• Ново
SS16-4mm Жолта кафена Помине Rhinestones 1000pcs Рамен Грб Не амбуланта корегирање Сјајот на Ноктите Камења DIY 3d Помине Телефони Украси Z18

SS16-4mm Жолта кафена Помине Rhinestones 1000pcs Рамен Грб Не амбуланта корегирање Сјајот на Ноктите Камења DIY 3d Помине Телефони Украси Z18

Оценка на клиентот:
DEN 64.80

Износ
Залиха


Производ шопинг водич
l број : SS16-4mm
l боја : SS16 има 24 бои, Z01 да Z24 (слика долниот десен агол означени)
l големина : сликата е не ја покажува вистинската големина, неговата боја референца само, проверете ја големината, количината на Смола Кристал Рамен грб Кристал Помине употреба 2mm или 3мм мали дијаманти, мобилен телефон да 2mm да 4mm, главно, ве молиме изберете соодветна големина
l слики : сите производи се професионални и камера во вид на снимање
l пакување : испорака е OPP вреќа за пакување на производите, за 1000pcs / торба
l DZ01 : DZ01 за мешани пакување, содржат Z01-Z22 вкупно 22 бои, за 1000pcs
l овие камења треба лепак паста, лепак не е во рамките на опсегот на овој продажба
Применливи опсегот
l нокти убавина : професионални помине продавница, лични ноктите може да избере
l дигитални производи за убавина : мобилни телефони, ipad, MP3 / MP4, лаптоп компјутери
l живот разубавувањето : огледало, запалки, козметички кутии, честитки, автомобил убавина, автомобил логото, позадина разубавувањето
воздухот mail
l примени редоследот по првите три работни дена, преку Кина Пост воздухопловната mail
l нормално 3 до 7 недели за да се пристигне, според земјата и регионот различни пристигнување пристигнување време малку поинаква, ве молиме да бидете трпеливи
доставување информации
l ве молиме пополнете ги твоето полно име, вклучувајќи го вашето име, на средината на името, кога ќе се плати презиме
l ве молиме да го пополните точна адреса, вклучувајќи го и вашиот стан број, улица, град, регион и држава
l Инаку, вашиот парцела може да се вратија!
Резервни прашања
l пред пакувањето на производот се подложени на ригорозни скрининг, e-mail сите парична казна пакување, ве молиме да бидат сигурни да се купи
l ако приемот на стоката се наоѓаат абнормални околности, ве молиме во рок од 72 часа по пошта, контактирајте со продавачот обработка

Применливи опсегот
l нокти убавина : професионални помине продавница, лични ноктите може да избере
l дигитални производи за убавина : мобилни телефони, ipad, MP3 / MP4, лаптоп компјутери
l живот разубавувањето : огледало, запалки, козметички кутии, честитки, автомобил убавина, автомобил логото, позадина разубавувањето

Карактеристики

боја:
Жолта Кафена
Тип На Објект:
Кристал & Декорација
Бренд Име:
Прста остри совет
Тежина:
11g
Број На Модел На:
SS16
Големина:
3.8mm-4.0mm
Количина:
1
Материјал:
Смола

Производи во категоријата

Новиот Дизајн 5X Мода Металик Сјајот Помине Уметност Украси Жешки Тркала 3D Легура Помине Studs DIY се Направи До Ноктите Accessoires Алатки

