• Ново
Трговија на големо 1440PCS SS16 (3.8-4.0 mm) Мулти Бои Станот Назад Лепак На Не амбуланта корегирање Rhinestones 3D помине уметност декорација сјајот strass

Трговија на големо 1440PCS SS16 (3.8-4.0 mm) Мулти Бои Станот Назад Лепак На Не амбуланта корегирање Rhinestones 3D помине уметност декорација сјајот strass

Оценка на клиентот:
DEN 168.00

Износ
Залиха


-6.58 /торба -9.78 /торба -4.50 /торба -2.05 /торба -17.88 /торба -5.97 /торба -5.30 /торба -4.40 /торба
Големина референца 2ss(1.2 mm) 1440pcs/торба 3ss(1.3-1.5)mm 1440pcs/торба
4ss ( 1.5 - 1.6 )mm 1440pcs/торба
5ss ( 1.7 - 1.8 )mm 1440pcs/торба
6ss ( 1.9 - 2.0 )mm 1440pcs/торба
8ss ( 2.3 - 2.4 )mm 1440pcs/торба
10ss ( 2.7 - 2.9 )mm 1440pcs/торба
12ss ( 3.0 - 3.2 )mm 1440pcs/торба
16ss ( 3.8 - 4.0 )mm 1440pcs/торба
20ss ( 4.6 - 4.8 )mm 1440pcs/торба
30ss ( 6.3 - 6.5 )mm 288pcs/торба
34ss ( 7.2 - 7.4 )mm 288pcs/торба
40ss ( 8.4 - 8.7 )mm 144pcs/торба

Карактеристики

Тип На Објект:
Кристал & Декорација
Количина:
1440pcs
Тежина:
0g
Број На Модел На:
Сите големина на располагање
Големина:
SS16
Бренд Име:
zhanwSP
Материјал:
Стакло
Големина:
ss16
Употреба:
Чанти,Облека,Ноктите Уметност,Чевли
Rhinestones Тип:
Лабава Кристал Помине Уметност Техника
Стил:
Станот Назад
Обликот:
Круг
Број На Модел На:
2028-ss16
Точка име :
Станот Назад Не Амбуланта Корегирање Помине Уметност Rhinestones
Аспекти:
12cuts
Задниот:
Сребро Foiling
Кристал Помине Уметност Техника:
Не Амбуланта Корегирање,Треба Лепак За.

Производи во категоријата

4mm 1000pcs Ново Светло розова Декоративни Дијамант 14-двострано Смола Круг Мода Популарни Помине DIY SS16 Z03

DEN 64.80

Производ шопинг водичl број : SS164mml боја : SS16 има 24 бои, Z01 да Z24 (слика долниот десен агол означени)l големина : сликата е не ја покажува вистинската големина, неговата боја референца само, проверете ја големината, количината на Смола Кристал Рамен грб Кристал Помине употреба 2mm или 3мм мали дијаманти, мобилен телефон да 2mm да 4mm, главно, ве молиме изберете соодветна големинаl слики : сите производи се професионални и камера во вид на снимањеl пакување : испорака е OPP вреќа за пакување на производите, за 1000pcs / торбаl DZ01 : DZ01 за мешани пакување, содржат Z01Z22 вкупно 22 бои, за 1000pcsl овие камења треба лепак паста, лепак не е во рамките на опсегот на овој продажбаПрименливи опсеготl нокти убавина : професионални помине продавница, лични ноктите може да избереl дигитални производи за убавина : мобилни телефони, ipad, MP3 / MP4, лаптоп компјутериl живот разубавувањето : огледало, запалки, козметички кутии, честитки, автомобил убавина, автомобил логото, позадина разубавувањетовоздухот maill примени редоследот по првите три работни дена, преку Кина Пост воздухопловната maill нормално 3 до 7 недели за да се пристигне, според земјата и регионот различни пристигнување пристигнување време малку поинаква, ве молиме да бидете трпеливидоставување информацииl ве молиме пополнете ги твоето полно име, вклучувајќи го вашето име, на средината на името, кога ќе се плати презимеl ве молиме да го пополните точна адреса, вклучувајќи го и вашиот стан број, улица, град, регион и државаl Инаку, вашиот парцела може да се вратија!Резервни прашањаl пред пакувањето на производот се подложени на ригорозни скрининг, email сите парична казна пакување, ве молиме да бидат сигурни да се купиl ако приемот на стоката се наоѓаат абнормални околности, ве молиме во рок од 72 часа по пошта, контактирајте со продавачот обработка​Применливи опсеготl нокти убавина : професионални помине продавница, лични ноктите може да избереl дигитални производи за убавина : мобилни телефони, ipad, MP3 / MP4, лаптоп компјутериl живот разубавувањето : огледало, запалки, козметички кутии, честитки, автомобил убавина, автомобил логото, позадина разубавувањето

