• Ново
5PCS BESTEP T73 5V Реле Сина JQC3F-05VDC-В

5PCS BESTEP T73 5V Реле Сина JQC3F-05VDC-В

Оценка на клиентот:
DEN 64.32
DEN 54.00 -16 %

Износ
Залиха


5 PCS BESTEP T73 5 V Реле Сина JQC3 F-05 VDC-В

Карактеристики

Теорија:
-

Производи во категоријата

IPEX У FL седиште/IPX заеднички У FL-Р-SMT коаксијален антенски приклучок за антена 20279-001E 20pcs/многу

DEN 96.00

20279001 e IPEX 3 * 3 * 1.25 ММГлавен материјал : бакар, школка позлатаФреквентен опсег : 0 до 4 GHZКарактеристична отпорност : 50 ΩНа отпор на изолација : 500 m Ω МинГо издржат напон : 200 v ACСтои бран сооднос : 1.3 Max (0 до 3 GHZ 1.2 Max)Работна температура : 40 + 85 ° CСе однесува на компјутер, таблет, безжичен модул и други комуникации производи

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.