287.04 -12 % DEN 252.00

DIY свој помине уметност со овој професионален кристал предизвика повеќе воодушевување погледи, комплименти & вниманиеОбидете се да дизајн свој ноктитеФУНКЦИЈА : 100% сосема новПогоден За Професионални или Домашна Употреба.Цел : Овие сјајна сјајот помине уметност украси се погодни за употреба на врвот на ноктите полирање,маникир и педикир, УВ градител гел,акрилик,итн.исто така, може да декорирате вашиот дом,мобилен телефон, книга, играчот случај, картон, стакло,направени картичка, телото уметност, итн.Лесно да се применуваат на природни или вештачки нокти.Погоден За Professional или Home НасМатеријал : Алуминиум & КристалБоја : Злато и сребро.Пакет се Вклучени : 5 кутија(120pcs 6style / кутија)Најчесто поставувани ПРАШАЊАП : Може ли да го промените други express,ние треба стоката ungently?A : Да,Ние исто така да испратите стоки од DHL,Fedex,UPSот и другите, ако може да се плати ни повеќе се изразуваат трошоците или ќе го купите enought стоки.ве молиме контактирајте со нас или оставете ги вашите пораки.П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект,whtat е вашата трговија на големо цена?А : Здраво,ви Благодариме за вашето барање,ако би сакал да се купи голема количина,ве молиме испратете ни email или да го напуштите вашиот пораки што сакате да ни,ние ќе им даде вашата најдобра цена во рок од 24 часа.Ви благодариме.П : Дали имате други производ што ние сакаме да купиме заедно со вашиот производ,морам да не го најдете во вашата продавница?A : Да,ние може да обезбеди она што го сакате,ве молиме да ни испрати детали и слика,може да се најде тоа за вас.За Плаќање : 1...

12 Бои Мелени Школка во Прав 3D Помине Уметност Декорација Rhinestones За Нокти, Гел лак на Ноктите Уметност Шарм Сјајот на Ноктите

143.52 -20 % DEN 115.00

Големина : 2.0 mm Дијаметар на секоја тегла : 2.5 см Може да се Примени : 1.од тебе.можете да го користите вашиот ноктите или лажни нокти совети...

100pcs withe AB falt назад 3d помине уметност украси Сјајот rhinestones ноктите додатоци материјали нокти алатки Marquise форма

623.52 -15 % DEN 530.00

Карактеристики : 100% Сосема Нов и Висок КвалитетГолем за Двете Професионални Помине Специјалист или Помине Уметност УченикТоа се Направи Вашите Нокти да Изгледаат Елеганција и СпецијалниКомпатибилен со Двете Природни и Вештачки Нокти и Лесно да се ПримениИсто така може да се Користи за Декорација на Вашиот Дом, Мобилен Телефон Случај,Покана Картичка, Телото Уметност и др.Инструкции : Може да се користи со лак, УВ гел или акрил нокти, итн.Чистење на површината на ноктите, четка и база на полска, место на ноктитеПакет Содржина : 1 * 100pcs Помине Украси RhinestonesКлиент Информации : 1) Ако имате било какви прашања во врска со превозот време и неисправни квалитет и предмети не се примени,Ве молиме контактирајте со нас прво, ние може да ви даде задоволни одговори на & резолуција.2) Ние ветувања за да обезбеди најдобра услуга за нашите вредни клиентите...

YANRUO 5x8mm,6x10mm 72pcs јасно и Кристал AB Рамен Грб Помине Уметност Pixie Кристал Микро Сочинуваат Tear Drop Pixie Rhinestones

648.00 -18 % DEN 531.00

Материјал : Кристал Бои; Кристал и AB Големина : 5x8mm,6x10mm Облик : Tear Drop Употреба : Треба да се користи Лепило За Чанти, Облека, Ноктите Уметност, Чевли, Мобилен Телефон, Кутија, Пенкало, Мебел, Честитки и слично Пакување Детали : 72pcs / Торба Ако имате било какви прашања ,ве молиме слободно контактирајте со нас...

1000pcs 4mm SS16 Круг Мода Сјајот Помине Уметност Кристал Светло виолетова Кристал Декорација Rhinestones Монистра Помине DIY Z16