H1214-117 Растворувач Отпорни Holographic Сребрени Бои Шестоаголна форма Сјај за Нокти полски Акрил и DIY материјали

DEN 473.76

Прилично Девојки 12 Романтична Круг Точка Форма Бои Растворувач Отпорни на Ултра Тенок Помине Уметност Сјајот 1pack=120g многуграма / многу12 Неонски Мат Бои 3ММ Ултра Тенок Цвет Форма Сјајот Sequins за помине Уметност и DIY декорација 1 Pack=600g торба12 Бисерни Бои Ултра Тенок Растворувач Отпорни Тркалезна Форма Сјај за нокти и козметика Size : 3ММ 1 Pack=1200g торбаПрилично Девојки 12 Романтични Цвеќе Форма Бои Растворувач Отпорни на Ултра Тенок Помине Уметност Сјајот 1pack=120g многуграма / многу2014 Топла Флуоресцентна боја Растворувач Отпорни на Ултра Тенок Петокрак Облик Сјајот 12 Бои 50g*12=600gСАД$ 61.36 / многувреќи / многу2014 Топла 6 Флуоресцентна боја Растворувач Отпорни на Ултра Тенок Петокрак Облик Ноктите Сјајот 1pack=120g многуграма / многу12 holographic Круг Диско форма sequins paillette за декорација на ноктите и други уметност DIY decora Големина : 3ММ 10g*12colors=120g торба12 Неонски и Бисерни Бои Ултра Тенок Растворувач Отпорни Срце Облик Сјај за помине уметност и DIY Size : 3ММ 1 Pack=120g торбаH1214117 Растворувач Отпорни Holographic Сребрени Бои Шестоаголна форма Сјај за Нокти полски Акрил и DIY материјалиСјајот Облик : Шестоаголна форма Сјај Микс ГолеминаСјајот бои : Како слики.Answer : ___________________________ Note : Dears,т тој фото покажува ефект не може да биде целосно рефлексивни, ве молиме да бидат разбирање.Пакување Тежина : Abt...

За 1440pcs/кутија 2mm Rhinestones Микро Дијаманти Пиштол Сива Точка Дното Метален Стил 3D Помине Уметност Кристал Украси D8062

64.80 -26 % DEN 48.00

За 1440pcs / кутија 2mm Rhinestones Микро Дијаманти Пиштол Сива Точка Дното Метален Стил 3 D Помине Уметност Кристал Украси D8062точка назад rhinestones.камења големина : 2mm(ss6)Спецификација : Материјал : акриликКоличина : 1 кутија (прибл...

12 Бои Мелени Школка во Прав 3D Помине Уметност Декорација Rhinestones За Нокти, Гел лак на Ноктите Уметност Шарм Сјајот на Ноктите

143.52 -20 % DEN 115.00

Големина : 2.0 mm Дијаметар на секоја тегла : 2.5 см Може да се Примени : 1.од тебе.можете да го користите вашиот ноктите или лажни нокти совети...

