многупарчиња / многуБесплатен превозот лабава монистра Navette облик 6*12mm Rose red да се шие на Acryl кристал додаток скапоцен камен strass дијамант 300pcs многупарчиња / многуБесплатен превозот голема промоција 13*18mm мулти боја да се шие на Acryl кристал лабава мушка додаток кристал strass 100pcs / торба многупарчиња / многуБесплатен превозот голема промоција 4pcs / кеса да се шие на бела чипка applique 24.5*9.5 cm за фустан, превез Прирачник DIY додатоци многупарчиња / многу

А+DMC Боја Темно сина ss20(4.6-4.8 мм) амбуланта корегирање Кристал кристал FlatBack Hot Fix железо-Бесплатен Превозот на

420.00 -28 % DEN 302.00

Ние ќе ви даде најдобри serice и висок квалитет на стоките,welsome до нашата продавница!Sones Материјал : Стакло, КристалКамен Боја : Темно синаКамен Тип : DMC Flat Back амбуланта корегирање RhinestonesRhinestones Техника : Hot Fix (Топлина Чувствителни Лепило на Грбот)Камен Аспекти : 14 / 16 АспектиКамен Големина : SS20 / Прибл Дијаметар...

YANRUO 3250 Правоаголник Црн Дијамант Рамен Грб Rhinestones Стакло Rhinestones да се Шие На Strass Најдобар Квалитет За Накит Облека

634.56 -10 % DEN 571.00

YANRUO 3250 Правоаголник Црн Дијамант Рамен Грб Rhinestones Стакло Rhinestones да се Шие На Strass Најдобар Квалитет За Накит ОблекаБоја : Црна Дијамант Користи За : Облека,Чевли,Кеси Фустан....

Тркалезна форма врвот кристално стакло rhinestones со дупка,Црвена Сребро дното да се шие на камен за Diy прибор за Облека SWWK07

281.28 -35 % DEN 183.00

Точка име : да се Шие на камењаБоја : ЦрвенаГолемина : 8mm 10мм 12mm 14mm 16mm 18mmОблик : тркалезна формаМатеријал : стакло стакло, метал сребро назад со дупка.Се користи за облека, текстил, чевли, капа, и каде што може да се размислува.Answer : ___________________________ Note : Почитувани клиенти, сите наши производи се продаваат од производителите...

Бесплатен превозот мулти -боја да се шие на камења кристал 12mm лабава мушка gemstones кристал strass триаголник форма 150pcs/торба

383.52 -10 % DEN 345.00

Бесплатен превозот мулти боја Acryl кристал 9*14mm лабава монистра додаток gemstones кристал strass 150pcs / торба многупарчиња / многуБесплатен превозот Брилијантен AB боја смола кристали монистра 25*18mm додаток gemstones да се шие на кристал strass diamong 60pcs / торба многупарчиња / многуБесплатен превозот зелена AB боја Acryl кристал монистра 11*18mm додаток gemstones да се шие на кристал strass diamong 150pcs / торба многупарчиња / многуБесплатен превозот рака за шиење лабава монистра AB боја смола кристали 13*18mm додаток gemstones кристал strass 100pcs / торба многупарчиња / многуБесплатен превозот Голема промоција Висок квалитет на 24*11cm бела чипка applique за фустан, превез DIY Прирачник додатоци 4pcs / торба многупарчиња / многуApplique Бесплатен превозот Висок Квалитет бела чипка прибор за облека свадба фустан, здолниште висина 33cm голема промоција метарГолема промоција 25*11.5 cm сребрена нишка бела чипка applique за фустан венчаница DIY Прирачник додатоци 4pcs / торба s01 многупарчиња / многуГолема промоција на бела / црвена чипка applique 10.5*8.5 cm за фустан венчаница DIY Прирачник додатоци 4pair / торба s01 многупара / многу

YANRUO 3223 Сите Големини Смарагд Flatback Strass Стакло Камења Navette Кристално да се Шие На Кристал Applique За Облека

392.64 -10 % DEN 353.00

#3223 Сите Големини Смарагд Flatback Strass Стакло Камења Navette Кристално Да Се Шие На Кристал Applique За ОблекаКристал се шие на кристал.W e ви понуди пристап до целата колекција на највисок квалитет кристално embellishments,тие се губат кристал елементи кои може да се користи на чанти,облека,чевли, и други додатоци,ние, исто така, може да направите поинаква форма.Објект : Да Се Шие На КристалБоја : СмарагдГолемина на : 6*12 9*18mmМатеријал : Стакло, КристалИспорака : DHL,UPSот,EMS,Fed Ex,ТНТ,ПАТАРИНА,итн.Производот Се Покаже :

Да се шие на мешани вчитување Смола кристали мулти-обоени лабава монистра скапоцен камен Rhinestonem 200pcs/пакет 16mm/8*16mm