DEN 64.80

Производ шопинг водичl број : SS164mml боја : SS16 има 24 бои, Z01 да Z24 (слика долниот десен агол означени)l големина : сликата е не ја покажува вистинската големина, неговата боја референца само, проверете ја големината, количината на Смола Кристал Рамен грб Кристал Помине употреба 2mm или 3мм мали дијаманти, мобилен телефон да 2mm да 4mm, главно, ве молиме изберете соодветна големинаl слики : сите производи се професионални и камера во вид на снимањеl пакување : испорака е OPP вреќа за пакување на производите, за 1000pcs / торбаl DZ01 : DZ01 за мешани пакување, содржат Z01Z22 вкупно 22 бои, за 1000pcsl овие камења треба лепак паста, лепак не е во рамките на опсегот на овој продажбаПрименливи опсеготl нокти убавина : професионални помине продавница, лични ноктите може да избереl дигитални производи за убавина : мобилни телефони, ipad, MP3 / MP4, лаптоп компјутериl живот разубавувањето : огледало, запалки, козметички кутии, честитки, автомобил убавина, автомобил логото, позадина разубавувањетовоздухот maill примени редоследот по првите три работни дена, преку Кина Пост воздухопловната maill нормално 3 до 7 недели за да се пристигне, според земјата и регионот различни пристигнување пристигнување време малку поинаква, ве молиме да бидете трпеливидоставување информацииl ве молиме пополнете ги твоето полно име, вклучувајќи го вашето име, на средината на името, кога ќе се плати презимеl ве молиме да го пополните точна адреса, вклучувајќи го и вашиот стан број, улица, град, регион и државаl Инаку, вашиот парцела може да се вратија!Резервни прашањаl пред пакувањето на производот се подложени на ригорозни скрининг, email сите парична казна пакување, ве молиме да бидат сигурни да се купиl ако приемот на стоката се наоѓаат абнормални околности, ве молиме во рок од 72 часа по пошта, контактирајте со продавачот обработка​Применливи опсеготl нокти убавина : професионални помине продавница, лични ноктите може да избереl дигитални производи за убавина : мобилни телефони, ipad, MP3 / MP4, лаптоп компјутериl живот разубавувањето : огледало, запалки, козметички кутии, честитки, автомобил убавина, автомобил логото, позадина разубавувањето

2058NoHF 1440PCS Златна Сенка Rhinestones за Нокти Уметнички Занаети Strass DIY Шарени Шарм Нокти Убавина Декорација Додатоци

338.40 -20 % DEN 271.00

Големина : SS16SS20 Стил : Flatback Кристал Нема амбуланта корегирање Кристал Боја : GSHA Пакување Содржина : SS3 да SS20(1440pcs),SS30SS34(288pcs) материјал : Кристално стакло ·Сите стоки ќе се испраќаат преку Кина Пост Воздухmail во рок од 5 дена по приемот на плаќање(освен за одмор и за викенд)...

3-6mm Светло Розова Серија Имитација Нема Дупка Микс Големина на Бисер Круг Монистра За DIY Помине Уметност Декорација

DEN 33.12

1 Испратено : Сите предмети ќе биде предаден во рок од 5 дена по вашата исплата потврди.(Доколку имате одредени превозот барање,ве молиме кажете ни пред превозот.) 2...

3000 Компјутери Во 1 Сет Круг Накит Помине Уметност Мода Rhinestones Сјајот Декорација Нови -30

102.24 -30 % DEN 72.00

3000 Pcs Круг Накит Помине Уметност Мода Rhinestones Сјајот Декорација НовиКарактеристики : 100% Сосема Нов и висок квалитет со случајот.Материјал : Помине уметност rhinestones.Боја : 12 мешани бои...

За 1440pcs/кутија 2mm Rhinestones Микро Дијаманти Пиштол Сива Точка Дното Метален Стил 3D Помине Уметност Кристал Украси D8062

64.80 -26 % DEN 48.00

За 1440pcs / кутија 2mm Rhinestones Микро Дијаманти Пиштол Сива Точка Дното Метален Стил 3 D Помине Уметност Кристал Украси D8062точка назад rhinestones.камења големина : 2mm(ss6)Спецификација : Материјал : акриликКоличина : 1 кутија (прибл...