10pcs/пакет Кристал Пеперутка вежба Легура Помине Уметност Декорација Морски стил Помине Накит DIY морска ѕвезда pendant Нокти Материјали

156.00 -20 % DEN 125.00

Бесплатен Превозот : Бесплатен превозот цел ќе биде испорачуван Кина пост воздух mail Но за цел износ повеќе од

1000pcs 4mm SS16 Круг Мода Сјајот Помине Уметност Кристал Светло виолетова Кристал Декорација Rhinestones Монистра Помине DIY Z16

DEN 64.80

Производ шопинг водичl број : SS164mml боја : SS16 има 24 бои, Z01 да Z24 (слика долниот десен агол означени)l големина : сликата е не ја покажува вистинската големина, неговата боја референца само, проверете ја големината, количината на Смола Кристал Рамен грб Кристал Помине употреба 2mm или 3мм мали дијаманти, мобилен телефон да 2mm да 4mm, главно, ве молиме изберете соодветна големинаl слики : сите производи се професионални и камера во вид на снимањеl пакување : испорака е OPP вреќа за пакување на производите, за 1000pcs / торбаl DZ01 : DZ01 за мешани пакување, содржат Z01Z22 вкупно 22 бои, за 1000pcsl овие камења треба лепак паста, лепак не е во рамките на опсегот на овој продажбаПрименливи опсеготl нокти убавина : професионални помине продавница, лични ноктите може да избереl дигитални производи за убавина : мобилни телефони, ipad, MP3 / MP4, лаптоп компјутериl живот разубавувањето : огледало, запалки, козметички кутии, честитки, автомобил убавина, автомобил логото, позадина разубавувањетовоздухот maill примени редоследот по првите три работни дена, преку Кина Пост воздухопловната maill нормално 3 до 7 недели за да се пристигне, според земјата и регионот различни пристигнување пристигнување време малку поинаква, ве молиме да бидете трпеливидоставување информацииl ве молиме пополнете ги твоето полно име, вклучувајќи го вашето име, на средината на името, кога ќе се плати презимеl ве молиме да го пополните точна адреса, вклучувајќи го и вашиот стан број, улица, град, регион и државаl Инаку, вашиот парцела може да се вратија!Резервни прашањаl пред пакувањето на производот се подложени на ригорозни скрининг, email сите парична казна пакување, ве молиме да бидат сигурни да се купиl ако приемот на стоката се наоѓаат абнормални околности, ве молиме во рок од 72 часа по пошта, контактирајте со продавачот обработка​Применливи опсеготl нокти убавина : професионални помине продавница, лични ноктите може да избереl дигитални производи за убавина : мобилни телефони, ipad, MP3 / MP4, лаптоп компјутериl живот разубавувањето : огледало, запалки, козметички кутии, честитки, автомобил убавина, автомобил логото, позадина разубавувањето

2017 Прсти Остри Совет 1000pcs Нови Виолетова 14-двострано Смола 2mm Круг Мода Популарни Помине DIY Декоративни Дијамант SS6 Z15