407.52 -10 % DEN 367.00

Круг 16mm,navette 6*12mm ,капка 8*13mm, космички 13*16mm, триаголник 16 MM,круг 8мм.200pcs 6*12 јасно Правоаголник Акрилик Кристали се шие на сребрена Боја flatback лабава Монистра рака за шиење облека m063 многупарчиња / многуКруг 10мм 400pcs да се Шие на Лабава Монистра Кристали се Зголеми црвено AB боја Rhinestones Додатоци За Рачно Шиење Strass Дијамант m44 многупарчиња / многуКруг 10мм 400pcs да се Шие на Акрилик Стакло Светло Сина ABcolour Rhinestones Додатоци За Рачно Шиење Камења Strass Дијамант m56 многупарчиња / многу150pcs 11*18 капка форма Акрилик стакло Зелена AB Боја Rhinestones Камења Accessores да се Шие на Лабава Монистра Strass m47 многупарчиња / многуКруг 10мм 400pcs да се Шие на Акрилик Кристално Црвена ABcolour Rhinestones Flatback За Рачно Шиење Камења Strass Дијамант m57 многупарчиња / многу600pcs 6*12 светлина злато да се Шие На Акрилик Стакло Кристал Navette Форма Flatback m015 многупарчиња / многуДолго акрилик стакло многоцветни лабава Rhinestones 150pcs 7*21 шие на фустан за m46 многупарчиња / многу150pcs 11*18 Акрилик кристално Црвена AB Боја Rhinestones За Шиење Фустани Камења Accessores да се Шие на Лабава Монистра Strass m42 многупарчиња / многу

AAAA Hight Квалитет 1000pcs Сјајот Кристал Hot Fix Rhinestones Микс Големини Siam амбуланта корегирање Камен Flatback Стакло За Облека DIY B0973

336.00 -45 % DEN 185.00

Тип на производ : hight Qaulity AAAA hofix rhinestonesГолемини : SS6 SS10 SS16 SS20 SS30( Микс 6 големини)Бои : Синавулкански,fuchsia,златошампањ,ltпраска, монтана, роза, siam, рудникотсина,рудникотзлато,рудникотsliver,хематит.пинк.Се користи за : прибор за облека, чевли, кеси, накит, свадба додатоци итн.пакување : 1000pcs / пакеттежина : 20g / пакетБелешка : Постојат неколку боја големини кои имаат боја варијанти, како што е прикажано на производот сликата...

Луција занаети 5*7mm 144pcs/многу waterdrop Дизајн Намали Фацетирани Acryl кристал Уметност Rhinestones 003011007

DEN 54.24

Поради фотографски технички и осветлување проблем, слики појава малку chromatism се споредат со Реалните производи.Ве молиме да забележите тоа!! Ви благодаримеЗа Плаќање : 1.Ние прифаќаме Т / Т...

1040pcs/хартија 3мм Автомобил Телефон КОМПЈУТЕР Diy Decal Уметност Дијамант Bling Кристал Само Лепило Scrapbooking Налепници За Торби за Чевли

55.20 -6 % DEN 52.00

1040pcs / хартија 3мм Автомобил Телефон КОМПЈУТЕР Diy Decal Уметност Дијамант Bling Кристал Само Лепило Scrapbooking Налепници За Торби за Чевли100% Нов И Висок Квалитет1order=1040pcs rhinestones=1paper џемRhinestones дијаметар околу 3ммМатеријал : АкриликСпецификации : 1040 rhinestones / paper jamБоја : црвена,црна,златна,розова,црвена роза,сребро,темно кафе,multicolor,темно виолетова,светло кафе,светло виолетоваRhinestones дијаметар(приближно) : 3ммЗабелешка : Поради различни следи и камера светла може да предизвика мала боја разлики!1040 x rhinestones* Нашата продавница ветување дека ќе испраќање на вашиот примерок на налози во 2~5days.(Со исклучок на Празници) по потврдата на купувачи за плаќање на налози во Aliexpress...

100pcs/многу 20mm ABS Бисер Смола Цвет Половина Круг Бисер Имитација Cabochon Монистра за Облека, Чевли Капи DIY Декорација

537.60 -15 % DEN 457.00

Опис : 100pcs 20mm ABS Бисер Цвет Кристал МонистраБоја : ABS Бисер БојаГолемина : 20mmИзнос : 100pcs20mm : 100pcs Пакување : 100pcs / торбаМатеријал : ABSЗа Плаќање1...

Бесплатен превозот 10000 парчиња/торба свила 3мм сјајна смола rhinestones телефон налепница лепак на налепница смола кристал

213.12 -9 % DEN 194.00

предмет : 10000 парчиња / торба свила 3мм сјајна смола rhinestones телефон налепница лепак на налепница смола кристалГенерално заглавени вежба 3 мм е најчесто користена...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.