H1214-117 Растворувач Отпорни Holographic Сребрени Бои Шестоаголна форма Сјај за Нокти полски Акрил и DIY материјали

DEN 473.76

Прилично Девојки 12 Романтична Круг Точка Форма Бои Растворувач Отпорни на Ултра Тенок Помине Уметност Сјајот 1pack=120g многуграма / многу12 Неонски Мат Бои 3ММ Ултра Тенок Цвет Форма Сјајот Sequins за помине Уметност и DIY декорација 1 Pack=600g торба12 Бисерни Бои Ултра Тенок Растворувач Отпорни Тркалезна Форма Сјај за нокти и козметика Size : 3ММ 1 Pack=1200g торбаПрилично Девојки 12 Романтични Цвеќе Форма Бои Растворувач Отпорни на Ултра Тенок Помине Уметност Сјајот 1pack=120g многуграма / многу2014 Топла Флуоресцентна боја Растворувач Отпорни на Ултра Тенок Петокрак Облик Сјајот 12 Бои 50g*12=600gСАД$ 61.36 / многувреќи / многу2014 Топла 6 Флуоресцентна боја Растворувач Отпорни на Ултра Тенок Петокрак Облик Ноктите Сјајот 1pack=120g многуграма / многу12 holographic Круг Диско форма sequins paillette за декорација на ноктите и други уметност DIY decora Големина : 3ММ 10g*12colors=120g торба12 Неонски и Бисерни Бои Ултра Тенок Растворувач Отпорни Срце Облик Сјај за помине уметност и DIY Size : 3ММ 1 Pack=120g торбаH1214117 Растворувач Отпорни Holographic Сребрени Бои Шестоаголна форма Сјај за Нокти полски Акрил и DIY материјалиСјајот Облик : Шестоаголна форма Сјај Микс ГолеминаСјајот бои : Како слики.Answer : ___________________________ Note : Dears,т тој фото покажува ефект не може да биде целосно рефлексивни, ве молиме да бидат разбирање.Пакување Тежина : Abt...

Трговија на големо 1440PCS SS16 (3.8-4.0 mm) Мулти Бои Станот Назад Лепак На Не амбуланта корегирање Rhinestones 3D помине уметност декорација сјајот strass

DEN 168.00

6.58 / торба 9.78 / торба 4.50 / торба 2.05 / торба 17.88 / торба 5.97 / торба 5.30 / торба 4.40 / торбаГолемина референца 2ss(1.2 mm) 1440pcs / торба 3ss(1.31.5)mm 1440pcs / торба4ss ( 1.5 1.6 )mm 1440pcs / торба5ss ( 1.7 1.8 )mm 1440pcs / торба6ss ( 1.9 2.0 )mm 1440pcs / торба8ss ( 2.3 2.4 )mm 1440pcs / торба10ss ( 2.7 2.9 )mm 1440pcs / торба12ss ( 3.0 3.2 )mm 1440pcs / торба16ss ( 3.8 4.0 )mm 1440pcs / торба20ss ( 4.6 4.8 )mm 1440pcs / торба30ss ( 6.3 6.5 )mm 288pcs / торба34ss ( 7.2 7.4 )mm 288pcs / торба40ss ( 8.4 8.7 )mm 144pcs / торба

Мешани Шарени Големина Ultrathin Помине Сјајот Sequins Decals Круг Сјајна Метален Помине Искра Снегулки 3D Помине Уметност Украси D8014

51.36 -8 % DEN 47.00

Мешани Шарени Големина Ultrathin Помине Сјајот Sequins Decals Круг Сјајна Метален Помине Искра Снегулки 3 D Помине Уметност Украси D8014Многу тенок и лесен за употреба...

AB Бои 1 Тркала Микс Помине Уметност Украси Коњ-око Форма Метални Навртки Ноктите Уметност Dekor Studs Шила за Нокти Салон Материјали

52.80 -7 % DEN 49.00

AB Бои 1 Тркала Микс Помине Уметност Украси Коњоко Форма Метални Навртки Ноктите Уметност Dekor Studs Шила за Нокти Салон МатеријалиКоличина : 300pcs~660pcs / кутијаСтуд големина : различни accoring на стилМатеријал : Акрилик / Опал КристалБоја : 2colors опал , виолетоваМоже да се користи како flatback rhinestones, а исто така се flatback rhinestonesКоњ Око Нови Дизајни Помине Уметност ДекорацииБоја : Ласерски Сјајот Розова / ВиолетоваДизајни : Коњ ОкоГолемина : Мешани 3 / 4mmПакетот вклучува : 1 Тркала Помине Уметност Rhinestones