DEN 44.64

Производ шопинг водичl број : SS62mml боја : SS6 има 24 бои, Z01 да Z24 (слика долниот десен агол означени)l големина : сликата е не ја покажува вистинската големина, неговата боја референца само, проверете ја големината, количината на Смола Кристал Рамен грб Кристал Помине употреба 2mm или 3мм мали дијаманти, мобилен телефон да 2mm да 4mm, главно, ве молиме изберете соодветна големинаl слики : сите производи се професионални и камера во вид на снимањеl пакување : испорака е OPP вреќа за пакување на производите, за 1000pcs / торбаl DZ01 : DZ01 за мешани пакување, содржат Z01Z22 вкупно 22 бои, за 1000pcsl овие камења треба лепак паста, лепак не е во рамките на опсегот на овој продажбаПрименливи опсеготl нокти убавина : професионални помине продавница, лични ноктите може да избереl дигитални производи за убавина : мобилни телефони, ipad, MP3 / MP4, лаптоп компјутериl живот разубавувањето : огледало, запалки, козметички кутии, честитки, автомобил убавина, автомобил логото, позадина разубавувањетовоздухот maill примени редоследот по првите три работни дена, преку Кина Пост воздухопловната maill нормално 3 до 7 недели за да се пристигне, според земјата и регионот различни пристигнување пристигнување време малку поинаква, ве молиме да бидете трпеливидоставување информацииl ве молиме пополнете ги твоето полно име, вклучувајќи го вашето име, на средината на името, кога ќе се плати презимеl ве молиме да го пополните точна адреса, вклучувајќи го и вашиот стан број, улица, град, регион и државаl Инаку, вашиот парцела може да се вратија!Резервни прашањаl пред пакувањето на производот се подложени на ригорозни скрининг, email сите парична казна пакување, ве молиме да бидат сигурни да се купиl ако приемот на стоката се наоѓаат абнормални околности, ве молиме во рок од 72 часа по пошта, контактирајте со продавачот обработка​

4mm 1000pcs Новото Сонце Црвени Декоративни Дијамант 14-двострано Смола Круг Мода Популарни Помине DIY SS16 Z04

DEN 64.32

Производ шопинг водичl број : SS164mml боја : SS16 има 24 бои, Z01 да Z24 (слика долниот десен агол означени)l големина : сликата е не ја покажува вистинската големина, неговата боја референца само, проверете ја големината, количината на Смола Кристал Рамен грб Кристал Помине употреба 2mm или 3мм мали дијаманти, мобилен телефон да 2mm да 4mm, главно, ве молиме изберете соодветна големинаl слики : сите производи се професионални и камера во вид на снимањеl пакување : испорака е OPP вреќа за пакување на производите, за 1000pcs / торбаl DZ01 : DZ01 за мешани пакување, содржат Z01Z22 вкупно 22 бои, за 1000pcsl овие камења треба лепак паста, лепак не е во рамките на опсегот на овој продажбаПрименливи опсеготl нокти убавина : професионални помине продавница, лични ноктите може да избереl дигитални производи за убавина : мобилни телефони, ipad, MP3 / MP4, лаптоп компјутериl живот разубавувањето : огледало, запалки, козметички кутии, честитки, автомобил убавина, автомобил логото, позадина разубавувањетовоздухот maill примени редоследот по првите три работни дена, преку Кина Пост воздухопловната maill нормално 3 до 7 недели за да се пристигне, според земјата и регионот различни пристигнување пристигнување време малку поинаква, ве молиме да бидете трпеливидоставување информацииl ве молиме пополнете ги твоето полно име, вклучувајќи го вашето име, на средината на името, кога ќе се плати презимеl ве молиме да го пополните точна адреса, вклучувајќи го и вашиот стан број, улица, град, регион и државаl Инаку, вашиот парцела може да се вратија!Резервни прашањаl пред пакувањето на производот се подложени на ригорозни скрининг, email сите парична казна пакување, ве молиме да бидат сигурни да се купиl ако приемот на стоката се наоѓаат абнормални околности, ве молиме во рок од 72 часа по пошта, контактирајте со продавачот обработка​Применливи опсеготl нокти убавина : професионални помине продавница, лични ноктите може да избереl дигитални производи за убавина : мобилни телефони, ipad, MP3 / MP4, лаптоп компјутериl живот разубавувањето : огледало, запалки, козметички кутии, честитки, автомобил убавина, автомобил логото, позадина разубавувањето

20 Компјутери Шампањ Стакло, Кристал Капки Огледало Во Облик На Кристал Помине Rhinestones За Ноктите Уметност Шарм Украси Камења

175.20 -35 % DEN 114.00

Секој од нашите Rhinestones ќе биде прегледан пред пратката Ако имате дефект на ставка во вашата нарачка, можете да контактирате со нас...

