• Ново
Бесплатен Превозот DMC амбуланта корегирање Rhinestones ss20 (4.6-4.8 мм) Топаз AB 100Gross DIY Железо-на Облека Кристали За Облека, Декорација

Бесплатен Превозот DMC амбуланта корегирање Rhinestones ss20 (4.6-4.8 мм) Топаз AB 100Gross DIY Железо-на Облека Кристали За Облека, Декорација

Оценка на клиентот:
DEN 2880.00
DEN 2592.00 -10 %

Износ
Залиха

Бесплатен Превозот DMC амбуланта корегирање Rhinestones ss20 (4.6-4.8 мм) Топаз AB 100 Gross DIY Железо-на Облека Кристали За Облека, Декорација
Име : DMC амбуланта корегирање Rhinestones
Големина : ss20
Боја : Топаз AB
Мини Цел : 100 Бруто(14400pcs)
Напомена :
Драги пријатели,кога ќе се примени на стоки,ако најдете Производите кои ќе ги нарачате Скршени. Погрешно или Исчезне . Ве молиме не бидете загрижени и да се лути. Само нас Контакт во прв пат .
Ние и ветуваме дека ќе добиете ги задоволи резултат !
Answer : ___________________________ Note :
Ако ви требаат повеќе бои и големина,ве Молиме контактирајте со нас,ние ќе ви ги даде повеќето попуст и најдобри услуги.За било какви прашања да ги Споделите со нас!

Карактеристики

Тип На Производ:
Rhinestones
Техника:
Топло-Fix
Материјал:
Кристално
Големина:
4.6-4.8mm
Употреба:
Чанти,Облека,Ноктите Уметност,Чевли
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Стил:
Flatback
Обликот:
Круг
Број На Модел На:
ss20
Име:
DMC Hot Fix Flatback Кристал
Големина:
ss20
Материјал:
кристално стакло
занает лента:
топло-fix Рамен грб лепак Круг дијамант намали топлинскиот пренос алатка
боја:
топаз ab
мини цел:
100 Бруто/14400pcs

Производи во категоријата

YANRUO 3250 Правоаголник Црн Дијамант Рамен Грб Rhinestones Стакло Rhinestones да се Шие На Strass Најдобар Квалитет За Накит Облека

634.56 -10 % DEN 571.00

YANRUO 3250 Правоаголник Црн Дијамант Рамен Грб Rhinestones Стакло Rhinestones да се Шие На Strass Најдобар Квалитет За Накит ОблекаБоја : Црна Дијамант Користи За : Облека,Чевли,Кеси Фустан....

ss10 Темно сина, А+DMC амбуланта корегирање Кристал FlatBack железо-на облека лабава кристал камен Голема Промоција ! Нов Стил Бесплатен Превозот

243.36 -35 % DEN 158.00

Ние ќе ви даде најдобри serice и висок квалитет на стоките,welsome до нашата продавница!Sones Материјал : Стакло, КристалКамен Боја : Темно синаКамен Тип : DMC Flat Back амбуланта корегирање RhinestonesRhinestones Техника : Hot Fix (Топлина Чувствителни Лепило на Грбот)Камен Аспекти : 14 / 16 АспектиКамен Големина : SS10 (Прибл дијаметар : 2.72.8 mm)Пакување на ова е : 10gross (1440pcs во еден пакет)Превозот 1...

1440pcs/Многу, Висок Квалитет ss20 (4.8-5.0 mm) Розово Злато Лепак На Рамни Назад Кристали / Не амбуланта корегирање Rhinestones