2017 Прсти Остри Совет 1000pcs Ново Светло Роза боја 14-двострано Смола 2mm Круг Популарни Помине DIY Декоративни Дијамант SS6 Z14

DEN 44.64

Производ шопинг водичl број : SS62mml боја : SS6 има 24 бои, Z01 да Z24 (слика долниот десен агол означени)l големина : сликата е не ја покажува вистинската големина, неговата боја референца само, проверете ја големината, количината на Смола Кристал Рамен грб Кристал Помине употреба 2mm или 3мм мали дијаманти, мобилен телефон да 2mm да 4mm, главно, ве молиме изберете соодветна големинаl слики : сите производи се професионални и камера во вид на снимањеl пакување : испорака е OPP вреќа за пакување на производите, за 1000pcs / торбаl DZ01 : DZ01 за мешани пакување, содржат Z01Z22 вкупно 22 бои, за 1000pcsl овие камења треба лепак паста, лепак не е во рамките на опсегот на овој продажбаПрименливи опсеготl нокти убавина : професионални помине продавница, лични ноктите може да избереl дигитални производи за убавина : мобилни телефони, ipad, MP3 / MP4, лаптоп компјутериl живот разубавувањето : огледало, запалки, козметички кутии, честитки, автомобил убавина, автомобил логото, позадина разубавувањетовоздухот maill примени редоследот по првите три работни дена, преку Кина Пост воздухопловната maill нормално 3 до 7 недели за да се пристигне, според земјата и регионот различни пристигнување пристигнување време малку поинаква, ве молиме да бидете трпеливидоставување информацииl ве молиме пополнете ги твоето полно име, вклучувајќи го вашето име, на средината на името, кога ќе се плати презимеl ве молиме да го пополните точна адреса, вклучувајќи го и вашиот стан број, улица, град, регион и државаl Инаку, вашиот парцела може да се вратија!Резервни прашањаl пред пакувањето на производот се подложени на ригорозни скрининг, email сите парична казна пакување, ве молиме да бидат сигурни да се купиl ако приемот на стоката се наоѓаат абнормални околности, ве молиме во рок од 72 часа по пошта, контактирајте со продавачот обработка​

2018 Убавина помине уметност 100pcs 3d нокти, декорација Додатоци Помине Стил Алатки Злато Сребро Conch Бесплатен превозот

108.48 -5 % DEN 103.00

Производ Fetures : 100% сосема новГолем за двете професионални помине специјалист или помине уметност ученикТоа го прави вашите нокти изгледа eligance и специјалниЛесно да се применуваат на природни или вештачки ноктиЧистење на површината на ноктите, четка, на база на полскиМесто тоа на ноктитеСо овој сет, вашите нокти ќе биде поатрактивенВие исто така може да ги користите за декорација на вашиот дом, мобилни телефони' случај, очила, покана картички, телото уметност, итн.Облик : ConchКоличина : 100 парчињаГолемина : 2 големини за да изберете одБоја : Златото и среброто, за да изберете одКлиент Информации : 1) Ако имате било какви прашања во врска со превозот време и неисправни квалитет и предмети без примена, ве Молиме контактирајте со нас прво, ние може да ви даде задоволни одговори на & резолуција.2) Ние ветувања за да обезбеди најдобра услуга за нашите вредни клиентите...

Шарени Нокти Studs Занитвам Мешани Круг Срцето Ѕвезда морска ѕвезда Школка DIY Телефон Додатоци Украси Воланот 1 Кутија

90.72 -15 % DEN 77.00

Спецификација : Количина : 1 КутијаМатеријал : ЗанитвамГолемина : Како на сликата покажуваБоја : Како на сликата покажуваКутија Со Дијаметар : Прибл...

10pcs/пакет Кристал Пеперутка вежба Легура Помине Уметност Декорација Морски стил Помине Накит DIY морска ѕвезда pendant Нокти Материјали

156.00 -20 % DEN 125.00

Бесплатен Превозот : Бесплатен превозот цел ќе биде испорачуван Кина пост воздух mail Но за цел износ повеќе од

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.