Мешани Шарени Големина Ultrathin Помине Сјајот Sequins Decals Круг Сјајна Метален Помине Искра Снегулки 3D Помине Уметност Украси D8014

51.36 -8 % DEN 47.00

Мешани Шарени Големина Ultrathin Помине Сјајот Sequins Decals Круг Сјајна Метален Помине Искра Снегулки 3 D Помине Уметност Украси D8014Многу тенок и лесен за употреба...

2017 Прсти Остри Совет 1000pcs Ново Светло Роза боја 14-двострано Смола 2mm Круг Популарни Помине DIY Декоративни Дијамант SS6 Z14

DEN 44.64

Производ шопинг водичl број : SS62mml боја : SS6 има 24 бои, Z01 да Z24 (слика долниот десен агол означени)l големина : сликата е не ја покажува вистинската големина, неговата боја референца само, проверете ја големината, количината на Смола Кристал Рамен грб Кристал Помине употреба 2mm или 3мм мали дијаманти, мобилен телефон да 2mm да 4mm, главно, ве молиме изберете соодветна големинаl слики : сите производи се професионални и камера во вид на снимањеl пакување : испорака е OPP вреќа за пакување на производите, за 1000pcs / торбаl DZ01 : DZ01 за мешани пакување, содржат Z01Z22 вкупно 22 бои, за 1000pcsl овие камења треба лепак паста, лепак не е во рамките на опсегот на овој продажбаПрименливи опсеготl нокти убавина : професионални помине продавница, лични ноктите може да избереl дигитални производи за убавина : мобилни телефони, ipad, MP3 / MP4, лаптоп компјутериl живот разубавувањето : огледало, запалки, козметички кутии, честитки, автомобил убавина, автомобил логото, позадина разубавувањетовоздухот maill примени редоследот по првите три работни дена, преку Кина Пост воздухопловната maill нормално 3 до 7 недели за да се пристигне, според земјата и регионот различни пристигнување пристигнување време малку поинаква, ве молиме да бидете трпеливидоставување информацииl ве молиме пополнете ги твоето полно име, вклучувајќи го вашето име, на средината на името, кога ќе се плати презимеl ве молиме да го пополните точна адреса, вклучувајќи го и вашиот стан број, улица, град, регион и државаl Инаку, вашиот парцела може да се вратија!Резервни прашањаl пред пакувањето на производот се подложени на ригорозни скрининг, email сите парична казна пакување, ве молиме да бидат сигурни да се купиl ако приемот на стоката се наоѓаат абнормални околности, ве молиме во рок од 72 часа по пошта, контактирајте со продавачот обработка​

Мешани Големини 2000pcs Пристигне Мода Сјајна Акрилик Помине Уметност Сјајот Шарм Како Кафе Кристал Помине Алатки DIY Убавина Декорација

123.84 -9 % DEN 113.00

Други Бои(Кликнете на Сликата) : 1.Ако производите не се исти како и опис или скршен во транзит.Ние ќе го препрати или враќање на пари за вас.2.За било која причина.не сте задоволни со предмети.ние прифаќаме retums и размена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати за retum превозот цена.3.Можете да не контактирате преку Trademanger или не оставајќи ни порака на aliexpress или ни емејл.Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа.и во рок од 36 часа за ВикендотНашите работно време : GT AM 0 : 30~10 : 00Ние сме фабрика директни, ако ви треба било какви посебни потреби сопствен стил.Ве молиме кажете ни, може да се произведува.