393.12 -22 % DEN 307.00

1440pcs / Многу, ss20 (4.85.0 mm) Розово Злато Рамен Грб Помине Уметност Лепак На Rhinestones / Не амбуланта корегирање RhinestonesТочка Име : Рамен Грб Помине Уметност Лепак На Rhinestones, Не Амбуланта Корегирање RhinestonesМатеријал : Кристално СтаклоБоја : Роза ЗлатоАспекти : 14 намалиКамен Големина : ss20Големина во Дијаметар : 4.85.0 mmТехника : Лепак На, Не Амбуланта КорегирањеНазад : Сребро FoilingПакување Детали : 1440pcs (10 Бруто) / ТорбаСостојба : Висок Квалитет и Сосема НовОдделение : АААУпотреба : Чанти, Облека, Ноктите Уметност, Чевли, Мобилен Телефон, Кутија, Пенкало, Мебел, Честитки, итнДостапни Бои : Бриши / Кристал, Авион, Црн Дијамант, Светлина Сафир, Сафир, Кобалт, Сина Циркони, Аквамарин, Peridot, Зелена, Olivine, Смарагд, Jonquil, Пушеле Топаз, Светлина Аметист, Аметист, LT.ПОЛКОВНИКОТ.ТОПАЗ, Топаз, Монтана, Хематит, Aurum, Сонце, Tanzanite, Citrine, Hyacinth, Светлина Siam, Siam, Виолетова, Светло Праска, Роза, Light Rose, Fuchsia, Сребро, Виножито, Кристал AB, Џет AB, Црн Дијамант AB, Светлина Sapphire AB, Sapphire AB, Сина Циркон AB, Светлина Аквамарин AB, Peridot AB, Olivine AB, Смарагд AB, Jonquil AB, Пушеле Топаз AB, Светлина Аметист AB, Аметист AB, LT.ПОЛКОВНИКОТ.ТОПАЗ AB, Топаз AB, Монтана AB, Сонцето AB, Tanzanite AB, Citrine AB, Hyacinth AB, Светлина Siam AB, Siam AB, Светлина Праска AB, се Зголеми AB, Light Rose AB, Fuchsia AB, итн.Употреба : маици, Фустани, Џемпери, Фармерки, Превези, Ранци, Чанти, Ракавици, Ремени, Чевли, итнКонтрола на квалитет : имаат подобар КК на увид стоката од суровина до пакет со првокласен квалитет.Камен Големина Димензии во мм Аспекти Пакување Детали Нето Тежина ss4 1.51.7 мм 8 1440pcs(10gross) / Торба 6.8 g ss5 1.71.9 mm 8 1440pcs(10gross) / Торба 8.2 g ss6 1.92.1 mm 8 1440pcs(10gross) / Торба 10.2 g ss8 2.32,5 mm 8 1440pcs(10gross) / Торба за 17.3 g ss10 2.72.9 mm 10 1440pcs(10gross) / Торба 20.6 g ss12 3.03.2 mm 10 1440pcs(10gross) / Торба 36.1 g ss16 3.84.0 mm 12 1440pcs(10gross) / Торба 55.8 g ss20 4.85.0 mm 14 1440pcs(10gross) / Торба 89.3 g ss30 6.36.5 mm 16 288pcs(2gross) / Торба 65.5 g ss34 7.07.2 mm 18 288pcs(2gross) / Торба 38.7 g ss40 8.358.65 mm 20 144pcs(1gross) / Торба 71.4 gБоја Шема за вашиот референца :

Да се шие на мешани вчитување Смола кристали мулти-обоени лабава монистра скапоцен камен Rhinestonem 200pcs/пакет 16mm/8*16mm

407.52 -10 % DEN 367.00

Круг 16mm,navette 6*12mm ,капка 8*13mm, космички 13*16mm, триаголник 16 MM,круг 8мм.200pcs 6*12 јасно Правоаголник Акрилик Кристали се шие на сребрена Боја flatback лабава Монистра рака за шиење облека m063 многупарчиња / многуКруг 10мм 400pcs да се Шие на Лабава Монистра Кристали се Зголеми црвено AB боја Rhinestones Додатоци За Рачно Шиење Strass Дијамант m44 многупарчиња / многуКруг 10мм 400pcs да се Шие на Акрилик Стакло Светло Сина ABcolour Rhinestones Додатоци За Рачно Шиење Камења Strass Дијамант m56 многупарчиња / многу150pcs 11*18 капка форма Акрилик стакло Зелена AB Боја Rhinestones Камења Accessores да се Шие на Лабава Монистра Strass m47 многупарчиња / многуКруг 10мм 400pcs да се Шие на Акрилик Кристално Црвена ABcolour Rhinestones Flatback За Рачно Шиење Камења Strass Дијамант m57 многупарчиња / многу600pcs 6*12 светлина злато да се Шие На Акрилик Стакло Кристал Navette Форма Flatback m015 многупарчиња / многуДолго акрилик стакло многоцветни лабава Rhinestones 150pcs 7*21 шие на фустан за m46 многупарчиња / многу150pcs 11*18 Акрилик кристално Црвена AB Боја Rhinestones За Шиење Фустани Камења Accessores да се Шие на Лабава Монистра Strass m42 многупарчиња / многу

Бесплатен превозот Светло зелена Коњ око форма Висок квалитет Кристално Стакло се шие на ноктот rhinestones,Diy прибор за Облека SWM16

205.44 -40 % DEN 123.00

Точка име : да се Шие на камењаБоја : Светло зеленаГолемина : 4x8mm 5x10mm 6x12mm 7x15mm 9x18mm 13x27mm 17x32mmОблик : Коњ око формаМатеријал : стакло, метал сребро назад со дупка.Се користи за облека, текстил, чевли, капа, и каде што може да се размислува.Answer : ___________________________ Note : Почитувани клиенти, сите наши производи се продаваат од производителите...

Боја Монтана Пакување 1440pcs/торба/многу DMC амбуланта корегирање кристал Големина ss20 (4.6-4.8 мм) Рамен грб со лепак,Промет на големо

420.00 -28 % DEN 302.00

Ние ќе ви даде најдобри serice и висок квалитет на стоките,welsome до нашата продавница!Sones Материјал : Стакло, КристалКамен Боја : МонтанаКамен Тип : DMC Flat Back амбуланта корегирање RhinestonesRhinestones Техника : Hot Fix (Топлина Чувствителни Лепило на Грбот)Камен Аспекти : 14 / 16 АспектиКамен Големина : SS20 / Прибл Дијаметар...

1040pcs/хартија 3мм Автомобил Телефон КОМПЈУТЕР Diy Decal Уметност Дијамант Bling Кристал Само Лепило Scrapbooking Налепници За Торби за Чевли

55.20 -6 % DEN 52.00

1040pcs / хартија 3мм Автомобил Телефон КОМПЈУТЕР Diy Decal Уметност Дијамант Bling Кристал Само Лепило Scrapbooking Налепници За Торби за Чевли100% Нов И Висок Квалитет1order=1040pcs rhinestones=1paper џемRhinestones дијаметар околу 3ммМатеријал : АкриликСпецификации : 1040 rhinestones / paper jamБоја : црвена,црна,златна,розова,црвена роза,сребро,темно кафе,multicolor,темно виолетова,светло кафе,светло виолетоваRhinestones дијаметар(приближно) : 3ммЗабелешка : Поради различни следи и камера светла може да предизвика мала боја разлики!1040 x rhinestones* Нашата продавница ветување дека ќе испраќање на вашиот примерок на налози во 2~5days.(Со исклучок на Празници) по потврдата на купувачи за плаќање на налози во Aliexpress...

7x15mm/9x18mm/17x32mm Мешавина боја Златна дното Коњ око форма Кристално Стакло се шие на ноктот rhinestones,Diy прибор за Облека

248.64 -40 % DEN 149.00

Забелешка : микс боја ( Случаен мешање на сите бои ) не ја прифати наведени бојаТочка име : да се Шие на камењаБоја : Комбинација на бојаГолемина : 7x15mm 9x18mm 17x32mmОблик : Коњ око формаМатеријал : стакло, златни метални врати со дупка.Се користи за облека, текстил, чевли, капа, и каде што може да се размислува.Answer : ___________________________ Note : Почитувани клиенти, сите наши производи се продаваат од производителите...

Бесплатен превозот се Зголеми црвениот Коњ око форма Висок квалитет Кристално Стакло се шие на ноктот rhinestones,Diy прибор за Облека SWM09

205.44 -40 % DEN 123.00

Точка име : да се Шие на камењаБоја : црвена РозаГолемина : 4x8mm 5x10mm 6x12mm 7x15mm 9x18mm 13x27mm 17x32mmОблик : Коњ око формаМатеријал : стакло, метал сребро назад со дупка.Се користи за облека, текстил, чевли, капа, и каде што може да се размислува.Answer : ___________________________ Note : Почитувани клиенти, сите наши производи се продаваат од производителите...

Тркалезна форма врвот кристално стакло rhinestones со дупка,Паун сина, Сребрена дното да се шие на камен за Diy прибор за Облека SWWK14

279.36 -35 % DEN 181.00

Точка име : да се Шие на камењаБоја : сина ПаунГолемина : 8mm 10мм 12mm 14mm 16mm 18mmОблик : тркалезна формаМатеријал : стакло стакло, метал сребро назад со дупка.Се користи за облека, текстил, чевли, капа, и каде што може да се размислува.Answer : ___________________________ Note : Почитувани клиенти, сите наши производи се продаваат од производителите...