MNS511 Кристал rhinestones бисер 3d rhinestones лак вратоврска помине шарм за нокти украси 10pcs

98.40 -4 % DEN 94.00

YNB426 сјајот strass кристал сребро 3d метал помине уметност декорација шарм Риба обликот на ноктите шарм материјали 50pcs трговија на големо многупарчиња / многуMNS221 3мм ЅВЕЗДА метал помине уметност декорација злато помине studs 100pcs трговија на големо помине уметност резерви на САД$ 9.00 / многупарчиња / многуMNS176 H Антички сребрен 3d легура помине шарм лебди locket накит додатоци rhinestones за помине уметност украси 50pcs многупарчиња / многуMNS358 МИКС cabochon черепот смола рамен грб помине уметност шарм 3 D DIY телефон ноктите декорација материјали 100pcs многупарчиња / многуMNS363 Siver рак нови нокти дизајн на метален лак налепница DIY метал помине уметност декорација околу 1000pcs / пакет материјали многупарчиња / многуMNS486 Flatback Круг сјајот кристал planar смола cabochons embellishments помине уметност декорација додатоци 100pcs многупарчиња / многуMNS487 МЕШАВИНА боја половина flact назад микро монистра помине studs DIY додатоци 200pcs многупарчиња / многуMNS490 Нови злато рамка ноктите дизајни 3d метал помине шарм DIY помине уметност studs материјали 50pcs многупарчиња / многуMNS272 Сјајот Кристал rhinestones помине уметност 3д декорација сребро помине bling метал помине шарм DIY помине додаток многупарчиња / многуMNS258 G Нови помине дизајн за 3 D метал помине уметност jewlery DIY ноктите салон изразат шарм додатоци шминка ноктите pendant материјали 50pcs многупарчиња / многуMNS220 3 D легура AB rhinestones лакови помине уметност DIY помине накит шарм декорација материјали трговија на големо bowknots 50pcs многупарчиња / многуMNS221 S 3мм помине studs сребро 3d помине шарм за нокти декорација DIY метал помине уметност додатоци 100pcs whoolesale многупарчиња / многузлатен метал помине уметност rhinestones агол крило форма 3d помине накит DIY додатоци 50pcs трговија на големо многупарчиња / многуMNS137 Нови Ноктите дизајни сирена форма метал помине уметност studs DIY помине уметност налепници злато помине парчиња 1000pcs / пакет трговија на големо многупарчиња / многуMNS106 Сјајот 3d лакови помине уметност studs златна легура помине накит bowknot locket шарм DIY телефон декорација на големо 100pcs многупарчиња / многуMNS89 хексагонални сјајот ѕвезда strass rhinestones 3d легура помине накит шарм за да ги красат телефон случаи DIY помине додатоци многупарчиња / многу100% Сосема НовГолем за Двете Професионални Помине Специјалист или Помине Уметност УченикТоа се Направи Вашите Нокти Изгледа Домот и СпецијалниКомпатибилен со Двете Природни и Вештачки Нокти и Лесно да се ПримениИсто така може да се Користи за Декорација на Вашиот Дом, Мобилен Телефон Случај, Покана Картичка, Телото Уметност и др.Може да се користи со лак, УВ гел или акрил нокти, итн.Чистење на површината на ноктите, четка и база на полскиИнструкции : * Може да се користи со лак, УВ гел или акрил нокти , итн.* Чистење на површината на ноктите , четка и база на полски, ставете го врз помине sБоја : Како на фотографииMaerial : легури,rhinestonesголемина на : фотографии1lot=10pcs (Лажни нокти не е inclouded)Забелешка : Ако ви треба други дизајни или нокти убавина производи, ве молиме посетете ја нашата продавница да го најдете.

100pcs withe AB falt назад 3d помине уметност украси Сјајот rhinestones ноктите додатоци материјали нокти алатки Marquise форма

623.52 -15 % DEN 530.00

Карактеристики : 100% Сосема Нов и Висок КвалитетГолем за Двете Професионални Помине Специјалист или Помине Уметност УченикТоа се Направи Вашите Нокти да Изгледаат Елеганција и СпецијалниКомпатибилен со Двете Природни и Вештачки Нокти и Лесно да се ПримениИсто така може да се Користи за Декорација на Вашиот Дом, Мобилен Телефон Случај,Покана Картичка, Телото Уметност и др.Инструкции : Може да се користи со лак, УВ гел или акрил нокти, итн.Чистење на површината на ноктите, четка и база на полска, место на ноктитеПакет Содржина : 1 * 100pcs Помине Украси RhinestonesКлиент Информации : 1) Ако имате било какви прашања во врска со превозот време и неисправни квалитет и предмети не се примени,Ве молиме контактирајте со нас прво, ние може да ви даде задоволни одговори на & резолуција.2) Ние ветувања за да обезбеди најдобра услуга за нашите вредни клиентите...