Тркалезна форма врвот кристално стакло rhinestones со дупка,Вино црвено Сребро дното да се шие на камен за Diy прибор за Облека SWWK18

279.36 -35 % DEN 181.00

Точка име : да се Шие на камењаБоја : црвено ВиноГолемина : 8mm 10мм 12mm 14mm 16mm 18mmОблик : тркалезна формаМатеријал : стакло стакло, метал сребро назад со дупка.Се користи за облека, текстил, чевли, капа, и каде што може да се размислува.Answer : ___________________________ Note : Почитувани клиенти, сите наши производи се продаваат од производителите...

Вино црвено око форма Кристално Стакло се шие на камења со дупки,Златен дното лабава rhinestones Diy/прибор за Облека SWMG18

248.16 -40 % DEN 149.00

Точка име : да се Шие на камењаБоја : црвено ВиноГолемина : 7x15mm 9x18mm 17x32mmОблик : Коњ око формаМатеријал : стакло, златни метални врати со дупка.Се користи за облека, текстил, чевли, капа, и каде што може да се размислува.Answer : ___________________________ Note : Почитувани клиенти, сите наши производи се продаваат од производителите...

7x15mm/9x18mm/17x32mm Златна дното AB боја на очите, обликот Кристално Стакло се шие на ноктот rhinestones,Diy прибор за Облека SWMG06

248.16 -40 % DEN 149.00

Точка име : да се Шие на камењаБоја : AB бојаГолемина : 7x15mm 9x18mm 17x32mmОблик : Коњ око формаМатеријал : стакло, златни метални врати со дупка.Се користи за облека, текстил, чевли, капа, и каде што може да се размислува.Answer : ___________________________ Note : Почитувани клиенти, сите наши производи се продаваат од производителите...

Сина SS20 4.6-4.8 мм DMC амбуланта корегирање FlatBack 100 Бруто Кристали Сјајна Железо-на Облека, преносот на Топлината Кристал Камења

2400.00 -10 % DEN 2160.00

Сина SS20 4.64.8 мм DMC амбуланта корегирање Flat Back 100 Бруто Кристали Сјајна Железона Облека, преносот на Топлината Кристал КамењаИме : DMC амбуланта корегирање RhinestonesГолемина : ss20Боја : СинаМини Цел : 100 Бруто(14400pcs)Напомена : Драги пријатели,кога ќе се примени на стоки,ако најдете Производите кои ќе ги нарачате Скршени...

AAAA Hight Квалитет 1000pcs Сјајот Кристал Hot Fix Rhinestones Микс Големини Siam амбуланта корегирање Камен Flatback Стакло За Облека DIY B0973

336.00 -45 % DEN 185.00

Тип на производ : hight Qaulity AAAA hofix rhinestonesГолемини : SS6 SS10 SS16 SS20 SS30( Микс 6 големини)Бои : Синавулкански,fuchsia,златошампањ,ltпраска, монтана, роза, siam, рудникотсина,рудникотзлато,рудникотsliver,хематит.пинк.Се користи за : прибор за облека, чевли, кеси, накит, свадба додатоци итн.пакување : 1000pcs / пакеттежина : 20g / пакетБелешка : Постојат неколку боја големини кои имаат боја варијанти, како што е прикажано на производот сликата...

20pcs Занает 3 Лента 3мм Мешани Iron_On амбуланта корегирање Кристал Јаже Ролна Синџир Декорирани Чипка Лента Намали За венчаница Облека T353

2735.52 -12 % DEN 2407.00

Опис : Одлична за декорација Можете да го украсите вашиот облека,чанти,капи , појас, облека итн Одлично за свадба, облека, завеса, букети, чевли..итн секаде каде што сакате Спецификација (приближно) : Meteral : кристално Стакло Вградени на сребрена боја...

кристал мушка applique, Булчински sash Applique, кристал мушка sash, појас трим 3 парчиња

DEN 7919.52

ЗА ПРОИЗВОДИТЕВРВЕН КВАЛИТЕТ МОЖЕ ДА СЕ НАЈДАТ НА СВЕТСКИОТ ПАЗАР! Abosolutely прекрасна чипка ткаенина и со повеќето прекрасен дизајн.Можете да ги користите овие прекрасни парчиња, за да ги свадба се облекуваат, bridemaids фустан, цвет девојка се облекуваат, свадба маса тркачи, свадба decors, булчински спојки, булчински превез, headpiece...Нека вашиот инспирира работа!БОЈАrhinestones се јасни, бисери се слонова коскаГОЛЕМИНА52.5 cm / 20.7 инчи во должина5.5 cm / 2.1 инчи во височина воПРОМЕТ НА ГОЛЕМО СО ЦЕЛ ПРИФАТЛИВОВе молиме контактирајте ме за големопродажните цени .ЈАС MPORTANT ЗАБЕЛЕШКАОвие предмети се намали со раце, понекогаш можеби 13 инчи shoring , ве молиме да се разбере.ЗА ПО ПРОДАЖБА И ПОВРАТНИТЕ ИНФОРМАЦИИНие управуваат со оваа продавница со искрена и напорна workding, се надеваме дека сè оди добро со сите transacations, стоки, превозот, по продажба...

Голема Промоција ! 2014 Нов Стил ,А+DMC амбуланта корегирање Кристал,ss16,Боја на месо топаз,Не Satify? Враќање&Наплата!

249.60 -30 % DEN 175.00

Ние ќе ви даде најдобри serice и висок квалитет на стоките,welsome до нашата продавница!Rhinestones Материјал : чад топазRhinestones Стил : DMC hot fix rhinestones,железона кристалRhinestones Техника : Hot Fix (Топлина Чувствителни Лепило на Грбот)OK (ок) за да се поправи на : маици, Фустани, Превези, Headpieces, мобилен телефон, Компјутер,Ракавици, Чевли, Чанта, апарати за Домаќинство и така натаму..Големината на тоа е : 3.8 мм4.0 mmПакување на ова е : 10gross (1440pcs во еден пакет)Превозот 1...

Тркалезна форма врвот кристално стакло rhinestones со дупка,Црвена Сребро дното да се шие на камен за Diy прибор за Облека SWWK07

281.28 -35 % DEN 183.00

Точка име : да се Шие на камењаБоја : ЦрвенаГолемина : 8mm 10мм 12mm 14mm 16mm 18mmОблик : тркалезна формаМатеријал : стакло стакло, метал сребро назад со дупка.Се користи за облека, текстил, чевли, капа, и каде што може да се размислува.Answer : ___________________________ Note : Почитувани клиенти, сите наши производи се продаваат од производителите...

JUNAO 5 Двор*15mm Јасно Бела Боја Кристал Синџир Трим Смола Кристали Монистра Appliques амбуланта корегирање Strass Плоскости Мрежа За Облека

888.00 -40 % DEN 533.00

JUNAO 5 Двор*15mm Јасно Бела Боја Кристал Синџир Трим Смола КристалиМонистра Appliques Амбуланта Корегирање Strass Плоскости Мрежа За ОблекаМатеријал : Кристал Синџир .Боја : Кристално Јасно ,Бела Rhinestones .Rhinestones Големина : 15mm Ширина Rhinestones Appliques .Должина : 5 Двор Apploques Уреденост ...

Бесплатен Превозот ,Голема Промоција ! 2014 Нов Стил ,А+DMC амбуланта корегирање Кристал,ss16,Боја монтана,Не Satify? Враќање&Наплата!

249.60 -28 % DEN 180.00

Ние ќе ви даде најдобри serice и висок квалитет на стоките,welsome до нашата продавница!Rhinestones Материјал : Стакло материјалRhinestones Стил : DMC hot fix rhinestones,железона кристалRhinestones Техника : Hot Fix (Топлина Чувствителни Лепило на Грбот)OK (ок) за да се поправи на : маици, Фустани, Превези, Headpieces, мобилен телефон, Компјутер,Ракавици, Чевли, Чанта, апарати за Домаќинство и така натаму..Големината на тоа е : 3.8 мм4.0 mmПакување на ова е : 10gross (1440pcs во еден пакет)Превозот 1...

Да се шие на мешани вчитување Смола кристали мулти-обоени лабава монистра скапоцен камен Rhinestonem 200pcs/pack 8*16mm