10pcs/многу Легура Кристал Помине Уметност Стакло Декорација Multicolor Крило Shield Форма Сјајот 3D Rhinestones

DEN 91.20

10pcs / многу Легура Кристал Помине Уметност Стакло Декорација Multicolor Крило Shield Форма Сјајот 3 D RhinestonesГолем за Двете Професионални Помине Специјалист или Помине Уметност УченикТоа се Направи Вашите Нокти да Изгледаат Елеганција и СпецијалниКомпатибилен со Двете Природни и Вештачки Нокти и Лесно да се ПримениИсто така може да се Користи за Декорација на Вашиот Дом, Мобилен Телефон Случај, Покана Картичка, Телото Уметност, итнДа секој купувач : ако цел износ достигне $5, ќе испрати еден мал подарок за у за слободни.и количината е голема, pls контакт со мене, ќе се даде голем попуст.Пакет Содржина : 10pcs x Помине уметност легура декорација

10pcs/многу Морето 8.5*6.5 MM Rhinestones Ноктите Резерви Злато морска ѕвезда украси И Убавина Бисер Дизајн на 3D Помине Уметност Декорација 3479

DEN 68.16

10pcs / многу 7 MM Морска Желка Дизајн Злато Позлатен Метални Легури Шарм 3 D Помине Уметност Scrafts DIY Декорација Додаток Лето Океанот, Серија Материјал : Метал Боја : Злато Облик : морска ѕвезда накит Големина : app 8.5x6.5mmКоличина : 10pcs владетел и совети не се опфатени!!! 100% сосема новПогоден за користење на врвот на ноктите полирање ,УВ гел систем ,итн.Лесно да се применуваат на природни или вештачки нокти.Погоден За Professional или Home НасМатеријал : АлуминиумскиБоја : шоу на сликатаПакет : 10pcs / Многу

Нова 18 Бои Голема Хексагонални Сјајот Помине Уметност Декорација на Ноктите Уметност Сјајот во Прав Помине Продолжување Помине алатки

244.32 -20 % DEN 195.00

Нова 18 Бои Голема Хексагонални Сјајот Помине Уметност Декорација на Ноктите Уметност Сјајот во Прав Помине Продолжување Помине алатки18 бои голема хексагонални сјајот украси.Идеален за професионална и лична употребаГи користите за вашите природни или лажни ноктитеМесто тоа на ноктите,да додадете Акрил,УВ гел на ноктите, лак за нокти уметност ефекти или употреба сам.1.од тебе.можете да го користите вашиот ноктите или лажни нокти совети...

1440pcs/многу по големина Sapphire AB Не амбуланта корегирање Flatback Rhinestones за Нокти 3D Помине Уметност Декорација Сјајот Камења, Накит Монистра

288.00 -29 % DEN 204.00

Многу Популарни ПроизводиПредКупи Известувања : 1 plz напишете точни и детални превозот адреса(inlude полно име,адреса,град,држава,поштенски код,телефонски)2...

3000 Компјутери Во 1 Сет Круг Накит Помине Уметност Мода Rhinestones Сјајот Декорација Нови -30

102.24 -30 % DEN 72.00

3000 Pcs Круг Накит Помине Уметност Мода Rhinestones Сјајот Декорација НовиКарактеристики : 100% Сосема Нов и висок квалитет со случајот.Материјал : Помине уметност rhinestones.Боја : 12 мешани бои...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.