431.52 -10 % DEN 388.00

Круг 16mm,navette 6*12mm ,капка 8*13mm, космички 13*16mm, триаголник 16 MM,круг 8мм.200pcs 6*12 јасно Правоаголник Акрилик Кристали се шие на сребрена Боја flatback лабава Монистра рака за шиење облека m063 многупарчиња / многуКруг 10мм 400pcs да се Шие на Лабава Монистра Кристали се Зголеми црвено AB боја Rhinestones Додатоци За Рачно Шиење Strass Дијамант m44 многупарчиња / многуКруг 10мм 400pcs да се Шие на Акрилик Стакло Светло Сина ABcolour Rhinestones Додатоци За Рачно Шиење Камења Strass Дијамант m56 многупарчиња / многу150pcs 11*18 капка форма Акрилик стакло Зелена AB Боја Rhinestones Камења Accessores да се Шие на Лабава Монистра Strass m47 многупарчиња / многуКруг 10мм 400pcs да се Шие на Акрилик Кристално Црвена ABcolour Rhinestones Flatback За Рачно Шиење Камења Strass Дијамант m57 многупарчиња / многу600pcs 6*12 светлина злато да се Шие На Акрилик Стакло Кристал Navette Форма Flatback m015 многупарчиња / многуДолго акрилик стакло многоцветни лабава Rhinestones 150pcs 7*21 шие на фустан за m46 многупарчиња / многу150pcs 11*18 Акрилик кристално Црвена AB Боја Rhinestones За Шиење Фустани Камења Accessores да се Шие на Лабава Монистра Strass m42 многупарчиња / многу

ZOTOONE 100PCS Кристал AB Лепак Flatback Боја на доградба на Акрилни Нокти Уметност Сјајот Кристал Помине Алатки DIY Облека Занаети Декорација Б

30.72 -9 % DEN 28.00

rhinestones за облека,лепило glases,rhinestones стакло,Rhinestones за везана,rhinestones за ракотворби,камења и кристали за ракотворби ZOTOONE 100 PCS Кристал AB Лепак Flatback Боја на доградба на Акрилни Нокти Уметност Сјајот Кристал Помине Алатки DIY Облека Занаети Декорација БИме : Уметност RhinestonesБоја : БелаСе користи за : Помине уметност украси,лажни нокти,канџи DIY дизајни,телефон случаи украси,кеси декорации,украси за чевли,и др.Превозот Услови· Ние ќе ја испорача објекти на превозот адреса ќе се оставени во Aliexpress...

JUNAO 5*8мм Мешавина Боја Кристал Капка Rhinestones Лепак Акрилик На Камења, Не за Шиење AB Кристали Flatback Бележник Strass за Занает

408.00 -20 % DEN 326.00

JUNAO 5*8мм Мешавина Боја Кристал Капка Rhinestones Лепак Акрилик На Камења, Не за Шиење AB КристалиFlatback Бележник Strass за DIY ЗанаетиМатеријал : Акрилик Камења.Rhinestones Големина : 5*8мм Лепак На Rhinestones.Боја : Комбинација Боја Rhinestones.Количина : 500pcs Капка Rhinestones.Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме оставете 5 Ѕвезда повратни информации...

50pcs/пакет се Зголеми црвениот Плоштад форма pointback лабава rhinestones,ноктите airt Мобилни декорација DIY прибор за Облека SWZP009

251.04 -29 % DEN 178.00

(Висок квалитет кристално стакло, јасен сјај, Висока цврстина третман, Триење и нула отпор, високата цена на изведба)Роуз црвениот Плоштад pointback rhinestonesГолемина : 8мм 10мм 12mm 14mm 50pcs / многуУпотреба : прибор за облека, чевли, кеси, накит, свадба додатоци итн.Материјал : ААА+кристално стаклоAnswer : ___________________________ Note : Почитувани купувачи...

А+DMC Боја Темно сина ss20(4.6-4.8 мм) амбуланта корегирање Кристал кристал FlatBack Hot Fix железо-Бесплатен Превозот на

420.00 -28 % DEN 302.00

Ние ќе ви даде најдобри serice и висок квалитет на стоките,welsome до нашата продавница!Sones Материјал : Стакло, КристалКамен Боја : Темно синаКамен Тип : DMC Flat Back амбуланта корегирање RhinestonesRhinestones Техника : Hot Fix (Топлина Чувствителни Лепило на Грбот)Камен Аспекти : 14 / 16 АспектиКамен Големина : SS20 / Прибл Дијаметар...

SS20 5mm Dmc Hot fix Кристал Пушеле Топаз Боја ,1440pcs/торба/многу ,Flatback со лепак Камења за чевли Бесплатен Превозот !

420.00 -28 % DEN 302.00

Ние ќе ви даде најдобри serice и висок квалитет на стоките,welsome до нашата продавница!Sones Материјал : Стакло, КристалКамен Боја : чад топазКамен Тип : DMC Flat Back амбуланта корегирање RhinestonesRhinestones Техника : Hot Fix (Топлина Чувствителни Лепило на Грбот)Камен Аспекти : 14 / 16 АспектиКамен Големина : SS20 / Прибл Дијаметар...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.